Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
25. mar 2009

Letuskah, neboj sa, tu si medzi svojimi 😀

maji4
25. mar 2009

Ahojte tam mi deň otras aj som sa snažila moc neodsávať, Lilianka sa už vie samá vysmrkať ale niekedy jej to nejde ved to je normálne a chvála bohu spolíky má biele .Teraz zaspala v pohode tak čakám príšernú noc 😝 ved uvidíme muža vyženiem do obývačky aby som si mohla Lili zobrať k sebe a kontrolovať ju každú chvílku sa bojím ,že chytí zasa ten laryngitídny záchvat takto isto to začínalo aj vtedy až na to ,že vtedy mala zelené sople 😝 😔

Lejla to čo je za osobu ved to ani tie najšpinavšie ženy z luniku 9 nerobia oni sú pravý opak od narodenia klobásu v ruke 😒 ☹ ☹
Chudiatko dieťa ani sa nečudujem ,že sa mu podlamujú nôžky a že je lambravý ☹ ☹

Let pekné veci si pohádzala 😉 😉
Ja mám tiež šatník letných vecí len jednofarebné max. nejaký maličký nápis a tiež som sa ešte neodvážila zmeniť to 🤐 😔

maji4
25. mar 2009

leka vieme o čom hovoríš nápodobne aj u nás doma to takto funguje najprv mi vynadá ,že či je sprostý ,že ved mu to nemusím stále opakovať a potom telefonuje ,že ako si to chcela 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🤐

maji4
25. mar 2009

a na zajtra som si vytiahla bravčové karé a neviem čo mám z neho uvariť poradte niečo....(ak by sa dalo niečo s omáčkou a s ryžou) 😉

maji4
25. mar 2009

slavenas Lilianka ešte nejedla žiadnu rybu ja som sa jej bála dať ak kapra a aj pangasa a ja to tiež moc neverím , ja strašne ľúbim udenáča ale to Lili nedám takže ešte nejedla 😔 😔

maji4
25. mar 2009

Ozaj a ďakujem za povzbudívé slová a vyzdravení sa 😉 😉

Mish ako????

Ozaj pozerali ste včera to rádio čo dávali na markíze???mňa to moc nechytilo uvidíme ako ďalej...

maji4
25. mar 2009

biluš ja si tiež myslím ,že by si mala vydržať v nemixovaní ale ty si rozumieš 😉 😉

lenkamt
25. mar 2009

Maji, tak snáď budete v poriadku???

baby aká bola cesnaková párty??? 😀

Bailey - aha čo som našla: http://www.ccc.eu/katalog/cz/kolekcja_dziecieca...
a tu sú tie čo nemali 2x číslo 23
http://www.ccc.eu/katalog/cz/kolekcja_dziecieca...

budem okukávať každý týždeň a keď zbadám sandále mojích snov, vyrážame 😀

mishelin
25. mar 2009

caute baby,som len tak na skok,necitala som vsetko ale do oka mi padla ta torta co dala lenka 😵 leni upecies aj mne taku 😅

inak po starom,stale sa citim 😝 😝 😝

bilushka
25. mar 2009

Ahoj Mish, maly ti uz spi?

Tak my mame za sebou uplne ze navstevu roka 😵
Vyupratovane, nachystane vsetko, salat, jednohubky, puding a hlavne Mozartove gule a vino 🙂
Milujem Mimi 😵
No bolo super samozrejme, nasi chlapcekovia rozkosni a krasne sa spolu hrali, rozpravali si, doplnali sa, dokonca Adamko vozil Matejka v auticku a ja by som sa k nim kludne aj prestahovala, ako ich lubim 😀

Samozrejme ze najlepsie nakoniec, ako nas vyprevadzali, tak na chodbe domova schodza a akurat Misko dosiel na to, ze Adamko umyva hajzel kefou a ako som otvorila dvere, tak iba taky rev za mnou, ze ADAMISKO CO SI TO UROBIIIIIL a vsetky oci schodzovnikov na mna, no vobec mi nebolo trapne 😀 😀 😀

bilushka
25. mar 2009

No a este som chcela napisat, ze maly na navsteve ukazkovo jedol, lenze pred chvilou vygrcal vsetok ten mis mas, ani som nevedela, ze aj sunku stihol zjest 😝

zuzana76
autor
25. mar 2009

ahojteee

Maji, Lilianka zase chorlavucka? chudatko, nech sa jej ulavi, inak teba obdivujem, ze to takto zvladas, ved ked je chora, tak sa iste poriadne nevyspis a potom este cez den fungovat

inak dufam,ze o mne si nepomyslite,ze som nezodpovedna matka, ked sa este kojime 😀 Ale patulo nastastie aj pekne papa ine veci - dnes 2 x sosovicova polievka a trochu segedinu s 2 knedlami - obed a mimo toho banan, chlieb, buchtu. Po tej sosovici a segedine sa nam bude dobre spat? 😀

zuzana76
autor
25. mar 2009

bilu, mimi, tak ste mali krasne popoludnie

idem si urobit caj, nieco ma obchadza

letuskah
25. mar 2009

bil toto musim Kubka naucit, umyvat zachod este nevie 😀 som sa nasmiala
my sme boli tiez na navsteve u brcha, Kubko sa pekne hral s hrackami neteri lebo maju vselijake pekne male blbostky a tie on potreboval, dostali sme jest, Kubko sa naladoval, nevygrcal ale brutalneho to unavilo. a sposobne sedel na gauci a pozeral vecernicek, moj brat bol z toho vyvaleny.

zuzana76
autor
25. mar 2009

patulo zase stale chodi nieco vylievat do zachoda, ja ked idem dat umyvat riad a vyplachnem hrnce, tak ten sajrajt vylejem do zachoda a on opakuje, a chodi tam so vselijakymi nadobami co vytiahne z linky, potom ich musim strcit do umyvacky tak ci tak , aj ked boli ciste 😀

a dnes si zobral svoju misku a lyzicu a akoze varil a miesla tou lyzicou v tej miske a som sa ho pytala,ze co vari - on povedal - polievku - a ja ze z co si do nej dal a on - maso, cibulu a cukor 😀

letuskah
25. mar 2009

zuzi mnam polievka 😀 o tebe si nic zzle nemyslime lebo kojit len pomimo je v poriadku ale ked ta zenska koji a okrem toho ine tomu uboziatku nedava to je chore

kubko si dnes na olovrant vypytal polievku, som robila brokolicovu a som sa ho pytala ked vstal ci si prosi hrusku a on ze nie polievku 😵 😵 spapal celu plnu misku

zuzana76
autor
25. mar 2009

letu, ved ja viem 😀

inak ale neviem kedy sa my oducime, my to uz volame ,ze cigaretka, ked ma zacne obchytkavat, tak sa s muzom smejeme, ze co, zase chces cigu 😀

zuzana76
autor
25. mar 2009

letu, no super, aj patko si pytal polievku sam od seba zarovno s tatom chcel jest.

Zo segedinu kapustu nechcel, tak len maso som mu povyberala , trocha stavy a knedle

mishelin
25. mar 2009

bilu ano uz spi,ja nieco studujem na nete,ale odchadzam do perin,tak dobru noc vam 😉

zuzana76
autor
25. mar 2009

inak to si neviem predstavit, nic mu nedavat, to ho stale dojci kazdu hodinu a pol?

inak zase prirastok, uz vazim 53 kg, to je za posledny mesiac prirastok 3 kg 😕

zuzana76
autor
25. mar 2009

mish dobru noc , pekne sa vyspinkajte

letuskah
25. mar 2009

zuzi a test si si nerobila?

mish dobru noc, nech ta rychlo prejde to blbe obdobie aby si si to mohla zacat uzivat 🙂

zuzana76
autor
25. mar 2009

letu , nie, nemyslim si, zeby som mohla byt tehotna, uz ocakavam menzes kazdu chvilu,

letuskah
25. mar 2009

inak ja som tiez pribrala 2kg asi za dva tyzdne ale to mam z toho ze sa napchavam stale sladkym a nechodim uz tolko von s kocikom tak priberam 😝

zuzana76
autor
25. mar 2009

len ,ze uz sa budem musiet zacat krotit, ved nemozem priberat kazdy mesiac 3 kg 😀 , ale dost mi chuti teraz jest

zuzana76
autor
25. mar 2009

vidis, to bude tym, teraz sa mi nechce chodit tolko von a uz vobec nie s kocikom, v lete a na jesen som vypadla aj na pol dna z domu von a presla som takmer cele mesto pesibusom

zuzana76
autor
25. mar 2009

inak uz mi praskli dokonca aj jedny gate, toto sa mi este v zivote nestalo, na mne vzdy vsetko viselo 😀

ale vsetko sa mi uklada na bruchu, takze budem musite cvicit 😖

mimi.k
25. mar 2009

🙂 ja ešte k návšteve - bolo nám fantasticky, aj chlapi pokecali, aj my a aj detičky. 😵

No a šunku mu dal Miško, že keď mu tak chutilo 😀 ale zlatý bol, ako pekne papal a aké stehienka krásne má Matejko, to Adamko je len také fifipierko...je vám jasné, že sme porovnávali telesný tuk našich detí 😀

Bilushkovci sú proste super 😵

A Bilushko nám dal nejaké filmy do PC, tak sme si urobili s MM čaj a ideme pozerať 😉

Dobrúúúú

😉

zuzana76
autor
25. mar 2009

mimi, super, ze sa navsteva vydarila, tak si urobte intimco , dobru noc a pekne sny

letuskah
25. mar 2009

zuzi to by bolo super prekvapko keby si bola tehu, ja by som sa velmi tesila na dalsie novembrove babetko 😵 😵