Lekár vravel, že plod je mŕtvy, no nebola to pravda. Zažili ste to?

betuska22
22. máj 2009

ahojte babenky, otvaram novú tému dúfam že sa pripojíte, máte niektorá skúsenosti s tým že doktor vravel že je babo mrtve a nebola to pravda?

henikav1
3. jún 2009

dakujem andrejka, aj vsetky babenky co na nas mysleli, zial zazrak sa u nas nekonal ☹

andrejka10
3. jún 2009

Henika, tak veĺmi som verila, že budete mať šťastie, tak ako písali iné babenky. To mi je veľmi, ale naozaj veľmi ľúto. Na budúce ti to určite vyjde. Som o tom presvedčená. Držkaj sa nám, a nech tvoje kroky ďalším životom sprevádza už len šťastena.

monika131
3. jún 2009

henika - je mi to hrozne ľúto, ale nevešaj hlavičku, ono sa to určite opäť podarí, a všetko bude v poriadku. 😉

betuska22
autor
4. jún 2009

aj mne to je veeeľmi lúto ale ked príde ten správny čas tak určite srdiečko biť bude a budeš mať krásne babätko

kukucka26
27. sep 2011

@betuska22 ahoj neviem co mam na tento clanok povedat povedal mrtvi plod ja som v 12TGdnes som bola na sono, nemozem tomu uverit, hned ma poslal na kyret ja tomu neverim boze co tu pisu co ak zije a oni mi hozabiju ☹

moniccta
6. sep 2013

ahojte dievčatá, tak sa pripájam k debatke, lebo ja som bola tento štvrtok na UTV a som 7/5 no a pan doktor mi povedal, že plod vyzerá byť na 6t + 4 dni a že bez oziev srdiečka,,,idem znova o týždeň,a bude to ten najdlhší týždeň pre mňa,,,tak uvidíme... je to moje tretie zlatíčko a je to po 15tich rokoch,,,malé šťastíčko,,,ale teraz som v rtakom strese že až,,,ako vidím zažívate to viaceré,,,tak všetkým držím palčeky aj sebe tiež

iwulqa
31. aug 2017

Zienky ja som teraz v takom 4-5 tt zacala som krvacat a bola som u novej dr takej mladej tvrdila mi ze stena maternice je nizka a ze ziaden plod nevidi ale krvacam normalne ako pri ms a nie ako pri potrate kzorym som si presla ked vypadavali kusy zo mna. Tak teraz neviem ako reagovat ci vyhladat ineho lekara na konzultaciu alebo kaslat na to test ukazuje krasne dve ciarky zajtra spravim dalsi ci neslabnu ze by hcg klesalo, krv mi vzala a za 2 tyzdne mam prist na kontrolnu krv. Pri malom som krvacala 3x v 5-7-9tt mala som hematon tal si myslim ze to moze byt to iste ale ona je presvedcena ze tam nic neni.

gulisko
31. aug 2017

@iwulqa Skus vyhladať ešte nejakeho ineho doktora pohotovost trebars. Ja ked som potratila tak to bolo krvi no ako z prasiatka a vypadlo zo mna normalne plodove vajce. Ale to som už bola v nemocnici dr na sone nič nevidela a o hodinku to zo mna vypadlo. Bola som v 9 tt. Od vtedy mam dve krasne detičky

melynda
31. aug 2017

@iwulqa bez mihnutia oka by som vyhľadala nejakého iného lekára, predsa len budeš aj ty pokojnejšia, keď budeš počuť uhol pohľadu aj niekoho iného. Aj ona sa môže mýliť a pre tvoje zdravíčko a pre zdravie dieťatka, čo najskôr si rieš niekoho iného 🤐