Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
18. jún 2009

Mima, uz vcera som ti chcela napisat, ze coskoro budes mat o dovod viac ma prist kuknut, len som to nechcela zakriknut, takze neboj neboj, pocitam s tebou, aj tu super fasa dobru preslavenu zmrzlinu uz otvorili, takze po dovolenke ziadny Avion, ale u nas stretko 😉

A si vstup do seba, ani Hriba, ani Palondera nepoznas 😀 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Zuzka 😀
Viem o ňom len to, že tam býval s otcom a všetci boli radi, keď sa odsťahoval (teda susedia), lebo stále vyhrával. A od tých čias tá majiteľka zakázala maľovať v tom byte steny inak ako na bielo, lebo on mal každú stenu inú a nedalo sa to premaľovať - konkrétne tyrkysová išla vraj dosť zle 😀 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Meg., netuším 😕

bilushka
18. jún 2009

Vy vobec nerozumiete umeleckej dusi, aku Marcel nepochybne ma 😀 😀 😀

Mimuska, bola som si robit knedlu s vajcom, ale obcerstvenie plati a aj akcoska u Mimi plati.

meganik
18. jún 2009

hm tak nic skusim daco poobezerat na nete

bilu chodite na zmrzku tak na vasu stranu, alebo tu blizsie k pesej smerom na kameliovu? a uz zateplujete

bilushka
18. jún 2009

Meg, ved Hornbach alebo Baumax isto take nieco ma.

Mimus, aj my ta prideme kuknut do Senca, lebo Mimikin muz bude chodit do prace trolejom, takze auto mame, takze dame dve sedacky a ideme sa kupat k vam 😵 😵 😵

bilushka
18. jún 2009

Mima, myslela som k vam ako do Senca, nie k vam domov, nelakaj sa 😀 😀 😀

mima07
18. jún 2009

bilu aky hrib 😲 😲 😲 😲 to bude tym ze su nejaky mladi pre mna a taki ma nezaujimaju co s nimi 😀 😀
A kedy sa to vraciate idem si to zapisat do kalendara

mima07
18. jún 2009

Bilu tak to si ma teraz nasrala len sa kup v senci u nas by si to mala lepsie ale ako chces ☹ ale sofer bude mimi tak sa uvidi ako sa ona rozhodne 😀 😀

bilushka
18. jún 2009

Mimus, ty si vecne mimo, ako to robis 😀 😀 😀
Ved Stefan Hrib co ma Lampu na JOJ, minule sme sa o tom bavili a tiez si nevedela, kto to je a este si si nedoplnila znalosti. Vraciame sa 28. juna, tak nam daj aspon jeden den na vydychnutie a potom uz fakt mozes prist 😀

bilushka
18. jún 2009

Mimuska ved ja som ti chcela len dobre, aby si si nerobila s nami starosti 😉

katika1
18. jún 2009

do riti aj ja chcem strtávať Palondera! Sa mi fest páči 😀 to fakt všetci idete do turecka 😲 no doví

katika1
18. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 strtávať nie... stretávať 😀 😀 😀 no možno aj to 😀 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Mne to napadlo, ako teraz pila kávičku a jedla...že nainštalujeme obe sedačky a pochodíme svet, sa teším 😵
A ja chcem ísť k Mime domov, nutne potrebujem rady a inšpirácie do domu 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

katika 😀 😀

mima07
18. jún 2009

bilu asi ma neocaril 😀 😀
katika musis ist dop turecka alebo ostat bez dovolenky jedina baily mala vynimku 😀 😀

bilushka
18. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 strtavat je hlaska roka 😀 😀 😀 😀 😀

Ja nemozem ist k Mime, bo budem mat zase depresie ako ked som prisla od Katiky 😀

mimi.k
18. jún 2009

"ako som teraz pila"....už sa ani neviem sústrediť od samého vzrušenia 😀 😀 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

bilu, ze , katika ked prikvitne, tak som sa tak rozkvikala od smiechu,ze som az skoro maleho zobudila 😀

mima07
18. jún 2009

mimi cakam vas uz datum mam v kalendari 😀 😀 tusim pred vami pozvem lenku nech poupratuje ja zabavim deturence 😀 😀 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

aj ja mam vynimku, my ideme do spanielska a aj mmem nem turkia

mimi.k
18. jún 2009

To ako ja som raz napísala, že sa mi niečo "píčilo" namiesto páčilo 😀 😀 😀

katika1
18. jún 2009

bilu netrep 😝 a si skritizovala náš pozemok.. tak už máme dvakrát taký 😀

zuzana76
autor
18. jún 2009

mimi, pamatam aj "picila" mali by sme si to niekam zapisovat

bilushka
18. jún 2009

Mimi, este som ti chcela napisat, ze ked budete byvat u nas, tak chlapi pojdu s detmi a vtedy budeme zehlit, ja to tak mam, lebo maleho spanok sluzi predsa aj mne na oddych, nebudem teraz zehlit 😉

mima07
18. jún 2009

zuzi ze rozkvikala 😀 😀 😀
baby necarújte tu s tymi slovami skoro som sa zadusila

katika1
18. jún 2009

😀 😀 😀 😀 kozy... a pamätáte na môj chlp, miesto moj chlap 😀

bilushka
18. jún 2009

Kati, ja som skritizovala vas pozemok? 😲
Mimus bola si tam tiez, vies nieco o tom???

mima07
18. jún 2009

bilu neboj po navsteve u nas nebudes mat depku moj dom je sice vacsi ale tak nevynikne lebo ja mam stale nieco porozhadzovane 😀 😀 😀 tak kludne mozte dojt a ked bude katika doma tak sa moze pripojit urobime zurku 😀 😀

mimi.k
18. jún 2009

Bilu., to si akože zoberieš kôš pod pazuchu a prídeš? 😀 Budeme tandem...v tej veľkej chodbe sa bude teda žehliť 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kto ešte príde? Mima? 😀 😀 😀