Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

dididi30
6. dec 2008

moj chanel chance 😵 chanel je super dlllllllho vydrzi a kraaaaasne vonia 😵

audreyd
6. dec 2008

nová stránka www.parfemyonline.sk !!! niektoré ceny fakt prekvapujúce!!! 🙂 😎 😵

tea80
6. dec 2008

já kupuju i prodávám parfémy od FM Group, které stojí úplně minimum a jsou naprosto identické s těmi drahými.
Ty drahé jsou tak drahé proto, že mají krásný drahý flakon, reklamu a jméno nějaké hvězdy. Jinak je vyrábí stejná společnost. Dříve jsem kupovala taky drahé originály, ale po vyzkoušení těchto, už nikdy víc nebudu vyhazovat nehorázný prachy. 😉

leva
6. dec 2008

Puma jamaica 2 😉

darina77
6. dec 2008

Šikulka na akej stránke si ho kupovala?

sikulka10
6. dec 2008

Objednala som si to od znamej, ona si od niekoho kupuje vone uz dlho, dotycny to nosi z rakuska. Toteraz mala vsetky vone 100%

sevzuz
6. dec 2008

ahojte ojednala ste si niektora zo stranky parfems.sk?
este som si od nich neobjednala a chcem vediet ci posielaju naozaj originaly, ja mam zatial len dobru skusenost s najlacnejsieparfumy.sk a odtial boli super len nemaju tak dobru cenu, teraz 🙂
prosim poradte!

sevzuz
7. dec 2008

halooo nikto mi nepomoze?
prosim

slavik
7. dec 2008

ja objednávm z parfums.sk a sú to originály

veronikahel
7. dec 2008

ja som objednavala odtialto. a original... nasla som najlacnejsiu cenu..
http://www.parfumeriazet.sk/

melania85
12. dec 2008

Baby, ja dostanem na Vianoce od sesterky Salvatore Feragammo - Incanto Shine... uzasna vona.. uz tesim.... dobra stranka s prijatelnymi cenami je www.belluria.sk. Fakt vyskusajte!!!!!!

polar
12. dec 2008

Ahojte kočky, takže ja som dlho rozmýšľala, či si objednať z netu, bude-nebude originál, riskla som to cez parfums a poviem Vám, je to originál, sú rýchly a ak nájdeš niekde na nete nižšiu cenu ako majú oni, a pošleš im presne link na tú cenu, tak ti to dajú min. za tú lacnejšiu cenu alebo ešte lza lepšiu. Takže, ja môžem parfums len odporučiť 😉

veronikahel
12. dec 2008

polar a doslo ti to kurierom, alebo postou? a kolko sa plati za postovne, alebo dopravne?

zuzka1.
12. dec 2008

sevzus ja objednavam jedine na parfums. zarucene original, a ked je skladom mas to na druhy den odma!!!
super ceny!!!
Umna je uz dlho predlho jednotkou Hugo Boss Deep Red a Lacoste Pour Femme!!!Tie zboznujem
Panske jednoznacne Armani - Code a Acqua di Gio a este zeleny Lacoste 😀
veronika na parfums je doprava zdarma kurierom

veronikahel
12. dec 2008

zuzi a postou? tiež zdarma?

a mali ste už niekto tester? Mal by byť rozdiel akurát v tom, že je biela krabička, bez potlače a niekedy nemusi byť vrchnáčik... ale neviem, či je vôňa plná, alebo už používaná?? 😕

blumchen
12. dec 2008

Ahojte, aj ja mam velmi dobre skusenosti s perfems, pre seba objednavam vylucne testery, vsak naco mi je krabicka, ktoru aj tak zahodim? Ak nahodou nepride vrcjnacik, idem do Fannu, a poprosim ich, nech mi nejaky zvysny daju, ze som stratila 😅 , a pohoda! Vona je novucka, samozrejme nepouzivana! Som max. spokojna!

blumchen
12. dec 2008

chcela som napisat parfems.sk samozrejme! Parfums a Parfems je nieco ine, ale ja mam NAJ skusenosti s parfems 😉

veronikahel
12. dec 2008

ja som si prave vytipovala na parfUms.sk .... tak skusim objednať 😎

slavik
12. dec 2008

ja som v utorok objdenavala parfem cez parfums poštou a dnes mi prišiel. Poštovné je zdarma aj poštou aj kurierom.

polar
12. dec 2008

veronikahel: ako vidím, odpoveď už prišla - doprava je fakt zadarmo (kurierom) na takú adresu, akú zadáš a dá sa s nimi dohodnúť na čase. Ja som do poznámok dokonca uviedla, že ak by to malo prísť počas dňa, tak nech mi to donesú do práce (presne som uviedla od kedy - do kedy + adresu do práce) a potom adresu domov, ak by to bolo neskôr. A ak to majú skladom, môžeš to mať aj na druhý deň, len je potrebné si všimnúť či to majú na sklade alebo nie. Dúfam, že budeš spokojná a voňavá 🙂

veronikahel
12. dec 2008

polar mne MM kupil sadu Elizabeth Arden v metre... vôňa, sprchac, tel.mlieko, sampon, kondicioner, všetko 100ml a k tomu tasticka a rukavice... stalo to do 800Sk. ešte menej ako ked som kupovala iba samostatnu vôňu...
takže budem vyvoňaná aj ja 🙂
na parfums som objednala MM Jil Sander Man, už mu dochádza... sice už má jednu vôňu pod stromček zabalenú, ale objednala som mu ešte aj tuto... bola sa skvelu cenu..
😉
dam vedieť kedy mi to dojde, dala som si to radsej na poštu, lebo ja nikdy neviem kedy som doma a este by som na to nahodou zabudla 😀
sak do Vianoc hadam pride 😎

jankando
12. dec 2008

Ahojte baby, i ja prispievam
u mna je uz dlho jednotkou Gucci Rush pre zeny..je nadherna, tazka pre niekoho, ale pre mna nie..a vonia dokonale a dlho..a strasne krasne po tom veci vonaju a tiez vlasy...Gucci Envy je tiez pekna...
a pre panov ..no moj 'pan' tiez pouziva Gucci pre muzov..nadherna.modra, nepamatam teraz ako sa vola a nechce sa mi behat do kuplne..ale nadhera... 🙂

jankando
12. dec 2008

No a davnejsie som zboznovala Gabriela Sabatini - Wild wind...mnaaam..to bolo...teraz ju uz nemozem nikde najst, nikde k dostatiu.. 😖 ☹
no a klasicka |Preta porte (ci ako sa to pise) je krasna...tiez.. 🙂

kocurik16
12. dec 2008

ja by som potrebovala poradiť.hľadám vôňu silnejšiu niečo korenisté a druhú takú sladkú vôňu vanilkovú,viete mi poradiť? tá jedna by mala byť čosi ako far away od avonu-prosímpomoooooooooooooc!!!!!!!!! 😖

audreyd
12. dec 2008

korenistá ťažšia ale krásna - joop! femme

audreyd
12. dec 2008

najlacnejší sú na parfemyonline.sk 😎

veronikahel
12. dec 2008

korenista - thieere murgel - angel

wladka
12. dec 2008

sladka:
Lancome Hypnose..
David Beckham Signature (novinka),
Escada Sentiment (novinka a dost sladka 😝 )

kocurik16
12. dec 2008

dík 😀

mikalove
13. dec 2008

ahojte,ježiško mi prinesie armani emporio diamonds ,máte ho niektorá?