Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
24. feb 2009

Lejla, len zatni zuby, aj u nas sa pocas mojej choroby staral ocko a aj dnes bol s malym na cviceni a potom aj v MC a zrazu vsetko ideee a aj ked maly prisiel domov iba v ponozkach-bol v kociku, ze ved naco do kocika davat topanky, tak mal uplne ladove nohy a to mame aj fusak. A este bol aj precikany az na pancusky, ale spokojnost oboch som nemohla ohundrat, si to uzivaju obaja 🙂

Nika, no vy to tam budete mat kraaasne, ale to uz je koniec, uz mate vsetko hotove, nie?

mima07
24. feb 2009

cauko kočky
tak mam upratane som myslela ako si pokonikujem adieta sa zobudilo mimo plan ☹
bilu si ma nasrala s tymi menami 😠 my sme chceli teda ja som chcela oslavovat teraz na alexandra kedze si na alexeja nikto nespomenul a nakoniec uz mame po meninach 😠
ale tvojmu matejkovi vsetko najlepsie k meninam aj nikinmu nech su zdravi a rastu do mudrosti

letuskah
24. feb 2009

caute
gratulujem meninacikom nech ich rodicia stale posluchaju a pekne sa o nich staraju 😵

lejla no mas to perne ale musis muza presvedcit ze jasle su pre vase manzelstvo najlepsie riesenie a Stanko si tie choroby aj tak musi odtrpiet, ci teraz alebo v skolke, nemoze ostat naveky izolovany aby nebyval chory

boli sme dnes v MC a detatko zalomilo este pred branou a ani ho nemozem vyzliect, bude totalne spoteny 😔

baileysa
24. feb 2009

bilush, esteze ty to tu neflakas 😀 som si normalne dieta teraz zobudila, som len na mobile citala, ale toto sa nedalo nereagovat, tak som nabehla do izby a koniec spanku 😒

ok, odkazem k priezviskovinam 😉

letuskah
24. feb 2009

mima to sem musis nenapadko vsunut ako Majka 😉 a vsetci si spomenu 😀

baileysa
24. feb 2009

lenka!!!! uz vidim tvojho kurciaka, prosim, vysvetli aj ostatnym 😅 dajte si tam plusko 😀

bilushka
24. feb 2009

Mima, teda mna si ty vobec nenapadla, ale neboj uz sa mi to vratilo a dieta mi je po 40 minutach hore 😠
A kedy ste to teda mali? 😕

mima07
24. feb 2009

letu ze tu si nespomenu to neva ale z rodiny este nikto nepatral ze kedy ma meniny 😠

slavenas
24. feb 2009

bilus , ano mam gmail a už som aj muža zalarmovala lebo aj on má

leni že nebezpečný súbor a ja že čo mi tu stále vyskakuje antivirák 😅 😅 , ja som mail otvorila a potom mi to hned spadlo 😅

baileysa
24. feb 2009

mimus, tak vam dodatocne gratulujeme, kedy to teda mate?
my tiez nie sme v kalendari, a oslavujeme 10. JUNA!!!!!!!!!!! 😀
ake sme moderny mamče, same mena co nie su v kalendari 😀

mima07
24. feb 2009

bilu no v januari ale som aspon usetrila a nemusela nikoho pozyvat 😀

bilushka
24. feb 2009

Aha, uz som si nasla, 9. januara.
Aspon ste usetrili u nas je to zase ako druhe Vianoce 😝

Bailey, ja vobec nestiham toto ti splnit lebo musim ist Joachimka umyt, nakrmit, pohladkat a potom sa ist bit 😀

nika07
24. feb 2009

bilu to nepoznáš toho mojho spolubývajuceho, on si zasa niečo vymyslí 😀

kočky chcela som sa vás na niečo spýtať a zabudla som načo 😀

mima my budeme gratulovať malému až teraz na Alexandra

baileysa
24. feb 2009

lenka, rozosiela virusy 😀 mne da zajtra na kluci, hned taslerovi vtisnem do ruk, nech to preveri 😝 😀

baileysa
24. feb 2009

bilush, aj tortu si nachystala matejickovi? 🙂

adulak
24. feb 2009

ahojky 🙂

vsetko naj Matejkom a Mtejom

peta, mate krasne fotos. taimuska je uuuzasna 😵 😵 😵 pekne saticky mala oblecene

bilu, to si fakt uzivaju ti tvoji dvaja muzi 😀 😀 😀

adulak
24. feb 2009

baily, vy mate meniny 10.6 a my zas 10.7 😝

bilushka
24. feb 2009

Bailey milacik ze ty si si kvoli mne zobudila Gretku tak ja som kvoli tebe prestala hladkat mojho tucniaka a isla si dat to plusko tak sa uz na neho mozes prist kuknut, lenze ja ho mam len druhy ci treti den a ja nemam take zariadenie este ako Lenka, ktore ziskala tym ze mlati vsetkych naokolo lebo za to je vela penazi, vies 😀

letuskah
24. feb 2009

fotky su krasne a navod ako dat zver aby ho videli aj ostatni si prosim, mna len trapi ako sa da najst kamarat zverovi aby nebol sam 😕 a uz som vymlatila cely fb a vymojkala 😀

mima aj rodine to treba nenapadko pripomenut 😉

lenkamt
24. feb 2009

Bilu - + máš tam hore kde máš že zeď, profil, fotky a potom také + na to štikni ukáže ti tvoje aplikácie no a ty šťukneš na zviera 😉 😀 fest máme problémy

baby - inak odkedy mi tu ivka strčila svoj kľúč s tými programmi tak mi blbne pc 😀 😠 😝 už neposielam nič, ani tebe Letu 😀 dúfam že chápeš prečo 😅

a ja som na Alexa myslela, som sa pýtala špeci Mimušky či oslavujú 😠 , takže bacha hééééééj 😀

letuskah
24. feb 2009

asi som na to dosla sama 😀

lenkamt
24. feb 2009

ibaže cez to ukáže zviera holé a bez zariadenia v izbe 😠 😀 to akože Baley neuvidí moju novú lampu? 😀

bilushka
24. feb 2009

Leni mne to nejde otvorit co si poslala 😔

letuskah
24. feb 2009

leni chapem, ale mne blbne pc aj bez toho a mejl mi nejde od rana otvorit takze napalim fotky na cd a mozete mi posielat co len chcete 😝

adulak
24. feb 2009

baby neviete mi please poradit? 😅 chceme ist s mm niekde na tyzden na dovcu a nevieme kam, lebo chceme zobrat aj ameli. tak aby tam bolo nieco aj pre deti a nejaky bazen. a samozrejme niekde na slovensko 😝

mima07
24. feb 2009

leni ano viem ze ty si sa pytala to sa nezaprie zasluzila matka ci vysluzila 😀

lenkamt
24. feb 2009

NIČ NEOTVÁRAJTE, MAILY OD LENKY HNEĎ ZMAŽTE . pozoooooooooooor vííííííííííííííírus 😅

bilushka
24. feb 2009

Leni uz som na to dosla aj ja, ze nie je vidiet nase vychytavky, ako napr. moju krasnu farbu a okuliare a kravatu 😀

letuskah
24. feb 2009

mne to zas neukazalo korytnacku co som zohnala zadarmo 😀

adu ja neviem kam, ale my sme boli v rajeckych tepliciach, moc tam toho neni pre deti ani pre tehulky ale je tam pekne aspon, taky parcik s jazierkom s kacickami a labutami tem je, to je tak vsetko

bilushka
24. feb 2009

Lenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja uz som to otvorila 😲