Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
16. apr 2009

nie rajne 😀 😀 - jarne topanky

zuzana76
autor
16. apr 2009

uz ho cakam riadne nabrusena 😀

mimi.k
16. apr 2009

Zuzka, nielen gate 😀 vlastne, všetko je špinavé 😀 všade sú baktérieeeeee 😀

Zuzka, nedaj sa, topánky sú prvoradé 😉

zuzana76
autor
16. apr 2009

mimi, vsak? 😀 ale nejde o topanky, ale vzdy, proste vzdy nam to tak vyjde, ze ja chcem nieco ist popozerat, alebo mam nejaky plan a on v ten den pride s inym planom a navyse bez nas 😖 a ja trcim s patkom sama doma

mimi, tie bakterie poznam 😀 , inak napr ked pridem od lekara je samozrejme ze sa hned prezleciem, to nemam rada ani ja, byt v tych satoch, aj patkovi operiem hned co mal u lekara, ale niekedy sa mi to zda byt prehnane. A to my sme ako deti jedli paradajky priamo odtrhnute od korena v zahrade nasich starych rodicov, aj mlady sladucky hrasok, chodili sme sa tam napast ako take zvieratka a nastastie nic vazne nam nebolo, to keby svokra vedela, tak mojich rodicov uda na socialku,ze nas nekontrolovali, co sme pojedli

mimi.k
16. apr 2009

Zuzka, no veď aj ja mám rada poriadok, ale toto je skôr diagnóza 😀

No a lekári a nemocnice to je samostatná kapitola...a tiež chytanie peňazí (to sa rovná lepre 😀 ), špinavé tašky...ovocie nie je len o umývaní, ale o poriadnom umývaní.... 😀 už som ale v pohode, máločo ma vie vyviesť z miery. V začiatkoch som to prežívala veľmi ťažko, som sa cítila ako nejaká špindíra alebo čo 😀 😅

lenkamt
16. apr 2009

baby, tak akože ja sa považujem za dosť čistotného človeka, ale čo sa týka chytania protilátok tak mne nevadí ani keď deckám spadne cukrík na zem a ja nestihnem zakročiť 😀
bože, ešteže vaše svokry nevideli moju sedačku a to čo je pod ňou 😀 náš žiadna kríza nedostane, prežijeme z toho čo na nej a pod ňou nájdeme 😀

Zuzi - zajtra ide Ivka s fešákom do Nitry na výstavu - a nechceli ma zobrať 😠

Peti - aj my asi ideme kupovať sedačku na bicykel, jeden máme aj s tým sedátkom vpredu na tyči, druhý asi požičiame, aj keď mne sa do toho moc nechce 😅 akú sedačku idete kúpiť vy???

lenkamt
16. apr 2009

Mimi - mne chýbajú DVE knihy od Vasiľkovej 😕 😨 😕 zajtra asi nabehnem okrem solárka aj do martinusu 😅

a čo ten budúci týždeň???

mimi.k
16. apr 2009

Lenka, ja teraz čítam tú poslednú. Tak po pár stranách...nie je čas 😉
Bud. týždeň mám nejakých doktorov, mohla by som prísť niektorý deň, len ešte neviem presne povedať kedy...určite nie v pondelok a utorok. Asi štvrtok by mi bolo najlepšie...ale ešte uvidím, ako bude aj maminke.
🙄

Odchádzam žehliť. Mám tu neuveriteľnú kopu prádla, tak nech aspoň niečo ubudne 🙄

mimi.k
16. apr 2009

A ja tiež zbožňujem bicyklovanie, ale sedačku ešte nemáme...ale brat má po deťoch, tak možno nainštalujeme tú, keďže ide v našom prípade o príležitostné použitie 😉

zuzana76
autor
16. apr 2009

leni, no teda smola 😖 , skoda, sme sa mohli stretnut, idu na gardeniu?

zuzana76
autor
16. apr 2009

tak my sme boli na tom teenise s tatom
do 22.00, maly zaspal v aute, len som ho prelozila do postele a vyzliekla, ani sa neprebral

zuzana76
autor
16. apr 2009

idem spat, dobru nocku

lenkamt
17. apr 2009

dobré ránko 🙂

Zuzi - neviem na akú výstavu idú, ale niečo s domami, lebo Paľko chce stavať 🤐 tak asi tá gardenia - ak tam budú veci ako solárne panely a pod. 😅

Mimi - oki , ozvi sa , rady vás uvidíme 🙂

inak my noc otras, otras, obidve sa vypýtali ku mne do postele, takže som /ne/spala na krajíčku a ony sa len prehadzovali, mrnčali..........
rozmýšľam že cez víkedn skúsime spanie vo veľkej posteli, aspoň by sme do leta mohli presťahovať izby, kedže náš tato bude od júla v trenčíne 😖

lenkamt
17. apr 2009

no tak už mi je to jasné, stav zubov máme 14:14, už "len" spodné očáky a zadné stoličky 😝 🙂

mmem_
17. apr 2009

ahojte

prajem krasny slnecny den🙂

mimi: co najmenej takychto dni blbych

ret: skore uzdravenie,sucitim s tebou

slavenas: super spravy

zuzi76: taketo stavy poznam,je to na porazenie ale odkedy je pekne tak sa da ist uz konecne na bicykel tak si maleho zoberie muz a ja mam chvilu volna 🙂 a maly sikovnicek, to bude nejaky umelec🙂 u nas teda nehrozi recitovanie 😀

baby to je sila s tymi bakteriami 😀 😀 😀, vase svokry k nam na navstebu nebudem pozyvat 😀

leni: nahodou to tvoja svokrus vymyslela s tymi vyzivkami salamunsky, vzala si k srdcu tvoje zelanie ako by mal vyzerat mikulassky balicek,len pomer jej nevysiel, ach ach

neviem co este na viac si nespominam

a my uz spinkame na velkej posteli vecer, poobede tiez obcas ale to vymysla, otvara dvere a chodi za mnou, som myslela ze to bude tvrdsi oriesok tak som rada

a dnes mame s muzom 5 rocne vyrocie svadby, to tak strasne leti a pozname sa 9 rokov. je to sila,

tak sa majte zatial

zuzana76
autor
17. apr 2009

dobre ranko

no dnes je otras pocasie ☹

mmem, no moj muz bol tento tyzden raz s malym na pieskovisku a ja som zatial povysavala, takze to ma plus 😀 , ale vcera som ho nenechala teda len tak a maleho to velmi bavilo, chcel hrat tenis tiez, som myslela,ze nam v tom kociku zalomi a nic, pozeral na tatu a jeho kamosa ako hraju a nosil lopticky.

leni, no mozno tam bude aj nieco take, ja viem len o Gardenii a kvietkoch, ale ja na vystavu nejdem, ved to je zderstvo, teda neviem kolko je na gardeniu vstupne, na nabytok bolo 3 eura a za 2 osoby 6 eur 😖 , sa mi to zda dost vela tieto vstupy na Agrac 😠

my bez problemov spime na velkej posteli, kedze tam spime takmer od narodenia 😀

maji4
17. apr 2009

ahojte 🙂 🙂

baby ja s tým nočníkovaním asi skončím a presuniem to na neskôr tak som sa tešila od utorka sa mi sama pýtala kakať na veľký záchod a cikať do nočníka mali sme za den len pár nehôd do nohavičiek ale to fakt len pár a dnes no hrôza dnes sa mi vykakala do gatiek a už jej aj 2x ušlo do gatí.....
myslíte ,že v tom mám vydržať alebo mám to odložiť na neskôr?? 😒 😒

Zuzi tak to je poriadne šikovný keď vie už recitovať 😲 😲 super 😵 😵

no vy máte teda svokry ,že baktérie ja som si najprv myslela ,že to zakrýva kôli tomu aby sa sedačka neušpinila a vy toto to som fakt netušila ,že aj takéto niečo niekomu napadne 😲 😅 😅

lenka gratulujem k zubom aspoň vieš z kade vietor fúkal 😉 😉

mmem gratulujem k úspechom spania na velkej posteli 🙂

slavenas
17. apr 2009

ahojte

zuzi tak tak otrasné počasie je tu 😒, aj ty si si zahrala tenis??

leni tak vravíš remíza 😉..

mmem gratulujem k výročiu svadby 🙂.

maji a nemôže to kakanie byť trebars zo zubov a možno to Lili nevie tak kontrolovať, ja by som asi ešte skúsila a keď to nepôjde tak by som to odložila .

ja dnes čakám švagrinu tak sa teším že keď je také blbé počasie aspoň sa s Vanes nudiť nebudeme .

maji4
17. apr 2009

slavens zo zubov asi nie my ich máme už všetky vonku ☹
neviem ešte dnes vydržím a keď to bude takto pokračovať ďalej tak s tým seknem a a začnem keď bude mať lili 4 roky 😅 😅
určite to vie kontrolovať lebo od utorky sa mi sama pýtala hovorila ťe c tam a to viem že išla kakať ked sa pýtala na velký záchod, ale kto vie možno ju to otravuje ,že sa jej stále vypytujem či jej netreba cikať 😔 😔

maji4
17. apr 2009

ozaj a ešte k tomu jej cikaniu som chcela napísať ,že už 3x poobede čo spávala tak sa zobudila s celkom suchou plienkou som si nahovárala ,že je ten správny čas.....

slavenas
17. apr 2009

maji ja som to myslela tak že či kvôli tým napr. zubom to nevie až tak dobre kontrolovať nie tak celkovo, lebo keď sa ti pekne pýtala tak určite to ovládala . 😉

a vy už máte aj tie druhé stoličky , tak to je super .

bilushka
17. apr 2009

Caute zeny,
prisla som vas skontrolovat, ci posluchate 😉
My uz mame totalka letny rezim, cele dni sme na bicykli na hradzi, v pristave kukame lodky alebo hadzeme kamienky, alebo na letisku pozerame ako startuju lietadla a pomedzi to samozrejme este stojime na kazdom pieskovisku, tak aspon ze je dnes tak skaredo a trochu si popisem s vami.
Ved som taka nastvana, od rana som stala pri peci, varila obed nam aj malemu a o desiatej, ked som to mala hotove, ze ideme von, tak zacalo prsat!

Peti, tebe som zabudla napisat uz asi pred mesiacom co si sa ma pytala na tie saty od Kildy-som lemra lemrva, este som ich stale neobjednala....a super, ze sa Timke tak pacilo na sedacke, ja ked niekomu poviem, ze ako sa vozime na bicykli, tak samozrejme mudre mamicky, ze ich dieta by tam neobsedelo, ze iba ja mam taeho lenivca-to je najlepsie skonstatovat to bez vyskusania, radsej kazdy den sa hrat s dvomi formickami na tom istom pieskovisku...

Mimi, ako ste prisli v tu stredu domov, Adamko nezaspal v aute?
Ja som totalne premrzla a nahltala sa toho studeneho vzduchu, ako sme rychlo slapali a teraz ma zacalo skrabat v hrdle, to co ja nemam ziadnu imunitu alebo co, som zo seba nervozna!

Jaj a bez plienok na vonku uz skusame aj my pomaly, este su samozrejme nehody, doma uz mame skoro 100% uspesnost na cikanie, to sa vzdy vypyta na zachod, hlavne ked ma iba tricko, ze ma holeho pipika, tak nepusti na zem ani za nic, ale s kakanim este asi budeme dlho bojovat, to robi len a len do plienky.

bilushka
17. apr 2009

Mmnem, gratulujem k vyrociu, ze 5 rokov, my sme mali v utorok tiez, sice len 2, ale aj tak uz mam pocit, ze ma nicim nemoze prekvapit 😅 Som dostala kvietky a Evu a muz nic, tak mi povedal, ze mu mam ist aspon poslat list na postu a kupit ustnu vodu-feeeest sme romantici 😀 😀 😀 😀 😀

Leni, to uz ide Palko dufam stavat s Ivkou ten dom 😕

Peti, zohnali ste niekoho na to Madarsko, ci idete len vy traja?
To zvladnete aj tak, sa prestriedate nejako...

mmem_
17. apr 2009

maji: ja by som to este skusala, mozno na nu len nieco lezie tak sa jej nechce riesit cikanie a kakanie
my sa stale nepytame, uz ani ee nehovori, musim ist k nasim,tam mu to pekne slo a odkedy sme doma tak ani za svet - nema obecenstvo 😀 😀 😀

bilu: hihi no ved prave,strasne to leti,spolu sme uz 9 rokov,ale milujeme sa jak kone 😀 no a obcas aj nie 😅
a mne rano zahlasil ze asi nesthine prist co mi objednal, ho asi zabijem ja nemam nic pre neho a to sme sa dohodli ze na vyrocie mame ten vylet na moravu a nic si nebudeme kupovat,tak neviem co s nim, som mu kupila aspon nanunk 😀 😀 😀 a upecem mu tieto kolace

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13134

a maleho uz nebudem chvalit bo zase nechcel spat poobede na velkej posteli sa pytal do malej 😠

bilu: nas maly obsedi jedine vo voziku, a to je teda riadne zivy a vobec neprehanam,
my mame taky vozik este z minuleho roku, v nom sa aj vyspi ked sa ide na dlhsie a nezdrhne, podla mna by ho to aj v sedacke bavilo, zatial co som pocula tak vsetkym deckam sa to lubi ci uz sedacka alebo vozik

bilushka
17. apr 2009

Mmem, viem aky vozik myslis, tiez som tu vela ludi v tom videla nosit deti, nie je to moc tazke, ked to tahas za bicyklom? Kolaciky vyzeraju fantasticky, teraz sa hanbim, ako som to ja odbila 😔

mima07
17. apr 2009

bilu ze sa aj ukazes 😲 🙂
my nenocnikujeme som lemra 😀 😀
aj ja som chcela ist na gardeniu ze ked sa maly vyspi a on milospan zaspal az pred chvilou a ako ho poznam tak bude tahat aby som nikam nemohla ist ☹
aj mm povedal ze dnes je uz o 14 doma a teraz neviem ci mi idu zle hodiny alebo som sa zbytocne tesila

bilushka
17. apr 2009

Mimus a ako ste na tom s tym zahradnym ihriskom, uz mas nieco vybrate?
Maly sa zobudil a zase zacalo prsat 🙄

bilushka
17. apr 2009

A kde je Letu?
Podme dohodnut nejake stretko!
Ten dalsi tyzden, ked uz bude Mimi v BA, kto moze a ktory den po obede?
A kde?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
17. apr 2009

bilu uz to mam v hlave cakam kedy sa znama vrati z dovolenky a budem ju buzerovat aby rychlo urobila 😀 😀 smykacky predavaju v senci tak to nebude problem zvysok mi vyrobi

ja nemozem v stredu inak je to zatial ok a buduci tyzden ma byt celkom pekne

bilushka
17. apr 2009

Baby, co hovorite teraz na tu masivnu kampan o rizikach ockovania?
Ja som z toho mierne v soku, hlavne teraz, ked maly je uz napichany vsetkym, aj Prevenarom a zltackou A 😒
Skoda, ze nejdeme teraz niekedy k lekarke, by som ju vyspovedala.
Baileyyyy, potrebujem vyjadrenie tvojho ocinaaaaa 😀