Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
26. mar 2009

Zuzi: a to kde si našla takú tému? Tu na MK?

Letu: ty to tehu tej Zuzke privoláš 😀 toľko to spomínaš, až to nakoniec bude pravda.

zuzana76
autor
26. mar 2009

ret, tuna - jehovovi svedkovia vsetko o nich ale nielen pre nich, ci akos a to vola

inak sorry ostatnym babam, ze to sem pletiem, ja len tak fakt zo zvedavosti a zistila som,ze aj tu sa najdu baby , ktore su SJ

retaux
26. mar 2009

Presne tak, Zuzi, katolíci také neroznášajú. Našťastie. Neviem si predstaviť, žeby som ja mala ísť k niekomu cudziemu zvoniť a potom ho presviedčať o tom, že aká je moja viera a možno aj o tom, aby sa na tú vieru dal tiež 😝

A ja už idem konečne robiť niečo užitočné.

letuskah
26. mar 2009

zuzi no taku tu kruzkovy pyramidu, nic neslusne 😅

ja by som to tiez asi nerozoznala keby to tam nebolo cirne na bieklom napisane

letuskah
26. mar 2009

ret ja by som nedokazala takto oblbovat s nicim

zuzana76
autor
26. mar 2009

letu, ved ja viem,ze nic neslusne, Kubko vyzera byt uplne neviniatko a dobry poslusny chlapcek 🙂

este k tomu MC, asi pred mesiacom sme tam boli a bol tam aj jeden chlapcek asi 2-3 rocny a moju kamosku vytahal za vlasy, ziapal tam, matka ho ani nenapomenula, ale to hned na nom bolo vidiet,ze to bude grazlik, este ani usta neotvoril, na niekotorych to starsne vidno a uz na takychto malych detoch

bilushka
26. mar 2009

Aj moj sa zobudil po hodine so strasnym revom, ideme sa mojkat ☹

zuzana76
autor
26. mar 2009

ani ja by som to nedokazala, chodit od dveri ku dveram

zuzana76
autor
26. mar 2009

aj patko sa niekedy budi s takym hroznym revom a vobec nezalezi na dlzke spanku, niekedy po hodinke vstane vysmiaty a niekedy aj po 2 hodinach vstane mrzuty

retaux
26. mar 2009

No a už som tam nakukla a už mám nervy z ich rečí a husiu kožu (dúfam, že sa neurazia, ale píšu tam hlúposti) - presne v tom je ten rozdiel, že si písmo vykladajú po svojom a to ma na nich neskutočne vytáča. Ja viem, že aj my si ho vykladáme po svojom (podľa nich), ale oni si ho otočia tak, aby im len vyhovovalo. 😠 🤐

No a už fakt padám.

letuskah
26. mar 2009

bilu nam ani mojkanie nepomohlo, som ho nechala tak nech sa vyreve a on sa normalne ukludnil a hadze tu na mna usmevy
jedlo dostal na stolik v obyvacke tak sam je a zatial ani neni bordel vsade

zuzi to hej to vidno na detoch a casto aj na rodicoch vidno ake maju dieta, ved dieta je obrazom svojich rodicov podla mna

letuskah
26. mar 2009

ret kazda skupina si pismo aj koran aj toru vyklada po svojom, niektori na to idu mimoriadne drasticky, ini menej, je to len o tom, k comu sa ty osobne viac priklanas a co ta viac vystihuje a co potrebujes, preto si myslim ze viera by nemala byt riadena nejakym organom alebo ako to nazvat ale vlastnym svedomim

zuzana76
autor
26. mar 2009

letu,ze sam je 😕 , tak to u nas nehrozi, patulo zatial nema potrebu krmit sa

mimi.k
26. mar 2009

Čo je dnes vŕtací deň, či čo? Tu nad nami tuším spadne strop 😠 takže už asi koniec spánku 😒

Zuzka, ja som mala pri tehu rovnaké bolesti a pocity, ako keď má prísť menštruácia. Aj prišla, bola úplne normálna, aj keď som už bola tehotná 😉 nedáme Ti s tým pokoj 😀 🙂

baileysa
26. mar 2009

kolko ste napisali, kym gretka spala 😕 😅

perkelt je u nas so smotanou, ine nerobime.

ja mam tiez vycitky, ja malej varim este menej ako kedysi 🤐 musim sa zmenit, musim sa zmenit, musim sa zmenit 😔

gretka tiez menej zjedla, ked som jej prestala mixovat, ale som to nechala tak, ze jej hadam dojde, ze potom hladna, ale boli to nervy, lebo som jej dala jest, zjedla trosku, tak som ju naobliekala, nalozila do kocika, strieskala sa s kocikom a nou dolu z tretieho poschodia, zasla za roh bytovky a gretka, ze mnam 😝 tak som jej stale hovorila, ze ked sa nenapapa, tak je potom hladna, som jej nechcela davat v zime ani vonku rozok zut ani nic,t ak sme si vytrpeli svoje... 😝 a to posledne, co nechcela jest, tak to uz nechcela, aby som ju krmila, ale chcela jest sama 😨 to neiem, ako ju napadlo, ale odkedy je sama, tak je to super... az na to, ze sa horim toho, ked mame jest niekde inde, lebo to si nemozem dovolit, ju nechat jest samu 😅

letuskah
26. mar 2009

no so samostatneho jedenia boli 4 zrnka ryze a kusom meska, zvysook som odlozila a ako som to dala do chladnicky tak papat papat ale ma smolu.
bai super ze vam to takto zafungovalo lebo u nas je uplne jedno ci ho krmim alebo papa sam, okrem cedstovim s bambinom a brokolice si mozem fidlikat. strasne mam na to nervy dnes, inokedy ma to netankuje ale dnes ozaj nic nezjedol

aj u nas je perkelt so smotanou a ine nerobime

baileysa
26. mar 2009

zuzi, ja si tiez myslim, ze si tehu 😎 ked to lenka povedala 😅

zuzana76
autor
26. mar 2009

Mimi, nedate pokoj kym neodfotim tehu test 😀 ale bol by negativny, my sme sa tento mesiac velmi nesnazili, tak to by som musela mat velmi velke stastie 🙂

mima07
26. mar 2009

zuzi ja som byvala teda vedla v izbe byvala baba co bola jehovistka a celkom sa s nou dalo a dostala som od nej krasnu malovanu bibliu pre deti ale tu oni nikomu nedavaju to maju pre seba a mna napriklad nijako nezatazovala tymi recami sme si to vyjasnili na zaciatku 😉 len mi bolo luto jej dcery lebo neoslavuju vianoce a ona preto ani nechodila cez vianoce domov lebo ostatni clenovia boli katolici

letuskah
26. mar 2009

zuzi ani my sme sa velmi nesnazili a mame Kubka 😵 ja ti ani odfoteny negativny tehu test neuverim 😀

baileysa
26. mar 2009

letush 😀 😀

mima07
26. mar 2009

zuzi ziaden test niekomu napises a ten sem da ze sa tesi z dobrej spravy a nastane patracka a bude nas tu ako maku 😀 konecne budem mat co citat pri ranej kave 😉

mima07
26. mar 2009

a peta sa tu ani neukazala ☹ dufam ze sa im polepsilo

zuzana76
autor
26. mar 2009

mima, hej, neoslavuju, aj to som sa len dnes docitala, som nevedela, ze nemaju Vianoce, ved jasne,ze su normalni ludia, nie som rasistka, ale zvedava som. Inak mne sa zda, ze najviac sa mobilizuju akurat na nase sviatky, mne sa uz viac krat stalo,ze zvonili pri dverach pred Vianocami

zuzana76
autor
26. mar 2009

letu, mimus 😀 😀 😀 , tak myslim si, ze kebyze niekto zahlasi dalsiu dobru spravu, tak je to uz asi jasne 😀

aj ja dufam,ze Timka sa uz ma lepsie ☹

zuzana76
autor
26. mar 2009

maly vstal 😒

mima07
26. mar 2009

zuzi vsetci nie su normalni ale to v kazdej viere aj neviere su aj nenormalni

slavenas
26. mar 2009

ahojte ,

toľko ste toho popísali 😕

dieťa našťastie ešte spi tak stihnem aj niečo napísať . Ja všeobecne každému rozprávam že variť neviem, ale pravda je taká že uvarím lebo musím 😝 , ale vôbec to teda nerobím s radosťou lebo ma to nebavíííí. Tak Vám asi do témy varenie asi ničím neprispejem. 😅

my tiež obedujeme tak že pred spaním len polievku a druhé po a niekedy my tú polievku odmietne a obeduje až okolo tretej 😨 😨

keď sa dieťa zobudí tak pôjdeme pozrieť pre švagrinu nejaký darček, lebo mala meniny a v piatok oslavujeme, tak to zasa bude horor, lebo určite nebudem vedieť čo kúpiť a skončím pri nejakej užitočnej blbosti.

letuskah
26. mar 2009

slavi tiez sme mali ist dnes kupovat darcek, ja aj viem co, lebo pre moju 5 rocnu neter by som toho navyberala az az, len by mi museli rodicovsky prispevok zvysit, ale u nas brutalne leje a tym padom dnes zhnijeme doma 😖

slavenas
26. mar 2009

meg aj ja si vlasy žehlím a používam tiež uhladzujúce mlieko od loreal ale za 150,- sk z drogerie , a potom ked vyžehlím tak prelakujem lebo ja mám také blblé jemné vlasy že za chvíľku by boli krepové 😝