Láska cez internet. Máte skúsenosti?

moni1412
26. jan 2008

Mate niekto skusenosti so zoznamenim sa cez internet...? Vase nazory....podelte sa o ne.
A chcem sa ospravedlnit adminom ak tu uz taka tema je, ale hladala som a nenasla....

lilly
26. jan 2008

tak my - od prveho stretnutia po 8 mesiacoch ma poziadal na dovolenke pri mori o ruku, po dalsich 5 mesiacoch sme zacali spolu byvat a po dalsich 4 mesiacoch bola svadba. 😵

vanditka5
26. jan 2008

my sme sa s mojim priatelom zoznamili cez internet na sportovej stranke 😀 boli sme uzasny kamarati a teras sa straaasne milujeme a mame naplanovanyych tolko veciii asik neviem ci za cely zivot to stihneme zrealizovat 🙂 milujem ho 😎

bezaz
26. jan 2008

my sme spolu chatovali 3 mesiace, potom som ho pozvala na koncert a za dva mesiace sme spolu chodili.. na svadbu sme si predsa len pockali par rokov, aj ked sme po pol roku zacali spolu byvat 🙂
by ma zaujimalo, ako by sme sa bez chatu zoznamili.. bolo by smutne, ak by som toho mojho praveho nikdy nestretla 😵

moni1412
autor
26. jan 2008

bezaz presne taku otazku si kladiem aj ja... ja som ani nevedela kde je to mesto kde byval....a tak som vdacna ze net existuje, pretoze si neviem predstavit ze by som ho nikdy nespoznala.

julia225
26. jan 2008

jeeeeeeeeeej 😀 aj moja kamaratka... roky nemala nikoho a zrazu cez net a taky mily chlapec.... prajem vam.... 🙂

expertka8
26. jan 2008

....my sme "zivocisna vzorka"....Laska cez mobil... 😀 😀 😀

melory
26. jan 2008

tiez prajem vsetkym internetovim vela lasky.

adamko05
26. jan 2008

... ahojte... osobnú skúsenosť v tomto smere nemám, ale mám veľmi dobrú kamarátku, ktorá sa za "internetovú známosť" bude v septembri vydávať... (su spolu už myslím cez 3 rôžky) a veľmi im to pristane a sú spolu šťastní už na pohľad... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dominka11
26. jan 2008

aj ja som sa s manželom zoznámila cez internet

vroni
26. jan 2008

aj my sme sa zoznamili cez internet, dieta sa narodilo skoro na den presne dva roky po prvom maile, takze pozor na nasledky internetovych znamosti 😀 😀 😀 (to je vtip, s chlapom sme stale spolu)

dadus
26. jan 2008

ahojte aj my sme sa zoznamili cez net a presne na novy rok, asi sme boli v ten den, teda na silvestra obaja osameli....no a sme spolu...dokedy ukaze cas, lebo podla mna sa ludia spoznavaju cely zivot 😉

zuzanockamt
26. jan 2008

ahojte....aj my s manzelom sme sa zoznamili cez internet...sme spolu uz vyse styroch rokov a necely rok sme manzelia...takze to funguje aj tymto sposobom...aj ked niektori ludia taketo zoznamenia povazuju za zvlastne...nechapem dost dobre preco...ja by som sa inak s mojim manzelom nemala ko stretnut nebyt internetu, lebo nas delilo asi 60 km...a to by bola velka skoda 🙂

ufka
26. jan 2008

zuzanockat- aj my sme sa tiež zozn. cez net a sme spoluuž 3r a máme aj super bábo a svadba sa tiež plánuje.takže super výber

lesanaa
26. jan 2008

ufka, to je super, len na to idete zozadu🙂

My sme sa tiez zoznamili cez net. Zijeme spolu 5 rokov, vzali sme sa, kupili si dom, na jar treba vytat a vysadit par stromov a potom ktohovie🙂)

tretulka
27. jan 2008

pridavam sa...aj my sme sa s manzelickom zoznamili cez net...nech zije pokec 😵 😵 😵

moni1412
autor
27. jan 2008

zuzanockamt za zvlastne....stretla som sa s tym uz aj ja ale aj vcera sme tu spominali ze je to v dnesnej dobe uz dost obvykle, obvyklejsie ako osobne...nas delilo nieco cez 50 km, takze si to tiez neviem predstavit bez netu...ci by sme sa vobce niekedy stretli

lienockaa
27. jan 2008

jeej, aka dobra tema..🙂aj my sme sa našli s manzelom na internete..svadba bola po roku a pol..takze verim, ze take vztahy vznikat mozu a aj vznikaju..a este akeeeee pekneeee.. 😉

dupinka
27. jan 2008

ja som sa zoznamila s manzelom cez chat. V podstate sme si pisali asi mesiac, pri pisani o sebe a tak sme mali jeden o druhom pocit, ze sa na nic nehrame, boli sme k sebe uprimni, nezakryvali sme nic... Proste som to citila, ze tento nie je ako ostatni, ktorych som doteraz cez chat spoznala a boli taki navela. tento sa uprimne tesil, ked som sa pripojila, pytal sa ma na moje pocity, zaujimali ho moje nazory. a ked po nieco vyse mesiaci denneho pisania navrhol stretko na slepo, vedela som, ze to chcem. Proste som nemala pocit, ze budem sklamana. Aj ked nebol sexidol, bol krasny. Uprimnym srdcom, usmevom, slovom. Zacali sme sa stretavat, travili sme spolu volne chvile. Len ako kamarati. Az ked sme si coraz viac uvedomovali, ze mame vela spolocneho, povedali sme slova, ktore prave ten druhy mal na jazyku, telepatia neskutocna, tak sme pochopili, ze sme si sudeni... Sme spolu 2,5 roka, 9 mesiacov sme manzelia a je nam spolu uzasne.

malaskoricka
12. jún 2008

ja som sa so svojim prvym priatelom zoznamila cez net....pisal isme si asi polroka..,potom sme dali 1stretnutie neprisala som druhe takisto az na treti krat sa nam to podarilo....potom sme sa vidavali kazdy den..a po5dnoch sme dali dokopy...vydrzlo nam to krasneho polroka....kym sa neodstaoval na durhy koniec SVK 😔

rusovcanka
12. jún 2008

Ja som sa s manželom zoznámila cez net cez pokec😀 Písali sme si asi 2 dni,potom stretko a už sme proste spolu...dva roky randenia a teraz v auguste budeme mať piate výročie svadby 😀 ,trojčorná dcéra a na pláne druhé bábo...takže tak.

mywiel
12. jún 2008

Svagrina si nasla tiez manzela cez internet a teraz maju 1,5 rocneho synceka. 🙂 😵

fabiana
12. jún 2008

Aj my sme sa s manželom spoznali cez internet, kecali sme na pokeci ešte vtedy. Ja som bola v UK, on na SK a bola to láska takmer na prvý pohľad. Už sme spolu 8 rokov, z toho 4 ako manželia a máme 2 deti. 🙂 S manželom si super rozumieme, je nielen partnerom, ale aj naj kamarátom, fajn tatom... 😉

miriamkac
12. jún 2008

Ja sa pridavam.....tiez sme sa nasli cez net 😀 ...hmm....ale toho tu je..... 😝

marbella
12. jún 2008

a vela ludi sa zoznamilo aj na txt-e 😀 napr.markiza 😀

miriel
12. jún 2008

Ja som sa kedysi pred rokmi dost nastretavala cez net, viacmenej zo zvedavosti, nikoho som si nasilu nechcela uhnat. Vacsinou to boli normalni ludia, ziadni uchyli, mala som stastie a aj nejaku tu intuiciu uz zo stylu pisania toho cloveka. Moj snubenec je tiez moja netova laska (ICQ), aj ked to trochu trvalo kym sme to dali dokopy a bola to super nahoda.
Vseobecne mam ale taky nazor, ze laska cez net je dnes uplne normana a bezna a ak si uz 2 ludia pisu a pise sa im dobre, nemali by to natahovat, ale sa co najskor stretnut, lebo fyzicku chemiu neoklames 😉. Blbci su vsade a na diskoteke alebo inde ich stretnes v podobnej miere ako na nete..treba sa im vediet vyhnut 🙂

nola
12. jún 2008

ja sa tiez pridavam, tiez som sa s manzelom spoznala cez net a dnes mame krasneho synceka. Ja pochadzam od Nitry, on od Trebisova... ani vo sne by nas nenapadlo, ze raz budeme svoji... 😀 nastastie, zivot to zariadil po svojom k nasej spokojnosti 🙂 cize laska cez net? urcite ano.

marcela.m
24. okt 2008

Ja som sa so svojim manzelom zoznamila cez net.Nepisali sme si,ale hned sme si dohodli stretnutie.O mesiac ma poziadal o ruku.Po 9-tich mesiacoch znamosti sme sa zobrali.Do roka sme mali babo 🙂

cikyta
24. okt 2008

Aj ja mám muža cez net.Aj kamoška.A čakáme teraz bábo.Sme spolu 5 rokov.(aj tá kamoška má bábo,aj sa vzali.A pritom mi dohovárala,nech to nerobím a skončila v chomúte skôr ako ja!) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
24. okt 2008

Vlastne aby som bola úplne úprimná-Ja som sa so svojím zoznámila cez TXT Markýza a tá kamoška cez net. 😉 A ešte som neolutovala 1 den!(No a to som bola už vlasne zasnúbená!Len ma chvalabohu osvietilo a zmenila som úspešne svoj život.)

titkovamiriam
24. okt 2008

ja mam tiez vztah z netu 😀