Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
6. júl 2009

ahojte

no mima 😀 mas to ale stastie 😀 😀 , sme sa mohli na karlstejne stretnut, je tam pekne ale len to okolie,vnutri nic nie, my sme tam boli este ked sme namali malho

bilu: 😀 😀 😀 ten kolac robievam aj ja, ked som pozerala bambulku s malym tak tam bambula tlaci tak marhulovy kolac ze som si musela aj ja urobit 😀 ,ale naposledy som ho dlho neudrzala v sebe 😝 😝

a tie choroby, no hrozne, a to co ze slintavka,tao ako zistila? lebo aj Simkovi zistila Mudr ze ma aftu a mne sa zda ze mu stale tecu slinky,ale ja to pripisujem zubom. Teploty nema tak dufam ze aj my nemame nieco podobne 😀

no uz zase hypochondrim 😀

retaux
6. júl 2009

Ahojte!
Mima: pekná nová foto v pase 😉

Majka sa už teraz niekde váľa na pláži a oddychuje 😎 A my tento rok teda nikam na dovolenku nepôjdeme. MM vyhodili z roboty minulý týždeň. Našťastie by ho mali prijať do novovzniknutej firmy, ale dovolenku už mať nebude ☹ Tak som sa tešila, že pôjdeme niekam s Luckou tento rok, lebo budúci už zase nikam nepôjdeme.
Snáď aspoň cez víkendy sa nám niekam podarí vybehnúť.

A želám všetko najlepšie Paťkovi (Mish) k dnešným meninám, nech je zdravý a nech poslúcha maminu a ocina 😉

letuskah
6. júl 2009

ahojte
Patkom vsetko najlepsejsie k meninam, nech posluchaju mamicky a nech ich aj mamicky posluchaju 🙂

Ret to mi je luto, hlavne ze bude mat pracu lebo v dnesnej dome ani to nie je naistejsie 😔 a zvladnete to ako mi vikendovymi vybehmi, my tiez nikam nepojdeme, asi sme len my dve nemorske tento rok 😀
baby berte si z nas priklad v casoch krizy treba minat peniaze doma aby sa rozbehla domaca ekonomika a nie tam turkov a podobnych podporovat!!!!! 😀

moje babo cura do nocnika, ked sa vypytujem tak nechce a potom odbehnem niekam a on na mna vykrikuje vodicka vodicka a vedie ma ukazat ako piskal do nocnika 😵 😵 😵 😵 😵

a ideme von kym je to tam znesitelne, dokonca som sukne vytiahla co sa u mna deje len v casoch nevydrzatelneho tepla 😀

mmem ja tiez hypochondrim

mima pekna fotka v pase, aj ty aj dietatko

a decko tu na mna ze vypni toto a idem ho posluchnut 😀

baileysa
6. júl 2009

Ahojte,
ďakujem vam este všetkým za gratulácie.
bilush,vy ste dáki protekční s tými chorobami,hlavne ze uz je to lepšie.
Obidvom našim paťkom prajeme pekny meninovy deň
ret,to je mi ľúto,ze tm prišiel o robotu,ale snáď táto nová bude este lepšia
letush,my proti kríze bojujeme celosvetovo,hihi
mima,supiš fotka v pase

baileysa
6. júl 2009

my sme boli cez víkend na richňave /jazero pri banskej štiavnici/,bolo úplne fantasticky

ada,kedy budeš zas dlhšie u vašich,musíme ísť sa stretnúť na donovaly aj s lenkou,aha čo tam je: www.habakuky.eu
je to tam nádherné,tak odporúčam všetkým,mima aj ty tam môžeš skok,ked pojdes nakupovať do bb a budeš sa zas nudiť

mishelin
6. júl 2009

dakujeme za gratulacie a patkovi tiez prajeme vsetko len to naj 🙂

mima07
6. júl 2009

cauko
mmem to mi hovoris az teraz tiez som bola z toho karlstejna sklamana ☹ no nabuduce nepojdem
a pridala som aj foto z marianskych sice pomenej lebo som leniva
dnes je tam zase na skapanie maly uz od 8,30 polieval kvety snad pojde za chvilu drichmat

letuskah
6. júl 2009

no my sme boli vonku 15 min zase mi cirkusoval tak som ho stiahla domov, sak nemusi zase robit predstavenie pre cely panelak...

dnesne letne menu: presolena polievka z domacej zeleninky od mamy a zapekane zemiaky s cuketou, smotanou a jednym vajkom, posypane pizza korenim, vola to po slaninke ale to uz by nebolo lahke letne jedlo 😀

bilushka
6. júl 2009

Caute,
baby slintavka nie je az taka hrozna ako to desivo znie, to su vlastne iba afty v ustach spojene s teplotou a tym, ze ho bolelo prehltat vsetko, nielen sliny, tak mu tiekli po brade, my sme mali za dva dni po tom, ako urcite to nie je nic prijemne, lebo dieta len place a nechce jest a pit, ale dalo sa to zmaknut...

Mimuska, ale ved akcosky platia az od buduceho mesiaca ked tu bude Mimi byvat alebo ako sme sa to vlastne dohodli 😅 Ja tento tyzden este radsej nic-predsa len sme este asi infekcni, buduci som u nasich a potom uz sa tesim na kupanie, kolaudaciu bytu, oslavu narodenin a neviem co este vsetko tu Mimi spominala, ze nas pozyva 😀

Ret, dakujem za tip na to Jaso, dnes v Tescu som to nezohnala, skusim v nasej sidliskovej drogoske, uz sa s tymi gatami pomaly aj lucim, taka som na seba nastvana, lebo ani neviem, od coho ta skvrna je 😒

Samozrejme ze blahozelam Zuzkinmi aj Miskinmu Patkovi k dnesnym meninam, hlavne nech ich zdravicko a rodicia posluchaju.

Mmem, robievas presne ten isty, co som tu hodila link?
Lebo som neverila, ze je taky dobry ked som si citala tie recenzie pod tym, ze co tak vzdychaju nad bublaninou a bol vynikajuci, naozaj, ked sused donesie marhule spravim zase.

letuskah
6. júl 2009

bai my sme ako deti chodievali na richnavu a aj som na nu zabudla ze aj take je, musim muza stiahnut lebo on tu vymysla ako pojdeme do tatier na turu a niekam do rakuska na volaky ladovec a podobne a to ja ozaj nemusim, navyse z jeho kondickou skoncime akurat tak v bare na caji s rumom, mozno teraz v lete len na tom rume 😝
a ako to tam na richnave vyzera? da sa tam aj s detmi v pohode? lebo vies ja mestska panicka 😀 😀

letuskah
6. júl 2009

bilush ale teda znie to mimoriadne desivo 😕

dievcata ja som si u nasich priotravila neter, sme sa krmili na hrasku a chcela aj tie supky tak som jej ich supala od tej blany a papala ich a z piatku na sobotu dostala grcacku brutalnu aj dalsi den a mi svagrina hovorila ze tie supky aj fazula obsahuju fazein, a ked to nie je dost uvarene, v nasom pripade surove, tak vacsie davky mozu uskodit, jej kamosky dcera tak skoncila na infuzkach v nemocninci lebo zjedla nedovarenu fazulu 😕 😕 😕 tak neexperimentujte ked nemusite
hrozne ma to mrzi a navyse v sobotu mali ist na dovcu tak museli prebukovat let, nastastie sa to dalo...

bilushka
6. júl 2009

Pisala mi ta baba co sa nam stratil balik, ze jej doslo vyjadrenie z posty a uznavaju jej reklamaciu, ze sa to stratilo tu v BA, kradla to nejaka mlada dorucovatelka co prisla z materskej 😠 No mam dost!
Aspon ze jej prachy vratia za to.

Letu, to by si ma inak napalila, keby si mi takto priotravila decko, svagrina to v pohode brala? 😕
Z nedovarenej fazule viem ze moze vzniknut otrava, aj z hrachu, sosovica sa tusim moze aj bez varenia jest, ale nejaka spojitost medzi tym a supkami by ma tiez nenapadla 😔

bilushka
6. júl 2009

Nove tehulky-Mish, Mmem, Bailey, aj chodite do svojich novych terminov si pisat?

mimi.k
6. júl 2009

Ahojte 😉

mimi.k
6. júl 2009

Bailyyyyyyyyyyyyyyyy, blahoželááám, som z toho úplne ale úplne mimo, fakt...ale pravdupovediac, keď sme sa naposledy videla, niečo bolo na Tebe iné, len som nevedela že čo...tak už viem. 😉 nech je všetko v poriadku a hlavne nech je zdravučké 😵

mimi.k
6. júl 2009

Nám tu od rána vŕtajú, ale nie tak klasicky, ale tak, ako keby nám išiel spadnúť dom (vŕtajú rovno pod naším oknom do betónu)...no hrôza, ale Adamko napriek tomu spí, len neviem dokedy 🙄

Bilushka, ešte si chcem s Tebou povymieňať fotky z dovolenky...tento týždeň teda nič neplánujeme? Žiadne stretko ani budúci?

bilushka
6. júl 2009

Mimi, ahoj, dufam, ze ja som sa ti zdala byt v pohode ako si ma videla naposledy 😀 😀 😀

letuskah
6. júl 2009

bilush ja som nieco take ani len netusila, svagrina vyzerala v pohode ale urcite je napalena, ja by som asi tiez bola, sak mam aj slusne vycitky svedomia... ale hlavne ze malej je uz lepsie

pridala som fotky

bilushka
6. júl 2009

Mimi, ked tak koncom, vo stvrtok, lebo my este stale berieme ATB 😒
Zajtra ideme na kontrolu, budem potom mudrejsia, ze ako sme nakazlivi...

mimi.k
6. júl 2009

Torty ste rozoberali, u nás pečie tortu všetkým vnúčatkám moja mama, tak ja to neriešim...vždy upečie nejakú peknú detskú a hlavne chutnú 🙂

A kedy sa vracia Lenka?

Letu., ja som o tom tiež nevedela...mám medzery.... 😔 hlavne, že je to už v poriadku, ale aj mňa by to štvalo..

mmem_
6. júl 2009

cafte

mima: sak si sa nepytala 😀 a tie marianske ako? tam sme neboli este nikdy

bilu: presne tie s marhulami od suseda Ottka😀

nasim Patkom vsetko najlepsie ka sviatku

letus: 😝 ved si o tom nevedela, ale zamrzi to

baby my sme boli na kupku dnes, no stacilo mi, ja s nim uz nikam nejdem, taky cirkus robil ked som ho vytiahla z vody,ze sa po mne vsetci obzerali 😖 ale pritom mu bola taka zima ze sa objimal rucickami,pery fialove, som ho tahala s tym bruchom booze, ma nastval fakt

mimi.k
6. júl 2009

Bilushka, na Tebe som si zatiaľ nič nevšimla, ale uvidím možno koncom týždňa 😀

A všetkým Paťkom všetko len to najlepšie 😵

bilushka
6. júl 2009

Lenka by aj mna zaujimala kedy sa vracia, ved ak isli na 11 dni, tak mi to vychadza ze dnes, najneskor zajtra by uz mali byt tu.

Mimi, ako bolo na oslave, Adamko to tam zase roztocil? 😀

letuskah
6. júl 2009

mmem podla mna ked si zvykne ze pojdete aj dalsi krat a nebude to brat ako jednorazovku tak bude chodit ochotnejsie, ja som chcela ist tiez tento tyzden ale chrbat mam este nic moc tak snad ku koncu tyzdne, urcite sa ochladi ked mi zas bude dobre 😠

bilushka
6. júl 2009

Mmem, odfot bruskoooo, prosiiim.

zuzana76
autor
6. júl 2009

ahojteeee

dakujeme za gratulacie, ale Patko je chory, v noci dostal teploty 38,5, to este nikdy nemal, ja som hned na pohotovost volala, ze co mam robit, dali sme nurofen cipok a potom sme museli aj zabaly, lebo teplota neklesala, potom nastastie klesla a patko pekne zaspal, dnes sme boli u zastupujecej Dr. a ta povedala,ze asi nejaka viroza aj ho trochu prehnalo a raz vracal ☹

bilushka
6. júl 2009

Zuzi, tak to mi je luto, ze si maly takto vybral chorobu na meniny a uz mu je lepsie? 😒

Ako sa vola posledna kniha od Vasilkovej? Chcem kupit mame a nemam v tom prehlad...

mimi.k
6. júl 2009

Bilushka, áno, perfektne tancoval, keď hrala hudba... 😵 vydržal asi do deviatej, ale fakt aktívne tam oslavoval...ja inak zbožňujem, keď tancuje, lebo ho aspoň vtedy nemusíme naháňať 😀 potom sme ho zaviedli domov, obriadili a nechali tam (Jurko sa obetoval a strážil doma deti) a my sme išli naspäť, bolo úplne tak pohodovo, sme sa narehotali, spať sme išli o tretej, si vieš predstaviť, ako sme vyzerali v nedeľu....ocko mal aj príhovor, taký dojímavý, ďakoval maminke a tak...potom už bolo ale len veselo-preveselo 😵
A včera sme ešte doma oslavovali zvlášť Julkine narodky, takže totálka oslavovací víkend, odchádzali sme totálne unavení, ale s perfektným pocitom 😵 🙂

Pre info..ocko oslavoval 60tku a sestra 25ku 🙂

bilushka
6. júl 2009

To je krasne, ze ocko podakoval mamine 😵
Mne iba toto staci si precitat a uz mam slzy v ociach a to ani neviem, co jej povedal.

mimi.k
6. júl 2009

Bilushka, Srdce v tme. 😉