Latinsko-americké tance

malaskoricka
21. jún 2008

Ahojte,
uz dlhsie hladam na tejto stranke tuto temu ale akosi som nenasla a nepomohli mi ani adminky,,,
preto zakladam tuto diskusiu pre vsetky milovnicky latinsko americkych tancov...
ja tieto tance milujem ale akosi sa neviem dostat k dobrym netovym strankam, kniham alebo tanecnym instituciam ktore sa tomu bvenuju a absolutne sa neviem rozhodnut ktori z nich je najkrajsi...
nepomohli by ste mi??

PS kontakne udaje institucii, www stranky prosim IP
dakujem

gedren
21. jún 2008

Doporucuju prihlasit se do pripravky nejakyho tanecniho klubu. My takhle chodili rok a byla to brutalni makacka, ale do cloveka aspon poradne natlucou tu techniku 🙂

mkatka
21. jún 2008

Ahojte,
i já mám moc ráda latinu. Teď mě to ještě víc hecuje, když se dívám na Let´s dance. Co se dokáží naučit. Ale když hledám nějakou taneční školu, většinou narazím jen na Bratislavu 😒 my jsme z Dubnice.

malaskoricka
autor
21. jún 2008

kati ja som nasla par skol ale tu u nas na vychode mna latino fascinuje uz velmi dlho...
ktori latino tanec ta najviac fascinuje?

malaskoricka
autor
21. jún 2008

kati salsa sa da ucit aj doma..ked mas trpezlivost😉poslem ti IP

karolinkafe
21. jún 2008

Ahojte 😉
Tak ja som latinu tancovala niekolko rokov sutazne. Zboznujem asi vsetky tance rovnako tak neviem povedat, ktory ma najviac bavi alebo fascinuje 😅 Problem je v tom, ze odkedy som vo fr (4 roky), tak netancujem a veeeeeelmi mi to chyba. ☹

malaskoricka
autor
21. jún 2008

karolinka ja ju zboznujem od mala potom som zacala tancovat musela som prestat....teraz by som chcela nanovo len neviem kder zacat 😅

karolinkafe
21. jún 2008

Ja by som tiez zacala znova, len problem je v tom, ze zijeme na ostrove a este k tomu aj v takom malom mestecku, takze tu asi ani nijaka tanecna skola nie je. Jedine, zeby som si ju tu ja zalozila 😀 A tiez by mi chybal partner ☹ lebo moj drahy je na toto drevo a ani vyskovo by sme sa nehodili 😒

aponchie
21. jún 2008

som tancila salsu v Uk ale uz ne ☹

malaskoricka
autor
21. jún 2008

karolinka.-...a ako si zacinala predtym??na uplnych zaciatkoch??ja by som rada zacala ale neviem co a ako prve,.

karolinkafe
21. jún 2008

Ja som zacala ked som mala 5-6 rokov, takze hej, v uplnych zaciatkoch 😅 Tancovala som asi 3 roky, potom som prestala a o par rokov znova zacala s tym, ze som uz mala zaklady. 😉

malaskoricka
autor
21. jún 2008

karolinka a zacat priamo v skole specializujucej sa na latino alebo v obyc. tanecnej skole...chytit zaklady k tancu a tak?alebo rovno latino skola?

mkatka
21. jún 2008

Mě se líbí Jive, protože je takovej svižnej 😎 a cha-cha, protože když se to umí, krásně v tom vypadají nohy. Vlastně jsou super všechny latino tance, jen tyhle jakš takš ovládám 😝
Taky se mi dost líbí ty origoš boty 😎 , víte kde se v SK dají koupit?
Jo a s partnerem, to bude asi těžký. Můj mužskej by aj šel, ale asi tak jednou za čas, a já bych chtěla pravidelně. No a hledejte si partnera na tancování.....

malaskoricka
autor
21. jún 2008

ja partnera mam moj ňbratranec sa tomu venuje na prof. urovni takze ako tak ma nauci tancovat ale sa pri nomcitim ako drievko...☹
mne sa strasne pacia figury v hriesnom tanci 1a 2 su proste bozske...

kati skus na nete...ja som zatim nehladala

karolinkafe
23. jún 2008

Ja som topanky objednavala v tanecnej skole, ale uz neviem odkial boli 😅
Tancovala som v tanecnom klube, aj latino aj standard 😉

malaskoricka
autor
25. jún 2008

karolinka tak to si muwsela mat uzasne🙂

ja sa snazim najst moemntalne niekde v meste tanecne topanocky ale zatial neuspesne :-/

a este videa so zaciatkami latino tancov sa daju najst aj na youtube...len treba dobre cumiet a popripa mat znalost anglicitny

bubba
25. jún 2008

to je jediny dovod rpeco pozeram "lets dance"lebo nic ine v tv ohladom tychto tancov nie je.samotna reality show je trapna....ale latino..hmmmmmm uzas

kotenko
25. jún 2008

Ahojte kocky, tak ja mam zo spolocenskych tancov a aj t latiky spraveny iba zakadny kurz, ktory sme mali este na ZS, ucil nas skvely pan tancmajster. velmi ma zakazdym pochvaloval... a tanec je moj zivot, mam ho velmi rada a rada by som v nom aj pokracovala... lenze... u nas v meste nie je ziadna tanecna skola a najblizsia je v PD, co nie je az tak daleko, ale kedze mam dietatko a este k tomu postihnute, rada by som sa tance ucila iba v meste bydliska. Ak by ste vedeli o niekom, kto by ma ucil tance aj sukromne, napiste mi rovno do IP, alebo na mail: kotenko@azet.sk, dakujem vam.
Inak zo spolocenskych tancov mam najradsej anglicky valcik a viedensky valcik as latny mam rada cacu a sambu...

PS: malaskoricka, ja som tancovala na Venceku tanec z Hiresneho tanca 1, trosku sme si to sice zmenil, ale daleko sme od toho neboli... rodicia boli na nas hrdi 😵

malaskoricka
autor
25. jún 2008

buba ja to pozeram tiez len pre tie tance😀 a sem tam nahravam reprizu aby som mala niekto skutocne dobre tanceky zachytene 😎

kotenko...ahoj...ja hriesny tanec uplne milujem aj 1aj 2🙂su tam uzasne tanceky🙂 to muselo vyzerat uzasne.....ja byvam na vychode tak ti neviem povedat niekoho kto by ucil v tvohjom okoli....
ale skus na youtube najst videa so zakladnymi krokmi a aspon ake take zaklady chytis ddoma🙂

kotenko
25. jún 2008

Malaskoricka, ja zaklady mam, ja potrebujem "pre pokrocilych" a to by som sa sama asi nenaucila, neviem.. SME teraz vydava tance, tak som si ich kupila, zatial iba waltz, je to ale divne...

malaskoricka
autor
25. jún 2008

kotenko...ahaa..tak to potom ti neviem poradit....skus sa spytat niekho v okoli ci o nieom nevie mozno sa ti podari...

preco sa ti zda to v sme divne?

kotenko
25. jún 2008

Nesedi tam zvuk s obrazom... tancuju mimo rytmu, chcela som naucit tancovat drahusika, ale podla tohto to urcite nepojde.. aj ked su tam pekne krokove variacie. ale nesedi zvuk.. mozno som natrafila na zle vymastrovane dvd....

malaskoricka
autor
26. jún 2008

tak to mas smolu 😒 a keby si draheho naucila podla toho co ty vies?..myslim ze to co uz vies tak sa sanzila anucit jeho hudba sa da lahko zohnat na nete

kotenko
26. jún 2008

Noo, ono je to tak, ze buduci rok sa berieme a chceli by sme svadobcanov prekvapit a nieco im zatancovat aj s nejakou choreografiou, bohuzial ja vela variacii nepoznam... a chceme, aby to vyzeralo trosku viac profi....
ty sa nebojis tancovat, ked si otehotnela? Inak gratulujem...

malaskoricka
autor
30. jún 2008

kotenko dakujem...ja teraz netancujem..absolutne ma to teraz netaha teraz sa len chcem vzit do tych rytmov a vyuzit oddych pocas tehu na nastudovanie tych tancov....

a inak skus sa pozriet na youtube...tam je tych tancekov dost vela... daj si do vyhldavac aky chces a najdes

karolinkafe
30. jún 2008

Ja by som tiez radila youtube 😉

berunka
30. jún 2008

holky taky bych doporucila nejaky tanecni klub,kde zacit v pripravce. ono totiz to co se uci v tanecnich je neco uplne jineho nez klasick soutezni latina. muj manzel takncil 9 let zavodne a v tech vrcholovych letech trenoval 5x denne. je to dost casove a finance narocne a pokud se to ma delat poradne tak asi tehotenstvi neni dobry stav pro zacatek.
my jsme s manzelem zcali delat salsu,ale od doby co jsem tehu jsme jeste tancovat nebyli a jeste chvili pockame.

stansun
1. júl 2008

Caute babule, ja sa k vam pridavam. Ja som tancovala 13 rokov spolocenske tance a poviem vam, ze to bola pekna makacka 😉 Keby ste nieco potrebovali kupit alebo podobne tak napiste, rada pomozem 🙂

malaskoricka
autor
1. júl 2008

berun ja tiez teraz netrenujem..len sa kocham pohladom na ine tancujuce pary a aspon ako tak nastudovavam kroky...poriadne s tancom zacnem az po tehulkovani...ale potom uz poriadne...

stansun vitaj...

stansun
1. júl 2008

inak moj nazor je, ze ak ste tehule tak je podla mna dobre tancovat ved nemusite sa tam pretrhnut iba len tak si zatancovat pre radost je super 🙂 Ja ked budem tak urcite budem tancovat teda teraz uz iba trenovat 🙂

malaskoricka
autor
1. júl 2008

stansun ja som tiez chcela tancovat v tehu...ale som rizikovka tak nemozem vobec....
keby sa dalo urcite aspon trosilinku tancujemm,,...