Latinsko-americké tance

malaskoricka
21. jún 2008

Ahojte,
uz dlhsie hladam na tejto stranke tuto temu ale akosi som nenasla a nepomohli mi ani adminky,,,
preto zakladam tuto diskusiu pre vsetky milovnicky latinsko americkych tancov...
ja tieto tance milujem ale akosi sa neviem dostat k dobrym netovym strankam, kniham alebo tanecnym instituciam ktore sa tomu bvenuju a absolutne sa neviem rozhodnut ktori z nich je najkrajsi...
nepomohli by ste mi??

PS kontakne udaje institucii, www stranky prosim IP
dakujem

stansun
1. júl 2008

malaskoricka tak to je jasne...dufam, ze budes v poriadku a potom si poriadne zatancujes 🙂

malaskoricka
autor
1. júl 2008

stansun potom to rozbalime na plno🙂 ako ja tanec milujem nikdy som nemala akosi casu prilezitost ani chut tancovat len v poslednej dobe ma to akosi chyitlo

riverparkdanceschool
10. apr 2014

U nás v Riverpark Dance School sa ich môžete naučiť už od 30.4.2014! Otvárame nový kurz spoločenských tancov pre začiatočníkov (štandardné aj latinsko-americké tance) a hodiny budú prebiehať každú stredu o 20:20.Neváhajte nás kontaktovať! Viac informácií na našej internetovej stránke. Tešíme sa na Vás 🙂

riverparkdanceschool
30. sep 2014

Milé mamičky, otvorili sme pre vás a vaše polovičky skvelý tanečný kurz Latinskoamerických a štandardných tancov ako aj kubánskej salsy pre začiatočníkov! Doprajte si príjemné chvíle s vašim partnerom plné tanca a zábavy a využite ponuku posledných voľných miest v kurzoch. Získané tanečné schopnosti určite využijete na rôznych oslavách, parties či báloch 🙂

levandula247
19. nov 2017

ahojte, prosím máte niekto dvd s latinsko americkými tancami? vdaka