Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

akvabela
12. máj 2009

ret, lejla nech drobcom sopliky uz prejdu!
bilu drzte sa zajtra s Matkom na vysetreni - ako ho budu vysetrovat? a veru, hlavne nech zistia z coho tolko grckava!

mima, mate krasnu zahradu aj smyklavku 😎 a Alex s tou loptickou v puse - no betar je to, v prvom momente ma napadlo, ze aku velku bublinu vyfukol 😅 (v sobotu som babam ukazovala ako sa robia zo zuvacky bubliny a oni mi ju chceli ostosest prasknut na ustach) Skoda, ze som Ta nestihla vidiet vyfintenu, ale pasova fotka je super 😉

leni 😀 , ako je Lenke?
Aj som chcela vcera pridat nejake fotky, aaale mame ich tolko, ze neviem ktoru a bolo uz aj vela hodin, ale chcela by som nieco poriesit... Dnes o druhej ideme s Mariou k zubarovi, sa stazovala, ze ju bolia zubky a vidim aj ja, ze ma nejake kazy 😖 , stve ma, ze som si ich nevsimla skor 😠 Som zvedava, ci mi kukne narychlo aj Yvettku, hoci ju som neobjednavala, ale aspon na stolicke by sa mohla povozit 😅 🙂

mmem_
13. máj 2009

baby ahoj

my mame asi kiahne ci co, mna porazi, mozem ist lekarke s tym ci s kiahnami sa nechodi? ked ja neviem ako to presne vyzera a maly papal aj jahody tak to moze byt mozno aj z toho 😖

lenkamt
13. máj 2009

Moni no snáď z jahôd 😨 ale zavolaj dr. čo máš robiť, hlavne keď si tehu 😉

ja som pridala fotky zo stretka, ale také pidi stretko sa ani neráta ☹ ja potrebujem aspoň 2 dni 😉

lenkamt
13. máj 2009

no a Grétka už chodí po svete bez plienky 🙂 šikovníčka 🙂 hnusne závidím 😀
Bailey nejde poriadne net, tak ak môžem - dnes ide do tn a 2.6. na ten rhodos - už teraz mi chýba ☹ 😀

retaux
13. máj 2009

Ahojte!
Bilu: Lucka práveže nemá horúčku. Okrem tých soplov jej nič nie je. Vôbec ani nevyzerá chorá. Ja som nedávala Hliváčeka, ale Imunoglukán a zjedla 2 balenia, tak som jej prestala už dávať asi pred dvoma týždňami.

Lejla: Pamycon je super, nám vždy zabral, ale už sme ho dávno nemali. Teraz nám vždy dáva nejakú hnedú zarábanú vodičku na vytieranie nosa. Tá je tiež fajn.

Mmem: určite zavolaj doktorke.

Leni: fotky sú super. Sa mi zdá, že Gretke nejako vybledli vlásky. Nemala ich tmavšie?

lejla77
13. máj 2009

Ahojte 🙂

mmem:
kiahne vyzeraju ako pluzgiere. Ale pochybujem, ze by Vam vyslo tolko naraz. My sme mali 2 dni len 1 ks - a potom sa to rozsirovalo. Ale zavolaj dr., lebo kiahne su nebezpecne pre tehu. 🤐

mmem_
13. máj 2009

no uz som volala mame tam ist od 10 az bo dovtedy ma prevenciu, ale asi to budu kiane bo uz druhy den ma teploty ale ja som to brala ze zuby. lebo inak nic nemal a este nam chyba 6 ks

no a vyrazku uz mal najprv na chrbte ale tiez som to neriesila,lebo on sa zvykol obcas vysypat,al i myslelasom is ze ho nieco stiplo

a dnes rano aj na tvari, usku,brusku,nozicke a uz aj pri pipikovi, no uvidime co z toho

ja som uz kiahne mala tak dufam ze to nebude problem 😝

mimi.k
13. máj 2009

Ahojte,

Tak my ideme nakoniec na dovolenku do Turecka. Sem:
http://www.clubbelinda.com/de/de.html
http://www.koala.sk/index.php?d=11&s=1180&u=55

Ideme aj s bráchovcami a segrovcami, odlietame 21.6. 🙂

Mmem, aj ja by som zavolala Dr., keď si tehu, je to nebezpečné, ale ak si ich už prekonala, tak by to malo byť myslím v pohode. Aspoň čo sa Teba a bábätka týka.

My sme mali včera stretko s Mimou a bolo nám veľmi fajn, len fotky nemáme...ale tie vaše sú peknučké 😉

lenkamt
13. máj 2009

Mimi - tak sa stretneme, my ideme do toho istého letoviska 26.6. 😉

Mmem - bože, práve teraz sa idete trápiť ešte aj s kiahňami ☹

mimi.k
13. máj 2009

Leni to fakt? Tak to je náhodička...tak to tam budeme 2 dni súbežne 🙂

Mmem, volala som segre, malo by to byť v pohode, keďže si ich už prekonala, jedine, čo by Ti poradila, sú nejaké vitamíny, aby si nedostala napr. herpes...

lenkamt
13. máj 2009

a to dokedy tam budete, len 8dní??? ale večeru v meste stíhame , nie? 😅

mimi.k
13. máj 2009

Leni, my sme chceli len 8 dní 😉 no hádam áno 🙂 😀

lenkamt
13. máj 2009

oki 🙂

mimi.k
13. máj 2009

Ale Baily písala, že ten Rhodos nakoniec zrušili...zmenili to potom?

lenkamt
13. máj 2009

včera vravela že idú 🤐

lejla77
13. máj 2009

mmem:
tak to vyzera na kiahne. ☹ Drzim palceky, nech vam to rychlo prejde. A kde ste chytili? Ved nechodite do skolky?
Inac, tu sa s kiahnami k lekarke nechodi. Treba davat Fenistil kvapky. A my sme kupili este Tanno Herbal Lotio - perfektna vec - proti svrbeniu a rychlejsie zaschynaju. Aj Petina Timka to pouzivala.
Drzte sa 🙂

bilushka
13. máj 2009

Ahojky,
boli sme na to gastre, hodinu nas nechali cakat hladnych 😠
Maly to znasal celkom v pohode-teda to, ze je hladny, to ze musi byt v cakarni, uz horsie...Aspon sa mi definitivne potvrdilo, ze nema potrebu jedla, od 8. sme boli hore a ja som mu dala mlieko az o 10:30 a uz nic viac nechce 😅

Este musime ist na sono k nam do Euromedixu, takze sme tam isli bezvyznamne nenajedni, no ale nevadi uz, zatial je vsetko v pohode, brali mu krv-zajtra su vysledky, aj ten odber v pohode prezil, trosku poplackal, ale rychlo zabudol, asi mne lepilo viacej, ked mi povedali, ze mu idu brat krv.

Fotky zo stretka krasne a nemala byt Bailey bez Gretky 😕

Mimi, my co s tym nasim stretkom dnes, ja uz som aj zmokla ako sme isli z nemocnice, to je zakon schvalnosti,a j minuly tyzden bolo hnusne, ked sme sa mali stretnut...ako ma byt zajtra?

mmem_
13. máj 2009

ahojte

tak mame kiahne. super ☹

mimi: a segra je Dr? diky zlata si ake nejake koplecne? ja beriem teraz tehotenske

musim nabehnut do lekarne nieco pokupit

dostala som fenistil a nejake kremy mi napisala ale vraj su aj nejake homeopatika a a nieco z tea tree? neviete presne?

a nemozeme chodit von, ked sa dlho neozvem tak som si to hodila 😀 😀 😀

a ako je to s kupanim? nam nezakazala,len dobre vysusit hovorila a natriet, ja som sla preto lebo som nevedela co to presen je, este to nevyzera tak ako na fotkach co som nasla na nete, tak radsej si to preverila aj ona

a ideme o 3 tyzdne na dovolenku 😠

bilushka
13. máj 2009

Ret, dakujem za recept 🙂
Ja davam tiez Imunoglukan teraz druhe balenie a uz tiez koncim, snad v lete sa na neho nic lepit nebude.

Mmem, kde ste chytili kiahne? 😨
Daj vediet, ako ste dopadli.

bilushka
13. máj 2009

Tak predsa len mate kiahne....ale do 3 tyzdnov uz bude maly v pohode, neboj.
Kam mate namierene?

mmem_
13. máj 2009

netusim kde bilu,

raz bol maly na hlidani v jaslickach na hodinu ked som bola u gynekologa a muz nemohol ale to bolo 7-ho aprila to uz je zase dlho

asi na plavani alebo v nejakom ihrisku, ved kym sa neosypes tak nevies ze to mate

mimi.k
13. máj 2009

Bilushka, super, že ste to zvládli a dúfam, že výsledky budú ok.
So stretkom ja neviem...tu neprší. Ja poobede pôjdem určite von, ak nebude pršať, lebo doobeda sme neboli...tak daj vedieť, čo a ako a čo 😉

Mmem, áno, nejaké komplexné...ale keď berieš tehu, tak je asi ok. Je gynekologička.

mmem_
13. máj 2009

no do spanielska,sak este chripku schytame nech je veselo

furt nejake stresy okolo tohto tehotenstva, no uz vidim ze to bude zenska 😀

bilushka
13. máj 2009

Tak my sme tu cakali vyzbrojene Fenistilom ako to vsetky deti dostanu a vy takto ani neviete ako...ber to tak, ze uz budete mat po tom, ja som mala najskor soky, ale ked nam to neprepuklo, tak som bola sklamana, ze uz sme mohli mat za tym...

mmem_
13. máj 2009

diky mimi 🙂 😉

mmem_
13. máj 2009

bilu ze sklamana 😀 a maly to takto super zvladol? museli ste aj hadicku papat? ci sono ste mali?

mmem_
13. máj 2009

ten hotel vyzera super

mimi,lenka: to je ale fest nahoda 😀 tak si to uzite

susik77
13. máj 2009

Ahojte baby, dnes som dostala sms od Adi, 12.5.sa jej narodila dcerka-Olivia, 2500 g a 45 cm, obidve su v poriadku, len mala dostava infuzky, lebo ma hypoglykemiu.

susik77
13. máj 2009

jeeej mmem, ty si v 14.tt! gratulujem 😵