Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
25. mar 2009

idem spat, dobru noc prajem a ak by uz nikto neprisiel tak cik cik

meganik
25. mar 2009

jej tak tu sa uz asi spi 🤐 tak ja len tak, ze existujem 🙂
Lenka, Baily super nakupy, tak hlavne ze ste nakupili pekne veci za super cenu 😉 a Leni torta vyzera krasne, ja budem davat asi zase piect..mne sa s tym nechce brblat, lebo vacsinou som so svojich vytvorov potom sklamana 😝

Peti teda, tak takyto priebeh sa z tych kiahni nakoniec vyvrbil...chudatko Timka, tak snad sa jej coskoro polepsi 😉

Letu robila som tu brokolicovu polievku..mnam, mm pochvalil a Natalka zbastila plny tanier tiez, takze super 🙂

my sme dneska mali uz len 1 zachvat pri prebalovani..uff..tak snad uz to Natalku prechadza 😠 neviem, ci ma teraz len nejake prechodne obdobie, ale stava sa jej, ze pri cinnostiach alebo veciach, ci jedle, ktore ma za normalnych okolnosti velmi rada - nam teraz zacina plakat a vsetko odmietat...snad jej to nezostane 😒

inak som sa chcela opytat, ci si tu niektora zehlite vlasy 😕 konkretne ma zaujima, co si davate na vlasy pred zehlenim teda aku znacku pripravku na ochranu vlasov a na to, aby tie vlasy vydrzali rovne?

tak dobru noc...zamykam 🙂

mmem_
26. mar 2009

ahojte krasne rano prajem

hlasim sa po dlhsej dobe ale priznam sa ze obcas vas tu smirujem takze mi nic neunikne,len s tymi prispevkami to je horsie 😀 😀 😀

tak gratulujem mish k tehu 🙂 🙂 🙂

lenke a bayli k nakupom

bilu a mimi.k k super navseteve

chorusikom skore uzdravenie, maji, peti ;(

zuzke ke pribratym kg ale nebudem ti hovorit ze len tak dalej lebo ja ti tak zavidim tych 53 kg 😀

a neviem co este uz som tu hodnu dobu nebola tak si nepamatam co sa tu udialo

lenkamt
26. mar 2009

ahojte 🙂

u nás nová pokrývka snehu 😝 🙄 tak neviem či vôbec niekedy uvidím zelenú trávu 😀

noc super, ale zas vstali 5.56, dúfam že sa len pripravujú na zmenu času 😅

inak ja som Bailey vravela že sa mi Zuzka na tých fotkách z maďarska zdá tehu 😨 😕 😉

a návštevu u Mimi v dobrom závidím , fakt muselo byť dobre.

baby, Verča stále omieľa že máte prísť na stretko tu ku nám pod okná do nového penziónu 😀 tak rozmýšlajte o jej návrhu 😀

aj keď má dievka na všetko zaracha, lebo začína nosiť také že 80% a podobne, má nejaké divné obdobie, úplne je mimo či ako to nazvať, ja dúfam že to je len z počasia a ak sa oteplí tak sa naštartuje 😀

lenkamt
26. mar 2009

no a Miška nechce dať dievčatku meno Lenka 😀 som sklamaná 😀

Peti, Maji - dúfam že je kočkám lepšie 😉

lenkamt
26. mar 2009

ja dúfam, že nespíte 😠 😀 to by ma fakt dorazilo 😀

letuskah
26. mar 2009

leni nespime, my sme dnes zase od 6,25 hore 😝 nechapem ale uz sa ani nesnazim

u nas tiez snezi a ja som vyhlasila pocasiu strajk a nejdem nikam, poobede skocim do toho auparku co sa chystam uz tyzden ale aj to je mozne ze sa na to vykaslem 😝 😝

leni ked na verca vybavi mnozstevnu zlavu tak prideme vsetky 😀
ja myslim ze jej zacina puberta, dnesne mladeznicky dospievaju o dost skor, vid moja neter, ma 11 ale puberta nou slaha od 8 a uz teraz je vysoka a ma normalne zensku postavu co ja nemam do teraz 😀 😀 😀 ale ozaj vyzera velmi zensky, nie len prsia ale vseobecne spravanim, gestami, no kocka aj kočka 😀

maji4
26. mar 2009

Ahojte tak my noc otras každých 20 minút som bola , potom som jej odsala vysávačom ,susedia mali určite radosť 😅 a bol na hodinu pokoj a potom som už len vysávala a vysávala. 😖 a ráno už mala žlté soplíky a nonstop jej tečú...tak ju len naháňam s vreckovkou...chúda takúto strašnú nátchu ešte nemala 😢 😢
Asi skočíme aj k lekárke ale dnes tam je poobede takže počkám na muža a potom pôjdeme spolu 😎

letuskah
26. mar 2009

maji chudence obe ste sa nevyspali, k dr urcite chodte ked ma zlte sople, ja na tvojom mieste by som kaslala na to co si susedia myslia o vysavani v noci... my odkedy sme mali tu nadchu tak nemozem kubkovi ani nos vycistit tou tycinkou, ma tamzaschnute jedlo uz od utorka a neda si to vycistit

letuskah
26. mar 2009

meg podla mna ma Natalka len nejaku periodu ako to nazyva moja mat, ako prislo tak odide. Kubko zase odmieta plienku odkedy ho skusam davat na nocnik a ked mu ju zapnem tak tu place ze ho stipe a boli ale nema tam nic ani ho brusko nema od coho boliet ani nema plienku na tesno len ozaj vymysla

maji4
26. mar 2009

ved ani ja to moc neriešim ved len nech niekto príde sa sťažovať mu to rýchlo vysvetlím 😉

maji4
26. mar 2009

idem niečo veriť tak ahojte 🙂

baileysa
26. mar 2009

ahojko, 🙂

leni, to vobec nebolo kvoli k vam, no ma teraz mrzi, ako som to napisala, ale sme sa proste pochytili vecer v aute, ale s polskom to nemalo nic spolocne, praveze nam bolo s vami dobre 🙂 a to je uz co povedat, ze na nakupoch je niekomu s niekym dobre 😀 vacsinou su z toho nervy 😔 takze prosim bud v klude, bolo to super 😉

meg, ja si zehlim vlasy, teraz pouzivam pripravok od welly, predtym od schwarzkopf, obidva kupovane v kadernictve, stali okolo 300 Sk, ten od welly sa mi zda lepsi, ale len trosinku, myslim ale, ze velk rozdiel medzi nimi nie je, a je to individualne komu, co sadne 😉

maji, ☹ snad vam to rychlo prejde, tolko soplikov ☹ drzim palce

mmem, ze nam aj napises 😉

ja som si na zajtra pozvala kolegyne, ze take babske vitanie jari si spravime a tu furt snezi 🙄 inak leni, tie primule som pozerala u nas v tescu v kvetinarstve stoja 2,35eur, ja som ich kupila v polsku za 1,31, to som na jednom kvietku usetrila 1 euro, to su ake ceny 😕

lenkamt
26. mar 2009

no mne stačilo že som včera kukla u nás tie cereálie nesquik a ciniminis - u nás 71,-- tam 30,--
a tie 2l džúsy za 18,-- sú úplne mňam , nabudúce beriem všetko po 10ks 😀

a u nás najlepšia zábava - dookola prezúvame topánky, začíname plátenkami , potom jarné a nakoniec botasky, tie majú na nohách aj hodinu, strašne ich zbožňujú 😀

baileysa
26. mar 2009

😀
mne ten dzus moc nechuti, taky je daky moc sladky ci co 😕 😀 ale take slane blbosti co som si kupila som uz pozrala, som zvedava, co dam zajtra navsteve 😕 😔
som myslela, ze daky jarny kolac spravim a daky jarny salat, ale sak to mi ani do hlavy nejde v tomto pocasi 😝 snad spravime zajtra daky ritual a uz ta jar dojde 😀

a ada sa uz vratila zo svedska a sem ani kuk ☹

zuzana76
autor
26. mar 2009

ahojteeee

letu, ja urcite nie som tehu, uz pride mrcha, citim to v kostiach 😀 , bolia ma krize

zuzana76
autor
26. mar 2009

maji, chudatko Lili, skore uzdravenie

lenkamt
26. mar 2009

halooooooooooooooooooo 😀

Bai - mne to také sladké chutí 😅 ale s minčou to tiež nie je zlé 😉
sprav predsa krabí šalát 😉 a koláč neviem, aj ja by som si niečo dala asi spravím ten pudignový so smotanou

lenkamt
26. mar 2009

je mi tu smutno 😀

naša dr. má ten prístroj na crp 🙂 🙂 🙂 ale platí sa 3€ 😖 aj tak lepšie ako brať zbytočne atb 🤐

bilushka
26. mar 2009

Ahojte,
Leni ja som tu, len mi trieska v hlave z takeho pocasia 😠
Sa mi fakt nechce verit, ze od zajtra ma byt krasne slnecno, ked tu uz snezilo, teraz prsi a fuci 😢

Na STV davaju o jogurtoch pre deti...

lenkamt
26. mar 2009

nejaký debil vrta 😠

Katika je zase v nz a tu ani nekuk 😠

a ešte aj sneží ,serem na taký život 😀

bilushka
26. mar 2009

Uz som sa naobedovala a zozrala polku cokoladiek, co mi Mimi vcera nabalila.
Inak to je velmi dobry zvyk, este som nezazila, ze ked nepojeme na navsteve, tak mi zabalia domov 😀

A zabudla som vam vcera napisat, ze Adamko vie fakt citat 😲
Vcera Mimi napisala pismenko na papier a on ze B, A, I, E.... 😅
Som asi nieco zanedbala 😀 😀 😀

Leni, Verca ma taketo strajky uz?
Ale zlata je s tym penzionom, ako stale mysli na stretko.

Babam chorym zelam rychle uzdravenie, Peti-Timke to uz dufam ustupuje...

bilushka
26. mar 2009

U vas aj snezi????
To uz fakt nema uroven ☹

zuzana76
autor
26. mar 2009

aj tu snezilo 😠

bilushka
26. mar 2009

Zuzi porad nejake menu, vikend sa blizi...

lenkamt
26. mar 2009

vyzerá že je to ten ch-j pod nami, no keď sa zobudia tak im dám kocky a dovečera ich budú zhadzovať z postele na zem 😝 😀

Bilu - jej už asi tiež šibe z tohto domáceho väzenia, ale von je fakt hnusne 😝 a nesmieme kvôli pondelku ochorieť 🤐 zajtra som chcela ísť prezúvať auto 😀 a že v pondelok Lenka pôjde v novým veciach aj topánkach 😀

lenkamt
26. mar 2009

Kata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzana76
autor
26. mar 2009

bilu neskor, prave mi sedi synator na kolenach a nuti ma citat si s nim knizku a nedovoli mi ani pisat, stale ze - ruky prec- ruky prec, akoze z klavesnice

mima07
26. mar 2009

cauko kočenky
ja potrebujem co dnes na obed 😲 nejaka rychlovka sup sup
my sme boli s nikou a lindou v galante plavat bolo super 😉 ale chceli sme sa tam aj najest vyzeralo to dobre a predbehli nas 2 baby a ukradli nam detske stolicky 😠 😠 nemohli povedat ze tam chcu ist
adu som vcera videla asi isli vecer plavat mozno ma medove tyzdne teda neviem ci bola aj s muzom alebo s niekym inym lebo len prefrcala

lenkamt
26. mar 2009

ja sa zabijem, ešte kvôli nej aj rozhádžem stranu 😀