Larvičky v nápoji

douglas
5. nov 2009

ahojte!
dnes som zistila, ze v bananovom frapku, kt. davam detom do mlieka su larvicky. otvorila som i nove balenie a i tam su. ma niekto z Vas skusenosti al. informacie o niecom takom, mohlo by to ublizit mojim detom? my to oijeme uz dlho. prosim poradte ☹ ☹

ukmima
5. nov 2009

Ja by som to nedavala detom, vratila do obchodu...

cairka
5. nov 2009

určite nepiť...to si tak kúpila, abo mala doma v skrinke už dlhšiu dobu?

douglas
autor
5. nov 2009

nie, to som kupila pred tyzdnom
a otvorila som nove baleniea i tam su. zajtra kupim este dva nove balenia a jedno otvorim a ked tam budu tak s neotvorenym balenim a listkom utekam na hygienicku stanicu..ved to je napoj pre deti!! horsie je to, ze neviem, ci to bude mat nasledky na mojich chlapcov, ci im to uskodilo ☹

ukmima
5. nov 2009

Ja by som isla aj bez blocka do obchodu a riesila to, detom sa urcite nic nestane, ale ako kazda mama by som sa uistila a zavolala na nejaku detsku infolinku, alebo detskemu lekarovi. ..Predsa su to chrobaciky...

titkovamiriam
5. nov 2009

jedna vec je ze urcite by som to reklamovla druha ze do 6 rokov by som taku umelinu detom nedala

douglas
autor
5. nov 2009

ja to nechcem riesit cez obchod. chcem rovno z toho urobit problem pre vyrobcu..inac by som im napisala mail, ale chcem aby tam poslali hygienikov. ved predsa ak niekto nieco vyraba urcene pre deti, tak ma byt sakra opatrny. a mladsi syn ma hnacku, tak teraz stresujem ☹

douglas
autor
5. nov 2009

titko, a co im maM DAT. VED ONI SAMOTNE MLIECKO NECHCU ☹

ukmima
5. nov 2009

douglas,neboj, zober telefon a zavolaj...my sme minule volali pred polnocou...a boli ochotny a poradili.Datum vyroby je OK?

titkovamiriam
5. nov 2009

tak ak ti vypiju bananove tak im sprav z bananovy alebo z ineho ovocia koktail,uvar prave kakao.... a prepac ja som potravinar tak preto taka reakcia,no tie cervy reklamuj kde si to kupila,mozno toho maju viac...a ked je to v zaruke a nepochodisSOIalebo aj vyrobca

babula90
5. nov 2009

douglas, odporúčam Ti ryžové mliečko, je prirodzene sladké, moja dcéra ho miluje, mladšiu ešte kojím. A cenovo Ťa to vyjde rovnako. Dostať ho v DM a nezahlieňuje tak ako kravské.

titkovamiriam
5. nov 2009

a na nete neviem najst vyrobcu som ti chcela hodit adresu 😅 😅 😅 a od babule tiez dobra rada 🙂

babula90
5. nov 2009

baby a čo takto zavolať do Markízy? 🙂 nech to vyšetria, veď je to hrozné, že larvy 😕 🙄

douglas
autor
5. nov 2009

UKMINA, a komu mam ZAvolat? vyrobcovi nechcem..na nich niekoho poslem!! titko, myslis, ze tie cervy mohli mojim chlapcom uskodit?
mladsi ma 2 roky a zacal hnackovat ☹
babula, ryzove mliecko? este som nepocula.

titkovamiriam
5. nov 2009

babula ved ako pochodi telka sa toho chyti vzdy,treba skusit v obchode a markizou postrasit 😀

douglas
autor
5. nov 2009

titko, babula..vyrobcu som nasla v cr
dala som si frAPKO A VYSKOCILO MI TO
ALE ICH NECHCEM PRIAMO kontaktovat...nechcem ich upozornit na to
nech tam poslu hygienikov, ved to je svinstvo ☹ ☹

babula90
5. nov 2009

skús hygienu alebo tú SOI

titkovamiriam
5. nov 2009

myslim si ze neuskodili su to bielkoviny...a zasa ich tolko nevypili urcite,horsie je ked sa zje plesen.

babula90
5. nov 2009

plesní sa aj ja bojím, sú veľmi zákerné a najhoršie je, že niektoré okom ani nevidíme ☹

babula90
5. nov 2009

och, áno, larvy sa aj pražia 🙂 blééééééééééé 😝

titkovamiriam
5. nov 2009

a take cvcky a kobylky 😀 v cokolade mnam....bleeeeeee

douglas
autor
5. nov 2009

ale i tak asi zajdem za lekarkou rano

my to uz poijeme rok..ktovie co za svoinstvo som to davala detom ☹
kokteil som skusala, ale nechcu. ani granko

babula90
5. nov 2009

skús ryžové mlieko a potom napíš, je sladučkééééé 😉

titkovamiriam
5. nov 2009

tak to je skoda...

douglas
autor
5. nov 2009

ok..skusim 🙂
a myslite, ze by mal maly hnacky z toho?

babula90
5. nov 2009

miriam, hmyz vraj bude potravinou budúcnosti, no radšej sa toho nedožiť 😀
doglas, neviem, možné je všetko, ak too bolo pokazené...

megi93
5. nov 2009

titkovamiriam ty tomu hovoríš umelina a čo je potom nutrilon, beba, sunar a podobne? Už väčšia umelina snáď ani nie je.

douglas, snáď im to neublíži. ale stáva sa to. Mne raz krstná urobila kapučíno, novo ho otvorila, v ten den kupila a až keď som jej pochvalila, že to kapučino s kuskami struhaneho kokosu je super sme zistili, že ten struhany kokos, ktorý som hryzkala popri pití boli červíky 🙄 No čo ti budem hovoriť

helena56800
5. nov 2009

no mohlo sa to pokaziť aj zlým skladovaním v obchode , je to nepríjemné, ale nemyslím si že by to mohlo poškodiť...jediné, že je celé pokazené....

diddi
5. nov 2009

ja by som to rovno dala do markizy a poviem ti preco - podobnu vec,len s kusom odseknutej mysi v dojcenskej vyzive z Novych Zamkov som riesila cez SOI - odpoved prisla asi za 3m a znela tak,ze za to nemozu,lebo mysi sa nachadzaju vo vyrobnych halach a niekedy padnu do stroja.....to bolo stanovisko SOI-ky...jaj, a ze novofrukt je v konkurze....takze taketo veci ries cez media,oni po tom pripade pojdu a nenechaju sa oblbnut

kisska
5. nov 2009

ja ked som posielala SOIku do tesca kvoli pokazenemu masu, tak som dostala odpoved na druhy den, ze hend tam idu a spravu do tyzdna. Reklamaciu som ale vybavila aj hned v Tescu a oni to hned upratali... niekedy predajca za to vazne nemoze (hlavne pokial ide o balene potraviny), ale za tie problemy so SOI im stoji to,aby oni narobili problemy dodavatelom... myslim 😒

dzio2
6. nov 2009

ano ,ano ,ano,markiza je ok napad ,fuj k lekarke by som sla urcite nech predpise nieco na precistenie, baby to je uz strasne co vsetko sa da najst v potravinach