Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mishelin
22. jún 2009

letu myslis na mna 😉

mishelin
22. jún 2009

maji vitaj 🙂 uz si mi po veceroch chybala 😅 😉

mmem_
22. jún 2009

ahojte🙂

letu nech sa vam polepsi a ten kasel presiel?

misch:super, ja este neviem co to bude,mozno tento tyzden sa uz dozviem a uz robili aj ten velky UZV?a uz citis pohyby?

maji:vitaj

a jeden dobry tip do domacnosti. Neodolala som reklame na cif 😀 na obnovu oblubenych veci a vycistila som malemu tenisky a je to fakt dobre,Doteraz som sa marne pokusala vycistit biele miesta na teniskach a teraz to pekne vyslo.
mozno by to vycistil aj ten normalny cif ale ten ja nepouzivam 😉

mmem_
22. jún 2009

no maly sa uz budi tak mam po vegete a ja ze este stihnem navarit no nic 😀

letuskah
22. jún 2009

caute
mmem ja som tiez neodolala reklame a vycistila som mu tenisky a nevyslo, ale skusala som to tym zltym mozno preto 😠

mish ano teraz uz na teba myslim 😀 ale momentalne ma grcacky muz takze to zase odlozime 😔

mmem kubko uz nema kasel nastastie mu to preslo

my sme tiez rano stihli lekaren a potreviny a potom sa rozprsalo, len ma hneva ze cast nakupu mam este v aute bo fukalo a kubko sa toho boji tak som ho musela vliect na rukach 😠

nina87
22. jún 2009

Ahojte,pridala som fotky.
Letuš,ja som tiež skúsila Ninke vyčistiť tie biele pogumované časti na teniskách od trávy ale tým cifom kde su vyfotené tie tenisky a trojkolka a pekne to vyšlo 🙂

nina87
22. jún 2009

inak u nás sú tiež Hody a chceli sme dnes minúť 3 lístky čo nám zostali zo včera ale keď je takto tak nikam nepojdeme 😒
Inak myslela som že Emmka bude prvý krát na kolotočoch plakať ako Ninka keď mala dva roky a nič,usmievala sa 😵

letuskah
22. jún 2009

my kolotoce uz neriskujeme 😀 ale aspon usetrime
nina si ma nepotesila, MUSIM si kupit ten novy cif 😀

letuskah
22. jún 2009

mish a uz si v pohode s tymi nevolnostami a migrenami? som zvedava co sa z toho babetka nakoniec vykluje, ci chalan alebo baba 🙂

nina87
22. jún 2009

aj ja som zvedava co to nakoniec bude 🙂
letus,vyskusaj a uvidis a ked to nepomoze pytaj spat peniaze za klamnu reklamu 😀

mishelin
22. jún 2009

ano pohyby uz citim,a natom velkom UZV som este nebola,no asi to bude ten chlapec,a takl velmi som chcela babu ale nevadi nech je zdrave,to je hlavne...aspon sa muz bude tesit ovela viac 😀

retaux
22. jún 2009

Ahojte!
My sme boli v sobotu v Bojniciach - moc sme si to neužili, lebo poprchalo a ešte sme tam aj neskoro vyrazili. Ale veď ešte pôjdeme niekedy, keď bude krajšie. Včera sme boli na krstinách našej neteri. Robila som v piatok a v sobotu tortu a v nedeľu pred odchodom som ju položila na stôl a za 5 sekúnd bolo po mojej práci - Lucka z nej strhla fľašu a tým pokazila celý poťah torty trochu zvrchu a zboku 🙄Opraviť sa to už nedalo, tak sme išli s takou tortou 😅 A dnes konečne som už išla k zubárke, lebo ma ten zub už nenormálne bolel.

letuskah
22. jún 2009

ret to by ma slak trafil na mieste 😕
mish UZV moze zavadzat, kym nebudes vidiet vlastnymi ocami ci je baba a ci chlap tak mas este nadej 😉
nina uz vidim ako mi vratia prachy a aj ospravedlnenie poslu ked nevycistim kubkovi topanky 😀

dnes som s kubkom 45 min bojovala s 50ml smecty, pritom to ma prijemnu chut 😔

maji4
22. jún 2009

Ahojte dieťatko mi už hajiká , už som aj požehlila a to som mala neskutočnú kopu plienok a mužových pracovných nohavíc a tričiek 😝 😝 , inak by som to ani nežehlila a le fakt to vyzerá strašne a zo začiatku keď bola Lili krpec tak som ich nežehlila a mi hovoril ,že mu kolegina tak jemne naznačila aby si ich ožehlil 😔 😅 😅 tak teraz už poctivo 😅

Ret tak to počasie v sobotu bolo fakt na prd 😒 😒
a s tou tortou my to mrzí mňa by asi šlahlo 😖 😒 😒

Mish ja si celkom myslím ,že to bude baba 😉 😉 neboj a treba veriť ale samozrejme ,že najdôležitejšie je aby bolo zdravé 😉 😉 a keď nie tak Paťko bude mať spoločného výmyselníka a partáka na lumpárny 😵 😵

maji4
22. jún 2009

Let ty si u tej lekárky s malým nebola??

maji4
22. jún 2009

Zuzi ty sa ako cítiš???

maji4
22. jún 2009

mish a ty s tou hlavou ako už tot ak nebolí??

Lenka a ty čo kde si ??

maji4
22. jún 2009

Peti ako je s mužom ešte je doma polavilo mu trošku už ho tá ľadvina toľko nebolí??čo berie aké lieky??

letuskah
22. jún 2009

maji nebola, dnes uz mal aj hustejsie tak rozmyslam ci zajtra ist alebo nie... lebo nema teploty len tu sragoru ale asi by som mala ze? dnes mal aj slusne dopisanu plienku tak sa tesim

baby dostala som mejl tak vam ho tu idem prekopirovat asi to bude na viac a dlhych prispevkov ale stoji to zato 😀

letuskah
22. jún 2009

PREŠKOLOVACÍ KURZ PRE MUŽOV
> Cieľ kurzu:
> Školenie, ktoré by umožnilo mužom využívať tú časť mozgu, o ktorej nemajú poňatia, že vôbec existuje.

> Časť 1: Povinná
>
> 1. Naučiť sa žiť bez svojej mamičky (2000 hodín).
>
> 2. "Moja žena NIE JE moja matka" (350 hodín).
>
> 3. Pochopiť, že hokej či futbal nie je viac než šport a že
>
> byť vyradený z Majstrovstiev sveta nie je úmrtie (500 hodín).

>
> Časť 2: Život vo dvojici
>
> 1. Mať deti a nežiarliť (50 hodín).
>
> 2. Nehovoriť kraviny, keď manželka má na návšteve kamarátky (500 hodín).
>
> 3. Prekonať Syndróm vlastníctva diaľkového ovládania (550 hodín).
>
> 4. Nemočiť mimo misu (100 hodín). Praktické cvičenia na videu.
>
> 5. Pochopiť, že topánky nechodia nikdy samé do botníku (800 hodín).
>
> 6. Ako dôjsť ku košu so špinavým prádlom a nestratiť sa (500 hodín).
>
> 7. Ako prežiť chrípku bez agónie.
>
> Časť 3: Voľný čas
>
> 1. Vyžehliť košeľu v dvoch etapách za menej než dve hodiny
>
> (praktické cvičenie).
>
> 2. Tráviť pivo, malinovku alebo akékoľvek iné nápoje bez grgania
>
> pri stole (praktické cvičenie).
>>
> Časť 4: Kurz varenia
>
> Úroveň 1- začiatočníci: Elektrospotrebiče: ON= zapnuté, OFF= vypnuté
>
> Úroveň 2- pokročilí: Moja prvá polievka zo sáčku bez pripálenia hrnca.
>
> Praktické cvičenie: Priviesť vodu do varu pred vložením cestovín.
>
> INTENZÍVNY KURZ
>
> Pre zložitosť pochopenia tém budú mať kurzy maximálne 8 účastníkov.
>
> Téma 1:
>
> Z pračky až do skrine, ten záhadný proces.

> Téma 2:
>
> Nebezpečenstvo pri plnení zásobníkov na ľad a jeho prenosu do
>
> mrazničky (ukážky s pomocou diapozitívov).
>
> Téma 3:
>
> Ja a elektrina: ekonomické výhody privolania opravára-odborníka i v
>
> prípade menšej závady.
>
> Téma 4:
>
> Variť a vyhadzovať smeti NEvyvoláva impotenciu alebo ochrnutie
>
> (praktické cvičenie v laboratóriu).

> Téma 5:
>
> Prečo nie je zločin darovať kvetiny i keď si sa už s ňou oženil.

> Téma 6:
>
> Toaletný papier sa nerodí vedľa toalety? (prednáška o spontánnom
>
> zrodení vecí).

> Téma 7:
>
> Ako zdvihnúť toaletnú dosku - krok za krokom (video konferencia z Harvardu).

> Téma 8:
>
> Nie je potreba trepať s perinou po vypustení črevných plynov
>
> (cvičenie reflexov v pároch).
>

> Téma 9:
>
> Ak sa muž pri šoférovaní stratí, je možné opýtať sa na smer bez
>
> nebezpečenstva, že by vyzeral ako impotent? (svedecké výpovede)
>
> Téma 10:
>
> Čistiace prostriedky: dávkovanie, spotreba, použitie.

> Téma 11:
>
> Pračka: tá veľká záhada v domácnosti.

> Téma 12:
>
> Základný rozdiel medzi košom na prádlo a podlahou (cvičenie
>
> hudobnou terapiou v laboratóriu)

> Téma 13:
>
> Muž na mieste spolujazdca: Je možné, aby nehovoril alebo nerobil
>
> prudké pohyby keď ona riadi alebo parkuje?
>
Téma 14:
>
> Hrnček a tanier od raňajok: levitujú sami do drezu? (cvičenie s
>
> hosťujúcim Davidom Copperfieldom).
>
> Téma 15:
>
> Analýza anatomických, fyziologických alebo psychologických príčin,
>
> ktoré neumožňujú
>
> utrieť po sebe vaňu po kúpeli.
>

letuskah
22. jún 2009

😀 😀 😀

maji4
22. jún 2009

let 😀 😀 😀 😀

maji4
22. jún 2009

let neviem ved jej skús zajtra zavolať a uvidíš čo ti povie 😉 😉 ale som rada ?že sa Jakubkovi polepšilo 😉 😉

peta28
22. jún 2009

Baby cauko. Pisem z Kramarov, Timka ma zapal obliciek, tak nas dnes hospitalizovali. Krcim sa tu na kresle, ktore ste tu boli, tak asi podmienky pre matky poznate.. no katastrofa cele toto tu. Timka ma od rana infuzky, vysoke horucky, ale je statocna. Neplakala ani pri jednej injekcii a pekne si drzi aj hadicku. Sestricky su z nej paf, lebo aj v takom stave v akome je, sa zvlada predstavit celym menom, podakovat a pozdravit.. zlata. Dokonca sa mi ju podarilo presvedcit na nemocnicku detsku postielku co bol nadludsky vykon kedze u nas postielka rovna sa vazenie ked neposlucha.. ale bohuzial inu postel sme nedostali, jedine co by jej potom ostalo je kreslo. Mimochodom su tu na izbe dve prazdne postele na ktore sa nesmie ani sadnut.. takze tak. Podla mna je to skor vsetko o ludskom pristupe ako o nemocnicnzch pravidlach, lebo neviem ktora matka by v noci odisla od choreho dietata v cudzom prostredi.. no co uz, musime sa prisposobit

maji4
22. jún 2009

Peti ježíš to fakt bože rýchlo sa z toho dostanete chudatko Timka a prečo ako kedy ako sa to prejavilo??chudatko najprv muž a teraz Timka verím ti ,že si z toho na nervy a fakt si nemôžeš ani sadnúť na tú postel ??to čo už je 😠 😠 😠 hlavne sa držte aby ste to obe zvládli...
K tej posteli ja som síce bola na infekčnom ale tam to je úplne iné normálne bola možnosť si zaplatiť postel a byť tam s dieťatkom...

retaux
22. jún 2009

Letu: dobrý príspevok 😀 aj Lucka to mala čo Kubko pred mesiacom, najskôr aj vracala potom už len hnačkovala, dávala som jej potom aj probiotiká. Ale ja som u dr. nebola.

Peti: to ma mrzí ☹ Nech je Timko čím skôr fit a nech vás pustia domov. Ja keď som bola s Luckou v nemocnici, dali nám izbu len pre nás dve, jej doniesli postieľku a ja som normálka spala na posteli pre pacientov. To je bordel v tých nemocniciach 😠

retaux
22. jún 2009

Maji: ja som nemusela nič platiť. Ešte sa ma aj pýtali, či chcem pre malú postieľku alebo či je zvyknutá spať vo veľkej 😕 Naozaj je to asi o tom prístupe 😠

slavenas
22. jún 2009

ahojte,

peti viem o čom píšeš. Vaneska dostala v noci zo štvrtka na piatok zachvat laryngitídy a tak aj nás v piatok po návšteve našej obvodnej ihned hospitalizovali lebo jej vraj opuchal hrtan a báli sa aby sa nezačala dusi. Ani pre veci mi nedovolili isť a musel mi ich až potom priniesť muž. Tiež sme mali 5 hod. infuzku a potom nám dávali vnútrožilne kortikoidy plus sme v kuse inhalovali . Malej to potom pekne ustupilo . Prepustili nás v nedeľu na večer a to len z toho dôvodu že detské odd. bolo plné a už nemali kde dať nejaký dieťatko vo vážnejšom stave ktoré tam priviezli.
Ale už sme sa obe neskutočne domov tešili , lebo Vanes ked jej to ustupilo tak už chudatko nevedela čo so sebou lebo bola nervozna že tam musí byť zavretá a ja podobne ako Peťa som stravila 2 noci na takom "kresle" ale ja by som to nazvala stoličkou obalenou v koženke, no bolo to strašné a fakt neviem či by som sa po ďalšej noci strávenej v nom už vôbec postavila a celkovo aj nitrianske detské lôžkové oddelenie je v hroznom stave.
Peti tak sa drž a nejako to zvládnite a hlavne nech sa Timka rýchlo uzdraví .

slavenas
22. jún 2009

ret a v ktorej nemocnici ste boli, vo Vrábloch ?

slavenas
22. jún 2009

letu aj Kubkovi nech sa rýchlo polepší