Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
13. máj 2009

Aj my GRATULUJEME ADULAK 🙂 VELA VELA ZDRAVICKA PRAJEME. 😵 😵 😵

mmem_
13. máj 2009

zuzi: hrozne zle, vracat som ani nie tak vela ale furt ma napinalo zo vsetkeho,na kysle som ani nemohla pozriet, len take ze svieckovu,..... hrozne ma palila zaha, tak som jedla len rennie a v kuse som spala - v ramci moznosti

a hlava ma hrozne bolievala 😝 ale zas jest mi chutilo aj napriek tomu ze ma bude napinat 😀

ale vyzera ze to uz trochu ustupuje ale fakt des,so Simkom som taketo vobec nemala,stale len kapustnicu jedla a teraz uplne ine chute aj pocity

a esteze som ti nepodavala tie tehu veci 😀,by som s holu ritou chodila teraz

tusim proti spalnickam-osypkam sa ockuje na roku a pol a kiahne su nepovinne, ale existuje na 1,5 aj nejaka ina vakcina to si my horila tusim ty, ale uz si nepamatam

lejla:
diky, ja to tiez tak asi spravim,ldo vikendu zostaneme doma,dufam ze nebude teplotovat a dfam ze bude prsat 😀 a nic ine si nedavala?
mne odporucala tekuty puder,ten herbal

retaux
13. máj 2009

Susik: aj Lucka má kučeravé, nemá rada len keď ju češem vzadu-kučery, ale vrkoče si nechá urobiť.

meganik
13. máj 2009

ahojte maminky hlasim sa, ze zijeme 🙂 gratulujem novym buducim maminkam a zelam pohodove tehulkovanie a zaroven gratulujem Adulak k malemu, zdravemu a urcite krasnemu dievcatku, Olivia je nadherne meno 😵

baby nic nestiham, strasne som nervozna, podrazdena, viem zatial az 4 otazky ☹ uz som si kupila aj tabletky na podporu cinnosti mozgu, na lepsie pamätanie a tak, tak sa na to neskutocne spolieham, ale zatial asi nejako nezaberaju 😠

aj my uz sme takmer bez plienky, cez doobedny spanok a aj v noci spinkame riadne bez plienky, rano pekne Natalka vstane a este taka rozospata krici pis-pis a uz uteka na serblik..plienku davam uz len, ked ideme von a aj to len na ihrisko, lebo medzi detmi sa este stale pozabudne..inak, ked ideme pr. k nasim, do obchodu tak sme uz len v gatkach 😵
Baily a vy ako s Gretkou, ked ste napr. v obchode a malej treba cikat? Nosite serblik so sebou alebo idete riadne na wc?

inak moje dieta zacina byt riadne samostatne, teda aspon by uz chcela byt samostatna..hodinu si dokaze obliekat gatky, nohavice a pod. lebo ona chce robit vsetko sama a nakoniec s nimi aj tak hodi o zem, lebo sa jej nepodari navliect si ich na ritusu, serblik s cikanickou chce vylievat do zachoda vylucne sama..no tak to sa riadne hadame, kto ho vyleje, sama odomyka a zamyka auto, nalieva do pohara, zapne si notebook, telku, dvdcko a tak pod...tak si viete predstavit ako dlho nam niekedy trvaju uplne jednoduche veci a ako to u nas asi vyzera 😠

a vieme nove slovo...boli sme u mm v kancli a on ma cez celu stenu taku obrovsku mapu SR, tak som Natalke povedala, ze sa to vola mapa a ona normalne naspät mapa...no skoro som odpadla 😅 teraz beha a hovori mapa na kazdy obraz na stene 😎 tak uz len, aby takto pokracovala dalej

no nic, tak sa mi tu majte krasne, pozrela som v rychlosti fotky..deticky su krasne a jasne, ze aj maminy 😵

a som zvedava, ktora bude dalsia tehu 😵

susik77
13. máj 2009

meganik: natalka je riadna sikulka 😉 verca zatial na nocnik nechodi, ja to stale odkladam, ze ked bude teplo zacneme. ale uz par mesiacov ho ma v obyvacke a hra sa s nim 🙂 dava si tam hracky a piskotky 😀
ale sem-tam aj sadne a chvilu vydrzi 🙂 takze som rada,. ze sa ho neboji. akurat ze asi este nechape na co to je 😀
inak, tiez mame za posl. tyzdne nove slovicka:ťaj=čaj 😀 =to chce vzdy ked chce ist spat 😀
a opta=lopta 😎
mm ju tento tyzden naucil- co robi lietadlo? eti=letí 😀
a inak dost je tvrdohlava. mam jednu holku na hlidani.dnes som bola na poradni a pisala mi sms, ze verca bola urazena, ze sme ju nechali doma a ze nechcela sa s nou vobec hrat, zaliezla do postele a pozerala do stropu 😎 😀
potom ked jej pustila rozpravku(na to je fanaticka) tak uz bola trochu v poho 🙂

mmem_
13. máj 2009

baby satkovali ste tu niektora?mate skusenost s nejakou satkou?

susik77
13. máj 2009

moni-ja idem satkovat s mimcom. baby na noseni deti my poradili. tusim didymos, musim pozret ako som pisala do tej diskusie.

susik77
13. máj 2009

teraz som na to pozerala: doporuc. mi indio od dydimosu. je to tusim okolo 2000 kc 😝
rozmyslam aj ist na kurz noseni ale neviem ci to este stihnem do porodu. kup si aj ty satku a mozeme spolu skusat 😉

mmem_
13. máj 2009

ja dost o tom uvazujem lebo si neviem predstavit ako s dvoma deckami budem behat, mozno aj nejaku nie novu.

a ten vak si uz ty predala?

a ten be safe si zohnala? ja som kupila na nete pouzivanu ale este je v zaruke, i ked na tom sa nema co pokazit
kto vedel ze to tak rychlo budem potrebovat 😀

susik77
13. máj 2009

na ten pas som sa vykaslala. cele minule tehu mi stacil obyc. aj teraz jazdim s obyc.
mam aj babyvak, ale verca v tom moc nechcela by, len sme v nom uspavali. Ergo mam tiez, to budem pouzivat tak od jari, ked bude mat okolo 8 mesiacov.ta satka je najlepsia pre male. skusim asi tiez zohnat pouzitu. ale pozerala som, ze baby moc velke zlavy nedavaju ked predavaju pouzite. mozno tak max. 200 kc 😖

bilushka
13. máj 2009

Mimi, tak sme nakoniec mohli dat to stretko, ako sa vycasilo, aspon sme nakupili v Avione a zajtra nas uz nic neodradi!!! Pisem hlavne kvoli tomu, ze si chcela oblek pre maleho a v Avione maju novy detsky obchod-Kids bla bla-nepamatam si a tam mali cely oblek za 69€ a koselu bielu s kravatou za 23€-podla mna feeest predrazene, lebo obyc. chalanske tricka mali po 10 €, takze celkom normalne ceny, len tie obleky, to je zdieranie 😠

Meg, vidis ako si sa bala, ze Natalka obchadza nocnik a nakoniec aka sikovnica 😵
Bodaj by jej to v tom rychlom uceni vydrzalo vo vsetkom.

susik77
13. máj 2009

bilu: to som rada, ze mam holku 🙂 verce som kupila kraaasne saticky v Nexte-obidvoje asi za 400 Kc.

susik77
13. máj 2009

tie jedny mam v albume-tie cerv. bodkovane. chcela som hodit link na druhe, ale nefunguje str. nextu. ale su krasne-ako na svatbu. ja som si dala doniest od kamaratky z anglicka. tu boli tie jedny o 200 kc drahsie 😝

susik77
13. máj 2009

inak tiez mate pocit, ze tu je vsetko tak o 50-80%predrazene? 😖

lenkamt
13. máj 2009

no Susik je 😝 a pre mňa obzvlášť 😝 hlavne topánky 😠

kde je Letu, Majka /tá ma asi stredu/ Mima, Nika................... už sa mi to ani nechce písať 😝

mimi.k
13. máj 2009

Bilushka, no mohli sme dať...my sme si potom urobili náhradný program, že pôjdeme na letisko pozerať lietadlá, ale nejako sme nenašli žiadne dobré miesto, kde by sa dali pekne vidieť a zároveň kde sa dá dobre dostať autom.
Potom sme zbehli do Ikei, tak sa tam Adamko vybehal ako na ihrisku...
A ďakujem za prieskum oblekov. No toľko za to určite nedám....mama možno zbehne do PL a kúpi tam, ak budú.

mimi.k
13. máj 2009

Meganik, Natálka je šikulka a aj Grétka, samozrejme.

Ja u nás pokladám za úspech, že si už na nočník sadá, aj keď sa tam nevyciká...ale nejako to nesilím. Predsa je to len chlap 😀

lenkamt
13. máj 2009

Mmem má krásnu fotku v pase 😵 😵 😵

mimi.k
13. máj 2009

Fakt, krásna fotka Mmem 😵

Ja pre dnes končím, majte sa.

baileysa
13. máj 2009

ahojte,
ide nam neeeeeeeet 🙂

adulak, gratulujem, tak uz mate dalsiu princeznicku, urcite je krasna, tesime sa na fotky 😵

my na tu dofcu ideme nakoniec, ze tie plaze su s pieskom, takym hrubozrnejsim, ale ze hrad postavime, tak ideme 😀 od 2. 6. 😵 teraz idem mat konecne volnejsie, tak mozem v klidku stresovat, ze co vsetko nam treba na dofcu dokupit 😅 😀

mimi, leni, tak to je aka nahoda, ze sa stretnete v turecku 😨 😵 mimi, gratulujem k tej dovolenke 😉

mmem, pekna foto v pase, prajem, nech tie kiahne maju lahsi priebeh a ste coskoro fit a uz mozem bez stresov tehulkovat 😵 ja som mam satku, pri gretke som pouzivala od 3 mesiaca, pri druhom chcem hlavne z praktickych dovodov zacat skor 😅 😀 mam hoppediz 😉

meg, tie nervy poznam, drzim palce... my na von chodime bez plienky od soboty, takze zatial som toho moc neriesila, ale chodim s nou normalne na wc, poviem jej, nech chvilku vydrzi a utekame, pri bytovke pojdeme asi domov alebo travicka 😉

lenkamt
13. máj 2009

ja som tu už na teba a Grétku všetko bonzla 😀

baileysa
13. máj 2009

vsimla som si 😀 a dakujem za to 🙂
inak mi vcera nezaspala v aute, tak super, vecer odpadla 🙂

lenkamt
13. máj 2009

naše "kecali" od 20-20.45 😝 akože iná mluva 😅 😀

fotky som vybrala, dúfam dobré 😉

ako bolo v tn?????????

baileysa
13. máj 2009

tn parada, 4 diely zufaliek pozrete vo vlaku, inak som si vsimla, ze je v tn nenormalne vela bio obchodov, to predtym nebolo 😨

a este som vam chcela napisat, ze ak ste kukali dnes modre z neba, co skakali s padakom, tak aj my sme na tom letisku skakali a ten, co skakal s tou pani, ten skakal so mnou 😵 ked som to videla, hned by som si to zopakla 😵 uuuuuuuuzasne 😵
aj ked viem, ze na lenkinu stv to nema 🙄 😀 ja tu robim hory doly, aby som sa dostala aspon do "nasej regionalnej" tv, a lenke staci prist do bb a este aj nenamalovana 🙄 sa mi to zda nespravodlive 😝 😀

lenkamt
13. máj 2009

😀 😀 😀 veď bral iba Lenku s prednostkou ako je akože kuká do hrdla 😀 a ani neviem kedy to bude a či to už nebolo 😀

a čo je s tými mojími sľúbenými zúfalkami 😅 si na mňa zabudla? 😢

baileysa
13. máj 2009

nezabudla, len sa musis pripominat, co som ti to slubila??? 😕 😅 alebo tasler nahodou, nie?

lenkamt
13. máj 2009

ty, ty, ty. ešte sme sa rozprávali že po slovensky sa nám to nepáči 😉 tásler bol v lm 😀 vtedy 😀

PRIPOMINAM SA ZE SI PROSIM ZUFALKY 😀

baileysa
13. máj 2009

pisem si 🙂

lenkamt
13. máj 2009

ok, rozdala som úlohy môžem ísť spať 😀

môj chlap už spí, ani nepočkal na stredu😅 😀

tak dobrú noc 🙂

baileysa
13. máj 2009

dobru 😎 idem sa aj ja pred tv zvalit,
na ct: vyborny serial hotel babylon 😎