Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulik23
19. feb 2009

inac, vcerajsia navsteva bol horor.
ked chodime kade tade po navstevach, alebo detskych kutikoch, tak sa misko pekne hra s inymi detickami, poziciavaju si hracky - no proste idylka, ale vcera u nas si branil uzemie. tie dve male opice sa tiez chceli hrat s JEHO hrackami a to mlady muz nemohol dopustit, tak sialene pobehoval od jedneho k druhemu a s hroznym krikom im vydriapaval SVOJE hracky a ti dvaja sa dali kazdy na opacny koniec izby, tak len pobehoval a po chvili sa unavil a padal a vsade boli hracky, tak sa o ne potkynal a 100x si tresol hlavu a bol uplne zufaly a stale na mna pozeral, ako to mozem dopustit a ku koncu len smutne sedel a dudlal dudku. najstastnejsi bol, ked odisli. 🙂

lenkamt
19. feb 2009

naše sa vedia hrať s inými deťmi, to len ony dve sa furt bijú, ťahajú za vlasy a pľujú na seba 😀

letuskah
19. feb 2009

adi ja myslim ze sa nauci a zvykne si, to je ako ked mama ide prec a on skuvina pri dverach mamamama, teda moj konkretne, a ked sa nauci ze mama sa vzdy vrati tak isto sa nauci ze hracky mu nikto nevezme a ze ostanu pouzitelne aj ked si ich ine dieta pozicia, to chce cas, ja sa tiez tesim na totot

lenkamt
19. feb 2009

a ešte otázka od veci neviete aké et majú disky na kia ceed? 😀 😀 😀

idem hľadať, kým sa deti hrajú s magnetkami 😅

adulik23
19. feb 2009

vsak aj on sa vie. len to nesme byt u nas. toto tu je jeho uzemie a neznesie tu votrelca.
ale aj ked chodime k inym detom domov, tak robia to co misko, len menej intenzivne.

adulik23
19. feb 2009

letu - tak to uz konecne pochopil, ze sa vratim. ked som zacala chodit cvicit, tak plakaval pri dverach a skrabal na ne, ze mama mama mama a teraz mi da pa pa a ide sa hrat s tatinkom. 😵

leni to fakt netusim. ale na mojom su tusim 14´´, tak to by mohlo byt to iste. 😉

a odignorovali ste moj bujon. 😠

adulik23
19. feb 2009

takze prvy dnesny spanok uz mame za sebou. trval 40 minut. neznasam telefon. 😠 😠 😠
idem varit a padame prec, kym tu nezosaliem. ahojte.

lenkamt
19. feb 2009

Adi - bujón neviem, ja im dávam normálny 😅 akurát vegetu mám nejakú extra bez glutamánu 😅 ale to mi doniesla mamina

už som to našla, som šikovná 14 - máš asi veľkosť kolies, pri diskoch sa uvádza veľa vecí napr. pri týchto kia ceed - 6,5x15 5x114,3 a et40 to je šírkaxpriemer potom rozteč - počet skrutiek x priemer a et je taká kravina ktorej ani ja nerozumie ale je to či je disk dovnútra alebo dovonka 😉

toť moje technické okienko 😀

letuskah
19. feb 2009

leni hovoris po slovensky 😀

lenkamt
19. feb 2009

hej 😀 ja zase neviem čo je hladkoobratko 😀

letuskah
19. feb 2009

adi ja davam bujon aky mam, ja mam totiz alergiu na tie bio vyrobky ktore v konecnom dosledku vo vacsine pripadov ani nie su bio ale len reklamny trik

letuskah
19. feb 2009

😀 😀

lenkamt
19. feb 2009

už som ich aj objednala, na dnes mám zarobené , idem sa venovať domácim prácam 😀

meganik
19. feb 2009

ahojte..ja som ten album vytvorila zo zúfalstva, lebo mi nikde nechce zobrať fotky, že sú moc veľké...no dala som to ako verejné, tak snáď to pôjde
http://picasaweb.google.sk/mk.magdalenka/Fotenie#

letu..šak si masku požičajte, v meste pri tescu jak je tá ulička k nemocnici na heydučke je požičovňa masiek 😉 lebo spidermana by som teda ani ja nekupovala 😝

no moje dieťa akurát vstalo a už ma tu ide ničiť svojím krikom, včera som už bola strašne unavená z nej..celý deň len vykrikuje 😠

leni ty si aká kčná žena...že disky na auto 😨

letuskah
19. feb 2009

meg ved poziciam, pozriem to pri tescu dakujem
tie fotky su naaaaaaaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeee, vy ste tam peknucki no ale Natalka je naj naj naj, hlavne na tej fotke s kridelkami, na zozratie 😵 😵 😵 😵

dieta mi tu tancuje 😵

meganik
19. feb 2009

jééj no tak to funguje..super, nie som až taký antitalent 🙂 a dík za pochvalu 🙂

a s tou tehuľkou čo si tu písala to je fakt strašné, hrozne mi jej je ľúto ☹ ja som včera čítala tiež niečo podobné tu na mk..no slzy sa mi tisli do očí

a bilu som ti chcela napísať o tej škôlke jak sme sa bavili..tak otvárajú len 1 triedu a berú hlavne 3ročných..takže by z toho nebolo nič 😒

slavenas
19. feb 2009

ahojte

meganik kráááásne fotky, Natálka jaká modelka hlavne na tej foto kde sedí a drží tie kvety ako profi modelka 😀

letu to je strašné s tou kamoškou ☹ ☹ 😢 😢

adi ak máš na mysli ten bujon od Vitany Natur (je bez glutamanu a pod. tak ten som ja v pondelok kúpila v Kauflande , bolo to normálne medzi ostatnými bujonami.

slavenas
19. feb 2009

letu aj mi máme ten karneval v sobotu tak som zvedavá či ju natrepem do toho kostýmu lebo, ona mi ho vôbec nechce dať na seba 😝 😝 😝 😝 ale hádam ked bude vidieť iné deti 😒

slavenas
19. feb 2009

ešte som chcela , viete čo moje dieťa má už dlhšiu dobu takú "úchylku " alebo neviem ako by som to nazvala , no proste všetko čo sa len trochu dá si strká do uška 😒 chápete ?? musím dávať strašný pozor aby si tam nedala niečo čo by jej tam mohlo uviaznuť 😖 😖 už mi tu behala s rôznymi vrchnáčikmi , putzlami, ... v ušku . 😒 😒

letuskah
19. feb 2009

slavi toto robi aj Kubko, vsetko pcha do ucha alebo do oka 😠

meganik
19. feb 2009

slavi dík za pochvalu 🙂

a naša nič podobné nerobí - teda zatiaľ, Natálka si akurát najnovšie naťahuje mihaľnice 😠

a som vám chcela povedať, že happy foto má 50% akciu na fotky 😉

http://www.happyfoto.sk/

no nič ideme von, potom možno ešte nakuknem..dnes som si dala predsavzatie, že nebudem nič normálne robiť 😀

letuskah
19. feb 2009

mna zas lenka inspirovala domacimi pracami a vycistila som kupelnu 😝 a idem daco navarit a potom pojdeme kuk jednu pozicovnu pri nas co som nasla
tak sa majte

slavenas
19. feb 2009

letu, daj potom vedieť čo si vybrala

a viac sa mi páči plán na deň - nič nerobenie - tak sa idem inšpirovať 😀 😀 😀

mmem_
19. feb 2009

ahojte

tak dufam ze je uz chorusikom lepsie,tie teploty a vrackanie je fakt hroznee 😖 😖 😖

ja som dnes umyla okna v spalni 😅 😅 😅 a maly ma skoro vysupol von 😀 , leni si moj vzor

dnes sme mali tiez trosku zvysenu teplotu tak dufam ze to je len nejaky plany poplach

meganik: fokty prekrasne,kde ste sa dali fotit tam v tej peknej fotke co aj peta a mimi???

mimi07 - diky za info tak ja to risknem na jednom oblecku aspon,postovne sa neplati ale asi dam tiez na 2-3 roky,

ja budem dnes robit toto

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11267

mam kompoty od maminy 😀 😀 a este bryndzove

mmem_
19. feb 2009

a este toto je celkom dobry napad

vpravo dole je taka kolonky ze varime s B-C a tam je take menu na cely tyzden,mozno niekoho inspiruje

http://www.baby-cafe.cz/

retaux
19. feb 2009

Ahojte!

Meg: ste krásna rodinka 🙂 a Natálka je ako víla krásna 😵

baileysa
19. feb 2009

ahojte,
ja uz som bola na schodzi v mc, starka sa starala o gretku, takze pohoda 😵

letush, s tou tehulkou ☹

retaux, oliva ma pobavila 😀 😀

mmem, to je dobre s tymi receptami 🙂 mne uz dochadzaju inspiracie, doooooost dlho 😅
esteze ta simon nevhodil z toho okna 😀

meg, krasne fotky, fakt nadherne 😵

slavenas, tak to urcite veselo, ked si tak vanes vsetko strka do uska 😨

ada, my kupujeme bio bujon v dm 😅 sak de inde, ze? 😅 teraz mame taku flasku, tam je praskovy bujon, to davam po lyzickach 😉

baileysa
19. feb 2009

my noc ok, klop klop klop, ani rano uz nemala moc vysoku teplotu, iba 37.5, tak som zvedava na dnesne poobedie, keby nemala uz teplotu, isli by ste na mojom mieste zajtra na hudobku? 😕 😨

retaux
19. feb 2009

To som rada, že je Gretke už lepšie. Ale je to zaujímavé, že len teplota a ani soplík, ani kašeľ ani nič iné. Aspoň, že jej to rýchlo prešlo. Ja by som šla, keby už dnes nemala.

adulik23
19. feb 2009

kupila som si rifle. ja som taka happy. 🙂 🙂 🙂 🙂 vsade maju len bedrace, ktore z duse neznasam 😠 a nahodou som vbehla do wranglera, ci nemaju aj s vyssim pasom a doniesla mi 10 roznych strihov. 😎 😎 😎
uplne, ale uplne mi sadli. 😵

a s tym bujonom som to pomotala. nemyslela som bio, ale ten natur, co pisala slavka a uz ho aj mam. 😵

meg - mne to stale nejde spustit. ☹

baily - ja nem tusim. ☹