Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
30. jún 2009

Ahojte 🙂
Dnes je kráááááásne 😵 😵 konečne boli sme vonku od 8,30 do 11.45 ale už o tej 11-nástej začalo byť strašne ale straššššne teplo 😝 😝

baby ved práve preto som to poslala lebo je viacej teorií o konci sveta 😅 😅 😅 ale čo už keď to má prísť tak to príde a nikam sa neschováme 😔

maji4
30. jún 2009

Akvi chudatko Majka ☹ ☹ to sú teda riadne bolesti ale hlavne ,že zabrali ATB......
Yvetka ti už nespí cez den 😲 😲 😲 tak to si teda už vôbec neoddýchneš 😖 😖 ja ďakujem bohu aspoň za tú hodinu 😔 🤐

maji4
30. jún 2009

Let Jakubo ej krásny krásny krásny chlapček 😵 😵 😵 😵

mimi.k
30. jún 2009

Ahojte,

tak sme doma 🙂 Na dovolenke nám bolo super, let sme nejako zvládli, aj keď zasa úplne jednoduché to so živými deťmi nie je, ale dalo sa.
No a to, ako sme tu riešili tie časy letov, ako nám vyhovujú a nie, tak my sme mali letieť späť o 22,05 a posunuli nám ho na 04,50...takže toto bolo na tom najhoršie, ale zvládli sme, akurát, že včerajší deň bol ešte dosť náročný, režim žiadny, lebo my s mm sme spali asi 15 min. za celú noc, tak keď sme sa vrátili domov, doobeda sme museli pospať...
More aj bazéniky boli úplne teplučké, takže žiadne otužovanie nebolo potrebné...každý večer sme až do rána klebetili a rehotali sa... 😀 veľmi fajn nám bolo...pohodička.
S Lenkou sa nám nepodarilo stretnúť, aj keď sme to dohadovali a boli tam v kontakte, nakoniec to nejako padlo...mali sme totiž k dispozícii len jeden deň, možno keby sa nám to krylo dlhšie, bolo by to vyšlo..

Peti, strašné to s Timkou...ja som tam bola 4 dni a mala som dosť...ale my sme boli na izolačke, čo je nevýhoda, ale zasa som mala posteľ. Neviem si predstaviť, že by som ju nemala.
Prajem Ti všetko najlepšie k včerajším meninám, aj Tvojmu mm... 😉
A nech ste už fit...

mimi.k
30. jún 2009

Letu, Kubko je zlatý 😵 kde si kúpila to kárované pyžamko? Ja by som také chcela pre Adamka, lebo aj Macko Uško také nosil 🙂

mimi.k
30. jún 2009

Adi, super, že aj vy ste sa mali fajn...a s tými kilami sa nečudujem, my sme mali "len" all inclusive a teda všetci sme sa vrátili ťažší, vy keď ste mali ultra all, tak musíte byť ešte o niečo viac ako my 😀
Inak ani Adamko mi tam toho moc nepojedol, najradšej pil Nutrilon, tak sme ho minuli skôr, ako sme plánovali, ale aspoň polievky pojedol, mäska trochu, to má rád a zdravé hranolky 😉 ale ja som bola šťastná, že vôbec niečo...
Ale dnes som mu navarila to čo má rád a krásne sa napapal, tak sa vytešujem 🙂

maji4
30. jún 2009

jej mimi tak vy ste už doma super sa teším ,že vám bolo super až na ten len skoro ráno 😖 😖 to muselo vyť o hubu 😖 😖 ☹

mima07
30. jún 2009

cauko cauko
nic nestiham 😲 este ze sa vycasilo ale je tam riadny hic
my len polievame a polievame alexovi vobec nevadi ze prsi 😀
vitam vyletnikov 😉
peti a predtym aj lenkam vsetjko najlepsie 😉

cakame na fotky z dovoleniek

letu maly je bombovy a vidim ze nie len alex vie tak kulturne jest

katika1
30. jún 2009

Peťa 😔 je mi to velmi lúto, čo tam prežívate.. my sme tak boli tri dni a bola som na psychu a nie ešte 8 😔 chudatko malá.. nech ste čo najskor preč odtial 😔

mimi.k
30. jún 2009

Maji, aj bolo, ale popili sme kávičku, deti uspali v kočíkoch, síce nespali stále, ale dalo sa....na mňa únava doľahla až doma... 😉
A ešte ja, brutálna migrenička som nemala ani najmenší hlavybôľ ani nič, tak som mala baterky stále nabité, keby mi bolo zle, asi by som to vnímala inak, ale takto mi bolo sveta žiť 😎 som sa všetkým chválila, ako mi je super 😀

mimi.k
30. jún 2009

A Matejka Bilushkinho musím pochváliť, on je strašne poslušný chlapček a krásne ocikával palmy, postojačky, ako veľký chlap 😎 . Môj je ako na kľúčik oproti nemu a cikal akurát tam, kde nemal, vypýtať sa ani za svet...takže v tomto smere žiadne pokroky...ale zasa na detských diskotékach bol tiger 😀

maji4
30. jún 2009

mimi jej muselo Vám byť supeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵 teším sa na fotky z detských diskoték 😵 😵

retaux
30. jún 2009

Ahojte!
Letu: Kubko je taký zlatý, normálne na zožratie 😵 😵

Mima: my s tým polievaním nápodobne - Lucke tiež nevadí, že prší, poliať musí aj tak 😀

Mimi: tak ste si riadne oddýchli a to je hlavné. My sa tešíme na fotky 😉

letuskah
30. jún 2009

jej mimi vitajte spat, na fotky z detskych diskotek sa aj ja tesim 🙂 a pyzamko som mu sila z chlapovho stareho co nenosil 🙂 dakuejm za pochvalu 😵 😵 ,

a dakujem za pochvaly fotiek
ano mima moje dietatko dokaze velmi sposobne a kulturne jest, sak preto nechodime do restik s nim 😝

baby moje dieta mi spravilo brutalny cirkus vonku, sme sli domov, vsetky deti zaliezli len Kubko ostal stat a revat ze bezkat nie a takto tam stal a nasilu reval 15 minut, schvalne som stopovala kolko mu bude trvat kym sa ukludni, normalne ludia z okien povykukali ale som ho nechala nech sa vyreve lebo nemalo vyznam nic s nim robit, po 15min prisiel ku mne, zasopleny az po topanky, som ho vzala a uz bolo dobre, aj sa pekne pred spanim najedol. tak aspon nieco pozitivne. a vobec nemam vycitky ze som ho tam takto nechala...

letuskah
30. jún 2009

inak u nas v horach nie je az tak teplo, dokonca slnko len teraz vyslo, bolo zatiahnute, rano hmla ale aspon nefukalo

mimi.k
30. jún 2009

Letu., tak to si teda riadna šikulka, že ušiť pyžamo... 😲 u mňa také nehrozí...

letuskah
30. jún 2009

mimi ved prave pyzamo je uplne jednoduche, ak spravis chybu, v noci to aj tak nie je vidno 😀 usijem ti 🙂

retaux
30. jún 2009

Letu 😀

mimi.k
30. jún 2009

Let., 😀
Vieš za koľko som videla také detské kárované v Auparku? 790 Sk!!! Nikde inde som nevidela, ale toto ma vyviedlo z miery 😅

mimi.k
30. jún 2009

Veď to je ako keby som mu oblek kupovala 😅

letuskah
30. jún 2009

no ale idem si lahnut lebo netusim co ma caka poobede 😕

retaux
30. jún 2009

Dnes som bola u kozmetičky a moja mamina zatiaľ mala Lucku. Boli na prechádzke, tak ma tam prišli pozrieť a keď ma Lucka uvidela ležať, tak hovorí: "maminka je choručká" a odišla preč 😀

letuskah
30. jún 2009

mimi to vazne? ved latku kupis ked prezeniem 300 sk meter, nit a par gombikov a za den je to hotove, to trochu prehanaju, viem ze nie kazdy si to vie sam spravit ale zase 800 sk za pyzamo ktore ti dieta ponosi mozno 3 mesiace je az privela 😕 😕 😕

letuskah
30. jún 2009

ret zlata 🙂

mima07
30. jún 2009

no boli sme na druhej strane maji sklamala si ty tu byvas kazdy vecer o takomto case a hlasis ze lili spi 😀
ja este nehlasim snad za chvilu zaspi 😉
bilu ked sa dnes nepripojis tak to dobre poserkas pekne kukni moj pas mas na to este par hodin 😀 😀 😀 😀

bilushka
30. jún 2009

Ahojte zeny,
hlasim navrat na rodnu hrudu, ako pisala Mimi, tak cesta domov cista hysteria, 7 hodin nam meskalo lietadlo, ale to aj tak nekazi dojem z fantastickej dovolenky, bolo uzasne, ja konkretne som pribrala 2 kg 😠 , choroby nas uspesne obisli, ziadne hnacky, len muj muz skoncil v predposledny den na ATB, lebo mal chytene hrdlo, ale kedze to znasal hrdinsky a lieky si zapijal pivom, tak ho nepocitam za maroda 😀

Po veceroch sme sedavali na balkoniku a kecali a kecali, takze som nevylustila za celu dovolenku ani jednu krizovku a precitala len jeden casak, aj ked nam chlapi vzali deti, ze nech si polezime, tak sme ich s Mimi isli hladat, ze kde su tak dlho (matky hysterko-proficky 😀 😀 😀 ), takze potom Mimikin manzel povedal, ze si ten volny cas vobec nezasluzime, lebo ho nevieme dobre vyuzit 😀 😀 😀 Ja neviem preco som taka sibnuta v tomto smere, ale som rada, ze v tom nie som sama.

Spolocnost vyborna, Mimi ma fakt zlatu segru aj brata s rodinami a detickami, my sme boli prvy krat taka velka tlupa a velmi sa nam pacilo a aj Matejkovi, ten stale chodi po byte a hlada kde je Kubko, Dominika, ujo Misko...

Peti, velmi ma mrzi ako ste skoncili v nemocnici, snad uz ste doma, verim, ze to musel byt hrozny zazitok a hlavne napor na psychiku...Drzkajte sa a vycmuckaj Timusku.

mima07
30. jún 2009

musela som to rychlo doslat aby ma majka nepredbehla 😀 😀
ret lucka je pekna papulka 😀 😀
moj maly dnes ked dojedol tak na flasku zahlasil ze bako tak mu hovorim ze nech polozi na stol ze umyjeme nejako som sa neponahlala a asi po hodine som isla nieco vyhodit do kosa a na vrchu co nevidim flaska 😲 proste poriadku milovny chlapec 😀 😀 😀

bilushka
30. jún 2009

Mimuska 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som vedela, ze ma tu nejaka tajna sila taha a nevedela som, ze co to je a to moj mlady bycek ma narodeniny, tak vsetko najlepsie Ottkovi k 19 narodeninam od starej korytnacky 😉

Peti, aj tebe a manzelovi este dodatocne blahozelam k meninam 😵

mima07
30. jún 2009

bilu to je fakt tajna sila kukam a ty si uz prihlasena 😀 😀 😀 😀
Kedy budu fotky aspon par

bilushka
30. jún 2009

Ja som bola dnes s malym este u lekarky narychlo, lebo ma zapalene spojivky-asi z klimy alebo z bazenu, som myslela ze mi da na to nejaky zazrak a ona ze Ophtalmo Septonex, to som mala aj doma a do oka mu to neviem dat ani nahodou 😒
Ale uz mu to celkom prechadza, len sa bojim, aby nas skor muz nenakazil, lebo ma uz chytaju take stavy unavy a oblieva ma horucka, tak neviem, ci je to este z tej cesty, alebo nieco na mna lezie...

Ozaj a Mimi ako sme cakali na letisku v Turecku si kupila kraaasne Lacoste topanky, obdivujem ludi, co su schopni este o stvrtej rano nakupovat 😀 A mne zjednala super cenu na trhu na tricko a este som si kupila aj dvoje striebornych nausnic ale tie uz som si zjednala sama.