Láska cez internet. Máte skúsenosti?

moni1412
26. jan 2008

Mate niekto skusenosti so zoznamenim sa cez internet...? Vase nazory....podelte sa o ne.
A chcem sa ospravedlnit adminom ak tu uz taka tema je, ale hladala som a nenasla....

bambusko
24. okt 2008

moj brat sa zoznamil s manzelkou cez net, pisali si par mesiacov, mesiac po stretnuti uz u nej spal, do polroka bola svadba a do roka aj babo 😀 su spolu 5,5 roka a maju 2 dcerky, nadstavili si u jej rodicov byvanie a hodia sa k sebe fakt 🙂 ale poznam aj opacny pripad, maju spolu dieta, ale neziju spolu

ttina23
24. okt 2008

aj ja mam manzela viac menej cez net a brat tak isto priatelku 🙂 😀

geegee
24. okt 2008

ja som sa s manzelom zoznamila cez net. 11 mesiacov od prveho osobneho stretnutia sme sa vzali, 9 mesiacov po svadbe mali prveho syna, a teraz sme uz 4 🙂

trixi
24. okt 2008

ahojte, aj ja mam dobre skusenosti s laskou cez internet. Pred 9 rokmi som si dala inzerat na zoznamke a hned prva odpoved a laska ako hrom, hoci tych odpovedi bolo vela.Stretli sme sa tyzden po prvom maily a uz sme boli krasne zamilovani. Nasa laska prezila aj nezhody a rozne problemy, vela sme si uzivali, cestovali a po 8 rokoch sa nam narodil krasny syn.
Moja kamaratka sa tiez vydala za lasku cez internet, do 2 rokov sa rozviedla a teraz zije zasa s priatelom, ktoreho nasla na nete.

angua27
24. okt 2008

ja som si nevedela predstaviť zoznámenie cez net, ale nedávno som to vyskúšala. ako žena na materskej moc možností na zoznamovanie nemám. s pár ľuďmi som sa už aj stretla, väčšinou sme si nesadli naživo. ale s jedným ma čaká už 3 rande a iskrí to riadne. a myslím, že normálne by sme sa nikdy nestretli. uvidím ako to dopadne, ale určite som zmenila názor na zoznamovanie tohto druhu a to v pozitívnom smere. 😀

smisela
24. okt 2008

Ahojte,takže ja som sa zoznámila s mojím terajším priateľom cez internet,skôr to bola náhoda a neplánovane 😀 ,stretli sme sa za týždeň,rande na slepo,ja som nevedela ako vyzerá a ani on nevedel ako vyzerám ja 🙂
Láska ako hrom, do mesiaca som sa k nemu nasťahovala/ to by o mne nikto nepovedal 😀 /,sme spolu už 8 rokov,máme dcérku a nevymenila by som ho za nikoho 🙂 Asi nám tam hore priali 🙂

ma_se
24. okt 2008

...ja som sa zoznamila cez inzerat,ale je to podobne ako cez internet...ale nie je to velmi bezpecne,lebo clovek nevie akeho cloveka stretne...potom jeho rodina atd.neviem ci by som to este raz urobila... 😝

luminkasp
24. okt 2008

aj my sme sa zoznamili cez net a uplnou nahadou, nebolo to planovane ani z jednej strany, a v normalnom zivote, by sa asi na seba ani nepozreli😀

lilu18
24. okt 2008

😀

luminkasp
24. okt 2008

ahoj lilu

lilu18
24. okt 2008

ahoj

luminkasp
24. okt 2008

som v aprilovcatach 😀

pipka
27. okt 2008

tak my sme sa s mojim manzelom tiez zoznamili cez internet. Nasla som tam jedneho dna inzerat s textom "strasne by som chcel niekoho rozmaznavat, ale nemam koho..." Tak som nevahala a odpisala" strasne by som chcela, aby ma niekto rozmaznaval, ale nema ma kto..." 😀 a bolo! Na druhy den dosla odpoved s mobilnym cislom, tak som sms-kou poslala svoje, vecer sme sa v meste stretli a odvtedy sme spolu KAŽDÝ den 😉 uz sme vyse roka manzelia a tesime sa z nasej krasnej Hanulky 😵 😵 😵

myslim, ze zoznamka cez net stoji za to 😀 😎 😎

oneri
27. okt 2008

aj ja pridam svoj pribeh, tiez sme sa zoznamili cez pokec, ani neviem preco som si dala inzerat, ozvalo sa vela chalanov a ON sa mi hned zapacil, bola to laska na prvy pohlad na fotku 😀 😀 ostatnych som uz ignorovala.

potom o dva dni stretnutie, som rychla ja viem, a tam to bolo uplne supeeer. je "moja krvna skupina" moj splneny sen, takeho som si ho vysnivala, az sa cudujem, ze existuje! ma vsetko co som chcela aby mal, a vedel.
a teraz sa PODRZTE robime v jednej budove!!! 😀 sme sa obchadzali 😀 DAKUJEM pokecu, lebo bez neho neviem neviem, ci by som teraz bola stastna. teraz sa snazime o mimi

tereza73
6. feb 2012

ahojte vsetci...blizi sa valentin a rada by som o vasich internetovych laskach napisala v nasom denniku...boli by niektori ucastnici tejto diskusie ochotny podelit sa o svoj pribeh a pripadne inspirovat nasich citatelov ako najst svoju spriaznenu dusu?a ano, zaslite mi prosim svoj kontakt na emailovu adresu terezia.hn@gmail.com..tesim na rozhovor s vami 🙂

janula_nz
6. feb 2012

uz sa pridavam aj ja k tym stastnym, ktori sa zoznamili cez internet...zoznamovacie inzeraty som mala asi vsade ale nemala som nikdy stastie a ignorovala som odpovede, co mi stale prichadzali 😝 az raz som reagovala na jeden prispevok a on odpisal, co som teda vobec necakala. a odvtedy sme spolu 😀 a co je najlepsie, noc predtym sa mi snivalo , ze sa zoznamim s jednym, ktory sa bude volat M. a ked som sa opytala na meno, meno presne sedelo a vedela som, ze on je ten pravy 😵 po troch dnoch sme sa stretli a odvtedy sa stretavame. ma dceru vo veku tej mojej, takze ako sa hovori dve muchy jednou ranou. ja som konecne nasla svoju lasku a dcera kamosku 🙂 nie sme sice zobrati ale hlavne je, ze sme sa nasli...bol to osud a tak som dnes stastna s tym, ktoreho som si vysnivala 😵

raduik70
7. dec 2016

Ahoj 🙂 som zalubena do chalana ktorého nepoznam piseme si spolu každý den uz sme sa vela krat pokusali stretnúť ale on mňa nespoznal teraz mam velky strach sa sním stretnúť že okolo mna len prejde…. :( neviem čo mam robit

damoska
6. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@raduik70 ako to dopadlo? Videli ste sa? To ste si pisali na nejakej zoznamke? Na akej?

anulienkalenka
28. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

tiež by ma zaujimalo, kolkym ludom zoznamenym na zoznake laska vydržala

petrofka
28. sep 2018

@anulienkalenka velmi malo. Poznam viacerych co sa tak zoznamili, nikomu z nich to nevydrzalo 🤷

sense
28. sep 2018

@anulienkalenka my sme sa zoxnamili vdaka internetu aj ked nie cez zoznamku...pozname sa 9 r az toho takmer 5r manzelia

zuzandela
28. sep 2018

@moni1412 ano mam,povodne prva sprava nebola ohladom hladania sa,az neskor to tak trocha prerastlo do verneho kamaratstva a stretnutia az k laske a partnerstvu,v july 2018 tomu bolo 8 rokov =) drzim palce,takychto parov "internetovych" ktore v dnesnej dobe vydrzia je ako safranu,vsetko je o dovere

dorotka9819
28. sep 2018

Zoznámili sme sa cez internet a prišli na to že sa poznáme cez kamarátov 😁 nikdy sme sa predtým spolu nerozprávali, začali sme sa spovedať až cez internet. Sme spolu skoro päť rokov, šťastne vydatá a šťastnou matkou trojmesačného syna 😁 tiež ma všetci odhovárali že to nemá budúcnosť no ja som to cítila inak