Kvalitné parfumy. Poraďte

feriva
26. júl 2008

Ahojte, poraďte mi prosím zaručene kvalitný parfum, hlavne nech dlho vydrží. 😝 😝 😕

viera27
16. nov 2010

Gucci - Envy
Dior - J'Adore
a v lete DKNY (bez privlastkov)

Inak pre muzov je u mna the best Gucci pour homme http://www.parfums.sk/gucci/gucci-pour-homme-10...
Tu vonu si nemozes zamenit. A mam s nim skvele zazitky. Napriklad raz sme s manzelom boli v obchode, a zacali sa okolo neho motat 2 mlade babenky. A chodili okolo neho, chodili, vonali, nevedeli ze patrim k nemu. A potom ako som pochopila z ich rozhovoru, nevedeli identifikovat hlavny akcent vone, strasne im bola znama. A tak reaguje vacsina ludi. Je to KADIDLO 🙂.

alterna
16. nov 2010

hoky, moje sestra pojede do Paríže. Myslíte si že se tam vyplatí cenově koupit parfém?

selma666
28. máj 2011

mne sa paci Dior-hypnotic poison brutalne je to moj sen ju mat ale je draha co je skoda ale obzeram sa aj po Lanvin-eclat ta je vraj tiez dobra taka na leto a uvazujem ete nad Elizabet Arden-truth love. Obidve su cenovo celkom dobre tak uvidim no. nepacia sa mi citrusove a zas sladkych uz mam po krk mam ich doma dost chcem nieco medzi tym a nieco co je luxusne. musi to cloveka ocarit ta vona.

eleanis
19. nov 2011

Moje best of: Coco Mademoiselle a Dior Addict
a z lehčích Calvin Klein Truth

Nechci být off-topic, ale co byste doporučili koupit příteli k Vánocům?

eleanis
19. nov 2011

Zkusím se zeptat konkrétně - máte někdo zkušenost s Aqua od Bvlgari http://www.arome.cz/parfemy/bvlgari/aqua/ nebo Diorem Aqua Fahrenheit? http://www.arome.cz/parfemy/christian-dior/aqua... ? Prý letošní novinka a dočetla jsem se někde, že je provařená ... nezkoušeli jste někdo? Co kupujete k Vánocům příteli nebo manželovi? Díky za tip 🙂

nata_
15. dec 2011

@eleanis ahoj, vidim ze mas chanel coco mademoiselle, mas na spodku flakonu kovovy stitok?

nathaliee1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dvojka
24. feb 2012

Bruno banani -světle růžový flakon 😵 -doplněno i tělovým mlékem.

evickav
24. feb 2012

a čo takto namiešať si sama svoj parfum? nakonfigurovať si sama vôňu,,, vybrať si flakón aký sa mi páči,,, dať názov aký chcem - aj vlastné meno to môže byť 🙂
a ešte si aj krabičku vybrať
je aj takáto možnosť,,, ja som dala takýto parfum môjmu mm a ten si ho nevie vynachváliť 🙂

nathaliee1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tutitu
27. feb 2012

Dievcata, co poradite? xparfemy.sk, alebo parfums.sk?? Kde je vacsia spokojnost?

wladka
15. mar 2012

Zeny, tie ktore oblubujete Coco Mademoiselle, aku inu vonu este mate? Ja mam fakt problem si inu vybrat, tak len striedam dokola to iste, overene (idole-armani, gucci guilt, lanvin marry me, jil sander essence me).. ale nie je nad Mademoiselle 😎 ..ale, je tak draha, ze su ju sanujem, a na fakultu mi je luto si ju striekat.. aku mate super alternativu?? furt dokola sa mi nechce kupovat to iste.. rada by som aj inu.. 😉 fakt dobruuuuu

nelly3
8. máj 2012

trosku obnovujem temicku 😉 typ na nejaky letny parfum? mozno aj nieco novsieho co je na trhu teraz 😵

tutitu
21. máj 2012

@evickav ahoj, čo stojí taký parfum??

ivt
1. jún 2012

Bottega Veneta- voní úžasně 🙂

tutitu
4. jún 2012

@nelly3 ahoj, vyskúšaj niektorú Escadu, alebo DG Light Blue Dreaming in Portofino... Príjemný je aj nový Lanvin Couture a aj Eternity Summer. 🙂

ivanka85
12. júl 2012

ahojte, volakedy som pouzivala aj Gabrielu Sabatini Devotion, uz sa ale neda zohnat, ak ju niektora pouzivala, ktora vona by sa jej podobala, dik

anatanka
12. júl 2012

Pro me jsou opravdu kvalitni a drzaci snad jen 2 znacky a to Chanel a Dior (ale ten je na me trochu tezky). Moje nejoblibenejsi vune: Chanel Chance

marecekparecek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
winna
10. okt 2013

Ahojte, obnovujem temu. Ktore internetove shopy by ste mi odporucili, kde predavaju original parfem, ziadny fake? Na parfums.sk som citala aj dobre aj zle reakcie.

ivanka85
3. nov 2013

@winna.sk predajparfumov.sk beautiful.sk

ivanka85
3. nov 2013

Na parfumworld som zabudla

tixi
7. nov 2013

Uz vyse desat rokov pouzivam parfum Max Mara, ta vona ma tak dostala, ze som sa do nej zalubila na cely zivot 🙂 bohuzial, ho vraj prestali vyrabat a je tazke ho dostat, no, kazdy kto ho na mne zaciti sa pyta, ze co to je...par krat som si ho objednala cez stranku xparfemy, predavaju tam original toaletne vody a parfemy, aj originalne testery.
Inac ak by mal niekto zaujem, mam doma v darcekovom baleni Beckham Intimately Night for woman toaletná voda 50 ml + 150ml telove mlieko, vsetko spolu aj s postou prvej triedy17 eur. Dostala som a stoji mi to zbytocne v skrini.

mia1225
20. nov 2013

Ak hladas dobry e-shop na parfemy - pozri essens, parfemy su kvalitne s dlhou vydrzou, 20 % podiel vonnych esencií a rozdiel oproti obycajnym toaletkam a "toaletnym parfemom" alebo parfemovanym vodam je fakt citit. nie su to ziadne 100ml riedene vonavky, parfem sa ti pekne rozlozi a vonia hlava, srdce a zaklad.

ajagakinom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia1225
4. dec 2013

Pripajam sa 🙂 pre Žilinu a okolie - k dispozicii aj vzorkovnik.

reppka10
18. feb 2014

Ja som max. spokojná s Eau de Parfum od LR, či už ide o dámske alebo pánske vône. Nie sú to žiadné toaletné vody a vydržia ozaj dlho. Z dámskych sú mojimi favoritmi parfémy Hedi Klum, Harem, Karolina Kurkova a z pánskych je teraz moja 1.tka Bruce Willis, úžasná nová vôňa, pre úspešného muža 🙂 Cenovo sú dostupné, žiadne prehnané ceny.
Mám k dispozícií aj vzorkovník, Ke a okolie 🙂

jarmila221
2. mar 2014

ahojte, prosim poradte mi nejaku parfumovu vodu, hlavne nech dlho vydrzi,intenzivnu. Dlho som pouzivala CK-Euphoria,ale podla mna ma slabu vydrz.

grettka
2. mar 2014

tazko radit na dialku typ na vonu, kazdemu vonia nieco ine. Co sa tyka slabej vydrze, tak ta moze byt len zdanliva, vzhladom k faktu, ze ak nejaku vonu pouzivame dlhsie, tak nas nos (resp. cuchove receptory) si zvyknu a mame dojem, ze vonu necitit. Preto je vhodne vone bud obcas prestriedat, pouzivat nie na pokozku, ale oblecenie (textil je dobrym nosicom vone) alebo vonu doplnit pouzitim teloveho mlieka, sprch. gelu a pod.)
Ak holdujes vyraznejsim, sladsim vonam, tak momentalne dost leti od Lancome vona La vie est belle, je dost vyrazna.

katrenka111
19. mar 2014

@reppka10
@mia1225 baby su naozaj take ako origos a maju aj výdrž ako sa pise? ceny su ake? zhanam Chanel Chance tender alebo eau freiche