Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
6. máj 2009

Lejla vcera som akurat zobrala fakturu a odratali mi 20 % z 10- tich dni, ciza cca 1000. Za skolen som platila nejaky 8000 + strava. Inac ta strava to je brutus teraz ked to zdvihli o DPH, vsak ten mini clovek ani tlko nezje..

ja mam tiez fofry, zajtra letim do toho Thajska, ale este som zajtra v robote, letime z Viedne o 18.15, takze dnes musim vela veic dokoncit v praci, potom vecer sa zbalit, este mam zehlenie, nachystat veci rp malu, lebo moj muz ani nevie kde co mame.. ja fakt zacinam obdivovat vsetkych muzov ktori su s detmi na materskej, u tohto mojho si to ani len neviem predstavit.

peta28
6. máj 2009

Bilu tie pohovory 😀 😀 😀 ja som si ich tiez par zazila a presne neznasam tieto psychologicke zvasty. Som strasne rada ze ma v blizkej dobe ziedny necaka a ani si neviem len predstavit hladat si po md pracu.. ja som za tych par mesiacov co som bola doma uplne klesla na sebavedomi co sa prace tyka.. a este stale to nie je ako predtym. Kedze stale musim mysliet na malu, co varit , co nakupit co budeme robit, a kopec inych veci okolo dietata.. sople, hnacky.. kiahne atd... a este ked viem ze musim presne utekat pre malu do jasli a ked padne 16.00 musim utekat bey ohladu na to co mam rozrobene..no proste je to uplne ine ako ked clovek nemal dieta, neda sa to porovnat.

Leni to ti ani ja neviem poradit, ale skor bz som verila tzm na onko, predsa len su asi lepsi odbornici ako praktickz lekar...

lenkamt
6. máj 2009

nestííííííham.

1. ivka sa ešte neozvala 😕
2. v bb doktorka bude až zajtra 😒

Mima - ako mám uvariť puding s čučoriedkami? 😅

kočík bol pri postieľke v detskej izbe, po zážitku na infekčnom oddelení /keď bola na zomretie, kvôli stoličkám/ vôbec nechcela byť v postieľke, takže sme uspávali v kočíku a prekladali do postieľky 🤐

idem variť, na obed dočítam 🙂

lejla77
6. máj 2009

Peti,

nechapem.... Takze stiahli ti aj zo skolneho? Lebo ja som dostala fakturu na skolne v plnej sume 295 EUR a iba za stravu mi strhli - 10 dní. Sa mi to nezda, ked 1/2 mesiaca nie je v jasliach a platim celu sumu. 😠

peta28
6. máj 2009

Lejla lenze my sme tie kiahne mali v marci a vy v aprili, takze ja si myslim ze ti to stiahnu az na dalsi mesiac.. vsak sa skus opytat. zavolaj na mobil ten riaditelke, ja uz som takto tiez raz reklamovala stravne.
V aprili som platila tiez plnu sumu .

lejla77
6. máj 2009

peta:
tak to mi podla mna dali zle - lebo tam je ze zlava za april - nula - a poplatok je na maj. Takze by to mali stiahnut teraz. A na aky mobil? Kde ho najdem? Ten, kde pisem sms - ci Stanko pride, alebo nie?

mimi.k
6. máj 2009

Ahojte,

Bilushka, čo bude s našimi plánmi? Je dosť škaredo...nejaký náhradný program, alebo to preložíme?

Ja už mám navarené, upratané aj vypraté, ale to len preto, že sme neboli doobeda vonku...tak len čítame knihy a pozeráme rozprávky
😒

mima07
6. máj 2009

leni normalne rozmiesat zlaty klas v tej stave z cucoriedok a uvaris husty puding nezabudni ocukrovat ja davam ovoci hned potom je rozvarene a niekto az ku koncu pripadne ak su vacsie kusy napriklad jahody tak tie naukladat na kolac a len zaliat tym pudingom 😉 ak mas malo stavy tak mozes pridat vodu pripadne mlieko

lenkamt
6. máj 2009

ahááááááááááá 🙂 skúsim v piatok 🙂

ivka volala že rozprávala celý určený čas /ževraj dosť často od veci, ale nedala sa zastaviť/ 😀 tak uvidíme.

aj ja chcem odpovede na tie psycho otázky 😅 ja som teraz mala ponuku do za , ale to fakt nehrozí 😝

Peti - prajem ti príjemnú dovolenku, hlavne si odýchni a nemysli na nič iné ako na seba 😉

mmem_
6. máj 2009

ahojte zdravim

tu to opat zije 😀 😀 😀 tak to ticho nebudem kazit dam len mini prispevok 😀

dufam ze sa mate vsetky fajn.
nam sa rozbil stol pod monitorom lebo v pondelok baby - sittoval muz tak to vacsinou tak dopadne 😀 tahal maleho spod stola PC,
potom sa mu zrubal zo schodov a vypadol z postielky 😝 😝 😝 tak neviem cim to bolo 😀

tu knihu MALY TYRAN som si objednala aj ja tak si mozme vymienat skusenosti s uspesnoustou a este mi cvrnkla o nos kniha vychova chlapcov - tak som zvedava 😀 😀 😀 a mate niekto tu novu Vasilkovu? nech mam namiesto piatich rozictach knih 10 😀

baily : posles aj mne info o tom pevnom objati??? dakujem

mmem_
6. máj 2009

pridala som nejake fotos

mimi.k
6. máj 2009

Prišla som pozrieť, či už je Ivka ING 🙂

Mmem, tú Vasilkovú práve čítam, som asi v dvoch tretinách..ale čítam ju už dlhšie, nie je čas 😉
A krásne fotky, mne sa strašne páčia fotky fotené vonku...a ak sa tu nestretneme, tak všetko naj k zajtrajším meninám 😉

mimi.k
6. máj 2009

Peti, Tebe prajem šťastnú cestu a fakt si to tam uži! 😉

lenkamt
6. máj 2009

B, C, C, D 😀
takže už je Ing 😀

Mmem - krásne fotky 🙂 tá púpavková je úplne najkrajšia 🙂

peta28
6. máj 2009

Dakujem pekne , zajtra som este v praci, odhcadzam na letisko rovno z roboty.. uz vidim tie fofty.
Mam celkom nervicky z dnesneho balenia + z cesty + co bude doma ked sa vratim

bilushka
6. máj 2009

Ahojte,
zase nam nesiel net, aky tu mame poriadok vam ani nebudem popisovat, neviem ci som to robila z nervov, ze nemam spojenie so svetom, alebo to fakt mam tolko casu, ked nesedim za kompom??? 😕 🤐
Muz prisiel z prace a hned medzi dverami sa ma spytal, ci ideme mat navstevu, ze sa tu vsetko tak ligoce.

Aj stretko s Mimi sme zrusili kvoli pocasiu, skratka uplne o nicom den 😠

Ale pozitivus spravu, ze Ivka uz je Ing. registrujem a blahozelaaaaam 😵 😵 😵

Peti, to hladanie prace po materskej si presne vystihla moje pocity, ja uz si vobec neverim 😖
Prijemny let zelam a vynahrad si vyletik za vsetky prebdete noci a aj za posledny vikend. 😉

bilushka
6. máj 2009

Mmem, krasne fotecky, krasny Simonko a ake uz ma dlhe vlasy, ja som mojho tiez nechcela strihat, ale jemu sa aj kuceraveju, tak ich mal pochlpene, preto som ho ostrihala, nepoti sa moc Simkovi hlava?

Mimi, a to ta muz cakal dva dni z toho pohovoru na chodniku? 😀 😀 😀 😀
Inak aka diskriminacia, normalne na zalobu 😠
Som zvedava, na kolkych pohovoroch sa mna opytaju, kolko mam deti a ci este chcem 😠

zuzana76
autor
6. máj 2009

ahojteee

tak aj ja gratulujem Lenkinej sestre k ING. titulu a zelam vela stastia pri hladani prace a vela vela uspechov a nech ju hlavne ta praca bavi

zuzana76
autor
6. máj 2009

mmem aj mne sa paci najviac ta s pupavami, ta je nadherna ako od Anne Geddes

mimi.k
6. máj 2009

Blahoželačky Ivke k Ing. 😉 😎

Bilushka, čakal tam v ten prvý deň, ale fakt to bolo niekoľko hodín 😕 😀 čo už, láska je láska 😀
Super, že Ti už ide net... 😉

zuzana76
autor
6. máj 2009

peti, az by som sa zajtra nestihla ozvat, tak tebe prajem stastnu cestu 😵

bilushka
6. máj 2009

Zuzi, co milk?

Mimi, no uz je iba otazka, ci by tam aj teraz cakal niekolko hodin 😉

zuzana76
autor
6. máj 2009

mimi, podla toho co pisu baby, tak musis mat super manzela a urcite ste krasny a zlaty par

mimi.k
6. máj 2009

Biluuuuuuuuuuuuš, nonono! 😀 to neviem, musíš sa opýtať jeho 😀

zuzana76
autor
6. máj 2009

bilu, no trochu sa mi plnia prsia, ale zavazujem, maly krasne spinka v noci, vcera zaspal o 20.00 a spali sme bez prebudenia do 8.10

este som sa chcela spytat, nemam si vobec odsavat? tie hrcky co mam v prsiach mi zmiznu same?

zuzana76
autor
6. máj 2009

inak ja som sa tu na pocest lenkinej sestry a mojho odstavenia od dojcenia skoro strieskala z 1,5 dcl cerveneho vina 😀

mimi.k
6. máj 2009

Zuzka, 😉 snažíme sa 😀 😉 ale nie vždy len slnko svieti, tak ako všade 😉

zuzana76
autor
6. máj 2009

mim, ved ja viem, ale moj muz sa viac podoba na Petinho 😀 , akoze romantika 0 bodov, ale na narodky mi zatial nezabudol, ale mozno sa stane 😀

mimi.k
6. máj 2009

Zuzka, vidíš ako málo niekedy stačí 😀 ale super, že sa Ti darí... 🙂

bilushka
6. máj 2009

Mimi, moj by teraz cakal bud v najblizsej krcme, alebo by mi napisal SMS, ze nech idem domov, ze ma caka tam 😀

Zuzi, tak super, verim, ze tieto super noci vam ostanu, aj my sme to tak mali, po skonceni kojenia zo dna na den ine dieta 😕 Ja som prestala kojit, lebo v noci sa mi budil kazdu pol hodinu a iba pil a pil...a zo dna na den taky zlom, fakt keby som to nezazila, tak neverim, keby mi to niekto vravel.
Mne hrcky zmizli same, len som si masirovala v sprche, ani som si nezavazovala, lebo muz ma tak stiahol, ze som vyzerala ako plocha Cinanka a strasne ma to bolelo.