Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. jún 2009

inak ten náš hotel má teraz suprový last minute 10dní za 400 čo sme my platili za 12dní 940 😕
tak šupky hupky chodte to tam obzrieť pred nami 😀

letuskah
12. jún 2009

baby lamem muza na chorvatsko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkamt
12. jún 2009

tak držíme palčoky 😀 a ako to robíš? teraz na obed? malý spí? 😀

letuskah
12. jún 2009

leni cez telefon 😀 je na sluzobke vo francuzsku a som zacala ake pekne fotky sem davate a tak podobne 😀

katika1
12. jún 2009

leni to si kde našla? ja som to kukala
letu a kam chorvátsko? mne tak vadia kamenné pláže ☹

slavenas
12. jún 2009

ahojte kočky,

jáááj dobrú temu ste začali, ja by som na domy mohla pozeráááť, hlavne sa teda orientujem na pôdorys to by som vedela aj celý den , už len aby sa aj nám ráz podarilo. 😵 😵

meg ja som hlava deravá vždy zabudnem Gratulujem ku skúškam . 🙂

kati máte pekný domček. 🙂

lenkamt
12. jún 2009

ahoj Slavka 🙂

Kati - daj si www.medina.sk a hneď na prvej strane maš dole last minuty, tak hľadaj turecko alba resort 😉

lenkamt
12. jún 2009

Letu - však nedávame fotky dovoleniek, dnes sme frčali na domoch 😀 prehováraj ho na dom 😀

katika1
12. jún 2009

leni za tú cenu by som nahovorila aj starého 😀 ale ked už tak ne ten termín ako máte vy 😀

letuskah
12. jún 2009

idem hladat nieco kam sa da ist autom, aj to lignano sa mu celkom pozdava tak mozno pojdeme, musim mu predlozit cenove ponuky a pocet kilometrov 😀

leni mima uz davala fotky aj linky davate tak ho namotavam ako sa len da 😀 na dom ho nemusim prehovarat, to mame v plane ked zacnem do roboty chodit tak chceme na volaky pozemok nasetrit len v BA je to dost tazko lebo je to drahe a mimo BA zas dochadzat do prace v rannej spicke je zabijak...

lenkamt
12. jún 2009

tak potom je tam toto:
http://www.medina.sk/result_medina.aspx

od 20.6.-1.7 to by sme tam boli spolu 4dni 😵 😵 😵

katika1
12. jún 2009

slav dík 🙂
leni 😀 😀 😀 veru letu, teraz letí dom 😀

katika1
12. jún 2009

leni od 1.7 do 11.7 je tam tiež a to ešte pojde dolu cena 🙂

lenkamt
12. jún 2009

Letu - my teraz pozemok /vlastne záhrada/ do 2012 musím nájsť robotu, chlap si udržať miesto a vybaviť zo záhrady stavebný pozemok + doplatiť pôžičku na auto, a v roku 2012 ak splníme všetky podmienky ideme nato 😀 hlavne že už teraz vyberám dom 😀 😀 😀

lenkamt
12. jún 2009

Kati - tak poďteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

katika1
12. jún 2009

lenka aké plány 😀

katika1
12. jún 2009

leni predložím večer chlapovi 😀 ale aj tak je to drahé 🤐 teda my máme menší rozpočet ako vy 😅 ozaj a budete mať apartmán?

lenkamt
12. jún 2009

však ma poznáš 😀 😀 😀 všetko naplánované 5rokov dopredu a keď príde na vec stratím chuť 😀

katika1
12. jún 2009

tak chlap má z teba radosť ak všetko plánuješ a potom stratíš chuť 😀 😀 😀

slavenas
12. jún 2009

leni ja vyberám dom už 5 rokov a ešte nemáme ani približný termín ako vy.
u nás je problém pozemok , lebo muž má krááásny veľký pozemok tam kde bývajú naši a aj jeho mama, a ja tam stavať nechcem , keby sa tak dal presťahovať ten pozemok to by bolo super. 😵

lenkamt
12. jún 2009

Kati - u nás všetko takto funguje 😀 presne si to odhadla 😀

asi máme normálne izby, Verča bude s Ivkou a maminou na prístelke a nám majú dať dve postieľky. však uvidíme, lebo napr v egypte nám dali rodinnú izbu, kde okrem izby a sociálky bola aj akože obývačka ešte s jednou telkou a ten gauč sa dal rozložiť na spanie 😵

lenkamt
12. jún 2009

Slavka - tak predajte a kúpte tam kde chceš ty 😉

ja raz chcem, raz nechcem, však uvidím furt je ten pozemok lepšia investícia ako pchať prachy do banky 🙄

katika1
12. jún 2009

slav svokry nežijú večne 😅 😀 😀 takže daj sa nahovoriť 😉
leni 😀 som nevedal že vy idete celá delegácia 😅

katika1
12. jún 2009

baby ten dom stojí za to fakt.. v lete terasa.. nič lepšie si neviem predstaviť 🙂

lenkamt
12. jún 2009

no moja, však ja si chcem aj odýchnuť 😀 takže musíme ísť delegácia 😀

katika1
12. jún 2009

ved mi došlo 😀 ja som chcela zobrať mamu a ona nesadne do lietadla 🙄

slavenas
12. jún 2009

Môj muž nechce predať lebo si myslí že ma nalomí 😲 😅 a tiež je pravda že určite by sme nekúpili v okolí NR pozemok za tú cenu čo by sme dostali za ten tam . 🙄 pozerali sme a je to tu dosť drahé

slavenas
12. jún 2009

leni ale fakt Vás ide dosť , a ide aj muž ??

slavenas
12. jún 2009

kati to je aj moja predstava - v lete sa zobudím a v pyžame šup na terasu , kávička, dieťa sa hrá na trávičke .... 😵 😵

lenkamt
12. jún 2009

ide, dnes mu generál odpísal že teda môže 😀 chudák už sa tešil že zostane doma, lebo tam je už 38C a to on nemusí 😀
ale aspoň pôjde Ivka s frajerom ešte raz 😀

ozik idem hodiť ich fotku s mojim zverincom na chvíľu, nak vidíte akého šikovného švagríka mám momentálne 😀