Lets Dance 4. Čo vy na to?

lussy23
13. mar 2010

21.marca začína nová séria. Bude tam týchto 11párovhttp://www.markiza.sk/clanok/521866-na-parkete-.... No nič moc, mohli zohnať aj mladších. Podľa diskusí je jasné, kto bude vo finále. Dve najmladšie celebrity. Nelka a Mirko 🙂

lussy23
autor
19. máj 2010

Zelmirka - presne tak! Veď čo napríklad bezdeda? Úplne rovnaký prípad. Rozkošný chlapec, ktorý priťahovla dievčatá. Aj tak si myslím, že ich tam dali len kvôli tým SMS.

Ale keby neodstúpil, bolo by to dobré, hehe. mamička Evička 😀

lussy23
autor
19. máj 2010

Inak celé mi je to také divné. Nikdy nedali do Lets dance nejakú babu zo Superstar. Stále len chalanov 😝 A ešte k tomu takých rozkošných, čo na nich baby letia. Môj názor je, že z Mira, rovnako ako aj Bezdedu a Konráda urobili šporivé prasiatká na peniažky. 😝
teda, dúfam, že Máziková neskončí ako Mokrý. Tiež tam šaškoval a nakoniec vyhral.

depecko
19. máj 2010

ale Ďuro vedel tancovať.aj šaškovať. 🙂 Eva sa tiež snaží.ale na víťazstvo...to nie

lussy23
autor
24. máj 2010

Eva je vo finále!!!!!!!!! Ale trochu ,,neprávom" kkeby ten mladý neodstúpil, bol by tam on 🙂 Samozrejme, držím Nelke, aj keď ona už tancovať vedela, lebo sa to učí v škole.

zelmirka1
24. máj 2010

no veru je to riadny sok, ja si myslim ze najvycsiu chybu urobila porota ked nechala postupit Smajdu na ukor Podzamskej ktora bola vyborna, verim ze uz to aj olutovali. Odvtedy sa to akosi divne zamotava, obdivujem Mazikovu ze v takom veku dokaze takto makat a tancovat aj robit sou, ale az do finale je to veru prekvapujuce. Ale nakoniec ved je to jedno, ide o sou, ludia pozeraju a
nevyhravaju vzdy najlepsi vsak ? 😉

diddi
24. máj 2010

Pre mna to veru sok nie je....vzdy,vzdy v takychto showkach ide skutocne len o tu show,preto sa to tak vola...3.5.som pisala,ze finale bude Eva a Nela....sok budem mat,ked vyhra Nela....pretoze jej vyhra by znamenala,ze v tejto show asi ide trosku predsa len o tanec 😉

popelka
24. máj 2010

ahojky,u mna to skoncilo a stratilo to uroven ked smajda odstupil,cisty debilko to je co na to povedat.mal tancovat anie hrat zo seba doleziteho ,,,naco tam potom isiel,,,,a co ze nevedel tancovat,uz ked som tam tak sa nevzdam ved podporu mal velku,no nie,,,,,papik

depecko
25. máj 2010

ale aspoň vypadla Šimkovičová 😀 -jupajda🙂 🙂 Evka nech si ešte pošantí vo finále ale nech vyhrá NELA!!!!!!!

lussy23
autor
25. máj 2010

Táto celá séria je divná. Nela s aučí tancovať v škole, takže je jasné, že je najlepšia. A vôbec, toho Mira len zneužili. On tam ani nechcel ísť. Proste na neh otlačili a šiel tam kvôli Katke. Nevedel, čo to obnáša, chudák. Teraz o ňom bulváristi píšu, viac ako o Žitnom, ktorý zabil dieťa. Je to strašné, ako mu ubližujú. ☹ A to len pre blbý ostup z trápnej show. 😠
Prečo nedali radšej Bailando 2? Tam by aspoň pomohli ľuďom!
Popelka - máš pravdu, ale nikto z nás nevie, ako sa on cítil. Porota ho stále kritizovala, boli poslední v tabuľke, pričom Máziková, Hryc, Pomajbo tancovali horšie. Keď vypadla Elena, všetci ho kritizovali, akoby im bol niekoho zabil. Proste to nezvládol. V šoubiznise je polroka a ešte nevie, že svet šoubiznisu je krutý. Ja neviem, ja som sa asi nakazila od sestry, ale mne je ho ľúto! ☹

maca793
26. máj 2010

no ja som spokojná, zábava na 100%, vyhrá Nela ale aby sme neboli prekvapení, že vyhrá Eva. Síce mi lezie niekedy na nervy ale aspoň je zábava.

ellin
31. máj 2010

Nela vyhrala - bola super - drzim jej palce v dalsej kariere....

lussy23
autor
31. máj 2010

Vyhrala Nela! 🙂 Je to divné, ale vždy, vždy vyhrá herečka z Ordinácie. Okrem toho, ke´d sa brali do úvahy aj hlasy poroty, bolo jasné, že Nela vyhrá. Tak to bolo i v tretej sérií. Pokojne mohli dostať najviac hlasov Peťa a Tomáš, ale porota viacej obodovala Jura Mokrého.
Nepáčilo sa mi, že tam dali dvoch mladých ľudí, ktorým len zbytočne toho dali viacej na hlavu. Nela točila Ordináciu, chodila na skúšky muzikálu, chodila do školy a učila sa, Miro hchodil po koncertoch , pripravoval cedečko a ešte mal i zdravotné problámy.

zelmirka1
31. máj 2010

Nakoniec to dobre dopadlo, Nela si to zasluzila, je fakt velmi sikovna 😉 Inak ja som sa bavila pocas celej lets dance, jasne niektore veci cloveka obcas nastvu a predstavuje si inak alebo sa mi nieco nepaci ale to je predsa normalka, neda sa vyhoviet vsetkym, zabava to bola super aj finale sa vydarilo a mame zase chvilu volne nedelne vecery, muz sa uz tesi 😀

aknaj
31. máj 2010

lussy23
v poslednom kole bolo úplne jedno, ako bude bodovať porota, teraz už všetko záležalo len od divákov
pretože ak by mali rovnaký počet bodov, tak vyhrá ten, kto má viac bodov od divákov