Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
26. máj 2009

caute
sme gatkovali vecer a cikal do nocnika, som na seba patricne hrda, ale tiez som sa ho asi kazdych 5 min pytala ci chce ist na serblik a ked povedal ano, tak som ho tam supla, vycikal a bolo dobre, este sa aj potesil ze je tam vodicka 😵 😵 😵

no a v tom auparku sme neboli lebo Kubko spal skoro do 15,45 a to kym sme sa napapali, obliekli a podobne, tak uz bolo moc hodin, takze tak...

letuskah
26. máj 2009

katika gratulujem 😵 😵 😵 😵 to je skvely pocit mat to za sebou 😵

katika1
26. máj 2009

Ďakujem lásky moje 🙂))

baileysa
27. máj 2009

Ahojky,
KATIKA,GRATULUJEM uži si teraz ten pocit...kedy máte promócie?
bilush,v ba budem tento pondelok,aj s gretkou
Gretka je tiez posledné dni protivna,normálne mi z nej nervy praskajú
Leni,ako teda zajtra? Dnes idem ku kadernícke a do tn.aké ma byť zajtra počasie?ideme?

lenkamt
27. máj 2009

dobré ránko 🙂

Bailey chystáš nejaké zamlčané dieťa do školy??? lebo ja dozorujem nad Verčou 🙂

zajtra fakt neviem, lebo dnes o polnoci mali byť búrky a zmena počasia a zatiaľ stále nič, takže uvidíme ako bude zajtra a ráno si voláme. ste obidve stotožnené žeby sme šli nakoniec do mekáča v bb???? 😅

baileysa
27. máj 2009

No mne sa práve až do bb,ale čo by som nespravila,aby som vás videla.
Nechystám zamlcane dieťa,len mam dáko malo času,tak musím este pred kaderníckou stihnúť kúpiť opaľovaci krém pre gretku.

lenkamt
27. máj 2009

pozri - ak je tam nejaká fajn reštika, kde sa dá byť s deťmi aspoň dve hodiny tak poďme tam, ibaže v daždi neviem 😅 ja som tam nikdy nebola, tak to nejako zoorganizujte a dajte mi vedieť o koľkej mám kde byť 😉

aj ja už chcem ísť na dofču 😒

lenkamt
27. máj 2009

idem upratať, BC nech sem nabehne a zapíše min. tri strany 😀

mmem_
27. máj 2009

Ahoooooooojte

tak my sme konecne trochu zase v norme,kiahne pekne ustupili, maly to zvladol perfektne, ja horsie 😀 super nam zabrali tie homeopatika aj ten tanum hermal a gencianka snad este lepsie.

U nasich bolo vyborne,mali dovolenku mamina aj oco tak lietali okolo maleho a ja som len polihovala 😅 ,pre mna bola hrozna ulava uz len to ze som ho nemusela nahanat s lyzicou, ale u nasich papal ukazkovo 😕 tak uz fakt neviem 😀 i ked je pravda ze vystupy mal aj tam

kamaratke sa narodilo babo,ale nebola som pozriet radsej, aby sme im nepribalili kiahne,maly ma l3,5 a 55 cm 😕

bai: ty si dobra zenuska, ja by som na neho asi dobre naziapala, mne sa asi pred rokom a pol takto vratil domov ked mali team building,bez mobilu 😀 maly chory esteze som tu mala segru,sme museli ist na pohotovost,.... no mala som dost

Katika: gratulujeeeeem 😉

no a ste ma uplne navnadili s tou lekarnickou, tak som nabehla vcera aj ja k DR ale vobec mi nechcela predpisat ziadne ATB a to som diazepam ani nepominala.Ako uz ma s... tieto bio doktorky. ale snad nam to nebude treba,aspon fenistil mi dala a na ocka nejaky kremik s ATB.

inak nam idu konecne ocaky, idu mu aj dolne trojky- ci ako sa volaju a teraz aj horne tak ze preco je ako z divych vajec

esteze zabera aspon bamublka inak by som nic nenapisala

baileysa
27. máj 2009

Ty si dobrá,ze dohodnite sa,ja idem mimo dom,takže vy sa dohodnite a ja si večer prečítam výsledok,hihi
Neviem,či ada číta koňa aj u rodičov.
A restika neviem,či tam taká je pre deti. Ja inak plánujem,ze okolo 10,pôjdem z domu,či? Snáď mi pospí v aute cestou tam a potom aj naspäť. Ide aj ivka?

lenkamt
27. máj 2009

Ide aj Ivka, my ku vám prídeme na tú 10 a potom sa ide neviem kam 😀

mmem_
27. máj 2009

opalovaci krem sme mali minuly rok biodermu 50,tu bez chemickeho filtra

http://www.bioderma.com/cz/produkty/co-je-nove/...

ja som chcela tu striekaciu ale lekarnicka ma prehovorila na toto a bola som spokojna az na to roztieranie, ze to chvilku trvalo kym sa to vstrebalo ale kupila som aj tento rok to iste,mali v lekarni zlavu 30 percent, ale ja krava som pre nas na krem zabudla

ale susik mala tu striekaciu detsku 50 a chvalila si velmi

a vy co pouzivate?aky opalovaci`?

a este si pribalujem do lekarcnicky odsavacku na nos ale to si asi kazdy berie automaticky

mmem_
27. máj 2009

bai a do tej prahy kedy ides?

lenkamt
27. máj 2009

ja odsávačku nemám v zozname 😕 však mám iba vysávačovú 😀 no pekne, tak idem kupovať aj tú ťahaciu 😝 ???

no a ja som stráááááááášne dlho premýšľala a idem kúpiť len tie lacné krémy astrid 8,16,25 myslím že robia + jedno malé balenie daylong 40, ak by im to nestačilo, tak im dokúpim tam nejaký silný, minulý rok ich pekne opaľovalo do hneda, ochranu mali tú 40 tak snáď postačí 😔

lenkamt
27. máj 2009

sebe beriem nubian 5 a 2 😀 ja som nepoučiteľný typ 😔

bilushka
27. máj 2009

Bre ranecko,
Bailey-v pondelok sa teda vidime, len este napis, ci mas cas do obeda, alebo po obede a kde sa budes zdrziavat-ci v centre, alebo kde a nieco zorganizujeme, tesim sa, aj na Gretusku, ved to je asi aj rok, co sme sa nevideli 😕
Nie, od Radavy? 😕

Katika, este raz ti blahozelam aj tu a vidime sa aj my 😵
Tiez napis svoj casovy rozvrh.

mmem_
27. máj 2009

leni: ja som sa k malemu nemohla ani priblizit s tou vysavackovou,tak som bola donutena kupit tu baterkovu,tu ako tak znesie a my sme furt na cestach tak ja ju taham stale so sebou, ale podla mna nemusis kupovat ved uz zachvilu si budu fukat nosteky same. ale ta vysavackova je aj tak najlepsia,

baby ste ma namotali s tymi croskami ale tu nemaju nikde take male cisla a 800 korun za to davat nebudem,ale nieco musim poriesit na plaz,a to co sme mali minuly rok sa nam neosvedcilo,boli take lepiace a furt ich stracal

no skoda ze nie sme v BA buduci tyzden

idem dnes na pedikuru,vlasy nestiham,v piatok kozmetika 😀

a co sa tyka khih tak beriem tyrana,vychova kluku, a este tu mam nedocitany mars a jednu dalsiu co som este nestihla ani otvorit a mozno kupim nejaku halinu pawlovsku,este som od nej nic necitala-poznate to niekto?

a vcera som objednala noveho filana,vasilkovu a este som narazila na jednu knihz co napisala moja byvaLa ucitelka na ZS 😀, mala som jednutku u nej tak jej trochu podporim predaj 😀 no som zvedava a vraj uz tretia kniha 😅

mmem_
27. máj 2009

a este nejake nechutne povrchne casopisy ako story,jim,......................... 😀 😀 😀

mishelin
27. máj 2009

caute baqby vobec nemam prehlad,kde a kto vsetko sa idete stretnut?

retaux
27. máj 2009

Ahojte!
Katika: gratulujem 😉 😉 Bodaj by som to aj ja zvládla 🤐

Peti: nech sa ti hlas rýchlo vráti. Ja som na tom presne tak ako ty. Tiež som nebrávala atb a teraz som stále nejaká chorá. A presne ako píšeš aj ja som nemala pred dvoma týždňami vôbec hlas a doteraz som nejaká chuchmavá. Nechce mi to prejsť 🙄

My tiež chodíme do mesta s kočíkom, lebo Lucka sa po chvíli pýta na ruky a ja jej vždy poviem, že buď pôjde do koča alebo bude bežkať, na ruky nie 😅

retaux
27. máj 2009

Našťastie Lucka si už fúka noštek sama. Ešte to nie je celkom ideálne, ale už neodsávam.

Fíha, Mmem, to si si teda riadne čítania nabrala. To všetko chceš stihnúť cez dovolenku? 😕

mishelin
27. máj 2009

a katika gratulujem 🙂
ret aj tebe drzim palce 😉

retaux
27. máj 2009

A včera sme boli pozrieť malú neterku. Taká bola maličká, drobučká, má 2,7 kg 😵 😵 Ani sa mi nezdá, že aj Lucka bola také malé klbko. Normálne mi je smutno, ako ten čas letí 😢

mmem_
27. máj 2009

leni: prave som musela zapnut krtka,diky 😀 😀 😀 halo halo

ja beriem kocik len ked potrebujem nieco obehat a vybavit lebo to sa neda bez toho s nim,na klasicke prechadzky ideme peso,ale mam dost, no neviem si predstavit co bude o par mesiacov ked budem mat brucho vacsie

no idem het,musim skontrolovat lieky dokedy maju expiraciu a idem dokupit co chyba

a este beriem plienku bielu na zakrytie ked bude spat v kociku na plazi 😀 😀 😀 😀 naivka

mmem_
27. máj 2009

ret: hej hej 😀 😀 😀 budem sediet na balkone-ked budeme mat a citat 😀 to nie su hrube knihy,
tie com vcera objednala to pride na Sk takze to az po dovolenke budem mat 😅

lenkamt
27. máj 2009

Mmem - ako sa volá učiteľka????

Mish - ideme zajtra na donovaly, ja, Baiely a Aďulik 🙂 prídeš???

aj u nás ide krtko a už sme 2x cikali a Lenka aj kakala 🙂 🙂 🙂

bilushka
27. máj 2009

Mmem, Pawlowsku som citala asi vsetky a najviac sa mi paci co pisala s Vieweghom a Hercikovou-vola sa to ze Tri v tom a je to taka lahka sranda a casaky typu bulvar beriem aj ja k moru, Bailey ty ak chces, tak ti na dofcu poziciam od Dobrovodu ja malkac a ja velkac, to je tiez vyborne, minuly rok som to citala ja na dovolenke a tiez to je taka lahka sranda... 😉

Odsavacku ja neberiem, lebo tiez mame len vysavacovu.
Ale ved pri mori je dobry vzdusok, snad tam nebudu soplit 🤐

lenkamt
27. máj 2009

Bilu , potom mi na stretko v side doneste časáky čo už budete mať prečítané 😀

tak ani ja odsávačku neberiem, keď ani Bilu nie 😀

bilushka
27. máj 2009

Leni 😀 😀 😀

Bailey ma stretavacie obdobie, zajtra s vami a v pondelok sa uz na nu tesime ja s Mimi!
Este aj Katika pride do BA, tak Leni si zober priklad z kamosiek 😀

mimi.k
27. máj 2009

Ahojte,

Katika, blahoželám k bc. 😵

Peti, rýchlo sa vylieč.
Ja som Ti vtedy už naspäť nevolala, lebo keď som si našla zmeškaný hovor, tak to už Bilushka akurát čítala Tvoju sms, tak som si domyslela, že to bolo kvôli krhličke 😉

Ja sa ani nevyjadrujem k poslúchaniu a tak...nás poslúcha, len keď sa mu chce, resp. poslúchne asi len to, čo mu je po vôli.

Po meste chodím len s kočíkom..inak sa nemám šancu nikam dostať alebo niečo nakúpiť. Na neho musíme byť fakt dvaja, keď sme v meste s kočíkom a ho vypustíme. To ste ešte nezažili...Inak len tak na prechádzku za ruku tiež ísť nechce, on sa nás vôbec nechce držať, aj keď ho to učíme...takže pre nás je najlepšie voľné priestranstvo a pre nás dobré tenisky, aby sme za ním stihli behať. 😅

Odsávačku neberiem, možno len tú úplne obyčajnú, keby bolo fakt zle. Inak si vie fúkať sám, aj keď nie ešte úplne dokonale.
Neberiem ani nič extra na čítanie na dovolenku, lebo ja tam budem asi stále naháňať svoje dieťa 😔 on už ani nechodí, len behá...

Baily, aj mňa zaujíma ten Tvoj program v pondelok...teda, kedy sa môžeme stretnúť a kde.

Tiež som bola min. týždeň na nákup v DM a tiež som nevedela o tej akcii, až na bločku som si všimla, že mi odrátali 10%. 🙂