Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulik23
23. feb 2009

dobru chut.
ja som sa uz najedla pri vas. 🙂

retaux
23. feb 2009

Ahojte!

V prvom rade chválim karnevalové fotky Letu aj Lenke.

Bilu, PP: skoro sa uzdravte.

Lucka chodí doma len vyzutá, keď ju obujem, papuče sú do minuty vyzuté, ale napr. u našich si ich nechá - ony bývajú na prízemí, tak jej tam je možno zima. A čižmy máme jedny od číňana a takú vysokú klenbu som na žiadnych iných topánkach nevidela a Lucka si ich stále pýta, iné nechce nosiť.

slavenas
23. feb 2009

Ahojteeee baby

konečne som sa sem dostala 🙂

my sme boli v sobotu na tom karnevale a aj sme si odtiaľ odniesli nejaký vírusík , 😠 takže už som dnes bola aj u dr., Vanes mala v sobotu večer teplotu a v nedeľu už teplota nebola len soplíky a kašel. No ale vraj ten kašel je len z tých soplíkov a nijaký zápal tam nie klop, klop tak super . Pridám aj nejaké foto . 😉

letu krásne fotky , Jakubko je feši. 😉 😉

leni tiež pekné foto . 😉

maji super že výsledky sú ok

adi gratulujem k stoličke

Baby ktoré ste choré prajem skoré uzdravenie .

A ja som nikomu nechýbala fňuk , fňuk 😀 😀

Vanes tiež chodí doma väčšinou vyzutá , lebo podobne ako Lucka si papučky sama vyzuje.

slavenas
23. feb 2009

tak som pridala foto ale nie sú veľmi kvalitné 😖 lebo neviem prečo ... asi preto že som fotila ja 😅 , muž natáčal tak to bude hádam ok 😔 😔

letuskah
23. feb 2009

ahojte
dakujeme za pochvaly, Slavi jasne ze si nam vsetkym chybala 🙂 a uzdravte sa 🙂

maji super ze su vysledky OK ale ja si myslim ze ak ma mat alergiu na nieco tak ju ziska vekom, hlavne ze teraz nema a co sa tyka tej imunity tak s liekmi opatrne a budujte jej imunitu chodenim von, medzi ludi a podobne

baby tie co sa chystate na tu hudobnu kam budete chodit? ja nas chcem prihlasit len neviem ci tu pri nas alebo by som chodila niekam do mesta

letuskah
23. feb 2009

slavi vaneska je zlata, ja som tiez chcela taky kostym ale moje dieta by neznieslo nic na hlave, ale krasna je 😵 😵

slavenas
23. feb 2009

letu ďakujem , to bolo tiež také asi ako u Vás že ked zbadala deti tak ani ju nenapadlo že má niečo na hlave 😅

ozaj baby vedeli ste že očkovanie proti pneumokokom už nie je hradené poisťovnou, už sa zasa hradí plná suma . Ja som dala na radu svojej dr. 😠 aby sme dali len jednu dávku pred dovršením 2 rokov , lebo vraj je to zbytočné keď nebývame chorý a teraz toto 😒

letuskah
23. feb 2009

a moje dieta sa tiez stale vyzuva a momentalne tu beha bosi, topanky mu drahe nemienim kupovat lebo nie som zastancom nazoru cim drahsie tym kvalitnejsie ale zase cinske tiez nie, to ani sebe nekupujem, takze nieco medzi

no a najnovsi hit je nakvapkat si vodu na stol alebo zem a potom to ako pes vylizat 😝

slavenas
23. feb 2009

adi ten koláč robievam aj ja a tiež nám chutííííííííí.

lenkamt
23. feb 2009

Slávka - však bol víkend tak tu bolo ticho a nikto nikomu nechýbal 😉

zavolaj si do svojej zdr.poisťovne, lebo by to malo byť tak že keď už máte jednu dávku zadarmo tak ti preplatia aj druhú, platia len deti narodené pred rokom 2009, ktoré nemajú ani jednu dávku - tak som to pochopila ja, ani my by sme nemali platiť za Lenku lebo mala kontraindikáciu a nemohli ju očkovať vtedy , teraz by to mala mať zadara. aj keď neviem či sa ešte nejakého očkovania dočkáme, stále má len tbc 😖

slavenas
23. feb 2009

leni , ano to je pravda s tým že ak tam jedno očkovanie bolo zadara tak a tie ostatné pokračovacie sú , lenže mi sme mali byť len 1 x očkovaný v júly a to pre nás neplatí 😒

slavenas
23. feb 2009

... píšem ako madar ...

letuskah
23. feb 2009

slavi mne to dr vysvetlovala tak ze poistovna uhradza do 2 rokov s tym ze do 1 roka su tri davku, do 2 rokov dve davky a po 2 rokoch 1 davka a nam radila ze pred dovrsenim 2 rokov mu predpise aby to mal uhradene este poistovnou ale pichne mu to az po dovrseni 2 rokov aby stacila len jedna davka

inak kedy idete s detmi na prehliadku? mne vravela ze az v troch rokoch a sa mi to zda cudne

lenkamt
23. feb 2009

áno Letu až v troch rokoch 😅 aj mne je to proti srsti ale čo už 🤐 tak neviem s tým prevenarom, Lucia má dve dávky po roku takže je komplet. Lenke dám asi len tú jednu po dvoch rokoch, ale nie som si istá. celkom je fit aj bez očkovaní 😅

slavenas
23. feb 2009

ano letu tak to malo byť aj u nás že dojdeme v júly a dá nám predpis a zaočkuje ju pre dovršením 2 rokov a vraj vtedy stačí jedna dávka ale že už to poisťovna neprepláca

slavenas
23. feb 2009

mám z toho chaos idem zavolať do poisťovne

letuskah
23. feb 2009

leni ja tiez nad tym prevenarom rozmyslam

chapete to? chcem ulozit decko a sused zacne vrtat 🙄

letuskah
23. feb 2009

aha no zavolaj budes mudrejsia, som zvedava aj ja na to

lenkamt
23. feb 2009

aj som zvedavá 😀

slavenas
23. feb 2009

letu , tá ženská mi povedala že prevenar sa prepláca ale že sú tam nejaké zmeny a vraj ked sme neboli doteraz očkovaný a čakali sme na tie 2 roky a menej dávok tak to sa neprepláca. A poráža ma z toho lebo , doteraz síce nebola chorá ale čo bude napr ked pôjde do školky to nikto netuší

letuskah
23. feb 2009

slavi asi zistili ze to ludia takto robia aby sa vyhli doplacaniu, no ked bude chora tak zaplatite, tak ako vsetci v odbrej viere ze ochrania svojho mrnusa, no ja aj tak pockam kym bude chodit do skolky alebo jasiel a podla toho ako bude byvat chory tak sa rozhodnem, po poslednom ockovani mam z toho len stres

bilushka
23. feb 2009

Ahojte,
to s tym prevenarom je zase aky bordel 😅
Ale ja uz som sa nad tym rozculovala, lebo kamoske sa stalo presne to iste, ze cakala na vyssi vek svojho maleho, potom ho dala zaockovat, este v lekarni sa to akurat menilo tak mali z toho gulas, tak jej povedali, ze nemusi doplacat nic a potom jej volali domov, ze nech to pride zaplatit, ze uz sa to plati.

Letu, ak sa bojis dat ockovat len kvoli teplotovaniu a inym vedlajsim ucinkom, tak tato prevenarova injekcia je uplne super tolerovana-vraj-vravela moja lekarka, dokonca sa moze aj kombinovat, my sme dostali druhu davku tusim so zltackovou injekciou.
A sa mi velmi paci pristup tvojej lekarky ako ti to poradila, ze by ste to oklamali 😵

No ale teraz preco som sa prihlasila?
Ako mam ziskat rychlo vela penazi pre mojho tucniaka a preco ma uz aj Letu predbehla so svojim coklom 😀
Stale chodim po vsetkym izbach a hladkam inym zvery, ale ide to iba po 25 minciach 😀
A Lena nechod mi furt mlatit mojho Joachimka!!!
Ja s nim chodim aj von ho vencit, aby ti vratil nakladacku! 😀

letuskah
23. feb 2009

bilu musi ti ho pohladkat niekto iny a dostanes padika 😀 a mne lenka tiez zmlatila mojho drobcacika 😠

lenkamt
23. feb 2009

tak získavam prachy, vy trubky 😀 a ja vám ich aj každý deň hladím aby ste mali aj vy prachy tak kľud 😀

bilushka
23. feb 2009

A mne mojho nikto nechodi hladkat ☹
Letu a za co si ty dostala tolko bodov za zazitky-teda okrem tej nakladacky? 😀
Ako mu mam zhanat stravu, uz som mu vcera dala pizzu a teraz tam nic nema uz, to sa ma tiez kupovat?
No moj chudak bude stale iba chodit sa vencit, to je zadara 😀 😀 😀
Ale vzdy mu Papulka a Pogy kyvaju spoza okna 😀

lenkamt
23. feb 2009

JA ÁNO, aj včera aj dnes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkamt
23. feb 2009

už mu musíš všetko kúpiť aj mydlo aj jedlo 😉

A ĎAKUJEM ZA DARČEK - to máme asi za tú bitku 😀

lenkamt
23. feb 2009

a úloha pre všetkých - zožente nám prosím toto:
http://nd.blog.cz/t/twinspudinkg.blog.cz/obrazk...

bilushka
23. feb 2009

Hej, ja som ti dala maslicku a som ta bola skontrolovat a pekne ti ju vidno a od teba som dostala neviem co modro biele ( 😀 😀 😀 😀 ) a neviem kde to mam.
Jedlo nedostane, ja mu chcem kupit okuliare, tak setrim na ne.
Aj nejaky kvet by sa mu hodil do chyze.

letuskah
23. feb 2009

bilu musis vsetko kupovat, dnes uz neni nic zadara a ja chodim hladkat a zacnem aj mlatit 😀