Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
2. jún 2009

ahojte

no tak mi sme už späť , vrátili sme sa nedeľu v noci, cestu malá zvládla podľa možnosti super, ale ved 12 hod. autom je veľa aj pre dospelého ale bola dobručká . 🙂 tam sa jej veľmi páčilo , bolo tam dosť detičiek a aj program sme mali mužovou sestrou pripravený na každý deň tak nám to rýchlo ubehlo, počasie bolo tiež ok ani teplo ani zima svietilo slniečko ale bolo príjemne, pridám aj nejaké foto.

nemám šancu všetko prečítať tak aspoň tak zbežne.

chorým detičkám prajem skoré uzdravenie, maji Lilianke pofúkaj bolačku

fotky som popozerala ret Lucka je zlatunká , zuzka paťko je tiež zlatý aj zo sesterničkoui, aby som na niekoho nezabudla jáj aj lenka mala foto aj tie su super a leni podľa mna ti tá blond farba na vlasoch veľmi pristane. 🙂

a k zubom no tak mi už máme kompletný mliečny chrup čiže 20 zubov posledné 2 horné stoličky nám vyšli vo Švajčiarsku

slavenas
2. jún 2009

k pošte, ja som bola veľmi prekvapená, po sto rokoch milo, že nám tú trojkolku ktorú sme objednali pre malú , priniesli až domov , tak to som teda nechápala a pritom bola celá zložená tak to bolo dosť veľké . Takže časopis s cumlom neprinesú ale zloženú trojkolku ano.... 😀 😀

letuskah
2. jún 2009

ahojte
my noc nic moc, stale sa budil, nevedel dychat kvoli soplom a kaslal z toho ale hadam dalsia uz bude OK, nadchu mam uz aj ja tak fajn sme tu obaja usopleni zavaleni vreckovkami 😝
a nova flasa uz nefunguje zas nechce pit ale zase kkazdy den novu nemozem kupovat 😒 este mam jupika a hipp stavy tak snad to zaberia

zuzi ja som nevravela ze ako dvojicky ale ako sestri ano, my sa s brchom napr vobec nepodobame, on je po mame a ja po otcovi akurat niektroe crty mame ja po mame a on po otcovi a nestretavame sa v tom velmi.

slavi super ze ste to zvladli, hlavne ta cesta asi musela byt najhorsia

inak my cakame este 4 stolicky a tri ocaky 😝

letuskah
2. jún 2009

slavi to zavisi aj od toho co ten dotycny objedna ake dorucenie lebo nam tiez baliky chodia nosit osobne, posledneho polroka ale casaky a pod ako nahle su trochu hrubsie tak si najdeme listok

mishelin
2. jún 2009

ahojte,nestiham vas citata vela toho popisete,tak ja len ze uz mame po pohrebe,no bolo to strasne ☹
ret-stym psikom mi je luto,uplne ta chapem,vsak sme pred rokom museli urobit to iste nasemu,len stym rozdielom ze nas veterinar nemal uspavacku tak ze chodte si ho odstrelit 😠 noo my sme tu fakt na urovni nejakych apacov 😠

lejla77
2. jún 2009

Ahojte 🙂

musim sa postazovat, mam novu kolegynu - koniec sveta. 😠 Vsade bola, vsetko vie... no na nervy som z nej. Nic pri nej nestiham, lebo len kvaka a chvasce sa. 😕

lenkamt
2. jún 2009

Slavi - dík 🙂 a super že vám bolo super 🙂 no a komplet chrup ticho závidím 😔

Mish - ☹

Lejla - kolegyni odkazujem nak ťa nechá na pokoji, že potrebuješ kvákať s nami 😀

halooooooooooo Mimi, Bilu - chcem podrobné správy zo včerajška 😀

lejla77
2. jún 2009

lenka:
dobry postreh 😀 😀 😀

slavenas
2. jún 2009

po hodine som vošla do izby a dieťa stojí po tichu v postieľke ako mäkké i no nechápem

letu prajem aby bola ďalšia noc ok a aj tebe rýchle uzdravenie.

lejla kolegynu treba asi rýchlo zavaliť robotou 😅

slavenas
2. jún 2009

mish úprimnú sústrasť 😢

bilushka
2. jún 2009

Uz som to tam pridala a speci pre Lenku-mna to feeest obtazuje, lebo to zmensovanie je debilne a nejako som to moc pozmensovala, ale tak obrysy vidis, takze si prosim pochvalu za ochotu, uz nabuduce ani nenapisem, ze sa mame stretnut, lebo zase budes chciet fotky 😀 😀 😀

Stretko bolo tradicne vyborne, Gretka je stale chutnucka a kludnucka, podarena bola, jedine slovicko, ktore z nej v ten den vyslo bolo PAPAŤ 😀 😀 😀 A Bailey ma aj veliku sympatacku segru a sa na seba aj dost podobaju, takze vysledok ze kocky su obidve 😉
Mimikovci klasika - rozbehani po celom ihrisku a vode, takze sa mi ich podarilo odfotit az na jednej fotke, kedy Majka volala muzovi, nech uz pride, lebo ju porazi 😀 😀 😀

Varim, takze pikosky, neskor 🙂

retaux
2. jún 2009

Ahojte!
Slavenas: super, že ste si urobili výlet a tešíme sa na fotky 😉

Lenka: tak čo, kakanie ešte nebolo dnes? 😀

Letu: snáď už bude dnes Kubkovi lepšie, veď už je to dosť dlho. My tiež ešte nemáme 3 a 3/4 očných a 4 stoličky.

lejla77
2. jún 2009

bilu:
velka pochvala, fotky su superske. 😎 😎 😎 Neviem, kto je ten blondiacik pri fotke ze MDD. To je Matejko?

lejla77
2. jún 2009

Prave som volala dr. za vysledky vyteru z nosa - tak nalez OK, moraxela zlikvidovana. 😎 Sa tesim, dufam, ze ju za 1 tt nedonesie zasa. 😠

letuskah
2. jún 2009

bilu pekne fotky a to bolo tak teplo?? ja mam stale pocit ze je zima a leje, teda u nas to tak je okrem dneska...

slavenas
2. jún 2009

bilu fotky super a ved si šikulka dobre sa ti podarilo pozmenšovať 😉

aj ja som už dala dáke foto , len je strašne málo takých kde nie sme my s mužom.

letuskah
2. jún 2009

lejla super, ja myslim ze ma aku taku imunitu proti nej teraz tak hadam by to nemal zase odniekial dovliect 😉

letuskah
2. jún 2009

slavi sak nam tvoj muz nevadi a ak to jemu vadi tak vraz namiesto jeho tvare velke srdce 😀 inak fotky su pekne, zajko mal predpokladam velky uspech 🙂

bilushka
2. jún 2009

lejla, tak velka gratulejsn k vysledkom, snad uz si Stanko vybudoval imunitu a nebude uz tak casto chybat v jaslickach, aby si stale nemusel zvykat nanovo...

Ten blondacik je Matej, ano.

Letu, aj mne sa zdala kosa kym sme boli doma tak som malemu dala aj pancuchy, ale bolo horuco, ja som prisla uplne spotena.

Slavi, tak to mas uplne opacny problem, ja mam minimum fotiek s malym, vacsinou je na fotkach len sam.

Leni-uz mam tu Mamu, kedy sa stretneme, na ten cumel? 😉 😀

Vcera som nesplnila bobrika u Bailey, lebo som jej nedoniesla knizky, lenze ja som prave myslela, ze ako pise, ze ju Lenka nabalila, tak ja uz nemam nosit nic a ona si naschval nezobrala vsetky od Lenky, ze ja jej dam, tak ma to mrzi ☹

retaux
2. jún 2009

Bilu: fotky sú super 😉

Slavenas: veď my sme aj na vás zvedavé 😀 Na tej poslednej ste vy alebo tvoja sestra?

lejla77
2. jún 2009

Tak, ja som tiez pridala nejake fotecky. 😉 nech vidite, ako sme narastli. 😎

slavenas
2. jún 2009

letu zajko si po nájazde detí začal hrabať jamu do zeme 😀
a to srdce 😀 😀 s nohami, rukami ?? som si to predstavila 😀 😀 vieš ale to by tam asi museli byť dve srdcia lebo aj ja tam nevyzerám bohvieako 😅

lejla super že ste sa toho zbavili.

lenkamt
2. jún 2009

Bilu - 😀 tak mi budeš posielať nezmenšené fotky 😀 si šikulka, teším sa že som vás po dlhom čase videla , aspoň na foto.

stretko dáme 26.6. na letisku 😀 alebo 7.7. tiež na letisku 😀

REt - ešte nekakala 😖

slavenas
2. jún 2009

ret to sme my , ja sestru nemám 🙂

lenkamt
2. jún 2009

Slavi - pekné fotos, malá vyzerá byť riadny šintrík 🙂

Lejla - Stanko aký fešáčisko 😵

my sme už hore 😒

slavenas
2. jún 2009

lejla Stanko je krásny modrooky chlapček a sa mi zdá že celá mamina.

lejla77
2. jún 2009

DAKUJEME, STE ZLATE 🙂 😎 😵

letuskah
2. jún 2009

lejla Stanko aky je fesak, strasne zlaty je 😵

retaux
2. jún 2009

Slavi: Nehovorila si, že ste u sestry boli 😅

Lejla: Stanko vyzerá riadny nezbedník, má také nezbedné kukuče 😉

lejla77
2. jún 2009

ret:
to teda je 🤐