Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

roasha
2. aug 2009

http://www.parfemy-parfumcity.cz/sk/gabriella-s... 😝
ked kliknes na parfem,mas tam vypisane aj zlozenie,ona ma vsetko strasne presladene. 🤐

cervena_ciapocka
2. aug 2009

Mam kamosku co ma takmer vsetko od Avonu. Velmi sa mi tie vone velmi pacia - na nej. Ja si na seba nemozem dat ani jednu.

peppapig
2. aug 2009

cervene kvetiny...Kenzo? Aspon to jedine me napada, ten me taky nevonel

roasha
2. aug 2009

naraz 😀

peppapig
2. aug 2009

🙂 Lahvicka krasna

peppapig
2. aug 2009

Ja jsem se nadchla pro Gucci, nejnovejsi na telo 2009, ale jak jsem si cichla, hruza, prekytkovano

cervena_ciapocka
2. aug 2009

vizera zaujimavo 🙂
mne sa paci Bvlgari - Jasmin Noir http://www.parfums.sk/bvlgari/bvlgari-jasmin-no...
a uz sa vyraba aj toaletna voda, tak tu si potom kupim 🙂 len neviem kedy ked mam teraz inu Bvlgari a este moje srdce tuzi aj po Calvin Klein - Euphoria Blossom lebo sa mi uz minula 😒

mikalove
2. aug 2009

http://www.parfemy-parfumcity.cz/sk/lolita-lemp...

ja tuto lolitku vôbec nepoznam,teda parfemy,budem musieť ovanať ked pojdem do parfumky,vyzeraju pekne

skurinka
2. aug 2009

noo tak Gucci Rusch2 je bezkonkurencni

poppy
2. aug 2009

Pepp, zkusila jsi třeba na očuchat Hugo Boss XX - myslím si, že na podzim by byla fajn 😵 Není sladká, ani kořeněná, ale taková jiná🙂

Já mám taky rozdělený - léto X zima

teď na toto léto dodělávám z loňska DK jablíčko, a Lanvin (Arpage)
na zimu si skrblím - CK Euforia, HB - Deep red

skurinka
2. aug 2009

Jill Sanders-sun..taky nema chybu

poppy
2. aug 2009

Mě se moc moc líbí zlatý Diesel - loňská novinka (kolem vánoc), nevím jak se jmenuje, ale voní mi 😵

poppy
2. aug 2009

http://www.arome.cz/

super stránky při rozhodování, teda mě se moc líbí, recenze, popis, taky mi to pomohlo vybrat mamině parfém "poslepu" z netu.

Jinak teda jak je většina unešená z mýdlových vůní Bvl, tak mě osobně moc nenadchly, po hodině jsem nic necítila 😅
Stejně tak Max Mara 😝

len.petra
2. aug 2009

u mna vedie gucci.. a este Ck euphoria blossom 😉

jakoubka
2. aug 2009

pro mě číslo 1 je CHLOE 🙂

duja
2. aug 2009

Ahojky, ja som doteraz dllho poutivala Gucci tu ruzovu Envy me..Teraz som presedlala na DKNY, be delicious..ta zelena..odporucam u mna zatial vedie 🙂

poppy
2. aug 2009

Duja, u mě taky, taková lehká, letní 😵
Ač někomu nevoní a cítí z ní rajčata, což teda nechápu a vždy když se navoním, tak je v tom hledám, marně 😅 😀

A ještě moje srdcovka DKNY Women, taky krásná 😵

duja
2. aug 2009

Poppy 🙂 A to ako sa daju z ni citit rajcata?? To mi nejako nejde do hlavy, hehe..Ale je lahka a svieza..
A tu DKNY Women skusim dik za typ 🙂

cipsinka
2. aug 2009

ja pouzivam D&G a ESTEE LAUDER SENSUOUS su uzasne 😵 😵 😵 😉 😉 😉

cipsinka
2. aug 2009

Moj drahy paracuje aj s parfemami tak mam vela skusenost uz som ich vystriedala 😉 😉 😉 😉 😉 a ked vidim tie slovenske ceny tak mam taketo oci 😕 😕 😕 😕 😕 😕

bellada
2. aug 2009

mate niekto DKNY delicious night? je v tmavomodrom gulatom flakone, nevonala som, ale podla popisu sa mi paci jeho zlozenie...

.danda.
2. aug 2009

Ahojky
já už několik let fandím Givenchy, má nejoblíbenější vůně je HOT Couture 😵

chulieta
2. aug 2009

ja mam rada trusardi skin
bvlgari omnia crystal
calvin klein euphoria bloosom. a dalsie ine. zalezi od rocneho obdobia. kupujem ich na parfumy.eu

mukky
2. aug 2009

ahojte,chcela som Vas poprosit,ci by ste mi nemohli poradit kde si parfumy na internete nakupujete..overene obchodiky,kde ste spokojne...ja mam stale nejaky respekt,skor obavu takto nakupovat...este som z netu nikdy nekupovala 😕

ja si nejak neviem najst vonu,jedine co mi sadlo je zatial adidas oranzovy,a pret a porte,mam rada ovocne vone,nie sladke

cervena_ciapocka
2. aug 2009

mukky - ja som si v piatok objednala z www.parfums.sk a malo by mi to prist zajtra. Prinesie to kurier priamo do domu, takze nemusim na postu a neplati sa ziadne postovne ani nic, proste len cena parfemu, ktora je neporovnatelne nizsia ako v beznom obchode.

Ja si tiez nie vzdy viem vybrat. Napriklad, ked som prvy raz ovonala Calvin Klein - Euphoria Blossom tak som si povedala, ze to nie je vona pre mna. Ale stale som si k nej musela privoniavat a povedala som si, ze je zaujimava a skusim zmenu. A ked som si ju dala na seba bola som uplne nadsena. Je to vona s ktorou sa citim uplne super.

achalteke
2. aug 2009

.danda výbornej vkus - Hot Couture je moje nej nej nej vůně už hodně dlouho 😉

jonki
2. aug 2009

uz rok je mojim oblubenym Daisy od Marc Jacobs
srdcovka je Lanvin Eclat d arpege
na vynimocnejsie prilezitosti Miss Dior Cherie...ale ta je pre mna dost tazka

z tych byvalych: Bvlgari...extreme (damsky zeleny) a jedna od healing garden, ktoru uz voooobec neviem zohnat a velmi mi chyba ☹ , myslim, ze sa volala ginger lily...positivity....taka zlta....tu by som urcite kupila kedykolvek 😵

cervena_ciapocka
3. aug 2009

Ahojte 🙂

Tak mne prave dosla Bvlgari - Omnia Crystalline 😵
flakon vizera takto: https://secure.scentworld.co.uk/images/53.jpg lebo je to male balenie
na to ze som to kupovala naslepo sa mi paci 🙂 je to taka jemna vona, akurat na prechod leto - jesen, a do prace, take nerusiva