Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

baileysa
22. feb 2009

leni, ta fotka s tymi fasiangovcami je supeeeeeeer 😵
inak tasler nechapal, ako uz lucka papa na tom videu 😨 musime dojst na vycvik 😉

baileysa
22. feb 2009

ret, tak to si sikulka s tou dekou, dobry napad 😉 mne sa to pacilo, len som take este nevidela, som sa preto pytala 😉

baileysa
22. feb 2009

letush, ako bolo na karnevale? som zvedava na fotky maleho princa 😵

lenkamt
22. feb 2009

inak tých masiek sa fest báli a revali 😅 ale ja že MUSIME sa odfotiť, tak sme sa fotili s vrieskajúcimi deckami 😅

Mish - nebuď smutná, má to veľa detičiek, naše majú z cumľov strašne krivé zuby, mám pocit že Lucke pravú stranu vôbec nebude vidieť, normálne zuby o vyrástli o dosť vyššie 😅

aj ja som zvedavá na Kubka 😉
a na chate sme nespali, to som si ozaj netrúfla 😀

a tiež čo je s Majkou a Peťou 😕 Mimou a Nikou 😕 a tak ďalej 😀

mishelin
22. feb 2009

no len ked som sa zlakla,lebo tu z nasich augustovciat to nema nikto ☹ budeme jediny zhnity 🤐 ☹ no uvidim co zajtra,ale robi len poobede od pol 15 tk dovtedy ma porazi

mishelin
22. feb 2009

leni ani som si nevsimla ze by ich mala krive 😉

lenkamt
22. feb 2009

kukni tu:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vidno jej len jednu stranu 😅

mishelin
22. feb 2009

aha,a naozaj 😅 ale to je mozno dorastei,alebo asi mala nejak pery zle zospulene 😅

lenkamt
22. feb 2009

nie, Mish ona ich má už vyrastené kúsok vyššie, normálne z ďasna jej vyrástli o kúsok vyššie, také divné 😅 😖

mishelin
22. feb 2009

no len dufam ze nebude m,at take cierne zhnite 😝 hmm.no faktz jej to divoko narastlo 😕 ale podla mna to bude mat dobre neskor

lenkamt
22. feb 2009

no veď uvidíš čo ti zajtra povedia 😉 aj ja dúfam že jej to nejak dorastie 😔

idem kukať sexi špinavé prachy 🙂

dobrú noc 🙂

maji4
22. feb 2009

Ahojte tak hlásim sa od utorka, som tu nebola lebo môj muž mal od stredy nútenú dovolenku do piatku tak sme išli štvrtok domov 🙂 🙂 som svieža a oddýchnutá boli sme tam 4 dni a Lilianka sa nevie nikdy poriadne nabažiť starých rodičov strašne ale strašne ich lúbi mňa tam ani nepotrebovala stačil jej dedo a baba 😝 😝 😅 😅
Ale teší ma to samozrejme 😉 😉 🙂 🙂 🙂
Lilianke sme urobili mini briežok na dvore u babky a nikde inde nechcela byť len tam..... 😝 😝 sme si ušili na seba búdu ale nevadí potom niekedy ked sa mi to podarí tak pridám vdieo ako sa bobovala u babky 😉 😉

čítala som len dnešok a idem reagovať :
mish nerob si hlavu ved nie si prvá a ani posledná kto má také zúbky 😉 😉 a neboj určite sa s tým bude dať niečo robiť 😉 😉 ved len chod k lekárke a uvidíš 😉 😉

Leni no toto tak vy ste sa teda riane vybláznili na tom snehu 😉 😉

maji4
22. feb 2009

Jej ja som niekomu chýbala tak to som rada 😵 😵 😵 Lenka cmuk 😵 🙂 🙂 🙂

maji4
22. feb 2009

Biluš bože rýchlo sa vyzdrav 😒 😒 aby sme už konečne mohli dať nejaké to stretko v avione 😉

maji4
22. feb 2009

PP av vám prajem skoré vyzdravenie a aby si celodenky zvládla čo najlepšie 😉 😉

maji4
22. feb 2009

ozaj a tá tragédia aj ja som hned mylsela na mish ,že to je tam niekde pri vás 😒 ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 strašné 😔 ☹ ☹

maji4
22. feb 2009

jej baby vy ste zlaté chválim meg a letuš že sme im chýbali 😵 😵 😵 😵 cmuk 😵 😵

ved som ani nemohla dať vedieť ,že niekam ideme lebo muž muž je už normálne alergický keď si zapnem kona 😔 😔 tak som sa hrala na správnu manželku 😅 🤐 🤐
A aj to ved som do poslednej chílky nevedela či pôjdeme alebo nie , proste zavelil ideme a ja rýchlo baliť...

mishelin
22. feb 2009

maji aj mne si chybala ved som ti pisala na skype ze kde si 😉
a ta tragedia,fakt hrozne..no mam tam starku ta nam hned volala ☹ asi nejakych 12km odo mna...najprv sa vravelo ze deti,a potom ze dospely,deti !len"ranene 😔

lenka-dobru noc 😉 a foto supis 😉 ja ze ste tam spali

maji super ze sisi oddychla
bilu rychlo sa vyliec 😉

zajtra vam dam potom vediet co a ako 😖

maji4
22. feb 2009

mish ved teba najviac 😵 😵 😵 😵 😵 cmukujem 😵 😵 lebo s tebou si píšem aj mimo kona 🙂 🙂

mish jasné daj vedieť ako dopadnete s tými zúbkami 😉 😉

mishelin
22. feb 2009

oooo maji dakujem 😵 😵 normalne sa tu usmievam na monitor 😅 🙂

je pravda ze na tie co mam skype kontakt,katika,majka,a uz aj mima 😉 im napisem castejsie,lebo nieekdy nemam cas a je to tam rychlejsie 🙂 a ked mam robotu na kona moc nejdem a na sykpe vidim kto ze ste tam tak uz pisem 🙂

maji4
22. feb 2009

mish jasné to pozám 😉 😉

maji4
22. feb 2009

zajtra budem volať alergičke kôl tým jej odberom čo jej robila tak držte palce 😉 😉

mishelin
22. feb 2009

idem uz do sprchy a tak...neviem ci niekto necaka ze dnes sa ide stredovat 😅 😀 joj ale sa mi uz driemeeee 😀 aj hlava ma volako boli 😀 😀

tak dobru noc vam 😉

mishelin
22. feb 2009

a maji drzim palce 😉

letuskah
22. feb 2009

ahojte
v prvom rade udelujem lenke a bilu 100 bodov kazdej za zvieratka, strasne som sa pobavila na kuriatku a tucniakovi 😀 😀 😀

baby teda liecte sa, nech vam to rychlo prejde ale celkom chapem stavy "radsej ja zapal pluc ako decko prechladnutie",

mish neboj, Patkovi to neuskodi a okrem toho v nejakych 8 rokoch mliecne zuby vypadaju takze kym sa bude zenit bude fesak ako hrom 😉

letuskah
22. feb 2009

maji no este ze si sa kukla kto vsetko ta spominal 😀 😀 super ze si svieza a oddychnuta a aj Kubko u nasich mna vobec nepotrebuje ale aspon mam chvilu klud

no a karneval bol super, najskor sme sa s chlapom pohadali lebo on chcel ist autom a ja pesi (15min od domu lahkou chodzou je straaaaaaaaaaaaaasne daleko) a decko navyse bolo nevyspate tak som vyhrala, ulozila som Kubka do kocika a cestou tam spal.
zo zaciatku bol vyvaleny z tolkych deti, ani si nevsimol ze ma kostym a ciapku na hlave, ale potom sa rozkukal a zabaval sa, upratoval rozhadzane gulicky, normalne prisiel k cudzej zene, zobral jej z ruk gulicku a masiroval ju ulozit do skatule 😕 no a potom tam lietal s furikom plnym auticok a s kocikom. brutalne sa tam vyjasil, tak som rada, lebo som sa celkom bala ci nebude plakat z tolkych deti a z toho ruchu 😵 😵 😵
fotky pridam ale mame hlavne videa tak ked ich chlap zmensi dam ich na you tube

letuskah
22. feb 2009

fotky su tu: http://picasaweb.google.com/jozef.krivan/Karnev...
a kukla som aj Lenkine ale pre moje oci ste tam strasne malicke tak ani nevidim ze by boli dvojky nejak nespokojne

joj a novinka, konecne je 4. stolicka vonku, uz len druhe 4 a ocaky 😝

lenkamt
23. feb 2009

dobré ránko 🙂

včera to s tým slnkom vyzeralo nádejne a dnes neviem ktoré auto na parkovisku je moje 😝 normálne ďalších 20cm snehu 😝

Kubko bol krásny, mamina fešanda 🙂

naše zase mrnčali celú noc a tie zuby asi behajú hore dole, zas im to trvá 😠

zuzana76
autor
23. feb 2009

ahojteee

PP, potvora chodi castejsie do Nitry, ale vcera pisala,ze potratila ☹ , takze uz nie je tehu

zuzana76
autor
23. feb 2009

no pri kave docitam este, dost vela ste toho popisali 🙂