Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
22. máj 2009

Ret - mne sa zvyknú vyzúvať aj u botasiek, tak toto fakt neriskujem, že ich budem hľadať po sídlisku 😀 stačí že chodím zbierať vyhodené veci z balkóna 2xdenne 😀

no a svieti mi tu reklama na vasilkovu a kedže mi chýbajú dve knihy tak dúfam že budem mať čo čítať na lehátku pri mori ak obmedzím handry na dovolenku 😀

retaux
22. máj 2009

No veď práveže aj Lucka sa stále vonku vyzúva, ale toto si nechá celý deň na nohách 😕 😅 My našťastie vyhadzujeme "len" štipce. Už sa ma suseda pod nami pýtala, že kedy nám má vrátiť, vraj ich už má celú kopu 😀

lenkamt
22. máj 2009

naše sú schopné vyhádzať aj použité plienky 😀

inak včera doobeda super a poobede hrôza, 2x sa pocikali a keď prišli z von tak využili plienku a pokakali sa 😠

teraz sedia na šerbľoch a naťahujú si gaťky na nohy, tak uvidíme 😅

retaux
22. máj 2009

Ja považujem za úspech to, že už znova každé ráno kakáme do nočníka a poobede po spánku cikáme 😒 Ja sa stále spolieham na leto, že to bude ľahšie potom 😅

peta28
22. máj 2009

Baby tak tie gumaky su fakt supis, tolko radosti a za stovku 😀 😀 museli sme sa s nimi aj kupat, nechcela ich dat dole z noziciek.
Dnes je na "prazdninach" u babky a ako prve si ich zabalila do ruksacika.. zlata.
Su fak krasne, take ruzovo-modro-biele.. take s kazdej farby trosku.

Letu ja som ich tiez nechcela kupit, lebo som nevedela ci bude vediet v tom chodit a ci budu drzat nozicku a tak krasne si v tom vykracuje po byte a hlavne si ich vie aj sama obut na co je nesmierne pysna, ze to fakt stoji za to ich kupit

lejla77
22. máj 2009

peta:
super, ze sa mala tak tesila. 🙂 🙂 🙂

A aby ste vedeli, vcera som aj sebe kupila - biele. A su fakt pohodlne. 😵

lenkamt
22. máj 2009

idem si aj ja 😀

kroksovéééééééééé šialenstvoooooooooooooooooo 😀

slavenas
22. máj 2009

ahojte
tak nám je už lepšie klop ,klop už ani negrckala len ešte trochu poredšie kaká , aje hladnáááá ale ešte aspoň pol dňa vydržím nič nedať a potom skusime trošku .

leni ale aj tak robia baby úspechy v gaťkovaní sú to šikulky. 😉
ret samozrejme aj lucka je šikulka v gaťkovaní , tiež sa spolieham na leto na to že začneme aj mi naplno.

kroksové šialenstvo pokračuje aj u nás a dnes ich idem kúpiť aj ja malej.

baby a viete čo neviem akým "zakrakom" ale asi to bude tým že muž včera spomenul svokre ako je na tom Vaneska a kedže bola včera v Nitre a aj dnes tu mala nejaké vybavovačky , tak prespala u nás, no poviem Vám pomooooooooooooooooooooooooc , mali ste počut tie mudrovačky , toto jej daj ,toto jej nedávaj . V kuse s malou manipulovala , ona bola z toho samozrejme nervózna a ja tiež dosť . čo vám poviem dieťa ledva dýchalo a ona jej rozpráva ako by už nemala mať plienky 😠 a zapotila mi že ale mala by som niečo s nou robiť kedže má STALE takéto problémy zo žalúdkom 😨 , podotýkam že takéto niečo alebo podobné máme uplne prvý krát, dobre si pozná vnučku , však ?

lenkamt
22. máj 2009

no baby ale ja mám dojem že leto bude maj jun a cez "leto" bude jeseň 😀

slavi - vitaj v klube svokra krava 😀

lenkamt
22. máj 2009

v dvojičkove som vyzistila:

ORS 200 HIPP ono to nezabrani vracaniu ale da to detom dolezite ziviny, je to proti dehydratacii, obsahuje to mrkvovy odvar a ryzu, a nejake elekrtrolyty ci co- ze aby mali dostatok soli ked vrackaju.

takže ja píšem na zoznam liekov na dovolenku, Verča si myslí že bude mať vlastný kufor so svojimi vecami 😀 moja , ešte netuší že kufor bude plný liekov 😀

bilushka
22. máj 2009

Ahojte baby,
ja vobec nemozem sediet pri notebooku, lebo ako ho mam polozeny na stole tak maly sa tu furt driape a uz si par krat hnusne nabil usta, ako sa posmykol a raz hryzol do jazyka, takte trpiiiim ☹

Vaneske zelame skore uzdravenie, snad uz to pojde len k lepsiemu a nemocnica vas minie!!!

Olivia je krasne babatko, taka jemnucka vila 😵

Leni, fotky budu, len ich musim zmensit, takze mi daj tak cca. 2 tyzdne cas 😀 😀 😀

Vidim, ze crocsy sposobuju zatemnenie mozgu, sa spravajte trochu, uz sem Letu odmietne chodit 😀 😀 😀
Ale su fakt super aj tie pre dospelych, ja som to tu nechcela moc rozpitvavat, ale my mame kazdy clen rodiny 🤐
Ja najkrajsie: biele s kvietkami namalovanymi, muz cierne a maly tie Spidermanovske.

bilushka
22. máj 2009

Kamoske zmlatili skinetaci syna za bieleho dna ked bol na prechadze s triedou, ja uz neviem, aky je toto svet.
Neviem, ci ste zaregistrovali:
http://krimi.cas.sk/clanok/117780/brutalita-na-...
Som totalne zhnusena.

Dnes ideme k nasim, tak ficim balit.

lejla77
22. máj 2009

bilu:
tiez som pozerala, ze maju aj panske 😀 A moj muz doma, ze preco som mu nekupila 😝 Tak som mu povedala, ze to musi odskusat. 😀 Tak mozno bude mat aj on. 😨

lenkamt
22. máj 2009

halooooooooooooooooooo 😀

Bilu - aj naše keď vidia že mám zapnutý pc, tak dotrepú/dotlačia stoličky z kuchyne, sadnú a že kapka, kapka, no a to im musím pustiť youtube so žababmi 😀 potom bývam off 😀

dopoludnie bez nehody 🙂

bilushka
22. máj 2009

Leni, blahozelacky ku gatkovaniu uspesnemu 😵
Nam sa tiez podarilo vytlacit rano hovienko do zachoda, to tak ujukam, ze ma asi aj na piate pocut, ako ho chvalim 😀

Ako to budes riesit na dovolenke?
Lebo my do serbla vobec, len na zachode, takze si to tam neviem celkom dobre predstavit 😔
Do lietadla asi davas plienku, ze?
Lebo ja asi hej, si neviem tam niekde na checkingu predstavit cachrovat s jeho pipikom.

Baby, predavam tu nasu trojkolku Leonardo a asi moc lacno, lebo sa mi o nu trhaju, zase mam depky, ze som to lacno pustila. Kupili sme sa 2500 a predavam za 1600. Chceme mu kupit normal bicykel, lebo ked ma tak nohy vpredu vystrcene, tak na tom nevie slapat.
Vam deti slapu na tych 3kolkach s vodiacou tycou? 😕

lenkamt
22. máj 2009

Letu, poď sem, už nebudeme o šľapkách 😀

letuskah
22. máj 2009

tu 😀

bilushka
22. máj 2009

Jaj a my na kompe zase zvery na fcb mlatime, to je akoze clupka a ked niekomu nabijem cifernik, tak sa tesi.
A vykrikuje ze clupkaaaa.

lenkamt
22. máj 2009

Letu - 😀

Bilu - no ja som sa včera kukala že koľko máš bodov 😕 najviac zo všetkých 😀 už som aj nadávala že kôň ništ a bitky áno 😀 no ale ked to je ze clupkaaa tak v poho 😀

bilushka
22. máj 2009

Letu, to ako robis? 😲 😲 😲

lenkamt
22. máj 2009

a prišiel mi mail z babetkova, že nejaká rozprávkarská súťaž pre deti a môžu vyhrať letný tábor, tak Verča bude písať 🙂 včera mala projekt o škrečkovi, sama si ho krásne napísala , zobrala škrečka do školy a kým to prezentovala tak ju škrečok párkrát os..l 😀

bilushka
22. máj 2009

Leni, este niekoho zavolaj 😀 😀 😀 😀 😀

maji4
22. máj 2009

Ahojte 🙂

Slavenas super,že už je lepšie 😉 😉

my tie krossky máme tiež ešte z vlanajšku ale ja by som ich ani nekupovala len mi ich dala švagriná po laure ,že ich mala obuté asi 2x ,že či ich nechcem tak mi ich dala a keďže je tu také šialenstvo tak som ejj ich ukázala a mala som 20 minút pokoj či si ich stále obúvala ,vyzúvala ,chodila v nich....a my máme čierne 😒 ale nevadí ved na doma...

Baby gratulujem deturencom k nočníkovaniu 😉 😉 aj my sa snažíme ale neúspešne akurát včera od rána do 3 bola bez nehody a keď prišiel muž domou tak som ju pred nou pochválila a potom to už išlo, len som utierala ocikané parkety 😝 😔

lenkamt
22. máj 2009

Katika, Bailey, Maji, Mima, Ada, Peťa, Meg, Nika, Slavka, Miška, PP, Grety.......... poďte séééééééééééém 😀

lenkamt
22. máj 2009

Majka - aj my doobeda super a poobede keď nás je tu plný byt tak sa pocíkávajú 😕

baby a neviete čo je s Rybkou????????

maji4
22. máj 2009

leni tu 😀 😀

lenkamt
22. máj 2009

teba som si už zaškrtla 😀

maji4
22. máj 2009

leni to asi preto lebo je už rozrušená a ukazuje všetko tatovi a asi pozabudne alebo neviem ale doobeda sa nám celkom darí teda pokým sme doma von jej dávam plienku 😉

bilushka
22. máj 2009

Leni, o tej dovolenke mi napis nejaky napad, to ho mam dat na dosku si normalne sadnut?
Lebo redukciu ani za oneho neberiem!!!

Zase sme mali revy, co sa tu za mnou plazil, ved iba 50.x 🙄
Kedy to pochopi, ze sa na tej stolicke vzdy smykne 🙄

lenkamt
22. máj 2009

aj my tak, asi sú fakt zaujaté "množstvom ľudí" a zabúdajú 😒