Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mimi.k
19. máj 2009

Ahojte,

Adi, že sa objavíš 😉 teším sa 😉 tak nakoniec, ak by ste išli tam kam my, tak na začiatku sa stretneme s vami a a na konci s Lenkou 😀

Leni, ja okrem tých liekov, čo si napísala ešte asi Framykoin, no a náplaste a obväz, keby niečo. Ale veď berieme segru, tak dúfam, že sa nespoľahne na mňa, ale že naberie všetko, čo treba 🙂
Ja Nutrilon beriem, keďže my ešte stále jedávame aj v noci (aj keď niekedy sa už podarí aj bez) a vezmem na každý deň krabičku tekutej kaše, lebo on je hrozný jedák, tak aspoň na tomto by prežil, ak by sa zasekol a nechcel nič iné. Inak to bude mať na večeru 😉
No a pri tejto príležitosti sme si predsa len kúpili takú malú kanvicu, aby sme mali v noci poruke..takže Bilushka, tento problém nerieš, vyriešili sme ho včera za ani nie 10 EUR v Tescu 😀 tak ak bude treba, radi poskytneme 😉

retaux
19. máj 2009

Aha, no 23 by boli asi aj nám, ale tu majú najmenšie číslo 24 😢 Ešte jej ich pôjdem raz vyskúšať.

Lucka je za jahodami celá hotová. Je to jahodomaniak. Aj cez zimu ich tlačí.

mimi.k
19. máj 2009

Lenka, malé sú strašne zlaté a s tými vrkôčikmi...úplne rozkošné 😵 aj naša Domka už nosí 🙂

lenkamt
19. máj 2009

oki, píšem si framykoin 🙂 náplaste a obväzy sú jasnačka

ja beriem aj špirálu, aj termosku aj sunar aj fľaše a skúsim aspoň na večer, no uvidíme 😖

retaux
19. máj 2009

Lenka: to si teda vybrali výstavu - neviem si predstaviť, čo by som si ja pozerala na strojárskej výstave 😀

lenkamt
19. máj 2009

to má jej fešák ako služobku 😉 tak preto

Mimi - dík 🙂

lenkamt
19. máj 2009

Ret - však ja by som ti kúpila a poslala, keby si moc chcela 😉 lenže už ich tam moc nemali 🙄

retaux
19. máj 2009

Jáj, ale aj tak jej to od nej veľká obeta 😝 😀

Najviac sa mi páči tá posledná foto, kde sa venujú viac jedlu ako foteniu 😀

lenkamt
19. máj 2009

áno, hlavne že ja sa ksichtím 😀

mimi.k
19. máj 2009

Žienky, lúčim sa, ideme s Adamkom na nákup 😉

retaux
19. máj 2009

Ahoj, Mimi a pekný deň.

Lenka: netreba, veď keď jej tie 24 nebudú, tak pôjdem ešte na záťah do Nitry.

retaux
19. máj 2009

Baby, aj u vás v noci tak strašne pršalo? Aj teraz ráno okolo siedmej, taký lejak. Ale už svieti slnko a je riadne teplo.

lenkamt
19. máj 2009

u nás začalo pršať v noci a teraz je už slnko a teplo, ale pršalo tak normálne.

idem aj ja niečo robiť 🙂

mimi.k
19. máj 2009

Leni, ešte som sa vrátila - ešte mi napadol Panthenol/Calcium, ak by ich viac chytilo slniečko...

mishelin
19. máj 2009

caute ja len ku pocasiu 😅
no vnoci bola u nas teda riadna burka,a cele jej trvanie sme s malym pozorovali cez okno 🙄 ja neviem,my sme jediny s takym citlivym spankom,zobudi ho aj obycajny dazd,hrmenie a aj psi brechot,a aj na novy rok bol hore do 2 🙄 uz druhu noc strajkuje,je mi na 😝 😝 😝

no a rano tiez prsalo,predchvilou tiez a vyzera ze este aj bude,lebo je tu tmisto..

tolko ku pocasiu 😅 pozerajte RADIO 😀 😀 😅

lenkamt
19. máj 2009

my už spíme 🙂

Mimi - dík, doplnila som zoznam 🙂

Mish - aj naše hocičo zobudí, ale hneď zaspia, fakt nechápem to tvoje dieťa, a čo sú to za šifry o tom rádiu? 😅

a kedže mi nik neporadil, tak som zvolila takýto postup - najprv odnaučím jedno dieťa a potom druhé, dnes bola Lucka bez plienky a bez nehody, akurát že ešte nekakala 😖

maji4
19. máj 2009

Ahojte tak mi noc bez jediného odsávania ale bola hore lebo ju dusil ten svinský kašel ale len 3 x takže sme si aj pospali a spali sme do 8.00 😕 😕

baby a nezabudnite na dovolenku niečo na uštipnutie hmyzom + niečo do zástrčky proti komárom 😉 😉

maji4
19. máj 2009

leni baby sú svetové na tom ihrisku a ty s bai tiež super vyzeráte 🙂 🙂

lenkamt
19. máj 2009

dúfam že v turecku hmyz nebude 😅

Bailey - ale ty si zober, na rhodose bolo komááááááááárov a v 3* hoteli aj šváby 😝

maji4
19. máj 2009

fuuuj šváby 😖 😖 😖 😒 😒

lenkamt
19. máj 2009

oni behali len v po vonku a v tých pivniciach kde býval personál, ale aj tak, 3* v španielsku je luxus ale títo grécki cigáni, no fuj 😝

maji4
19. máj 2009

ja som raz robila v jednej fabrike a tam každé ráno o 6 ked sme prišli do dielne tak som nič iné nepočula len puk, puk ,puk jak som chodila tak pod gumolínom boli ešte rozospaté šváby a tak hnuste to škrípalo.. 😖 😖

lenkamt
19. máj 2009

fúúúúúúúúúúúj, ja obedujem 😀

maji4
19. máj 2009

lanka dobrú chuť 😀

lenkamt
19. máj 2009

😀 😀 😀

mima07
19. máj 2009

cauko
nemam vas rada nikto sa neprihlasil na upratovanie 😠 😠 😀
leni a ako by si chcela vyzera sak by sme to neprezili keby si este lepsie vyzerala a sestrenici porad dobreho ocneho
ja mam na opalovanie http://www.mojalekaren.sk/la-roche-posay-anthel...
mali akciu 2 za cenu jedneho tak mam na zaciatok 50 a potom 30
leni verci aspon 30 mam to uz vyskusane
lekarnicka beriem aj kuliska
stravu neriesim beriem iba 1 plastove presnidavky
beily to na rany mam je to super ten d... neviem co

lenkamt
19. máj 2009

Mimuš - ja som sa chcela prihlásiť, ale to by ma tu mali zase za upratovaciu uchyláčku 😀

tak to by sa mi zišlo to tvoje balenie, v piatok obehnem lekárne , kulíška píšem 🙂

letuskah
19. máj 2009

ahojte
leni gratulujeme k vysledkom, tesim sa len skoda ze vas tak nechutne natahovali, hlavne ze je vsetko ako ma byt 🙂

baby ked hovorite o kroskach to myslite toto? http://shop.crocs.com/pc-15-4-beach.aspx?navcat... ak ano tak sa vopred ospravedlnujem ak dakoho urazim ale podla mna je to vrchol nevkusu a dietatu by som to asi neobula, zdaju sa mi prilis labilne a aj do vody by som radsej volila obuv ktora nozku drzi pohromade nez nieco taketo, a tie co dala Bai sa mi pacia

idem docitat a postupne reagovat a za krosky sa na mna vazne nehnevajte

mima07
19. máj 2009

jaj a este usne kvapky a smectu
leni ani moj sa nevykaka do nocnika aj ked viem presne kedy kaka ale budem to riesit az v auguste 😀

mima07
19. máj 2009

leni s tym upratovanim som myslela na teba ale som spokojna okna vyzeraju ako predtym vobec nie je vidiet ze malovali tak ich nemusim urychlene umyvat jupi 😉