Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
24. feb 2009

lebo v lete dovca nehrozi, tak si to uzijeme teraz

letuskah
24. feb 2009

a hapy foto predlzili akciu 50% zlavu na fotky do 3.3.

adulak
24. feb 2009

letu, no super, lebo ja uz som takto prepasla uz dve akcie 😉

adulak
24. feb 2009

mala ma posledne fotky s mikulasa minuleho roku 😅 😅 😅 myslim tym v albume zalozene

adulak
24. feb 2009

nie s ...z mikulasa

bilushka
24. feb 2009

Adulak, tak si vyber tie Kaskady alebo to Brusno, alebo ak chces este dalsie tipy tak ti zistim este link na jeden hotel v Tatrach, tam sa chystame aj my tento rok, OK?
A mas pravdu, kaslat na prachy, kto vie, kedy sa zase na nejaky wellnes pri dvoch prckoch dostanes!

Letu, super sprava, ja som vedela o tej akcii do konca vikendu a nestihla to, tak si ma potesila 🙂

letuskah
24. feb 2009

adu my mame vyvola do 10 mesiaca a zalozene ziadne, takze nie ste na tom tak zle 😀

bilu v shoppingu je na spodku tlacitko clearance a tam su veci zadarmiko alebo zlacnene a tam je korytnack aj lopty aj vselico ine

a decko sa len matahovalo 😔

baileysa
24. feb 2009

adulak, tak snad sa vam podari si oddychnut 😉

zuzi, podla mna by ste to mohli zvladnut sami letiet, ked nebudes mat vela batoziny a niekto ta pojde odprevadit na letisko a niekto ta tu uz bude cakat 😉

letuskah
24. feb 2009

tu je presne znenie
predĺženie platnosti 50% zľavy pre INTERNETFOTO 9xcca13 / 10xcca15 / 13xcca19 cm ešte do 3. marca 2009

baileysa
24. feb 2009

letush, nevadi, priezviskoviny nema hocikto 😉 😀

lenkamt
24. feb 2009

tak koľko vyjde 9x13 ?????????????????? aj keď fakt nemám čas objednávať fotky od 12/2007 😀

letuskah
24. feb 2009

leni kukni na stranke, v mejly to nepisu

lenkamt
24. feb 2009

ale zas , chcela som zobrať na onko fotky z valentína aby sestričky na oddelení videli ako sme narástli 🙂

lenkamt
24. feb 2009

hoď mi link ja som už zo všetkého tak mešuge že len klikám smejem sa a stále dookola 😀

Bailey prosííííííííím ťa príď , potrebujem tvoju milú spoločnosť na ukľudnenie mysle 😀

letuskah
24. feb 2009

http://www.happyfoto.sk/
a cena 9*13 je 0,05 eura

lenkamt
24. feb 2009

toto som potrebovala 😀 si zlatá 🙂 takže niektorý večer mám čo robiť 😅 ešte neviem ktorý 😀

letuskah
24. feb 2009

mas na to tyzden 🙂

zuzana76
autor
24. feb 2009

sprchovala som maleho, dos.al sa ,

ved aj ja sa bojim sama letiet s nim, ale mozno sa to este bude dat tak urobit, ze tam pojde so mnou muz , zostane 2 tyzdne a potom niekedy by dossiel moju sestru pozriet svokor, on strasne rad cestuje a furt sa vsade sam pozyva 😀 , aj sestre sa , ale ona o tom este nevie, ale stale kritizuje mojich rodicov, ze sestra ma male babo a este ju neboli pozriet, lenze moja mama sa stara o moju nevladnu babku, tak nemoze ist, hoci to on nechape, ze vsak moze zaskocit moj stryko- mamin brat, no ale ved to poznate ako je to so synmi, to by babka trpela, to by nemdopadlo dobre, tak mamina nemoze ist a moj ocino by sam nesiel ani nahodou, takze tak a toto svokrovci nevedia pochopit a casto mi to vyhadzuju na oci, ze co tam moji rodicia nejdu pozriet malu, ze svokor by teda isiel 😀 , takze ak sa budem bat, tak poviem sestre a mozno ho zavola a on pojde so mnou spat, ale ved uvidime este, ako zozenieme letenky

zuzana76
autor
24. feb 2009

idem uspavat, tak sa majte zatial pekne, inak patko sa boji snehu, vobec v nom nechce chodit

zrusila som stary album, tak ked budem mat niekedy cas hodim new fotos

letuskah
24. feb 2009

zuzi no vidis svokor to poriesi 😉 a co maju tvoji svokrovci s tvojou sestrou sak to je vec rodicov ci ju idu pozriet alebo nie, oni sa velmi dotoho nemaju co miesat nie? ale asi s nimi nic nenarobis

lenkamt
24. feb 2009

sme hore, ideme do tesca, čaute 🙂

letuskah
24. feb 2009

moje dieta stale spi

adulak
24. feb 2009

ja si davam robit fotky 10x15. je to lepsi format, lebo je na nich viac vidiet...teda, nie ze by na tych mensich nebolo 😅

zuzi, svokor je nejaky mudry 😝

lenka, pekne vyzitie v hypermarkete 😀

adulak
24. feb 2009

moje dieta tiez este spi, ale zaspala az o 1, tak nech este drichmusi

a chcela som ist nieco poupratovat kym spi, ale som sa tu akosi zabudla 😅 🙄 uz to odkladam 3 dni to upratovanie 😀

letuskah
24. feb 2009

adulak neboj nporiadok ti neujde on si ta pocka 😀
moje dieta zalomilo o 11,50 a stale spi ani obed nemal a je naobliekany, mala som tu pootvarane aby mu nebolo teplo ale uz som mrzla tak len dufam aby sa nezapotil a neprechladol mi 😔

adulak
24. feb 2009

letu, fiiiha, aky maly spachtosko. to co ho tak zmorilo? mne by ameli tak dlho asi ani nespala 😅

letuskah
24. feb 2009

boli sme v MC 😀

letuskah
24. feb 2009

baby co s vari na popolcovu stredu?

bilushka
24. feb 2009

Letu asi na tom MC nieco bude, moj bol tiez do obeda a tiez nezvycajne dlho spi 😕

letuskah
24. feb 2009

bilu urcite lebo sa tam vyjasia a maju tam kopec novych vnemov a deti tak ich o unavi len mne vadi ze zaspi v kociku a potom tu poobliekany vydrichmava 😠