Labrador a všetko ohľadom neho

julia225
2. máj 2009

babulky, chcem kupit tri a pol rocnej dcerke labradorika asi tak pred prazdninamy par tyzdnov... viem ze je to spravna volba...ale chcem vediet vsetko s cim by som mala pocitat, teraz by som ocenila rady prave od rodin, kt. labradorika maju. Ake granulky, voditko, kde ho mat..teda steniatko...moze byt v koterci, al. musi byt von? prosim vsetky rady sem...dakujem...chcem totiz aby sa u nas mal ako v raji 🙂

marca12
21. mar 2020

@elliie to je tazko povedat,ale vacsinou ano. Mame druheho labradora a obaja boli rovnaky. Dokinca hrabanie a hryzenie je nas najmensi problem. Labrador uteka. Nas susedia neznasaju,ale uz naozaj nemame co urobit. Bol volne pusteny,mame obrovsku zahradu. Okolo celeho plotu sme dali podhrabove dosky,plot je vysoky a predsa sa mu podarilo preskocit. Museli sme ho davat do volieri. Ked sme ho vypustili,len si sa otocila a uz mal preskoceny plot. Jeden sused nam ho skoro prizabil,taku mal zlost,ze je zase vonku. Prechadzky ma,vybeh mal. Sme zufali z neho. Ja by som uz psa nechcela asi radsej fenku. Mozno tie tak neutekaju
Nas labrador znicil vsetko. On je ako blaznivi,este aj kvety z okna stahuje a kvetinac rozhryzie na mini kusky a spokojne vrti chvostikom,aku sikovnu pracu urobil.

evcaq
28. jan 2021

Aj my máme labrador retriever,teraz mall rok zatiaľ žiadne zdravotné ťažkosti nemal,dávame mu kvalitné granule , konzervy a varím mu bud ryžu alebo cestoviny.Náš je krásny hunati tak že je vonku celý rok ,má veľký koterec a zateplenu búdu ,a podstielku slamu,tieto psíky vládzu zimu nemusí byť dnuka vôbec ,majú vodeodolnu kožu,a keď sú vonku celý rok tak sa im srsť prisposoby ale musí byť vonku stále inak nebude taký hunati,treba si onich prečítať minulosti to boly pracovné psy a lovci kaciek nosili s ľadovej vody vonku kačky,☺️tak sú odolné v zime.no nás labrador ako má 1rok je straaaasny je šialený skáče hryzie nájme deti môj syn má 8rokov ale sám na dvor nevie ísť knemu sa hrať len snamy lebo skáče po ňom a hryzie ,už by som nechcela labradora ale máme ho radi ,dúfam keď dospeje tak bude kludnejsi .

jankadrobec
20. apr 2021

@elliie
Ahoj...mame 7 mesacneho labradora cistokrvneho cokoladoveho s papiermi ....podla mna a to ja milujem psikov.....najblaznivejsie plemeno a najnicivejsie....nam uz znicil vsetko....cez parapety, kvetinace, masivne nabytky, ratan...proste vsetko.
Do dvora clovek nevojde, aby som ho nemala az na hlave a nebola oskakana. .. a to chodi denne na dlhe prechadzky a nepomaha ....snad sa to zmeni a ukludni sa

jankadrobec
20. apr 2021

@jankadrobec
A krmime ho od maleho steniatka polovlhkymi granulami znacky platinum a davame klbovu vyzivu Synoquin pre steniatka....psik ma nadhernu lesklu srst

ewka1980
25. feb 2022

@sofia131 u nas to iste.Ako ste to ankoniec zvládli?