Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lejla77
24. feb 2009

peta:
to ste sa z toho rychlo dostali. My sme este stale doma 😖 Sedimentacia uz klesa, ale tento tyzden mame byt este doma - este ttrosku sopli a sem-tam zakasle. A mali sme aj v nose nejakeho bacila. Tak mu zasa brala stery.
No, mam novinku, muz uz nechce davat maleho do jasli. Ze on to nebude platit ☹ a uz sme 3 tt doma. 🤐 Chce, aby sme ho na striedacku vozili k mojej mame a k svokre 😔 Tak neviem, ako to poriesime. 😔

lejla77
24. feb 2009

Najväcsia sranda je, ze mame posrate auto 😠 😠 😠 Vcera som ostala visiet aj s malym - musel ma jeden chlap odtiahnut - strasne zlaty bol. Ja som stresovala a on mi pomohol.

lejla77
24. feb 2009

normalne v dnesnej dobe som bola z toho soknuta, aky bol akcny - hned mi natiahol lano - a jeho zena soferovala ich auto a za nase sadol on a potom nastartovalo a isli za mnou az ku nam do dediny, aby sa mi nieco nepokazilo. No nechapala som. Este aj lano mi nechali, lebo sa nedalo odviazat zo skoby. Nechceli ani peniaze. 😕 Potom sme auto doma skusali a vsetko islo.
A dnes som isla do prace a cestou som sa stavila na pumpe - natankovala som a zasa som nenastartovala. Musel ma znamy potlacit a zasa nabehlo. Som z toho na nervy- nieco tam nebude OK. Bez auta sme uplne vyradeni. S malym sa neda bez auta pohybovat. 😠 😠 😠

peta28
24. feb 2009

Leijla pokila ste mali tu moraxelu v nose (tusim tak sa to pise), tak to mala aj Timka, ale ze vraj to ma 90 % ludi a vacsinou sa to nelieci, len ak su dlhodobe problemy. Timka to mala aj v decembri a doktorka to nechala tak, teraz sme mali aj ATB lebo to mala na prieduskach .
3 tyzdne doma to je teda dost. To vas muselo riedne chytit. Tusim ked ste dlhsie doma tak dostanes nejaku zlavu . ja tiez dufam, ze uz do jari nejako vydrzime.
Super ze sa najdu aj dobri ludia , s tym autom by ma slahlo.
Inac to nie je dobre pokial nie ste s muzom co sa tyka jasiel za jedno. Fakt v tomto treba aj muzovu podporu, lebo ja by som to sama psychicky nezvladla. A preco nezostane muz doma na MD???

slavenas
24. feb 2009

Ahooojte 🙂

Dakujem všetkým za pochvalu fotiek.

V prvom rade musím aj ja pochváliť petine foto no kráááásne , Timka je zlatá . Som definitívne rozhodnutá že už musím aj ja niečo poriešiť, je to pekná pamiatka. 🙂

Tak hneď by som sa chcela spýtať. Zuzana prosím ťa nevieš náhodou o nejakom dobrom fotografovi v NR ktorý robí takéto foto detičiek? Ďakujem

Akvi mi tiež máme v kuse a na všetko – nie , nie , nie

Aj mi prajeme Matejkovi všetko naj 😀

Peti super že ste už zdravý a nech to tak zostane ... 😉

Adi, veď ja som sa už tiež rozhodla že ju dám očkovať podľa toho či bude bývať chorá , alebo nie keď pôjdeme do školky.

baily aj Vanes v poslednom čase vstáva 7. 30 a to zvykla potiahnuť dakedy aj do 9,00 . 😒

leni gratulujem k dalšiemu zubku a pekné koláže si spravila a prosím ťa pošleš aj mne ten program 😀

baby , dieťa mi tu plače nad rozprávkou ... nejaká je citlivá či čo , som jej posunula krabicu z vreckovkami. 😅 😅

bilushka
24. feb 2009

Ahojte,
dakujeme vsetkym za blahozelania, ste zlate a pozorne ako vzdy 😵

Peti, ze sa konecne aj ozves, super ze uz mate po chorobe a Timka zase zarezava v jasliach bez placu...
Fotky su prenadherne a tie vlasky ako jej rychlo narastli, ja som maleho este ani raz tak brutalne neostrihala ako vy malu v lete, iba vzdy konce ked ma moc pomotane a vobec mu to nedorasta a Timka aku hrivu zase 😲
Este ze fakt nemame dievcatko, by bolo plesate, pri chalanoch to nie je az take nestastie 😀

Lejla, no ale ked muz nesuhlasi s jaslami nech navrhne rozumnu alternativu, nie ze budete maleho vlacit po babkach zvlast ked ty a svokra ste na noze, tak to nie je dlhodobe riesenie, zase sa posekate a nebudes jej ho chciet dat a ju ani vidiet a potom vas uz ani do jasli zase nezoberu 😒
No mas tazke obdobie, drz sa.

bilushka
24. feb 2009

A aby som nezabudla, tak Nikinmu synovi Matkovi tiez vsetko najlepsie k meninam 😵 😵 😵
Hlavne nech mu rodicia v ramci puberty moc nelezu na nervy 😀 😀 😀

lenkamt
24. feb 2009

baby aspoň mi odpíšte či vám to ide otvoriť 😉 nieže to poposielam po celej sr a ništ z toho 😀

slavenas
24. feb 2009

lenka idem pozrieť, nevedela som že to už mám...

nika07
24. feb 2009

Bilu, ďakujem odovzdám , samozrejme že mu lezieme na nervy, hlavne teraz, pred monitorom, ked ho stále nútime sa učiť
😎

baileysa
24. feb 2009

leni, ja si to zoberiem zajtra na kluci 😉

peta, pekne tie fotky 🙂

baby, co mate zvieratka na fb, mam pre vas ulohu, jedna kamoska ich ma tiez a ked si dam jej profil, tak hore ako je ze zed, informace, fotky atd, tak ma kolonku ze foopets a jej psa tam mozem vidiet. vy to preco nemate??? dajte si to tam 😀 lebo leni, to co si mi poslala som si aj ja musela adoptovat zviera, a to sa obavam, ze by mi uz neostal cas 😀

slavenas, budem na teba mysliet rano, 😒 ze ako nam "skoro" vstavaju... uz raz mala take obdobie a preslo ju to, tak snad prejde aj toto 😒

nika, vsetko najlepsie aj tvojmu matejovi 🙂
a teda aj mojmu domacemu taslerovi 😅

slavenas
24. feb 2009

leni nejde mi vôbec otvoriť mail 😠 skúšam ďalej

maji4
24. feb 2009

Ahojte tak my sme dnes zasa vstávali 6.30 😒 😝 😝 sok OK dnes je nejaká umrnčaná 😝 ☹

Vidím ,že ste rozoberali prevenar chvála bohu ,že my to už máme za sebou a celkom pekne to znášala 😉 😉

Biluška a Nika vašim synom prajem tiež všetko najlepšie k dnešným meninám hlevne vela ,vela zdravia 😵 😵

Lilianka má zajtra meniny podla českého kalendára lebo v slovenskom neni 😖 tak my budeme oslavovať zajtra 😵 😵

Lenka super fotky si porobila ja to robím v picasse a tiež to super vyzerá 😉 😉

Peti fotky sú super a Timka je úplne rozkošná na nich akurát sa mi zdá taká veliká na nich 😵 😵

maji4
24. feb 2009

Bola som na trhu s kočíkom doobeda a to sa fakt nedá po tom snehu fungovať také mám svalnaté ruky čo som ten kočik tlačila po tej člapkanici no hrozné 😠 😠

mishelin daj vedieť ako ste dopadli zo zubami 😉 😉

maji4
24. feb 2009

Lejla tak to je fakt blbé ,že nie ste za jedno v jasličkách ☹ ☹ držte sa a rýchlo sa vyzdravte 😉

lenkamt
24. feb 2009

Slavi , presne preto sa pýtam, lebo ani mne to v odoslanej nejde otvoriť, ale poslala som si to na atlas a tam to ide 😕 nechápem.

Bailey - tak sa jej spýtaj ako to urobila, lebo my "technické typy" to asi nezvládneme 😀

baileysa
24. feb 2009

maji, tak zajtra budeme vam gratulovat 😵 aj oslavu chystate?
ja som uz na lili myslela, lebo v kuchyni mam aj cesky kalendar,, tam som videla jej meno, len som sa ta vzdy zabudla spytat, ze kedy oslavujete 😉

leni, ok, vyžobrem navod 😉

lenkamt
24. feb 2009

tak aj Nikinmu Matejovi všetko naj 🙂 Lilušinke budeme priať zajtra 🙂

baby, asi to nepôjde otvoriť 😅 😝

maji4
24. feb 2009

baby dakujeme som to tu tak podhodila aby ste nezabudli 😅 😅

lenkamt
24. feb 2009

dobre si spravila 😉 😀

baileysa
24. feb 2009

maji, spravne, musis mysliet na svoje dietatko 😉

maji4
24. feb 2009

veru veru treba sa aj trošku povtierať 😀 😀

lenkamt
24. feb 2009

Bailey - skús či to tam mám, dala som to tam tým pluskom 😀

nika07
24. feb 2009

Ešte raz ďakujeme,

Peti fakt je Timka krásna na tých fotkách,

idem začať upratovať, maliari postupne odchádzaju, tak sa vytešujem
😎

bilushka
24. feb 2009

Slavi ty mas ani postu tiez na gmail, lebo ani mne nejde schranka otvorit, tak ti neviem povedat Leni, ci si to poslala spravne.

Bailey, ty tu nemozes hadzat take inteligentne fory, ze aj tvoj domaci dnes oslavuje, lebo som rozmyslala, rozmyslala a faaaaaaaakt som na to nakoniec prisla 😀 😀 😀 Takze Taslerikovi tiez vsetko naj...k meninam. Zdravi veduca fun clubu 😀

Maji, co ja viem, tak Liliany oslavuju meniny oficialne na Slovensku 19. novembra, aj v nasom rozsirenom kalendari kde su uz rozne divne mena podavane-napr. dnes oslavuje sviatok aj Mateja-akoze zena 😅 , Goran a Jazmina...a aj na nete mi to tak vyhodilo, tu mas zoznam vsetkych menin na Slovensku:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku

Nika a co ste malovali?
Teraz v zime, vy ste sa nejako pustili do zveladovania pribytku!!!

lejla77
24. feb 2009

peta:
hej, moraxelu. A muz nemoze ostat doma na MD - nevyzili by sme.
Inac, dnes sa stara on 😝

lenkamt
24. feb 2009

no ja som iná krava 😀 jasné že aj Táslerikovi všetko naj 😀

Bilu - ono to vyhadzuje že nebezpečný súbor a preto je bloknutý na otváranie 😕

nika07
24. feb 2009

bilu, prerábame obývačku, sme znižovali strop, a stierku, maľovku a tak 😖

bilushka
24. feb 2009

Leni, aj tebe je divne, ako sme na neho mohli zabudnut? 😀
Lebo Bailey to tu uz flaka, chodi tam otrocit zadara a na nas kasle!!!

lenkamt
24. feb 2009

no ja neviem prečo 😀 ja na nich myslím stále 😀