Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
6. apr 2009

Aj ja ešte dávam pančuchy. Možno by som už ani nedala, ale keď je chorá, tak radšej... A čapicu si dnes dala dole sama. Ja dávam tielko-body, tričko s dlhým rukávom a ešte mikinu. dnes je trochu pod mrakom, tak ešte znesú na sebe aj tú mikinu.

Idem si aj ja ľahnúť na chvíľku. Úplne mám zapchatý nos a bolí ma z toho hlava 😝

letuskah
6. apr 2009

ret tie su krasne, kupim aj ja daco take Kubkovi

ja uz nedavam pancuchy a len body s kratkym a tricko s dlhym, a mal siltovku aby ho nepripieklo, ale nosim aj mikinu aj bundu a normalnu ciapku lebo tu dost fuka a v tieni este nie je uplne idealne teplo

ret oddychujte a liecte sa

lejla77
6. apr 2009

My sme vcera mali klobucik na hlave a len body s dlhym rukavom - ved na slnku bolo vcera 33 stupnov. A ked je pod mrakom, tak tam este tensiu teplakovu mikinu. A pancuchy sme este mali.

mmem_
6. apr 2009

aj my sme uz hore 😠 to mam za ten bio obed

letu: mne to ostalo ako posledna moznost bud kupit 25 v ktorych vyzeral ako pinochio alebo to skusit cez net, do 14 dni sa to da vratit,
tie letne som sa nebala ze nesadnu skor tie jarne. Fakt to tu je uz uplne vypredane to co sa mi pacilo a bolo za rozumnu cenu. Nejak som sa neskoro zobudila tento rok a capicu jarnu som mu tiez len teraz v sobotu kupila. 😀

pancusky som mu dnes nedala ale len z dovodu ze som si to neskoro vsimla ked uz mal gate natiahnute a uz sa mi nechcelo ho prezliekat a dobre som urobila, lebo je hrozne teplo a davam bodycko dlhe este- kratke nemame este 😝 a na to fleecovku a tenku bundu bezovu co mame aj v albume,este nam je dobra z jesene 😀

tak dnes nic nestiham,ale aspon je strudla v rure a zehlenie zase nic sakra

tak idem a pekny den

ret; tei platenky su perfektne aj ja nieco take este potrebujem na behanie do parku,ale ja sa v tych next velkostiach nevyznam

lejla77
6. apr 2009

ani my este nemame s kratkymi rukavmi 😖 musim niekde zohnat, z minuleho roka nam uz urcite budu male. 🤐 Ake cisla kupujete? Daju sa zohnat aj take väcsie??????? Vsetko som videla len male, ked som bola v nejakych obchodoch.

letuskah
6. apr 2009

my mame s kratkymi rukavmi z minuleho roka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je hadam jedina vec co nam je este dobra a aj to netusim do kedy, asi v lete uz budu male 😀
ja som to pouzivala v zime ako tielko

lejla videla som do 24 mesiacov mame tie ale po neteri mame take ze do 3 rokov ale teda neni medzi nimi velky rozdiel

lejla77
6. apr 2009

letu ja som videla v Tescu od 18 do 24 mes., ale mne sa zdali male. 😕

lejla77
6. apr 2009

Ked tie body su najlepsie na nosenie - dobre drzia plienku - ale asi budeme musiet prejst na tricka s kratkymi rukavmi. 🤐

letuskah
6. apr 2009

lejla my tie teskove nosime, presne tu velkost, mne ani tak nejde o tu plienku ale to ze ma chrbat v teple, lebo tricko ma stale von z gati a toto sa mu nevyzlecie

peta28
6. apr 2009

C&A ma aj 98. My nosime tesco 12-18 mesiacov. A teraz som jej skusala este aj Gap na 12 mesiacov z minuleho roka a v pohode oblecie. Som rada, lebo kopec veci nemusime kupovat. Saticky sa daju vynosit este aj ako kratsia tunika.
Letu mne sa paci to Topolino co je ako polokosela, to je take nezvycajne, krasne je.

letuskah
6. apr 2009

peta hej to je pekne, maju to aj v dievcenskej verzii 😉

peta28
6. apr 2009

no pozeram, ale pre dievca ta polokosela uz nie je taka pekna

baileysa
6. apr 2009

ahojte 🙂

mimi, super, ze uz ste domka, sa bude adamko isto rychlejsie liecit, maminku mi je luto, snad sa jej polepsi 😔

ja mam zas super akcny tyzden, esteze leni dojdete vo stvrtok, aspon daky veget 😀

dnes sme boli v parku pol dna, superovsky bolo 😎 a nmeozem tu pisat, ake mam zlate dieta, ze nemusim za nim behat, lebo sa to pokazi 😨

ja este davam aj pancusky, aj tenku ciapku, dnes ked zaslo slnko, tu bolo dost kosa...

ret. nech ti prejde choroba

leni, super, ze dobre vysledky, vo stvrtok oslavime druhu polovicu dobrych vysledkov 😉

baileysa
6. apr 2009

mmem, tak super, ze ta pani na hlidani vzera dobre, som zvedava, ako to dopadne, co simonko povie, ked s nou bude sam 😉
tie topky vyzeraju super, ja som take dake vyssie chcela pre malu, ale v pl nemali, sak leni, tak ma normalne klasika poltopanky botaskoidne...

a samozrejme na chatovacku ideme 😵

zuzana76
autor
6. apr 2009

mne neisiel cely den PC, lenka, tak vysledky dobre???? sa tesim a este vas nejake vysledky cakaju? tak aj na tie budeme drzat palce

ret - ja pancuchy nedavam ked idem von okolo obeda, teda nejako okolo 11.00 alebo do takej 17.00, proste ked je teplo, ale teraz si maleho zobral von brat na chvilu a dala som mu pancuchy

lenkamt
6. apr 2009

no čafte 🙂

ja som zrelá na psychiatriu odýchnuť si 😀 boli sme akože na stretku s babami z mk a moje deti hučali, padali, utekali, hučali............... 😝 doma pokračovali v hučaní a padaní, utiecť našťastie nemali kde, takže o 19.20 som ich uložila a hneď zaspali 😅

Zuzi - čakáme na najdôležitejší onkomarker 😖

Baby tak sa vyjadrite čo s tou chatou, kto by šiel a kedy 😉 a teda že kam 😵

lenkamt
6. apr 2009

a pridala som fotky 😉

lenkamt
6. apr 2009

no a Bailey, máš mať pripravené wii s little pet shopami, mám to na tanieri 5x denne 😝 😀

baileysa
6. apr 2009

mam nachystane 😉 len asi verca nepojde s nami von potom 😀
tasler nebude doma, to len aby ste neboli sklamane medzi dvermi ako minule 😝 😀
a zabudla si napisat, ako sa velmi tesis 😨 😀 😀
fotky zo stretka vyzraju super, aj ja chcem ihrisko take pekne 😒

lenkamt
6. apr 2009

tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím sa féééééééééééééééééééééést 😀

táslera chcem ohovárať, tak dobre že nebude doma 😀 /kvôli tomu že ževraj furt sedíš na koňovi a to teda vôbec nie je pravda 😀 /

Verča sa pohrá a pôjde, dúfam 😅

baileysa
6. apr 2009

verča nepojde 😔 to je ina namotavka, sak uvidis, ale mozme ju aj samu nechat doma 😅
ja mam na taslera tiez tazke srdce, tak fajn 😀 ale nie, lubim ho nekonecne 😕 😅 😀

lenkamt
6. apr 2009

😀 😀 😀

ibaže ak sa jej tam niečo pokazí a nebude to vedieť spustiť tak bude vyvolávať a podobne otravovať 😀 musí ísť s nami 🙄 ibaže už by bol doma tásler 😅

doriešime na mieste, idem, lebo ma vyháňa muž k paneláku 😀

baileysa
6. apr 2009

ok, tesiiiiiim sa feeeeeeest 😉

letuskah
6. apr 2009

ahojte
baby vy tu riesite pancuchy, capice a podobne traposiny, som stretla poobede okolo 17 jedneho znameho, maju 5 mesacnu dcerku a ta mala na sebe tricko s kratkym rukavom a dupacky a na hlave nic ani proti slnku ani proti vetru, este bolo teplo ale uz nie tak ako cez den a mala mala uplne flakate rucky co jej bolo zima....

fotky su pekne, to mali dvojky polske nakupy na sebe? pekne 😵

my sme neboli kuk topanky lebo nemam ani fuka, mame novy ucet uz asi od novembra, chodi mi tam materska a ja som este nebola schopna aktivovat kartu a na mojom uz neni nicovate nic 😢 😢 😢 😢

baby ja som sa dnes prebrala a zistila ze ak by som chcela dat kubka od februara do skolky mam smolu lebo zapis bol v marci, som dobra ze 😠 aj ked ma uz prechadza to hrabanie sa do prace ale aj tak

zuzana76
autor
6. apr 2009

leni, aha, tak myslim na vas, nech je to vsetko v poriadku

Letu, ja som zase v sobotu stretla jedneho dedka co kocikoval vnuka, maleho asi 8 mesacneho chlapceka, maly lezal na jednej spanielskej hrubej deke, v druhej bol zabaleny, este mal nanoznik na kociku, obleceny bol asi normalne, capicku mal taky klobucik, ale v tvari bol cely cerveny, asi zapareny, dedko sa ma pytal na slnecnik co mame ku kociku, ze kde sme kupili, ja som mu hned povedala,ze nech mu da tie deky prec, bolo to na prave poludnie 12.00 a on v 2 hrubych dekach, bolo hadam aj 30 stupnov na slnku, navigovala som ho do chladku a este som mu zabudla povedat, ze by ho mali aj natierat kremom na opalovanie a davat mu pit, ktovie ci to maly zvladol v tom teple, lebo ked som mu povedala,ze nech mu da dole tie deky, tak povedal,ze tak mu ho vystrojila mamina a ons tym nebude manipulovat, potom sa uz rozlucil, no chuda dieta

katika1
6. apr 2009

čaute čaute
tak ked riešite oblečeni, podla mna na pančuchy je tu dole strašne teplo.. my sme dnes mali trištvrtové gate, body s kratkym rukávom a tričko s dlhým, ale dala som mu ho dole, lebo sme sa šli upražiť.. jáj a šiltovku

aaa aká chata kde kedy ako???

zuzana76
autor
6. apr 2009

pridala som nove fotky, tak kto chce moze pozriet

lenkamt
6. apr 2009

ešte vybavujem pneumatiky pre Ivkinho nového kamaráta 😀

Zuzi - akí ste pekní všetci, to kde ste išli tak vyobliekaní??? dúfam že nie na klasickú prechádzku, lebo sa budem hanbiť - môj chlap v šuštákoch a ja tiež len tak akože 😀

idem haji, dobrú noc 🙂

zuzana76
autor
6. apr 2009

leni , na klasicku vychadzku 😀 a ked ma hclap vydel taku vyobliekanu, tak mi povedal,ze som sisi 😀 , normalne ma zdubal, ze som si mala dat rifle a hotovo, ale, ked mne tak chyba niekedy pekne sa obliect, ked idem sama s patkom kocikom niekam, tak len rifle, pripadne ine gate, ani lodicky, ani sukna ani nic. Tak vcera bola nedela , tak som sa trochu ohakla a este v parku sa zo mna smial,ze bude pocitat, kolko zien uvidi v lodickach 😀 , tak sme pocitali - par sme ich videli 😀