Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
15. apr 2009

len pekne porozmýšľaj - kde ti bude lepšie 😀

super Adamko vykúpal 🙂

lenkamt
15. apr 2009

a 8.5. je voľno 😀

lenkamt
15. apr 2009

idem spať 😀

mimi.k
15. apr 2009

Leni, zvážim 😀 len u nás voľno znamená makačku na dome. Neviem sa dočkať, kedy to už skončí 😒
Pospi si, ja relaxujem pri PC. 😀

Ten bud. týždeň som celý v ZA, tak môžeme prípadne niečo vymyslieť.

nika07
15. apr 2009

Ahojte,

Lenka beriem Ťa za slovo, kedy prídete? 🙂

mimi.k
15. apr 2009

Nika ahoj 🙂
ešte som Ti nepochválila pekné foto v pase 😉

retaux
15. apr 2009

Ahojte!
Tak ja sa hlásim, že som totálne mŕtva 😝 ani vás nevládzem prečítať. Minulú sobotu som mala horúčku, ktorá mi prešla a v túto sobotu som musela ísť na pohotovosť, čo mi bolo tak neskutočne zle. Beriem antibiotiká a vôbec žiadne zlepšenie.
Najhoršie je, že Lucka chce byť stále vonku a ja s ňou vôbec nevládzem. A keď idem ešte na slnko, tak tam vydržím tak 5 minút a som pripravená akurát do postele padnúť 😖

Dúfam, že vy sa máte dobre.

nika07
15. apr 2009

mimi ďakujem 😉

ret držím palce nech si rýchlo fit, 😉

mimi.k
15. apr 2009

Ret., a čo Ti povedali, že Ti je? Držím prsty, nech si rýchlo zdravá.

mima07
15. apr 2009

cauko kočky
je mi smutno ottka mam uz v anglicku
ret rychlo sa uzdrav a co tvoje statnice uz mas termin?
leni snad to bude v poriadku a nebudete musiet ist znovu
mimi aj ja chcem ist na davida ale mala by som sa rozhybat som ani nepozerala ze de sa daju zohnat listky

ja mam dnes na figu den boli sme znamemu na pohrebe a ked som sa vratila tak som zistila ze nam zrazilo auto kocura ☹

mimi.k
15. apr 2009

Mima, tak na figu deň 😒
V BA je ten koncert myslím 15teho mája. Videla som bilboardy...
Nedáme zajtra tie palacinky? Alebo nechce sa vám stretnúť napr. v Sade Janka Kráľa? Potrebujem ísť do Auparku a aspoň pohojdám Adamka...pôjdem určite a ak tam niektorá budete, len sa poteším 🙂 . Pôjdem asi zajtra doobeda.

mima07
15. apr 2009

mimi na zajtra uz mam program ale mozme buduci tyzden inak aj ja obcas chodim do sadu je to tam fajn len hojdat sa alex nemusi 😀 najradsej vyhadzuje vacsie deti z vlacika 😀

mimi.k
15. apr 2009

Mima, ok, tak nabudúce 😉

Idem sa venovať, majte sa pekne. 🙂

lenkamt
15. apr 2009

bože to čo sa tu deje? - Mimuš - to mi je ľúto, že si mala na figu deň ☹

Mimi - tak nás príďte kuk, zavoláme aj Bailey a pôjdeme skontrolovať uja s deckom v pavúku do lesa 😀

maji4
15. apr 2009

Ahojte

Ret rýchlo sa vyzdrav!!a čo ti vlastne je??

mima ☹ ☹ ☹

mima07
15. apr 2009

lenka aj nam povedz co znamena ta posledna veta 😲

lenkamt
15. apr 2009

Mima- keď máme stretko tak sa chodíme prechádzať tu blízko k lesu a tam chodil taký chlap - drevorubač, lebo pílil drevo a pri sebe mal decko v pavúku 😀

a zabudla som na Ret 🤐 - rýchlo sa vyzdrav, nemá ti kto pomôcť s malou aby si sa aspoň jeden deň zvalila do postele? 🤐

mima07
15. apr 2009

leni tak to je nejaky super chlap zena moze spat a on aj drevo narobi aj dieta postrazi 😲 len co jeho usi

lejla77
15. apr 2009

kocky, lenze v jasliach boli stale nove pripady, aj pred tyzdnom , islo to postupne a my sme to teraz chytili. tak dufam, ze sa to bude uz len lepsit. Mame uplne vsade / este aj na jazyku, dufam, ze sa to uz zacne hojit, lebo sa yzacal skrabat. Tak sa majte, som u susedy na nete, do piatku som s nim doma.

mima07
15. apr 2009

pridala som fotky 🙂

maji4
15. apr 2009

mima jej ten je perfektný na tých šmykľavkach , 😵 😵 😵 to by sme aj my potrebovali mať doma lebo Lili nič iné nechce len vyliezať, preliezať škriabať sa niekde... 😔 🙂 😉

lenkamt
15. apr 2009

odvolávam Niku, idem k Mime - aká preliezka 😨 😨 😨 a fotky s Linduš sú úplne najkrajšie 😵 😵 😵

dnes je futbal 😝 chýba mi Aďulinček 😢

Maji - ty čo tu, veď je streda 😀 ja som preventívne zožrala 2mladé cibuľky 😀 chýba mi tu Peťa 😢

a chýba mi tu Bailey 😠 😠 😠 nechápem ako si mám bez nej plánovať budúcnosť 😠 😀

lenkamt
15. apr 2009

niečo pre Gretulku : http://www.otto.sk/detail-image.php?idp=3979500... 😀 😀 😀

maji4
15. apr 2009

lenka ved práve preto ,že ide fotbala a dnes sa mi začínajú krámi teoreticky by sa ešte dalo ale som mu povedala ,že ich mám naplno 😅 😔

čo sa stalo s Petou????????????? 😲 😲

maji4
15. apr 2009

lenka jej tie šatky sú krásne fakt krásne len ja by som sa ich bála dávať Lilianke kôli slnku aby sa jej nepripiekli plecia 😔 😔

lenkamt
15. apr 2009

to môže byť aj ako vrch na biely nátelník 🙂 fest je to pekné 😵 😵 😵

viaceré sa na nás vykašľali 😢 😢 😢

zuzana76
autor
15. apr 2009

ahojteee

ret, skore uzdravenie, vonku je tak nadherne a ty si chorucka ☹

mimus, fotky su krasne, ako sa pekne drzali za rucicky na tej hojdacke, zlati su obaja

lejla aj vam skore uzdravenie, ja som kiahne este nemala, tak mozem cakat,ze to schytam spolu s patkom 😒

slavenas
15. apr 2009

pekný večer baby,

jaj dievčatá, držte nám zajtra palce idem ráno s malou na kontrolu ku kardiologovi , tak začínam mať žalúdočnú nervozitu že či bude všetko ok . 😔

ret rýchlo sa vyzdrav 😉
lejla aj Stankovi nech kiahne rýchlo prejdu.

leni krásne foto a aj šatičky 😉

aj foto všetkých ostatných sú super. 😉

lenkamt
15. apr 2009

Zuzi - a ja s dvojičkami, bude ďalšia muchotrávková fotka 😀

asi idem spať či čo 😀 ešte niečo popíšte, nech je čo čítať ráno pri káve 😀

dobrú noc 🙂

zuzana76
autor
15. apr 2009

leni, tvoje male ake akcne, nas sa boji ist sam hore na smykalu, on sa boji aj hojdacky, aj kolotoca, proste vsetkeho, uz vidim,ze na telocvik nebude 😀 , to ma po mne, ale zato usta nezatvori

uz recituje sam - prsi prsi, len sa leje, ..... a Sosovicka, hrasok, fazula, kde ste boli tetka zuzula....

a este jednu o semafore, vie, ale to ho naucila baba, tak ja sa nechytam

nasa slovna zasoba so spanielciny je uz asi 12 slov