Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
28. apr 2009

meg tak ti GRTAULUEJM k poslednej skúške 🙂 🙂 😉 😉 si šikulka 😉 😉
Ja by som takéto veci ako škola určite pri malej nezvládla všetky ste šikulky čo to takto zvládate školu aj dieťa 🙂 🙂 😉 😉

chuda Natálka ,že ju tie sopliská takto trápia ☹ ☹ potom napíš čo ti povedala lekárka 😉

A samozrejme aj ja chválim Natálku ,že sa už pekne sama pýta dúfam ,že jej to tak stane nám to pýtanie na nočník trvalo týždeň aj ja som si myslela ,že sme s okakanými plienkami už skončili ale Lilianak si to rozmyslela a prestala sa pýtať , takže som nič iné nerobila len prala okakané a pocikané gaťky 😒 tak som s tým sekla a počkám na neskôr 😒

zuzana76
autor
28. apr 2009

ahojteee

meg, gratulujem ku skuske a aj dcerke k pytaniu sa na nocnicek, ste sikovne obe 🙂

tak my sme isli tej dokine, nech mam istotu,ze ma ciste dychanie, lebo v noci v nom hrozne piskalo, ale asi to tie hlieny. Dychanie ma ciste, hrdlo ruzove, takze mam davat len MAR plus, Calcium, keby kaslal tak aj Mucosolvan a este vitamin C - cebion

moje vysledky su dobre- lekar ma vybavil medzi dverami, niekam sa ponahlal, dal mi nahradu za tie lieky co prestali vyrabat a na kontrolu o mesiac, co som aj cakala, kedze mi nasadzuje nove lieky

mima07
28. apr 2009

cauko
stretkarky ja zajtra do obeda nemozem ☹ tak nabuduce isto pridem
maly este obcas kasle ale inak sa da
samozrejme ze je tiez protiva a teraz bol aj umraucany no hroza ☹
navaly jedu a vzdoru neriesim ked treba schytim ho a beriem prec a nech si jaci mna to nevie rozhadzat 😀 😀 😀 sa chvalim ze 😀 😀 😀 ale ottko mi upadal az do bezvedomia dva razy sme sa zastavili az na aro tak teraz neriesim
zacal tiez celkom slusne kecat aj ked niekedy vobec neviem co tym slovom chce povedat a hlavne potom sa zacne jedovat
lezie mi na nervy to pocasie strasne fuka a moje dieta je naucene len na dvore
dnes sa mi podarili kupit gumaky tak ked sa umudri pocasie mozem ist robit do zahrady a maly sa bude hrat pri jazierku 😉 a obaja budeme spokojni
meg sikulka natalka 😉 som nevedela ze mas rodicov v blave tak aspon sa mozes vyspat vo svojej posteli snad nebudu pracovat az do noci 😀
bilu mohla som ti pribalit aj moje zuby ja sa uz 1/2 roka objednavam snad zajtra tam uz zavolam

mima07
28. apr 2009

meg tak sikulka aj maminka 😀 😀 som tusim citala kazdu druhu vetu
zuzi tak super ste dopadli obaja

lenkamt
28. apr 2009

už spia 🙂

Meg - gratulka k skúške a Natálke posielame božteky aká je šikovníčka

Zuzi - super, že sú výsledky ok a malému to snáď rýchlo prejde 😉

Maji - aj ja chcem ísť kuk hokej do krčmy, v piatok to bolo super 🙂 najprv sme šli slušne do drahého baru na miešané drinky, potom nás partia zavolala do krčmy na hokej, kde sa pilo pivo, po vyrovnávajúcom gole som si dala dva tatranské čaje, no a kedže nakoniec vyhrali tak sme buchli deluxe 😀 potom som dostala chuť na červené víno 😀 fest bolo dobre 😀

inak naše výsledky - nádorový marker vysoký, ALE markery majú teraz vysoké všetky /už aj "zdravé"/ detičky, doktorka má niečo proti labáku / Mimi , prosím ťa ak budeš na reči s tvojím sympatický svokrom, spýtaj sa ho nato, čo to tam dorábajú 🤐 / dík 🙂

maji4
28. apr 2009

zuzi super ,že výsledky sú v poriadku 😉 😉 a aj super ,že Paťko ma dýchanie čisté 😉 😉

mimi no to si my spomínala ,že ti upadal do bezvedomia a va vždy ked ju stretnem tak jej to poviem a tiež sa riadne bojí tak mu radšej všetko dá 😒

Lenka dúfam ,že to tie výsledky sú Ok...... 😖

Leni tak to bola iná miešanica na tom tvojom hokeji 😀 😀

mimi.k
28. apr 2009

Meg., gratulujem ku skúške. 😉

Lenka, no ja asi tiež zbehnem do číňaku, veď na toho pol dňa to stačí. Teraz som bola pozrieť v HM a tam vyjde taký oblečík na tisku. Síce pekný, ale že by som zasa odpadávala, tak to nie. Ale ja som si kúpila aspoň šľapky 😵 a dvojičkám čo-to na narodeniny. Bud. týždeň už majú dva roky 😕 .

Lenka k markerom...skúsim sa popýtať, ale mám sa spýtať aj na niečo konkrétne? Lebo inak to vezme veľmi filozoficky, už ho trocha poznám 😀 😉 a napr. moja maminka má stále markery v poriadku 😔 aj vtedy to tak bolo, keď jej rakovinu zistili. Potom som sa rozprávala s mojou kamarátkou, je onkologičkou a vraj napr. pri karcinóme prsníka nie sú onkomarkery smerodajné 🙄

lenkamt
28. apr 2009

no veď 😀

doktorka mi povedala - sono bolo čisté, ale sledujte ju ak ju bude bolieť brucho alebo stratí chuť do jedla tak okamžite príďte 🙄 tak akože sorry, ale moje dieťa mi stále nevie povedať čo ju bolí , väčšinou ukazuje na ruku, kde jej berú krv 😅 no a chuť do jedla má ona stále, aj keď bola na onkológii, aj po operácii, no proste stále 😖 tak neviem 😒

idem kuk ten hokej, tipujem 6:2 😝 že prehráme 😔

mimi.k
28. apr 2009

Zuzi, super, že ste dobre dopadli 😉

U nás bude hokej a ja idem žehliť. Tak sa majte 😉 .

mima07
28. apr 2009

maji ale to robi chybu praveze treba odviest pozornost a prui takychto detoch treba stipnut pichnut spendlikom niekedy sme supli aj pod vodu 😲 treba sa poradit my sme s tym boli u neurologa pozitivum je ze by to nemalo trvat dlhsie ako do 3 rokov nam sa to podarilo utlmit skorej ale je pravda ze mal na to aj tabletky a nemohol ostat s mojou mamou sam lebo tej to robil najcastejsie
leni snad su tie vysledky dobre a teraz co budu robit cakat az sa labak umudri alebo sa to neda poslat niekam inam takto len plasia ludi ☹

adulik23
28. apr 2009

ahojte.
100 rokov som tu nebola, ale ide hokej, tak ma poloviciak vyhnal od telky.

idem aspon kuknut najnovsie infosky, tak vsetky nezdrhnite. 🙂

zuzana76
autor
28. apr 2009

dakujem, ze ste na mna mysleli 🙂

leni, do certa, to co je za zdravotnictvo, clovek, aby nevedel na com je, tak nezda sa im labak, ale zeby dali tie markery urobit niekde inde, ved to ako chcu v tejto situacii dalej pokracovat, nemyslia na ludi ako ty, ze upenlivo cakas na vysledky a oni ti stale nevedia zodpovedne povedat ake su, len ze nieco nie je s labakom v poriadku

mima, ze do bezvedomia upadal, tak ty si tiez uz dobre vycvicena, ako reagovat

letuskah
28. apr 2009

tak ja som tiez vo vyhnanstve ale pojdem zehlit lebo z tej kopy neubuda a neubuda, maji zavidim ti muza 😎

leni to je super odporucanie a vysledky, dost zvlastne...

zuzi super ze vysledky ok, to je dost o nicom ked prestanu nejaky liek vyrabat, svokra tiez mala tento problem a doteraz sa nenasiel taky ktory by to kompenzoval, ale ona ma ine problemy...

meg gratulujem ku skuske aj k nocnikovaniu 😵 nechapem kedy stihas ucit svoje dieta takym veciam ked sa pripravujes do skoly, no zasnem...

mima teda iny vycvik mas... tusim budem s tebou konzultovat castejsie 😀

mimi inak ja budem v meste uz okolo 9 ale sa potulam niekde a dorazim do PZ o tej 10,00
skoda ze ostatne nemozete, tak hadam inokedy

letuskah
28. apr 2009

a anketa: prevarate mlieko? krabicove myslim... my sme zacali na vecer davat kubkovi plnotucne a dnes sme mu ho len zohriali.

meganik
28. apr 2009

no tak som este pridala nejake aktualne fotky 😉

baby a sak ma az tak nechvalte, vsetky sme rovnako sikovne 😵 letu nestiham zdaleka tolko, kolko by som chcela 😠

zuzi no tak mozno aj nam povie doktorka to, co poradila tebe s Patkom, zajtra dam urcite vediet ako sme dopadli 😉

leni to co za vysvetlenie..to si mas teraz vybrat ake su vysledky 😨 urcite bude vsetko ok 😉

adi ty aj zijes 😨 🙂

no nic idem kuk ordinaciu a potom dat chrr Natali..pa zajtra

mima07
28. apr 2009

ada ty aj zijes ani v senci ta uz nestretavam 😲 chodite na to plavanie do pezinka?

zuzana76
autor
28. apr 2009

letu, veru , ze ho prestali vyrabat ma stve, lebo mi sedel, vysledky uz mam niekolko rokov dobre, a teraz tieto nove lieky a navyse za ne doplacam mesacne asi 2 eura, nie je to vela, ale na tamten som nedoplacala nic

letuskah
28. apr 2009

meg natalka je strasne peknucka 😵 😵 😵 😵

mima07
28. apr 2009

letu ja si myslim ze krabicove netreba 😉 ja ked robim zemiakovu kasu tak tam tiez lejem rovno z krabice

letuskah
28. apr 2009

mima no ved do varenia davam take, aj ked kasu este prevarim, ale moja mat ma nabulikala ze treba prevarat a vsade pocuvam ze netreba, ono je aj vysoko zohriate cize to svinstvo co tam moze byt by malo byt zlikvidovane

letuskah
28. apr 2009

odchadzam pracovat, majte sa pekne

potvora1
28. apr 2009

krabicove mlieko???dobre to znie..vzdy treba vyskusat...my davame nasmu Samkovi od 11-mesiacov kravske mlieko, on mi umele mlieko nikdy nevypil, nakolko som ho dlho kojila...
zalezi, ako dieta zareaguje, ked dobre, nema hnacku, ani krce, zeby ho zapekalo, netreba ani prevarat, tie trvanlive urcite nie...

zuzana76
autor
28. apr 2009

letu, ja neviem, ale ja som z tych opatrnych, asi by som prevarala,

adulik23
28. apr 2009

tak uz som trocha v obraze, ale samozrejme som pozabudala, na co som chcela reagovat. 😔

vacsina levicatiek je velmi sikovna. my sa len teraz tak vaznejsie rozkecavame a nocnik nehrozi absolutne. sadne si nan jedine, ked je obleceny. 😠 ale zatial to neriesim, lebo mudre knizky vravia, ze staci ucit od 2 rokov a vo vseobecnosti chlapci su lenivejsi, takze mame casuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎

meg - gratulujek k ukonceniu skusok.

mima - do pezinka nechodime, lebo ta kamoska, co to vybavovala nakoniec stratila nervy. 😅 tetusky boli velmi jednoduche, takze sa s nimi na nicom nedalo dohodnut. ale ak by si chcela kdesi chodit, tak mam dobre referencie na zabiatko (malo by to byt kdesi v raci)

no a jasne, ze ma v senci nestretavas, lebo s miselinom chodime von vo velmi netradicnych casoch. 😠 on uz asi 3 mesiace vstava medzi 5:30-6:00, takze von vyrazame 9:30, lebo vtedy uz mam upratane aj navarene a misiak je uz otraveny, ze sme dlho doma. a aby to nebolo malo, tak okolo 1 v noci sa presuva k nam do postele. ja si uz ani nepamatam, aky je to pocit, ked sa clovek dobre vyspi. 😖 sproste zuby. 😝

maji4
28. apr 2009

mima ved ja viem že robí chybu ked to nerieši ale ja som to videla a ona sa fakt upútať ničím iným nedá môže mu rozprávať-dohovárať proste nič nepomáha a tiež som jej hovorila ,že keď znova odpadne tak treba silno štipnúť do ruky pod pazušku...
Bili aj u neurológa a ten ,že to nič neni to je len obdobie vzdoru....

Adulak no vitaj 😉 😉

maji4
28. apr 2009

Let aj ja by som asi prevárala....

maji4
28. apr 2009

Adulák vy si tiež vytrpíte s tými nocami....nezávidím drž sa 😉

mima07
28. apr 2009

maji pis pekne 😀 😀 ja ze kde co pisala adulak 😀 😀
ada sak aj ja chodievam okolo 10 aj moj vstava najnovsie od 5,30 do 6,00 a v noci tiez mrauci aler ked na neho pozriem tak spi 😲 to ma asi cez den vela zazitkov a v noci ich spracovava
my teraz este chodime plavat do senca len som tak narazila na ten pezinok a vyzeralo to celkom dobre tak som si myslela ze das referencie ale sak snad bude nejake leto tak sa poclapka aj doma

zuzana76
autor
28. apr 2009

aj ja citam,ze aka adulak 😀 😀

adulak sa mozno aj cka teraz 😀 , ozi zachvilu uz rodiiiiiii

idem spat, noc bude perna, maly nevie dychat ma zapchaty nos ☹

dobruuuu noc

bilushka
28. apr 2009

Baby, ani nespominajte to grcanie, ze im u lekarov nepomohli, ja sa na to tak spolieham 😔
Zuzi inak som nevedela, ze aj vy ste taki grckavi, ja ze iba my a Timka.
Preto tiez neviem, co je nechat vyrevat dieta...By som mala vsetko ovrackane.

Tak stretko zajtra Mimi a Letu?
Potom dajte referencie, ako sa chlapci spolu hrali.

Kravske mlieko: to 5 dnove by sa este malo prevarit, trvanlive netreba.