Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
27. mar 2009

Ja len tak narychlo.
Leni aj ja mam balik z otta na poste.. podla sumy je tam tiez vsetko, tak ma pekne teta osalila ze biele leginky nemaju, ale snad su tam aspon tie cervene, biele som kupila v HM.
Bilu moja svokra ucila muza curat tak ze mu dala zavaraninovu flasku a ze tam musi traft. A tak ho to bavilo, nijak inak sa nedalo, ani na nocnik, ani na zachod.. takto sa snazil a velmi rychlo boli bez plienok

mmem_
27. mar 2009

leni: mozno sa u nich tak vyjarnilo ze sli do nejakeho zahradneho baru na pivo 😀 😀 😀 , snad bude uz nozka v pohode

no mi cikanie a papanie minus bodov, teraz ma obdobie ze ani za svet na nocnik, povedat sice dopredu nepovedal casto,ale teraz vobec 😒

a kasu uz tiez vedel pekne spapat a teraz nist,tak neviem co to ma zase byt 🙄 🙄 🙄

maji4
27. mar 2009

Ahojte tak nám ten pamykon zázračne zabral a v noci som odsávala len 2x a cez den len 3x takže super 😵 😵 akurát že je Lilianka strašne zachrípnutá tak som jej nasadila calciový sirup 😉

Peti super ,že sa Timuške polepšilo 😉 😉

Biluš ja som tiež rozmýšľala nad tým ,že by cikal postojačky do záchoda 😉

mmem_
27. mar 2009

oprava my 😝

hodila som po 100 rokoch nove fotos

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

letuskah
27. mar 2009

ahojte
bai dufam aj ja ze ste snozkou dobre
seci ochoreni polepseni nech vyzdraveju uplne

bil namontujte si doma taky baby pisoar, vraj to maju v avione na pansky hajzloch 😀
ale inak si myslim ze Matejko asi potrebuje vediet a vidiet co naozaj znamena cikat a ked si to osvoji a bud to brat ako beznu rutinu tak mu bude jedno kam bude curat

som kuk fotky, Simko je krasny vlasac a Lenka tvoje tri bodky su uzasne 😵 😵

my sme dnes boli doobedu naihrisku a jasne ze sme museli skoncit v piesku, sa s jednym dievcatkom hral a sme ani jedneho nevedeli odtial dostat, chudatko sa tak rozplakal, to nebol taky vzdorobvity plac ale taky nestastny, ukludnil sa az ked som ho nakrmila. robili babovku z piesku tak som cely den pocuvala banonka von este
robia to aj vase deti ze ked nieco zaziju tak o tom melu cely den?

poobede sme zas boli na ihrisku v auparku tak sme sa tam tiez vyjasili, tak satesim ze je konecne teplo, teda pevne verim ze to nebol prvy a posledny teply den tento rok

a zajtra idem na sesternicinu svadbu, sa tesim, ideme len gratulovat ale aj tak sa tesim 😵 😵

lenkamt
27. mar 2009

tak som ešte spravila skok k pc - Gretulku bol pozrieť starký a vyzerá to na natiahnutý sval, ešte kríva, tak snáď jej to čoskoro prejde 😵

dobrú noc a pekný víkend 🙂

letuskah
27. mar 2009

tak dufam ze to nebude nic ine a sa jej to rychlo napravi 🙂 posielame pofukanie na bolavu nozcku

este som si precitala clanok {nie pangasa citat nebudem} a som sa skoro pototo, pekneto ten chlapik napisal 😵

chlap spi, dieta spi, co s nacatym vecerom? idem spat aj ja
pekny vikend sa praje

peta28
27. mar 2009

chuda Gretka, snad bude nozicka coskoro ok. To by mi ani neviem preco nenapadlo ze aj babo (ja stale volam nase velke deti babatka) moze mat natiahnuty sval.. .vsak su stale v pohybe..
Maji super ze aj vam pamycon zabral.. a ta tetka no no comment, tiez neznasam ked sa druhi staraju.. super s reagovala.
Lejla dufam ,ze sa aj Stanko da do poriadku a v pondelok nastupi do jasliciek, nech nemate prestavku. My este asi tyzden budeme doma, ja idem do prace uz v stredu a uvidime ako vyriesime tie dalsie 3 dni. Mozno svokra, alebo aj tato sa hlasil ze si vezme dovolenku, ale vsetci su na nervy, lebo Timka je len maminka maminka maminka.. predvcerom ut bola moja mama a Timka k nej vobec nechcela ist , tak sa este mama nasrala a vykrikovala malej ze je "mamin cecok".. tak ako mam rozkazat tomu decku ze nech ide k druhemu cloveku ked nechce? A obzvlast ked je dieta chore tak to inak citi. Teraz to ma tazke aj nas tato, staleho kope, odtlaca, nechce ho, ked sa zatne nemoze ju vziat ani na ruky, ani ju osprchovat, ani nic.. a ja uz som z toho tiez na nervy, lebo stale ju nosim a varim len jednou rukou. Uz je taka tazka ze som pekne vykrivena na jednu stranu. Tak uvidime co spravi vikend.
Letu u nas tato spi, dieta spi a maminka ide zehlit..

🙄

krasny vikend.

baileysa
28. mar 2009

ahojte,

konecne som tu.dakujem, ze ste na nas mysleli, som vam vcera aj pisala cez mobil, ale mi to nezobralo, tak uz som potom nemala na to nervy 😒

gretka stale kriva, ale je to uz o hodne lepsie, tak dufam, ze za par dni uz bude znova behat ako srnka, len teraz ju viac nosim, nechcem aby si to moc zatazovala, tak uz mam zasen odpalenu chrbticu trochen 🙄

dnes u nas svieti slnko, tak sme vcera dobre privitali tu jar s kolegynami 😀

fotky super, leni aj ty budes bodkovana? 😕 😀 este muzovi kravatu alebo ponozky😉 😀 alebo trenky...
mmem, simonko, je aky kočkoš 😕 😵 no skoda, ze sa nase deti este nepoznaju 😉

baileysa
28. mar 2009

maji, dufam, ze uz ste mali lepsiu noc, ze uz lili prechadzaju tie sople... 😒

peta, tiez dufam, ze vase kiahne su uz na ustupe a uz to bude len lepsie a lepsie 😉

baileysa
28. mar 2009

leni, ked budes cvicit tu tortu pre dvojicky, tak na nepodarky kludne pridem 😀

bilush, s nocnikom by som klidne sla tk, ze nech cika do vane, ale vzdy by som skusila aj nocnik, existuju aj nalepky do nocnika, ze ked ich ocika, tak sa zafarbia, mozno by ho to bavilo... mne tiez gretka mala obodbie, ze cikala a kakala do umyvadla, a preslo to postupne... ale po nejakom case som vzdy skusila aj nocnik alebo zachod, ci nahodou, no a teraz pekne sa pyta na zachod. drzim palce

retaux
28. mar 2009

Ahojte!
Tuším je tu víkend 😀 MM dnes išiel aj s mojím švagrom na nákupy do Čiech 😕 🤐

Baily: tak nech aj to krívanie už rýchlo Gretke prejde, nech môže behať, keď už tu máme tú jar 🙂 A Gretka už vôbec nenosí cez deň plienku?

Maji: ten Pamycon je asi zázračný. Nám tiež vždy zabral.

Pozerala som aj fotky: trojičky sú super a na Simonka nemám slov, on vyzerá už taký riadny škôlkar (hlavne na fotke na karnevale) 😲 Normálne som pozerala, že aký je veľký.

Tie torty nemajú chybu - mne sa páči hlavne ten hríb a lienka. Už som si to stiahla do PC a možno aj ja vyskúšam.

letuskah
28. mar 2009

ahojte
Peta no na mna sa tu skeri kopa pradla na zehlenie uz tyzden ale dako som sa este na nu psychicky nepripravila 😝
a co sa tyka Timky, pri kom inom sa ma citit v bezpeci ked nie pri svojej mame a duplom ked je chora. necho to ostatni pekne krasne pochopia. ved deti su najviac spojene so svojimi mamami. pre teba to je urcite tazke lebo je to unavujuce byt ta jedina ktora ju dokaze ukludnit ale pre nu si ty ta najvacsia istota. ono sa to urcite zlepsi ked zase nabehne na jaslickovy rytmus ale dovtedy len vydrzat a snad tych par dni co budes v praci nejako prezijete

my sme dnes boli na sesternicinej svadbe, Kubko sa spraval slusne, a nevesta bola strasne strasne krasna, nadherne saty mala, zenich to sice nezvladol co sa odevu tyka ale nakoniec to nie je vobec dolezite. tak sa z nich tesim 😵 😵 😵

Bai verejne dakujem vasmu jarnemu zrazu za privolanie jari 😵

letuskah
28. mar 2009

baby a o tazkych detoch a odpalenej chrbtici mi ani nehovorte, ja mam rano zase problem narovnat sa a vybrat dieta z postielky, strasne som sa dusovala ze zacnem cvicit a ked to bolo lepsie tak som samozrejme nemala cas a podobne no a teraz zase budem slubovat a chystat sa cvicit...

pekne vikendujte, idem sa postarat o zvery na fb 😀

lenkamt
29. mar 2009

ahojte 🙂

konečne sme vstali 7.10 😀 😀 😀

Letu - tebe sa vždy zabudnem poďakovať, že sa mi staráš o zviera 😀

Retu - aj mne sa zdá Simonko min o 2roky starší od našich 😕 🙂

včera u nás konečne nepršalo ani nesnežilo, síce nesvietilo slnko a fúkalo, ale aj tak sme boli von 1,5hodiny 🙂 🙂 🙂 dnes už pravdaže prší 😠

zajtra ideme do tej bb a poobede chcem ísť dať kofky ostrihať na pážatka, tak som zvedavá čo len z toho bude 😀 pre istotu beriem 4balíčky lentiliek, snáď budú sedieť aspoň 3minúty 😀

baileysa
29. mar 2009

Ahojte,

my ideme do bb dnes,robíme si so švagrinkou dámsku jazdu,večer idem s babami do kina,takže super.

Leni,možno budú take vyvalene,ze čo sa okolo nich deje,ze chvíľu obsedia.

Krásny víkend všetkým.

A este zuzke všetko naj ku včerajšiemu sviatku.iná učiteľka ma u nás nenapadla

zuzana76
autor
29. mar 2009

ahojteee

baily, ty si ale pamatliva 😀 , dakujem za gratulaciu 😉

my sme boli vcera v Ikei, potom s muzom som bola pozriet na tom Conecu, ako im chystaju stanok, potom sme skocili len tak do Haingurgu, a potom este aj v avione sme sa zastavili, kupila som patkovi stolicku do izbicky.

prisla som zmorena a o 21.00 som zalahla

teraz varim - kuraci vyvar a kuracie prsia na olivovej omacke

leni - trojbodky su krasne 😵 , uplne na zozratie

mmem_
29. mar 2009

ahojte 🙂

dakujeme za pochvaly;) ale to robia asi tie vlasy a on sa vie tak dolezito tvarit, ale aj na plavani hovorili ze sme ostatnych prerastli 😀 😀 😀 ale pozrite na tie pidi stehienka,nikde nic 😅

dnes sme spali do 8 😅 😅 😅 prvy krat v zivote inak klasika o 6.00

zuzi: super vylet a dnes robim tvoje zavitky s kapustou ;) mala byt povodne kacica ale po vytiahnuti z mraznicky som zistila ze su to len drobky tak bude polievka z nich a mast 😀 😀

bayli: zavidim aj svagrinku a aj vylet 😀 😀 😀 ale nam tiez 1x po 19 mesiachoch babysittovala 😕 😕 😕 🙂 sme boli v kine na Snezenky a machri po 25 rokoch
a super ze aspon cca viete co je gretke

letu: super si to napisala

leni drzim palce 🙂 a to strihanie u nas nehrozi 😀 😀

moji chlapi isli dnes kupit zem ideme uz zasadit muskaty 😀 😀 😀 kedze uz ta bayliska privolala jar 😀 😀 😀

a este hodim do placu anketovu otazku

spia vase deti este v postielkach alebo uz ucite spat na velku postel???? ked ano tak ako? lebo u nas nehrozi sa ulozit vedla neho a uspat ho, on zaspava sam ale ked nema zabranu tak zdrhne

zuzana76
autor
29. mar 2009

mmem, jej, aj ja som pozerala tvoje fotky a maly vyzera byt naozaj dost velky, taky inteligentny

my zu spavame na velkej postli, teda my od narodenia, ale uz mame nove valendy v detskej

letuskah
29. mar 2009

Caute my sme vstavali o 7,35 😀

Leni nemas za co, je ti jasne ze cakam naoplatku starostlivost o moje ked sa poberiem na dovolenku 😀 😀 😀

mmem my mame rovnaky problem a ja netusim kedy to zacneme riesit, keby som teraz bola tehu asi bz sme zacali ale kedze nam postielku netreba a maly sa zmesti tak pockame. on by mozno ani neusiel ale by sa zrypal.
dnes sa z velkej postele strepal a bude mat lsusnu modrinu a rano sa dokalicil v postielke takze ma na brade otlacok 😔

a ja uz mam doma hlinu asi mesiac 😀 ale dako sa mi nechce presadzat ani sadit este 😝

dnesne menu
dieta: polilevka zo vcera
chlap: bryndzove halusky zo vcera a meso s ryzou zo stredy 😝 😝 😝
ja: jesenka a mozartove srdce 😀

zuzana76
autor
29. mar 2009

letu, super menu 😀 najma to tvoje

ja som dnes varila, lebo vcera sme neboli doma, inak dnes je take otars pocasie, kedy sa to uz konecne umudri 😠

mmem_
30. mar 2009

dobre ranko, 9 hodin a ja prva??? 😀 😀 😀

no to mate zuzi dobre. Ja ho asi nenaucim nikdy na velku postel,on zlezie dole a pride za nami ze cau 😀 😀 😀

letu: simi sa ani nestrepe,len utecie,on sa aj ulozi ze papa a buva ale o dve sekundy otvara dvere a je v obyvacke 😀 😀 , no ked bude uz po tej zmene casu tak ho vecer ulozim a skusim prelozit do velkej,len sa bojim ze ked sa v noci prebude ze bude z toho mimo ze nie je v postielke a spadne 😝

ale ved to neponahla tak postupne to budem nejak skusat

retaux
30. mar 2009

Ahojte 🙂
Tak my sme dnes spali do 8,15 😲 😵 😵 😵 také sa nám stalo asi len raz.

Mmem: toto isté by som chcela vedieť aj ja. Lucka tiež len sama vie zaspať a keď jej vyskúšam dať len paličky dole na postieľke, tak mi zdrhne 😒 Nieto ešte z veľkej postele. A ešte sa bojím aj toho, čo Letu, že mi z nej spadne, lebo ona je v postieľke len na paličkách stále nalepená. Asi budem musieť posteľ niečím obložiť 😅

zuzana76
autor
30. mar 2009

ahojteee

my sme spali doteraz 😀 teda do 9.17 presne, ale vcera zaspal az o 22.00 😠 , stale vymyslal

ozaj, ked vase deti nechcu ist spat, nutite ich aj tak? alebo ich este chvilu teda nechate s vami, nech sa unavia? lebo ja som ho najskor nutila zostat v posteli, ulozila som ho o 20.00, ale bol z toho asi polhodinovy rev, tak som to vzdala a potom sme isli uz bez revu spat o tej 22.00

letuskah
30. mar 2009

caute my 7,20 ale to len vdaka ymene casu a mame totalne rozbity den, teraz som ho ulozila tak netusim co buude do vecera, ani nevem kedy mu dam obed a podobne...

zuzi ja by som ho urcite nenutila, ked nechce spat tak nechce, ved aj ty ked sa i nechce spat tak nelezis v postely na silu, ale zas je riziko aby sa nenaucil vymyslat, asi treba vediet rozlisit kedy sa mu ozaj nechce spat a kedy len vymysla...

zuzana76
autor
30. mar 2009

letu, no ved, nechcem ,aby si zvykol ponocovat

maji4
30. mar 2009

Ahojte tak my sme včera spali do 8 a dnes zasa do 8-mej joj ale som ružovučká 🤐 😵 i keď bola o 6 hore a kričala mle akože mlieko ale ešte zaspala 😵 😵
A o 12-tej tiež bez problémov zaspala klop,klop, klop.
Bodaj by bolo také každý deň 😵 😵

Lenka baby v bodkách sú krásne ešte muža a sebe do bodkovaného navliecť a budete všetci bodkáčí 😀 😀

Zuzi keď sa Lilianke nechce spať tak my to robíme tak ,že nechám ju v postielke prípadne jej pustím jemné melódie alebo nejaké uspávanky a ona počúva...tiež sa to nedá stále ale každopádne už s nou nevychádzam z izby aby si nezvykla nech je v spálni ...ale určite nie z izby teda u nás to tak funguje klopem na drevo 😉 😉

Lilianka je už ok ešte trošku počuť to zachrípnutie ale inač nič 😵 😵
Ja som tiež už relatívne v pohode po nasadení bioparoxu ale ešte kašla sa zbaviť a sme všetci fit 😉 😉

mmem krásne fotky v snehu a aj mne pripadá ako keby mal 3 roky 😲 ale zlatý je 😵 😵

Dnes som robila na obed tie Lenkine kuracie placky 🙂 🙂mnam mnam 🙂 🙂

zuzana76
autor
30. mar 2009

no maji, lenze u nas take revy, on nezostane v tej izbe ani za svet, on sa chcel este hrat, mozno sme ho ulozili skoro, kedze vstal az o 16.00 a spal 2,5 hpdinky co u neho nie je zvyk, on spava tak hodinku popoludni, takze asi zato nechcel spat, neviem, ale to bolo strasny rev, ale vcera celkovo bol taky zly, aj okolo obeda reval asi hodinu co si chcel vynutit svoje, teda pozerat von oknom, ale nedosiahol, tak sme s muzom trpeli vyse hodinovy rev ☹ , potom od vysilenia zaspal a spal tie 2,5 hodiny, inak je to celkom dobre dieta, neviem co mu bolo vcera

baileysa
30. mar 2009

ahojte,

ja este netusim na velku postel, ako ju idem zvykat, tiez je naucena sama zaspavat a dost mi to vyhovuje 😅 tak sa mi nebude chciet pri nej byt... no ale postele nemame este ani objednane, tak mame cas... a asi ju potom oblozim, ze tam dam stolicky, cez ne paplon a uvidime, co sa bude diat.

leni, dufam, ze donesiete z bb dobre spravy a ze su tam z vas vsetci hotovi 😉

zuzi, ja ked vidim, ze moc nechce spat, tak ju vyberiem, este z postielky, ale nehram sa s nou uz, uz moze iba pri nas pozerat telku 😅 jej poviem, ze uz je vecer, uz sa nehra, ze ak bude vystrajat pojde rovno do postielky... takto chvilu pri nas pokuka a potom ide spat... niekedy aj viac dni za sebou, ale snazim sa, aby si na to nezvykla...

maji4
30. mar 2009

A včera som mala večer zase depku lebo som pozerala miss na jednotke a keď som videla tie vyziabnuté dievčiny tak mi až zle prišli a urobila som 90 brušákov a teraz mám takú svalovicu ,že keď si idem odkašlať tak mi až zle príde ako ma bolí brucho 🙄 🙄 vždy si poviem že to už nebudem pozerať ... 🙄 🙄