Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
20. apr 2009

Inak ja by som isla aj na Strkovec, ale to uz je tebe velmi daleko, co?

letuskah
20. apr 2009

bilu ja som aj tu aj tam 😀 este musim obzriet ci mi zver zije
to az ten dalsi tyzden teda, ja som myslela ze uz tento, neva nemam nic na plane ani bud tyzden

letuskah
20. apr 2009

strkovec mi je daleko na poobedie, lebo decko do cca 15 spi a kym by sme sa dotrepali by bolo aj 17 hodin, to by mi slo skor keby sme isli doobeda

bilushka
20. apr 2009

Hej, dalsi, lebo chce ist aj Mimi, ktora je tento tyzden v ZA...
Dufam, ze mi kupi aspon zmrzku za to, ako to tu pre nu vybavujem 😀

letuskah
20. apr 2009

😀 aspon 3-kopcekovu

bilushka
20. apr 2009

Letu, tak dame aj ten Strkovec dakedy do obeda, bud. tyzden teda v tom centre.

letuskah
20. apr 2009

ok dufam ze bude pekne 😵 😵 😵

peta28
20. apr 2009

Baby tak ja o chvilku idem pozriet moju druhu neterku do porodnice v Ruzinove, aspon si zaspominam ako som predchvilkou tlacila vo voziku Timku za sklom.. mali sme ist v sobotu ale kralovna kora inokedy cely den nespi, alebo max pol hodinku su zdriemla 4 hodiny poobede do pol piatej tak sme uz nesli.. O chvilku tedap re nu prcham do jasli a ideme smer nemocnila, lebo aj ona chce vidiet babo.
Ak chystate stratno na Strkovci tak sa pridam, mama to tu kusok od prace, hned cez cestu. Sice v sobotu sme tam boli skoror 3 hodiny a dost mi tam na kazdej preliezke liezli na nervy 13-15 rocne pubertiacky a pubertiaci, ale prezijeme. Hlavne ze tam je piesok.. ktory cim ma Timka radsje tak ja ho tym viac neznasam.. lebo ho mame VSADE!!!! kazdy den stiham vysavat a umyvat podlahu, lebo domov uz preniesla cele pieskovisko z jasli a este ja z nasej zahtrady. Ona si tam lahne a plava .. chalete to sa neda hrat normalne peciam si kolacik a babovku.

Lejla uz to vydrzte s tymi kiahnami , uz sa blizi koniec, nam ostane asi jazvicka pri oboci, ma to dost hlboke.. no skoda. Musim vypatrat nieco co by nam na to pomohlo na nejaku obnovu pokozky alebo co. Len to musim najst nejaku lekaren kde vedie aj poradit a nie len predavat skatulky co maju predpisane.

peta28
20. apr 2009

Jaj a malej sa zas v noci nieco snivalo, tak sa jej pytam rano ze co a ona ze o tatinkovi.. takze zahada kto je v nasej rodine strasidlo je vyriesena 😀 😀 😀

baileysa
20. apr 2009

ahojte,

konecne som doma, sme boli na ten tyzden s objatim, taka som rada, ze sme v nasom stereotype, dnes uz som otrocila zadara v mc a potom sme sa s kamoskou flakali po meste, nam deti necakane zaspali v buginach, tak sme si vegetili 😵

teraz nestihnem citat dozadu, dufam, ze sa mate vsetci dobre a ste spokojni 😉

leni, co ten michal david dojdete??? 😕 😉

gretka je uz celkom opalena, bola cele dni s babinkou vonku, tak ju riadne osmahlo a aj sa riadne rozkecala, vie povedat, had, prach, katka, boze boze... ked s nou boli dedkovci naposledy tyzden, tak sa naucila chodit, teraz rozpravat, robim niekde chybu? 😕 😕 😀 😀

baileysa
20. apr 2009

a este mi meganik svietila na fb, ze narodky, tak šecko najlepšie 🙂 nech sa ti stale dari, aby si bola happy 😉

lenkamt
20. apr 2009

ja len na 2min, deti mi demolujú byt - za 15min by mali spať 😀

Bailey - neviem, opýtam Ivky. prosím ťa napíš mi ako si robila ten šalát a v čom si mala tie kur.prsia a presný postup vyprážania aby boli také mňam makkučké 🙂

lenkamt
20. apr 2009

Peti - naše si sypú piesok na hlavy a poza tričká, takže to majú aj v plienke 😝 ja neznášam piesok 😝

a na tú jazvičku cicadermu 😉 alebo ešte reklamovali takú mastičku na jazvy ale teraz mi to nepríde na um 😅

Bailey - nezobrala by tvoja mamina aj naše na opálenie a rozprávanie 😅 mne bola veeeeľmi sympatická, kľudne by som jej ich zverila 🙂

lenkamt
20. apr 2009

už spíme 😀 síce 8 min po večierke, ale neva 😀

meganik
20. apr 2009

caute..dik za gratulacie 😵

bilu...sak ja uz mozem pit davno - akurat, ze nemam s kym 😠 😅

majka...k susedovi sa moc nechcem vyjadrovat, aby som nieco nezakrikla, lebo teraz je da sa povedat klud...az sa bojim, ze je to take ticho pred burkou 😒 ale podla mm sused asi zvolil vyckavaciu taktiku, caka co budeme robit my - teda, ci to rozbehneme s tymi staznostami a zalobami a podla toho bude konat on 😖 v kazdom pripade sa zatial nikam nestahujeme, ceny bytov isli nenormalne dole a ked nam realitak povedal ako sa dneska pohybuje cena takehoto bytu, tak nam bolo aj do smiechu aj do placu...no kriza, teraz nam budu zateplovat dom aj balkony zasklievat a tak...tak snad sa potom cena trocha zdvihne 🙄

apropo to zateplovanie...asi sa budem musiet predsa len odstahovat aj s Natali k nasim, lebo aj dneska nam tu sused vrtal a Natalka bola zavesena cely cas na ockovi ako opicka 😖 to bude mat babina radost..konecne bude s vnuckou cele dni 🤐

pusina uz sa nam zahojila, ake este furt ukazuje kde bolelo 😒 no tak snad ked nic ine - aspon bude mat ponaucenie, ze ma davat na seba pozor

my sme cele dni vonku, uz tu spoznavame deti a maminy...mame prehlad kto kedy a ako spi, ci nocnikuje, kedy papa a tak pod...je to uplne ine ako cez zimu, konecne sme medzi ludmi, aj ja si pokecam, dozviem sa kopec novych veci a aj Natalka ma nove kamaratky a kamaratov...chodi tam aj jedna julovka, spravna baba s dcerkou elluskou...no tak tu ma Natalka hrozne rada, vzdy ked sa chystame von, tak krici tak isto ako krici Ella...podla nas sa tymto sposobom ( kedze este stale sa nam nerozplieta jazyk ) pyta, ci bude na ihrisku aj Ella 😵

no s nocnikovanim sme na tom furt rovnako, s rozpravanim tiez, tak aspon ze uz Natalka sama papa a poriadne ako velka slecna s dospelackou lyzickou, polievky dokaze zjest velku misku a furt jej je malo 🙂

tak nabuduci tyzden bude stretko?

letuskah
20. apr 2009

meg vsetko naj naj naj 😵 som to az teraz pobadala tak dodatocne ti zelam vsetko najlepsie 😵

meg my zas mame kamaratku Danielku a s nou mi pili usi od rana do vecera, dnes jej daval kvetinky a usmieval sa na nu ako slniecko na hnoji, je o rok starsia a ma este rocnu sestru. ale zlata a aj mamina je fajn tak sa tesim. tiez spoznavame maminy a deti v okoli az zasnem kolko ich tu je 🙂

letuskah
20. apr 2009

dala som nove fotosky

letuskah
20. apr 2009

a dobru noc 🙂

lenkamt
21. apr 2009

ahojte 🙂
neočakávam, že tu niekto bude 😀

Letu - malý je zlatučký 😵 😵 😵

ja vždy zabudnem pochváliť nočnikárov 😔 Matejko je teda riadny šikovníček že bez plienky už aj von 😕 a Lilinka tiež veľká fešanda 🙂
naše sa zas nejako stopli, už ich až tak nebaví chodiť to splachovať 😅 kašlem nato, natvrdo začnem až po dovolenke 😖

a najnovšia show na našom sídlisku - dvojičky kričia na svojho otca ujo alebo koko 😀

peta28
21. apr 2009

Meg vsetko len a len to najlepsie v narodkam!!!
Ako idu teraz cca 3 izbaky??

Kubko je krasavec , chlapisko velikz. Baby to je neuverilelne ako tie deticky rastu. Vcera som bola v tej porodnici pozriet neterku a ani sa mi verit nechce ze Timka bola taka malilinka.. za 20 mesiacov co z takeho uzlicka vyrastie.. co bude za dalsich 20??

meganik
21. apr 2009

caute..mna zase chytila upratovacia mania, vyhadzala som vsetky zbytocne papiere, co mi doma zaberali miesto a urobila som zase volny priestor na Natalkine veci, ja neviem ako to tu bude vyzerat za chvilu - nas uz Natali vytlacila pomaly zo vsetkych skrin 😠

peti...byty isli strasne dole, ale zalezi aj od lokality, momentalne tu vo vrakuni isli ceny dole dost, kamarat teraz horkotazko predal 4izbak na estonskej za 2,4 mil 😒 ludia si este stale davaju v inzeratoch dost vysoke ceny, ale pri predaji musia ist s cenou nenormalne dole, aby sa toho bytu dokazali zbavit...no proste s predajom teraz treba cakat, ale zato na druhej strane kupovat sa urcite oplati - ved aj co sme pozerali napr. rodinne zastavby tu v blizkom okoli ba, tak ceny uz su celkom vyhovujuce aj pre nas obycajnych ludi 🙄

bilu..vy uz bez plienky 😨 ja som cast, kde si to pisala nejako asi preskocila...super Matejko je sikovny 🙂

letu...kubko je rozkosny 🙂

leni...hlasky super, hlavne koko 😀

no nic prcham von, uz mi Natalka doniesla aj tenisky z botnika - to je znak, ze mama sa ma vychystat a ze ona chce byt uz vonku na ihrisku

letuskah
21. apr 2009

caute uz sme doma a snazime sa zaxspat, dnes sa dietatko zobudilo o 5 ze chce mlieko tak sa napapal a potom som ho odignorovala takze zaspal a vstal az o 8,30 tak neviem ci vobec zaspi a ak ano tak kedy 🙄 a to musim navarit lebo rano som nestihla kedze sme hned prchali do piesku
teraz po mne vrieska z postielky...

dakujeme za pochvaly 🙂

slavenas
21. apr 2009

ahojte 🙂
meg gratulujem k narodkám 🙂

letu kubko je fešáááčisko, a tiež sme dnes spali do 9.00 až som vlastným očiam neverila . 😲

leni - ujo koko 😀 😀 😀 , moja malá tento víkend volala svokru "teta starká" tak som sa rehotala.

my sme tiež v tomto super počasí v kuse vonku , a potom samozrejme večer nakompletku do práčky 😝 😝
mne dnes došiel stroj na cvičenie tak sa vytešujem, že akááá budem kočka v lete 😅 😀

letuskah
21. apr 2009

baby ja som nasla vo vreci hliny na balkone osie hniezdo, som skoro zinfarktovala, este ze som sla presadzat kym maly spi lebo z toho vreca vytahuje hlinu, keby do toho pichol ani nechcem vediet...

peta28
21. apr 2009

Fuj letu.. beeee.. neznasam hmyz.

Slavka aky mas stroj na cvicenie??? My mame taky na brusaky a uz ma dost zacina stvatze ho len obchadzam.

slavenas
21. apr 2009

letu ja by som zinfarktovala

peti tiež na brušáky , tento http://www.aukro.sk/item614057230-new-rocket-ab... - hlavne ma presvedčila tá výhodná cena tam. 😅

maji4
21. apr 2009

Ahojte tak vidím ,že aj vy ste celé dni len vonku v piesku 🙂 🙂
my tiež už máme na chodbe komplet pieskovisko 😅 😅

Let no tak to ti verím ,že si skoro zinfarktovala 😒 😒

Let Jakubko je už velký frajer už mu nájsť len frajerku a zorganizovať zásnuby 😅 😵 😵

už dávno sa tu neukázala Dandy neviete čo je s nou??

Lenka ďakujem za pochvalu za nočník 😉 😉

maji4
21. apr 2009

meg možno to je ticho pred búrkou tak ako si hovorila ☹ ☹

maji4
21. apr 2009

bai Grteka sa už tiež začína rozkecávať 😵 😵 😵