Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

ukana
3. jan 2010

helenkasabinka, mne sa velmi pacil, len ich uz nemaju vsade 😒 , je to starsi parfem... 😒
este milujem od sarah jessica parker Covet.........prijemna kvetinova vona, nie sladka 😉

erikasadek
3. jan 2010

http://ww2.guerlain.com/int/fr/base.html#/fr/ho...

a dior..... J'e adore... 😉 pre mna uz roky najlepsie;.

erikasadek
3. jan 2010

http://www.pacorabanne.com/parfums/#/1million

a pre chlapov tento. nepoznam nic sexi ako tento parfem.. 😉

saska.t
3. jan 2010

moja jednotka je D&G Light Blue ta je vzdy pritomna alebo Tommy Hilfiger Tommy Girl, dlhe roky som pouzivala Channel Madmoisele alebo Allure ale uz ma z nich boli hlava 😀

rajcina
5. jan 2010

versace - blonde modre
YSL - opium
dior - cerveny poison

lucia79
5. jan 2010

dlhé roky používaný - Christian Dior Poison
naposledy ma oslovil - Chloe

frida330
5. jan 2010

Ja mam rada davidoff cool water,to je u mna cislo 1
Noami campbell-ten hnedy parfum

cinkxa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mukky
23. feb 2010

ja som pred 2 týzdnami kupila:
versace versense/je to nádherná vona,nič lepsie som dosial nemala,vydrzí celý den,milujem ju 😀 /
salvatore ferragamo incanto shine/je tiež užasna vona,len nie je taka intenzivna,je jemnejsia,takze jej treba dat viac alebo castejsie/
Versace Pour Homme /pre manzela a tiez je uzasna,nic lepsie dosial nemal,intenzivna vona,vydrzi cely den a trufam si povedat ze aj na druhy /

este chcem Chanel Chance Eau Fraiche/nemáte ju niektorá?/na papieriku bola fajn,ale potrebujem ju vyskusat aj na pokozku

ivulka07
28. sep 2010

bellada
ja pouzivam vera wang princes a je uzasna!ale mam ju z australie a zhanam ju aj tu po internete!lepsiu som nikdy nemala!

samson
19. okt 2010

zdravím pokusím se obnovit diskuzi...co používáte nyní za podzimní/zimní vůně nějaké doporučení by se mi hodilo

samson
19. okt 2010

zima - od Lancome Hypnose - pro mě výborný parfém teplý příjemný vanilkový luxusní - ale třeba ho prubnout
léto - Jil Sander Sun - opět vanilková vůně, vůně opalovacího mléka moc příjemné
lanvin Rumeur 2 Rose svěží, smetanová bouhžel moc dlouho jí na sobě necítím ale krása

nyní uvažuji o Chloé love nebo MoschinoToujours Glamour znáte je?

nela30
19. okt 2010

ja mam uz treti rok na jesen/zimu giorgio armani - she, nadherna telova vona
na jar/leto pouzivam salvatore feragamo - F for fascinating

ale tiez by to uz asi chcelo nejaku zmenu

kubaka
19. okt 2010

jééé, voňavé téma - zrovna jsem se zamilovala do Chloe od Chloe - tu bez přívlastků. úžasná vůně, přijde taková čistá, jako vyfoukané prádlo na šňůře . Chodím ji očichávat a rozhoduju se. Je taková rafinovaná, nedá se říct, čím vlastně voní, co to je.
Znáte Champs elisé (nebo jak se to píše)´od Guerlaina? To je okouzlující vůně - není těžká, ani sladká, ale taková kouzelně voňavá 😅 Jediný parfém, co jsem si koupila dvakrát .
giorgio armani - she tohle musím zkusit, jak vypadá tělová vůně - zajímá mě to. 😉

grettka
20. okt 2010

samson, coco mademoiselle, zimna vona
chanel chance, tiez zimnejsia

chloe, zial nemozem ani citit... nevonia mi... ale na kazdom vonia inak...

a taka ovocna, sice skor letna dolce a gabbana L imperatrice... mozno aj v zime sa tie letnicky pekne rozvonaju 🙂

jaj, mometalne som dominala jil sander woman sport, a pouzivam cerruti blanc, a mam novu, este neotvorenu armani acqua di gio, a odlozenu letnu l eau par kenzo, na specialne prilezitosti mam chanel eau fraiche

majovka35
5. nov 2010

ahoj baby, ja som si objednala toto pre muža:
http://www.eshop.huportal.sk/sortiment_detail/1...

a pre seba:
http://www.eshop.huportal.sk/sortiment_detail/1...

obe vone mozem len odporucit.

inak na stranke pisu, ze expeduju do 7 dní ale tovar som mala doma už na tretí deň, a vone naozaj originalne /predtym som kupovala vo fann za nekrestanske ceny, teraz uz len cez net ... lacne, rychle, postovne zadarmo, a keby sa mi parfum nepacil, mozem do 7 dní bez udania dôvodu vrátiť... tak to nie je o čom

majovka35
5. nov 2010

@ukana tu ho maju a je aj v celkom dobrej cene:
http://www.eshop.huportal.sk/sortiment_detail/1...

berenika39
5. nov 2010

možná je to závislost, občas dostanu i jinou vůni, a stejně si objednámod Lancome Tresor. Láska na celej život.

mmch, kde objednáváte na netu? kde jsou dobré cenyy? bduou Vánoce🙂))))

majovka35
5. nov 2010

@berenika39 no ja objednavam na www.huportal.sk - presla som uz vela shopov, ale tu maju naozaj dobre ceny. Dokonca ti co to prevadzkuju, avizovali na vianoce rozsirenie sortimentu z este lepsimi cenami, tak dufam, ze to stihnu... neviem ci posielaju aj do ciech, treba sa spytat.

berenika39
5. nov 2010

@majovka35 děkuji, prohlédnu jim to tam🙂))

mimimi11
8. nov 2010

dievcata a co damsky armani code ?? a pansky aqua di gio ?? paci sa vam

mimimi11
8. nov 2010

@sirinka ahoj tebe sa paci aqua di gio davam ho za 15 e sice vo fanke stal viac ale omylom mame 2 ...nuz stalo nemas zaujem urobit radot niekomu

mimimi11
8. nov 2010

@zuzka1. ahoj aj ja zboznuje armani code damsky a pansky aqua di dio davam ich za smiesnu sumu lebo omylom mame 2 doma stalo sa

tinesa
8. nov 2010

ahojte
moja naj vona je od Kenzo De JUngle
mam aj Chloe ale to ma neoslovilo

crca
9. nov 2010

Mám toho trochu víc,ale moji favoriti jsou David Beckham intlimately,Kenzo Bali a Tresell od Avonu(ten zlatý) 😅 Mám i spoustu Adidasů a než jsem otěhotněla tak byl můj nej nej nej Modrý Adidas,teď o něm jen píšu a i 1,5 roku od porodu se mě zvedá kufr 😀 Takže z Adidasu teď hezky voní žlutý 😅

ivett1
9. nov 2010

moja srdcovka D&G Light Blue, potom trošku letná Guerlain-Aqua Allegoria Mandarin ...(stála skoro rok, počas tehu a kým som jej prišla "na chuť"...), unisex-CK One a teraz posledná Diesel - Fuel For Life 🙂 ...u môjho manžela sa striedajú Davidoff-Echo, Issey Miyake-L´eau D´Issey ...a Chanel -Allure Homme Sport..a nakupujeme v zahraničí väčšie balenie 😉 ...tu je to minimálne o tretinu drahšie 😝

marooshka
10. nov 2010

Eternity a Escape od Ck, ty miluju nejvíc. Pak je krásná vůně Chance od Chanelu. A teď v létě jsem měla Escada - Marine Groove - voní jako bonpary 😉

naty
15. nov 2010

holky, neznáte Féerie od Van Cleef & Arpels? Chystám se na ní do parfumerky, ten flakon mě dostal... 😅 😵 😀
http://www.parfemy.cz/photos_rozdeleni/V/va-fee...

grettka
15. nov 2010

naty, feerie su dve, parfemova voda - tmavomodry flakon, a toaletna voda - bledomodry flakon, je to svieza vona, som zvedava, co na nu povies 🙂

naty
16. nov 2010

@grettka jj, to vím...doufám, že se mi bude líbit!! 😀 byl by to fajný dárek k narozeninám... 😵