Laserové čistenie pleti. Máte skúsenosti?

ivuss01
9. dec 2008

ahojte zienky, ake mate skusenosti s laserovym cistenim pleti?

suem
9. dec 2008

ivuuss par krat som to absolvovala a co ja viem 😖 . Bolo to uz pred par rokmi... Podla mna nic extra, sikovna kozmeticka a dobra rucna praca mi vyhovuju viac.
Rada spoznam aj nazory inych dievcat, ako im to vyhovuje, mozno sa rozhodnem skusit to opat 😅

suem
9. dec 2008

Nemala by tato tema byt skor na MS, krasa a pod. Myslim ze tam chodieva viac dievcat, ktore taketo temy zaujimaju.

ivuss01
autor
9. dec 2008

kukala som na ms, ale su tam veeelmi stare prispevky, tsk som to dala sem, sdnad sa niekto ozve...
suem, a bolelo to, stipalo, palilo, alebo nieco podobne?

zuzka99
9. dec 2008

ivuss, písla som ti do bábatiek ohladom kojenia, a ešte ma napadlo, že som bola aj na odstránenie červených žiliek laserom, ale to som nekojila a vobec mi to nepomohlo. na to mi pomohol len jeden super krém. tak napíš čo si ideš dať ty odstrániť. teraz chodím na odstránenie rozšírených porov a jazvičiek a mimických vrások.

marika80
10. dec 2008

zuzka99 mozem sa opytat aky to bol krem? Ja mam tie zilky tiez a rozmyslala som nad laserom. A preco Ti to nepomohlo? Pytala si sa na to lekarky?

zuzka99
10. dec 2008

ja neviem prečo nepomohlo, proste mi to urobili a žilky som mala stále. 🙂 ten krém sa volá Living dimension, mám ho od kozmetičky, ona ho používa v salóne. neviem ináč kde by sa dal kúpiť ☹ stál myslím okolo 450 Sk.

marika80
10. dec 2008

Dakujem 🙂