Láska cez internet. Máte skúsenosti?

moni1412
26. jan 2008

Mate niekto skusenosti so zoznamenim sa cez internet...? Vase nazory....podelte sa o ne.
A chcem sa ospravedlnit adminom ak tu uz taka tema je, ale hladala som a nenasla....

elenita
26. jan 2008

moni, mam s tym skusenosti....v podstate aj s terajsim manzelom som sa zoznamila cez txt....odpovedal na inzerat (vyucba spanielciny). So spanielcinou moc nepokrocil, ale zato je uz dnes zenaty a cakame dvojicky 😀

katy2
26. jan 2008

aj ja som sa s manzelom zoznamila cez net... a nelutujem, je to super clovek, s ktorym by som sa asi len tak lahko inak nezoznamila... a poznam x ludi, ktori maju partnera cez net.... 🙂

marse
26. jan 2008

moni ano mam s tym skusenost z minulosti.
Ono zalezi na akeho cloveka narazis. Ja som mala tu smolu ze som narazila na totalneho debila ktory mi skoro totalne znicil zivot(nebudem to tu rozpisovat). Odvtedy nikdy viac. Neodcudzujem to, ale ani to nevyzdviohujem. Ja radsej osobny kontakt, ale u mna plati ze clovek sa musi poucit na vlastnych chybach. 😒

leishmania
26. jan 2008

na mojasvadba iste najdes temy o tomto 🙂 inakmy sme sa tiez sponznali cez net...

moni1412
autor
26. jan 2008

elenita my dvaja s manzelom sme tiez dokazom toho ze to niekedy moze vyjst 🙂 Tiez inzerat, ale na zoznamku....no a bol na svete krasny vztah, aj ked sme boli dost daleko od seba. A uz vyse roka krasne manzelstvo a v maji babo 😀

irenkat
26. jan 2008

marse: ja mam taku istu skusenost ako ty, aj zastavam ten isty nazor...

marse
26. jan 2008

irenka je to smutne ale je to tak, zase moja sestra ma len dobru skusenost, ma vela priatelov co nasla cez net, ale mne to zrejme nebolo sudene 😒

yonanevi
26. jan 2008

ja som sa smojim nazelom zoznamila na pokeci 😀takze sa da podla mna najst aj takym sposobom lasku cez internet 😀 😀

veronika13
26. jan 2008

tiež mám super skúsenosť, na modromkoníkovi mám kopec super kamarátok z celého Slovenska 🙂

moni1412
autor
26. jan 2008

aj priatelstva su pekne cez net....mam aj par kamaratok.A mam pocit ze v dnesnej dobe si ludia najdu skor cas na napisanie mailu ako na osobne stretnutie...s "netovymi" kamaratkami mam krajsi vztah ako s tymi co sa stretavam osobne.

bezaz
26. jan 2008

aj my sme sa spoznali s muzom na pokeci 😉
a na mojasvadba som si nasla minimalne 5dobrych kamaratok 😀

moni1412
autor
26. jan 2008

inak mam pocit ze to zoznamovanie cez net, priatelstva, su dnes mozno obvyklejsie ako osobne zoznamenia.....vy si to nemyslite?

bihan
26. jan 2008

Ja som našla na nete takú malú platonickú lásku - jedného úžasného kamaráta, s ktorým sme sa ešte nevideli (niežeby nebol záujem, ale akosi sme sa vždy minuli) a poznáme sa už 6 rokov, telefonujeme spolu, vymieňame si foto, tak som zvedavá, keby sa konečne zrazíme 😀
S tými internotovými známosťami je vzťah krajší aj z toho dôvodu, že to nie je osobný kontakt.. cez internet je všetko iné.. ak máte náladu komunikovať, komunikujete.... ak sa hneváte, neleziete na pokec... ale podľa mňa je to super, ak sa ľudia stretnú cez net a sadnú si aj pri osobnom kontakte, lebo by sa možno naozaj inak nikdy nestretli 😵

bezaz
26. jan 2008

moni to bude asi tym, ze ludia sa vo vseobecnosti menej stretavaju 😅
ale s babami z MS som sa stretla uz asi 4-5x a je pravda, ze inak by som sa s muzom asi nestretla

moni1412
autor
26. jan 2008

bezaz no ved prave, ludia si radsej najde cas na net ako na osobny kontakt...a ako napisala bihan. ked mate naladu komunikujete ked nie nie. asi aj preto je to lepsie pre niektorych.

katy1979
26. jan 2008

pridávam sa tiež mám manžela z internetu. V dnešnej dobe to asi začína byť dosť častý jav, tak ako spomenula moni1412.

maca793
26. jan 2008

ja by som tiež chcela už konečne poriadneho chlapa do života 😉
taký mi chýba, skúšala som aj inzeráty cez net,
ale neviem, či sa im dá veriť 😨, keď odpíšu. a či to myslia vážne.
viem, že trošku preháňajú, ale viackrát som sa vo vzťahoch sklamala, a nechcela by som sa znova sklamať.

poraďte, ako správne na to 😵

moni1412
autor
26. jan 2008

maca v tom ti asi nikto neporadi. ako v osobnom kontakte, tak aj v tom netovom musis nejak odhadnut ci to myslia vazne... 😉 pomoze zensky instinkt 🙂

nadhera
26. jan 2008

pred rokom na silvestra sa sestre nechchelo nikam ist - v praci bola do 16tej, takze verim - a cely vecer sedela pri pisidle. zoznamila sa s prima chalanom, uz rok su spolu a zatial im to klape. kamarat sa na vianoce zasnubil s priatelkou, s ktorou sa tiez spoznali cez net ja osobne by som sa bala takto zoznamovat. s drahym sme sa spoznali na biku. 😀

maca793
26. jan 2008

moni
aj keď si myslím, že by to mohlo byť aj ono, tak sa k odpísaniu nikdy neohodlám.
ja som typ človeka, že hneď napíšem všetko hlavne koľko mám detí a že som rozvedená, je to správne?

moni1412
autor
26. jan 2008

maca podla mna ano, pretoze ked to ma vyjst a ak ho ocaris hned na zaciatku, tak mu to vadit nebude. Proste ked to aj on bude mysliet vazne, tak zastavam uprimnost na oboch stranach od zaciatku. tak vela stastia 😉

monkula
26. jan 2008

moja bývalá kolegyňa si tiež našla priateľa cez net, sú spolu asi 4 roky, jej kamarátka sa tiež zoznámila so svojím manželom na nete a teraz sa im narodilo druhé dieťa...

A pridávam sa k tým, čo cez fóra pre mamičky našli kopec skvelých kamošiek, ako písala Bihan,ak nemám náladu, neleziem na net, ale mne práve koník vždy vrátil náladu... 😀 😀 😀 😀

maca793
26. jan 2008

díky, budem skúšať ďalej, možno sa niečo prihodí a konečne si nájdem toho správneho chlapa do života 😵

blumka
26. jan 2008

aj ja som prikladom toho ze sa to da...Mne bol osudny pokec 😵 ..amozrejme ze je to aj kus o stasti na akeho cloveka natrafite..Ja si myslim ze na desat blbcom pripada jeden normalny.
V dnesnej dobe je to uz asi najbeznejsi sposob zoznamenia, ludia menej chodia von, menej sa stretavaju, viac sedia za PC...a na druhej strane..kde si ma clovek niekoho najst? Len tak na chodniku? alebo na diske, v bare, kde kazdy huci a kde sa neda s nikym ani poriadne porozpravat?

moni1412
autor
26. jan 2008

blumka je to aj o tom stasti.... 🙂

blumka
26. jan 2008

veru moni...ja som ani nikoho nehladala, mala som vtedy vazny vztah...no vyslo z toho ze nebol az taky vazny 😀 😅

betka1
26. jan 2008

Tema "Ako nájsť priateľa cez internet / chat ???" na mojasvadba.sk:
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThread...

lilly
26. jan 2008

my sme sa tiez zoznamili cez net, konkretne cez zoznamku. Pisali sme si najprv asi tri mesiace a potom sme sa stretli aj nazivo a nabralo to rychle obratky.. 😀 A sme spolu uz 4 roky velmi stastni 😵

moni1412
autor
26. jan 2008

lilly to my sme si pisali najskor 7 mesiacov, az potom stretko.....rychle obratky asi nie ale po 2 rokoch zasnuby a po dalsich 2 svadba.... 🙂

blumka
26. jan 2008

my sme si pisali 2 mesiace, potom moj drahy priklusal za mnou z USA a uz bolo rozhodnute...o mesiac som ja klusala po viza 😅...a svadba bola po roku a stvrt od prveho pismenka 😵 😵