Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
25. mar 2009

leni, dnes mi mamina volala, ze je tam hrozne pocasie, ze dnes by sme nepresli isto do polska, ze vcera bolo super pocasie 😨 a ja, ze uz hosrie pocasie ani nemohlo byt 😅

baileysa
25. mar 2009

zuzi, super fotka v pase 🙂 konecne si nasa 😅 😉

baileysa
25. mar 2009

a som rada, ze si nezabudla pochvalit auto, ako sme sa dohodli 😉

a ze sa tasler nenajedol, ti nemusi byt luto, uz som si to vyžrala, takze energia je vyrovnana 🙄 a mna mrzi, ze si sexica nekupila topanky 😒

maji4
25. mar 2009

vidíš aj ja som včera zabudla pochváliť Zuzkinu fotku v pase takže Zuzi super 😉 😉

bai ja to prežijem a môj muž ako vždy umieral ale už sa to u neho zlepšuje takže to je na dobrej ceste 😉

baileysa
25. mar 2009

maji, ved jasne, ze prezijes, my sme zeny silne, ale aj tak je to blbe, ked nie si celkom fit, este sa starat aj o ostatnych 😉

letush, perfektne fotky, vy ste riadni pohodaci vsetci traja 😉 kubko na niektorych fotkach ma este taky babatkovsky kukuc a na niektorych ma uplne vyraz ako uz taky vacsi chlapcek, zlaty je 😵

baileysa
25. mar 2009

a dnes idem do tn, zufalky sa mi uz stahuju 😵

bilushka
25. mar 2009

Bailey, dakujeme za podrobne info o kiahnach a pochvala pre ocinka ochotneho 😵
Inak to ste ako posrali v tom Polsku ze ste nedovolili sa chlapovi najest, moj by uz umieral za volantom, ze ma krce a pod. a ze ako sa mu zahmlieva pred ocami 😀 😀 😀 😀

Zufalky som vcera kukala 2 casti za sebou, lebo som myslela, ze konecne sa dozviem yvvrcholenie serky a zistila som, ze mi chyba akurat ten posledny diel a Bilushko tu zase na mna vytahoval jeho finticky, ako ze uz som zase dobehla Ameriku, ze viacej uz neni 🙄

bilushka
25. mar 2009

Inak som bola von aj s malym a su zamrznute mlaky, chapete???

bilushka
25. mar 2009

Jaj a este Bailey, ja ta najviac chvalim za tricka s Mickey Mousom, to musime dat stretko, lebo ja mam zase kacerovu Donaldovu frajerku (neviem ako sa vola) na tricku 😀
Cervene topanky su nahodou krasne a trendy, to uz nenosia len slapoty 😀

letuskah
25. mar 2009

no my sme z vonku, najedeny a one.... takze potvrdzujem Bilu zamrznute mlaky a u nas este aj sneh poletuje a svieti obrovske slnko....

dakujeme za pochvaly maleho modela, my sme pohodaci to je pravda ale zo mna sa na materskej stava postupne neurotik 😠

inak Bilu nechcem ti kazit iluzie ale inkubacna doba kiahni je vraj az 3 tyzdne, bolo to v tom clanku co sem Peta hodila a aj svagrina mi hovorila, a ona je chodiaci medicinsky lexikon, slovnik a encyklopedia v jednom, o detskych chorobach a liekoch ktore sa maju podavat toho vie snad viac ako pediater

Peti chuda Timka, riadne ju to chytilo ale hadam sa to uz bude len vytracat, ved uz bude cca tyzden co zacala a snad je to dnes na vrchole, pomojkaj ju za nas 😵

Maji vy sa liecte, hlavne sa dobre staraj o svojho umierajuceho muza, oni to vsetko tak prezivaju az sa nestiham divit

Bai cervene topanky ja mozem, kabelku k tomu nemusim, to sa mi nejak ku mne nehodi ale cervene topanky ano, a vsetkych odtienov 😵 😵 😵

letuskah
25. mar 2009

mne sa zase lubi na trickach ta hello kitty, ale este som sa neodvazila si take kupit, neteriam nemozem lebo tie frcia na pet shopoch a to sa k tomu nehodi a Kubkovi tiez nemozem lebo by mal chlap ukamenoval 😀

lenkamt
25. mar 2009

deti uložené, idem sa najesť

Slavka - veci deťom som všetky kúpila v tescu, mala som to vyhliadnuté, prerátané, tak som len hádzala do košíka to čo mi Ivka s Bailey našli 😀

Bailey - ako si si to vyžrala???? akože bolo kvôli tomu zle? 😅 teraz mám z toho ešte horší pocit.

Majka - tak sa liečikujte, snáď vám to rýchlo prejde 😉

ja nemám červené topánky 😀 🤐 😔

lenkamt
25. mar 2009

a mám tričko hello kitty 😀

letuskah
25. mar 2009

leni ti zavidim to tricko 😀

slavenas
25. mar 2009

maji rýchlo sa vyliečte

baily tiež super nákup, inak ty si taká akčná žena 😉 včera polsko dnes tn 😕 ... 😉

leni mala si to dobre zorganizované 😉

bilushka
25. mar 2009

Leni, tricko hello kitty je tiez dobra uchylacina 😉 😀

A cervene topanky nemam ani ja, aj ked sa mi strasne pacia.

Letu, tak si ma teda nepotesila, ja ze uz iba tyzden nervov a este 2 ☹

lenkamt
25. mar 2009

presne, Bailey normálne superžena 🙂
tak ja už kvôli nej dva dni nespím - v pondelok mi povedala že som ..... 😲 a včera sme taslerovi zneprijemnili výlet 🤐 a asi nebudem spať ani dnes, že čo z toho mala 😅

Bilu - ešte mám aj s lienkami - ibaže je nejaké kratšie ako keď som si ho kupovala, tak ho nosím iba na doma 😀

letuskah
25. mar 2009

bilush ale to ze Timku to takto chytilo neznamena ze aj Matejka ak to dostane, moze mat kludne taky priebeh ze bude mat 4 vyrazky a hotovo, tak ziadne nervy lebo to ani nemusi mat 😉

letuskah
25. mar 2009

no tusim si musim na leto nakupit dake tricka, ani hello kity ani lienky ani mikyho, len same ciernoty mam v skrini 😠

bilushka
25. mar 2009

Ale ved Tasler snad kvoli zranici nenarobil velky bordel, Leni 😉

Letu, tak v to aj ja dufam, nie ze vyslovene 4 vyrazky, ale miernejsi priebeh...Aj ked ja som pstros a stale strkam hlavu do piseku a vravim si, ze my to nedostaneme 😅

letuskah
25. mar 2009

bilu ved aj to je mozne ale urcite nenervac dopredu, aj tak si nepomozes 😉

bilushka
25. mar 2009

Letu, ked povahu si clovek nevyberie 😔
Ja by som tiez ako Lenka nespala dva dni dopredu, keby sme mali ist na taky vylet...

Baby, tak nam teda s Mimi.k poradte co s tym mixovanim...
Moj tiez ked ma len popucene, tak zje 50-100 g a dnes som mu spravila hrachovu kasu, namixovala vsetko aj s masom a zjedol viac ako 300 g 😲 Vydrzat a davat mu len to popucene, alebo byt rada, ze zje pekne a mixovat dalej????

lenkamt
25. mar 2009

mixovať, mixovať 😉 ale nie úplne - myslím spôsob - zemiaky malé kocky a omáčka s masom zmixované, cestoviny rozstrihať na malinké kúsočky a podobne 😉

Bailey napísala že už si to vyžrala, tak som to pochopila že za ten výlet mala zle či čo, lebo tasler bol hladný nič si nekúpil ani Bailey toho veľa nekúpila a všetko sa točilo okolo topánok pre dvojičky 😅 😔

letuskah
25. mar 2009

bilush ja som na tom rovnako, ked pomixujem zje toho kopec ked nepomixujem tak sa mi na to vytotok, ja mu davam nepucene nemixovane a kolko zje tolko zje, nemam chut uz sa kvoli tomu nervacit, raz mu to dojde ze ked sa chce najest musi sa potrapit zutim, je ho dost takze ani podvyziva tym nehrozi

lenkamt
25. mar 2009

Letu - to posledné je krásne 🙂 a to predposledné ani nevyzerá infaltilne 😀

lenkamt
25. mar 2009

a príhoda - v pondelok som mužovi 3x vysvetlila spôsob podávania polievky, zohriať na ohni do vrena a potom tam pridať tie hotové opražené guličky aby kým polievka vychladne zmäkli, pri treťom raze na mňa zvýšil hlas že nie je debil a chápe po prvom raze 🤐 hádajte čo??? no áno, zohrial to len trochu v mikrovlnke, guličky zostali tvrdé a dvojky nechceli jesť 😝 😀 tak ja neviem, kto z nás je debilnejší 😀

letuskah
25. mar 2009

to predposledne sa mi paci ale je dost drahe oproti tym ostatnym ale ja by som chcela take cyklamenovo ruzove alebo cervene volakde som take detske videla a sa mi zapacilo

letuskah
25. mar 2009

leni to treba napisat na papier a nalepit nad sporak alebo chladnicku, u nas takto fungujeme ked sa nieco vymyka beznemu priemeru 😀

lenkamt
25. mar 2009

ale však mi skoro strelil keď som mu to 3x vravela, napísať som sa to neodvážila 😀 no a ešte mal vygumovať riadky na Verčinom projekte, tak celý deň nestihol či čo, lebo ráno som za 30min, musela dať dvojičkám raňajky, prezliecť prebaliť, okrikovať Verču aby sa obliekla a umyla, robiť desiatu no a pravdaže gumovať riadky 😀