Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Bilushka, 😀 na 99% znamená, že ešte sa musíme stretnúť raz s tou majiteľkou.. 😉 😉 😉

katika1
18. jún 2009

čaute 🙂 bilu a za ten 13.17 ju vyhlásiš za čo ? 😀
a kam idete kam kam kam ? 😉

bilushka
18. jún 2009

Inak aj mna caka zehlenie, som vcera ked mali Mimikovci prist schovala kopu do skrine 😔
A upratovala ako besna a oni nesli dnu a este nam aj vino doniesli.
To uz si nadrobili na dalsiu navstevu, kedy sice uz nemusia nic doniest, ale ja musim zase upratovat.
Takze zase som z toho najhorsie vysla ja 😀 😀 😀 😀

meganik
18. jún 2009

caute tak nam konecne skladaju dole lesenie...konecne budem moct umyt tie nase hnusne okna 😝

no havrix som dneska bola akoze vybrat a lekarnicka zahlasila, ze chce za to 36 € tak teraz neviem, asi sa v tej lekarni u majky fakt pomylili, lebo mne povedala, ze si to neplatim jedine, ak by bola Natalka v priamom ohroze ni zltackou 🤐

peti...jemine to co za kravu do teba naburalo 😒 inak nas dneska skoro na prechode preslo auto a rovno vsetkych troch aj s muzom, jeden nam dal prednost uz zdialky blikal, aby sme vyrazili a ten za nim to nevydrzal a zacal ho brediehat a rovno na nas 😖 tak sme utekali a bolo to fakt o chlp, este mm hovori, ze keby ten sofer vystupil, ze by mu dal asi na hubu 🙄

mimi takze sa stahujete do tychto koncin, no neviem, ci sa vam tu bude pacit...no ale ved snad sa uz aspon konecne stretneme 😵

mimi.k
18. jún 2009

Kati, veď toto 😀
a ideme do Turecka 😉

bilushka
18. jún 2009

Katulienkaaaaaaa vitaj!
Uz si prechlastana a preoslavovana z titulu, ze ani na kona netrafis!!!

Prispevok o 13:17 som presla velkou ignoraciou 😀

bilushka
18. jún 2009

Ja si tiez myslim, ze sa v tej Majkinej lekarni pomylili a budu nam este volat 😔

Meg, preco by sa tu Mimi nemalo pacit?
Este bicykel si musia doniest a bude to uplne idealne!

bilushka
18. jún 2009

36 je inak vela za Havrix, malo by sa platit 30,60 €

mimi.k
18. jún 2009

Meganik, nám ide hlavne o to mikroprostredie, alebo ako by som to nazvala 😉 a nebudeme tam navždy...možno keby som kupovala ten byt, tak sa rozhodnem inak. Ale napr. tá mladá rodina, čo tam bola doteraz, tak im sa tam páčilo a chceli si ho odkúpiť od tej pani, ktorá ho prenajíma, ale nechcela predať. Tak z toho usudzujem, že tam boli spokojní. 😉

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu, mam aj so zelezom

bilu, tebe to dnes ide

ze prechlastana z titulu 😀

bilushka
18. jún 2009

Ten byt som chcela kupit aj ja, neviem co ta mlada rodina sa mi do toho montuje, kedze uz jeden maju 😀
Vsetci aki prachati zrazu by iba byty skupovali 😀

mimi.k
18. jún 2009

Bilushka, s tým upratovaním sa netráp, nabudúce neupratuj. 😀 😉 zavriem oči a mm je to úúúúúplne jedno 😀 a v podstate aj mne 😀

bilushka
18. jún 2009

Zuzi, vies ja podla seba sudim teba a ja som teda titul oslavila jak sa patri 😉

meganik
18. jún 2009

bilu co ja viem..ja to beriem podla seba, moj nazor, ze ak si mozem vybrat, tak sem by som moc nesla...ale ved ma zase nezjedzte...ved aj ta tu zijem a este rok zrejme aj budem...inak tam kde byva bilu smer vrakunsky je to celkom v pohode a pekne 😉

tak este mam druhy pokus na ten havrix, tusim sa to preockovava o 6 mesiacov 😕

mimi.k
18. jún 2009

Nooooo...a ešte, všetky faninky Palondera hláste sa...predtým v tom byte býval on 😎 😀 😀 môžete sa prísť nadýchať umeleckého vzduchu 😀 😀 😀 😀 😀

mima07
18. jún 2009

tak vidim ze som stratila kamosku ze bilu 😠 uz ti chybat nebudem ale skocim k mimi 😀 😀 😀
bilu prstiky v ockach dostali aj mna 😀 😀
fakt je vonku take teplo musim ist vyskusat by som malemu napustila bazen a bol by pokoj

meganik
18. jún 2009

mima zajtra ma byt este horuco, bazen isto vyuzijete no ale potom sa ma o 1O stupnov ochladit 😠

mimi.k
18. jún 2009

Mima, kľudne, urobíme kolaudačnú párty 😎 😀 😀 😀 a môžeme to spojiť s narodeninovou akože oslavou našich malých ľudí 😉

mima07
18. jún 2009

mimi beriem ta za slovo na kolaudaciu pridem 🙂 a kto je palonder 😲
meg neva on aj tak vsetku vodu povylieva 😀 dnes uz akoze polieval cely bol mokry len cakam kedy z tej studenej vody ochorie

zuzana76
autor
18. jún 2009

mimi 😀 faninky Palondera 😀
bilu 🙂

zuzana76
autor
18. jún 2009

mima ty nepoznas Marcela palondera 😀 , srandujem, chodil s Anitou Soul 😀 , tak to ti uz asi vobec nic nehovori a naspiel piesen - laska

mima07
18. jún 2009

tak som si palondera vygooglila nic mi to nehovori ale sa mi ani nejako nepaci 😀 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

mimus 😀

mima07
18. jún 2009

zuzi ja mam pocit ze vsetci naspievali nejaku piesen laska 😀 😀 ja moc ludi po mene nepoznam aj ked mozno pesnicky maju dobre ale ma to ani nijako netrapi hlavne ze poznam konikarky

meganik
18. jún 2009

mima tak to potom voda nevyjde nazmar...Alex ju vyuzije na polievanie 😉

a nebyval Palonder niekde pri tescu 😕 stale sme ho na okoli stretavali

mima07
18. jún 2009

bilu kde si zdrhla sak sa neboj isto ta este prepadnem sak platis obcerstvenie 😀 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Ok, Mima, ja to tiež myslím vážne...upečiem nejaký koláč, uvarím kafé a je párty 😀 😀 😀 a možno ešte niečo k tomu, nech neschudnete 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

mimuska, jasne 😅 ved to je jedno, ani mna Marcel nejako netrapi 🙂 , no ale bolo by zaujimave - aha a tu spal , aha a tu chodil curat 😀 brrrrrrr

meganik
18. jún 2009

baby neviete poradit, kde by som zohnala taku nepriehladnu foliu na okno akoze na sposob mliecneho skla 😕 potrebujem to nalepit na balkon co mame na medziposchodi, aby tam bordel zbytocne nepritahoval oci susedovcom..nemozem to cele zallepit papierom, lebo by bolo malo svetla na schodisku