Larvičky v nápoji

douglas
5. nov 2009

ahojte!
dnes som zistila, ze v bananovom frapku, kt. davam detom do mlieka su larvicky. otvorila som i nove balenie a i tam su. ma niekto z Vas skusenosti al. informacie o niecom takom, mohlo by to ublizit mojim detom? my to oijeme uz dlho. prosim poradte ☹ ☹

douglas
autor
6. nov 2009

ok baby, idem ja k dr a tiez na hygienicku stanicu tu v okrese ☹

dzio2
6. nov 2009

drzime palce

katrin21
6. nov 2009

ty kokso, ja som tento tyzden kupila jahodove frapko, tak ho musim pozriet...

dzio2
6. nov 2009

baby co je frapko?to je nieco take ako granko?

douglas
autor
6. nov 2009

ano, je kakaove, bananove a jahodove
moji chlapci to zboznuju. ja len cakam, kedy otvoria hygienicku stanicu a bezim tam ☹
katrin, daj vediet. ja som to vysypala na tanier a bolki tam 4 larvicky!! v novo kuponom baleni

katrin21
6. nov 2009

no musim kuknut... a to tie larvicky boli nejake male? a boli mimo tych granuliek , alebo v nich...?

katrin21
6. nov 2009

dzio: funguje to ako granko, ale ma to formu ako take garnulky, take " hovienka" 😀

katrin21
6. nov 2009

inak... ono to mohlo byt kludne len v tom jednom baleni v tom konkretnom obchode, lebo ak to mali napr. niekde vedla muky dlhsi cas, tak to moze byt chyba, ze boli hrobaciky/ mole v muke a presli do Frapka.... mne sa raz takto doma zapelesila normalne zabalena ryza... od muky !

katrin21
6. nov 2009

nie hrobaciky, ale chrobaciky 😀

inak, taka perlicka.. moja mama vzdy situje muku... ja ako kedy..ale odvtedy , ako tam tento rok nasla vysusenu celu mys!!!! tak situjem aj ja stale... ale to sa ozaj stava... 😝

douglas
autor
6. nov 2009

katrin..mimo granuliek. mozes pozriet teraz al. si v praci? nasla som to uz v dvoch baleniach

katrin21
6. nov 2009

som v praci..... ale podla mna to nebude priamo z vyrobne, ale zo zleho skladovania v óbchode... ako som pisala.

titkovamiriam
6. nov 2009

boze baby ,mole v muke to som uz mala ale toto fuj-esteze ja toto nekupujem

zanetak
6. nov 2009

tak ja by som hned na nich soi alebo markizu nevolala, pokial to bolo balene v krabici a nikto nevidel dovnutra. Ak to nie je po záruke a kupila si to v obchode , ktorý vyzerá čisto, lebo aj na tom záleží. Takže by som to išla len reklamovať a povedala by som im aby si tie výrobky stiahli z pultu a o týžden by som kupila len tak dalsiu krabicu a ak by to tam bolo, tak potom by som volala markizu.
Inak z tých červikov nemôžu mať hnačky, pretože to su proteiny 🙂 V iných štatoch by boli radi keby to našli v krabici, aspon by si pochutili 🙂

diddi
6. nov 2009

to sa vola frapko?...lebo aj nase piju jahod. a coko,ale to je to antiviro Rajo...dufam,ze to nie je ono

emyly
6. nov 2009

no teda, až sa mi to bananové frapko znechutilo.... tiež sme ho kedysi pili.... 😖
podľa mňa by si mala kúpiť ešte jedno balenie, a riešiť to ak budú aj tam.... možno sa to stalo zlým skladovaním u teba doma, alebo ešte v obchode, v sklade....ak tam bolo napr. príliš vlhko, teplo.... ja mám takú smolu v múke, vždy tam niečo nájdem 😒 preto už nekupujem viac balení do zásoby, ale stalo sa mi že aj práve otvorená, v ten deň kúpená múka bola zlá....
inak ja som mala raz chrobaka aj v kapučíne, a odvtedy tú značku už nemôžem ani cítiť 😖
tiež by som to asi riešila cez tú SOI-ku, dať im podnet a oni pôjdu namatkovo do toho obchodu, ale asi až potom ked si kúpiš ešte to jedno balenie....

bzzmajka
6. nov 2009

zavolaj do jojky....aj ti zaplatia za to...

titkovamiriam
13. nov 2009

ako to dopadlo?

cessy
13. nov 2009

dididi toto je to sypane ako granko, nie uz zarobene