Labrador a všetko ohľadom neho

julia225
2. máj 2009

babulky, chcem kupit tri a pol rocnej dcerke labradorika asi tak pred prazdninamy par tyzdnov... viem ze je to spravna volba...ale chcem vediet vsetko s cim by som mala pocitat, teraz by som ocenila rady prave od rodin, kt. labradorika maju. Ake granulky, voditko, kde ho mat..teda steniatko...moze byt v koterci, al. musi byt von? prosim vsetky rady sem...dakujem...chcem totiz aby sa u nas mal ako v raji 🙂

exploited
31. okt 2014

Teraz sme si zaobstarali labradora nakoľko bývame v byte už tretí rok a "nudíme sa tu". Niekto ho chudáčika vyhodil na cestu. Má 2 mesiace a je nádhernej čokoládovej farby. S labradorom moc skúsenosti nemám na koľko som ho ešte nechoval iba som počul, že sa používa aj ako slepecký pes, ale je vhodný aj ako poľovný inak veľmi rodine založený typ. Ale rád privítam aj ja akékoľvek rady ako ho správne vychovať aby bol zdravý. Venčíme ho pravidelne teda snažíme sa pokiaľ je manželka (nicebaculka) na materskej a ja mam voľno v práci. Darí sa ale sem tam nájdeme nejakú mláčku takže akékoľvek rady ako ho naučiť von privítam na koľko som býval pred tým v RD a psa ktorý tam ostal s rodičmi sme mali na dvore iba zo začiatku spával so mnou pokiaľ bol malý. Inak som to vtedy riešil, že som mu namočil ňufák tam kde sa vyšpinil a postupne pochopil, že sa má pýtať von no u labradora mi to nejak nefunguje :D inak je veľmi zlatý a hravý 🙂 🙂

monnaa
23. nov 2014

Ahojte, máme doma labradorku - 8 mesiacov, nemáme ju v dome ale na dvore , cez deň je voľne pustená v záhrade ,v noci je v koterci. Chcem sa spýtať , ako zistím či sa hára ? Doma by som videla špinenie, ale vonku sa to nedá odsledovať. Chcem zabrániť nežiadúcemu pokrytiu....Ďakujem pekne za každú radu.

stanullik2
12. mar 2015

My mame labradorku vonku na dvore kde ma ohradene, a ma tam dost priestoru.V poslednom case vsak zacala robit neporiadok vyhrabava v zahrade a kaka tam vsade. Aj ked sa snazime chodit s nou na prechadzky neda sa stale kedze uz byvame v inom meste....rodicom zacal tento neooriadok vadit a tak jej chcu slravit volieru aby sa ten zadny dvor upravil...strasne sa bojim ze si nezvykne, doma s nou nema kto chodit na orechadzky a nechcem aby tam bola zatvorena...inac tohto prika chcela sestra nk jym bol maly bolo ok...vyrastol a uz je problem....som z toho emocionalne mimo....nechxem aby trpela...vedw
Len ked sa kosilo a zavrela sa do drevarne sla prekusat plot;((

stanullik2
12. mar 2015

@stanullik2 .....a takto volne je uz 2 roky preto sa obavam ze jej to obmedzi Slibodu koli peknej zahrade...;(((

stanullik2
12. mar 2015

@monnaa no mala by sa nastavovat psikovi...nasa ked sme ju dali prvykrat tak ho aj kusala...a so steniatok nic nebolo....teraz sme to skusili 2 krat tak a bola prulna...to je jedna vec ako to zistis...potom ta krv...ale to je tazko aj nasa je von

mamartinka
12. mar 2015

Labrador je skvele stvorenie a zalezi aj ako si ho kto vychova.Nasa je len vnutri a nas mazel to je.Nedali by sme ju zanic na svete.

aki100
9. feb 2016

Ahojte,kolkokrat za den krmite 4-5mesacne stena krizenec labrador- pitbul? Mame ho z utulku a zda sa nam nejaky chudy

filipko2
3. apr 2016

@julia225 Ahoj my mame labradora inak strasne pažravy pes.zožerie všetko čo vidi ešte aj korienky,stromy okusuje,muchy,pavuky no všetko.K detom mily dava pozoor na nich ked sme niekde na prechadzke.....Strašne plzne.

ktore
18. aug 2016

ahojte.nas labrador ma bohuzial krce.mal ich niekolkokrat.ideme k veterinarovi.aj slinky mu tiekli.ma niekto take problemy s labradorom?ide asi o epilepsiu.

filipko2
20. aug 2016

Ano sused ma tiež labradora a ma epi lepsiu berie prasky.Tie plemena su dost haklive na choroby.

sofia131
16. aug 2017

@alika54 dobry vecer potrebujem radu ako sol mame 3 mesacne steniatko labradora dcera ma 7 rokov velmi po nej skace kuse ju ruky nohy ma dohryzene neviem co mam robit aby jej nerobil zle alebo co ma dcera robit pisti cely den place ja uz mam nervy v prdeli dokedy bude tak kusat a od kedy to bude lepsie ze nebude tak kusat dakujem za odpoved

filipko2
17. aug 2017

@sofia131 ahoj predjde ju to po dvoch rokoch.

filipko2
17. aug 2017

@monnaa hara sa vtedy ked ma svoje dni ma kramy a drzia ju dva tyzdne no čistá katastrofa pre psi okolo bresu prederu sa za ňou aj cez malu dierocku😉

sofia131
17. aug 2017

az po dvoch rokoch to je dlhooo ma len 3 mesiace

filipko2
17. aug 2017

😉 trpezlivosť treba.Manžel s nou chodil na cvičiak a prestala

sofia131
17. aug 2017

@filipko2 kde na cviciak?

mamartinka
17. aug 2017

@sofia131 treba u vas si vyhladat alebo v okoliu neake cvicisko a tam s nim ist.A cvicit a cvicit.A ukazat mu hlavne od mala ze ste Panom vy a nie on aby si robil co chce on.Dat mu vycvik odmala bo bude starsi a bude vam skakat po hlave.

filipko2
18. aug 2017

@mamartinka pres tak dobre si to povedala,poradila.

sofia131
18. aug 2017

@mamartinka dospelym nerobi zle len dcere ja uz nato nemam nervy pocuvat kazdy den plac a pistanie pridem o nervy o zdravie

mamartinka
21. aug 2017

@sofia131 tak nasadit dobreho trenera a bude dobre.

ingrida123
6. jan 2019

@sofia131 aj my sme mali labradora stale skakal na dceru 6 rocnu ani sama nemohla ist na dvor vsetko na dvore dohryzol a ked hovorim vsetko tak naozaj vsetko hojdacka kable trampolina stierky na aute hadicu na polievanie kvetinace solarne lampy kolobezka.....pre nas najhorsie plemeno ako 10 mesacnu sme ju darovali profesionalnej cvicitelke

damoska
7. jan 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

labrador je pan pes a potrebuje aj specialnu vyživu, jak byživu na kosti, klby, tak aj stravu

gab_riella
15. jan 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

ktora vyživa pre takeho psa je najlepšia? Čo davate jest takemu psovi?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
11. mar 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

to iste plati aj o mačkach. Ak je zviera vonku, nejde to ovplivnit, čo zje a čo nezje

elliie
6. mar 2020

Ahojte, tak rovno k veci...chceme si zaobstarať čistokrvného LR s papiermi... A preto chcem vedieť či vám psík zničil záhradu kvety, stromčeky a či vám hrabal v záhrade.... Alebo či ste ho vedeli naučiť aby to nerobil, toto na zaujíma najviac či je možné ho naučiť aby sa v záhrade správal "slušne"... Ďakujem za každú odpoveď ❤️

sofiia87
6. mar 2020

@elliie mam 2 rocneho labradora a je to velky zahradkar. Niektore kvety si vobec nevsima, za to brectan pri plote je uhlavny nepriatel. Travniku dal tiez zabrat🙈 teraz ideme nanovo upravit travnik, tak dufam, ze aj vydrzi.

magda15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
21. mar 2020

@ingrida123 mozem.potvrdit,labrador rozhryzie vsetko,znici aj to,co sa neda. Ale ked z toho vyrastie,je to najmilsie stvorenie.