Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
7. júl 2009

mimi dam si do zivotopisu 😀 😀

slavenas
7. júl 2009

mimi a kedy sa sťahujete do domčeka ??

a sem s radami v ktorej práci sa cení EQ 😉 lebo ten mám aj na rozdávanie 😀

adulak
7. júl 2009

caute baby.
vidim, ze riesite robotu 🙄 ja som tiez este zamestnana v Trencine a tiez sa tam nemienim vratit 😝 hlavne teraz to este neriesim. stale mam 3 roky na rozmyslanie 😉

my mame teplomer z Lidla za 10€ a je na meranie v uchu aj na cele. a hlavne je presny 😝

mimi.k
7. júl 2009

Slavi, to keby sme vedeli 😀 obývateľný bude už asi na vianoce, ale presťahujeme sa až vtedy, keď si tam mm nájde zodpovedajúcu prácu...ak si nenájde, budeme zatiaľ v BA a budeme to mať víkendové sídlo 😅 😀
Problém mám ja, lebo neviem, kde si mám hľadať prácu, keby som chcela...chápeš...takže mi zostáva už len byť na tej rodičovskej...aj keď na druhej strane aspoň to ešte neriešim tak úplne...

adulak
7. júl 2009

tento teplomer http://www.lidl.cz/cz/home.nsf/pages/c.o.200907... len bol v akcii za 10€

letuskah
7. júl 2009

to mi pripomina ze musim napisat do roboty ze ostavam az do 3rokov na rodicovskej, som sa chcela vratit teraz v septembri ale nechce sa mi este...

mimi ved preventivne si najdi nieco v BA kym ste tu a ak si muz nieco najde tak ty sa asi skor prisposobis ci nie? u nas je to tak ze ja sa skor prisposobim, aj platu aj naplni kedze mam vseobecnejsie vzdelanie a zameranie ako muz

letuskah
7. júl 2009

adu ten teplomer vyzera dobre, a ak by nemeral presne tak za tie peniaze by ma t ani netrapilo velmi 😀

slavenas
7. júl 2009

ja mám ešte aj električenku - kartu - platnú do 06/2010 ak vôbec ešte také platia 😀 😀 😀

letuskah
7. júl 2009

to mam aj ja ale tiez netusim ci to este plati 😀

mimi.k
7. júl 2009

Let., ale zasa sa mi nechce stále začínať od začiatku 😒 ak budem nútená, tak to tak urobím. Sme si povedali, že nebudeme žiť oddelene, teda že on by chodil do BA na týždňovky...

Adulak, ten Tvoj teplomer sa mi zdá ešte najlepší. Aj pomer cena/ je aj na čelo aj do ucha..

My sme mali tento, ale stál vyše tisícky, a teda neodporúčam:
http://www.medi-shop.sk/product/teplomer-infra-...

Adamko je už hore, zdal sa mi teplejší, ale nemá horúčku. Akurát stále omieľa, že chce ísť do Turecka, tak neviem
😅 😀
Idem sa mu venovať 😉

peta28
7. júl 2009

Lejla tak to ma mrzi s tou sefkou. Vsak este kd si bola tehula si pamatam ze ti chcela dat matersku pol roka, lebo ze ta potrebuje. Vsak si sa kvoli tomu vlastne vratial tak skoro nie?

My mame nastastie taku mrtvu sezonu v lete, lebo by ma asi slak trafil.
Muz stale nie je ok, stale ma krv v moci a betie antibiotika uz mesiac a navyse mu nasli nejaky nalez na plucach. Mala uz dobrala vcera antibiotika.. ale nasrata som aj na mamu, lebo som jej malu narychlo rano odviezla aby som mohla ist dnes do prace a ostat doma v piatok a ona trepe to chuda dieta v tej horucave trolejbusom na opacny koniec mesta pre druhu neterku. Keby mi povedala ze bude strazit aj Ninu tak jej malu ani nedam, predsa len este ma taku oslabenu imunitu a ta Nina furt kasle a sopli atd.. radsje to prepomnou zatajila lebo by vedela ze budem nasrata.
Uz od rana som tusila ze nieco sa stane, idem od nasich a rozbita cesta davam na nu pozor a nevsimla som si taky trojuholnik ze praca na cesta a oskrel mi celu pravu stranu auta od predneho po zadny blatnik, idem do servisu a ze 24 000 skk, lebo aj dvere preliacene. Nastastie mam poistku ale aj 5000 spoluucast je momentalne pre mna dost.
Aspon ze v praci dobre, lebo by ma slak trafil..

letuskah
7. júl 2009

mimi ved hej, stale od znova sa neda vecne zacinat...
jej ze do turecka, to musite ist nic sa neda robit 😀

adulak
7. júl 2009

to sa aj musi pisat sefovi, ze zostavam na MD? 😲

teplomer - niekedy aj smejdy z lidla su dobre 😉 to sme len tak na skusku, ze ked to tak malo stoji a aha ako dobre meria 😀 😎

peta, fuuuha. tusim mas dnes "stastny" den alebo den blbec

idem ja, oli sa zobudila...a vlastne aj ameli

letuskah
7. júl 2009

aj my sme hore tak idem, majte sa zatial

slavenas
7. júl 2009

aj my sme už hore a už aj napapaná tak ideme do parku 😉

mima07
7. júl 2009

cauko
my sme si dnes utrobili vylet boli sme v tom rozpravkovom parku v rakusku som brala aj krsna sa nam vsetkym lubilo 😉 jedinu chybu ze v bufetoch nic moc same nezdrave jedla nie ze by som sa az tak zdravo stravovala ale bolo teplo tak by som si dala aj nieco lahsie
idem vas precitat a stahovat fotky nech sa aj vy mozte pokochat 😉

peta28
7. júl 2009

Mima a kde je rozpravkovy park v Rakusku??

peta28
7. júl 2009

uz som to nasla, vyzera to super, Alex vladal? Vyzera to dost velke. Vybehla by som aj ja s malou, ale po nasej skusenosti v ZOO kde ju nic nezaujimalo iba ihrisko si to musim este premysliet, vyhodime ticisku na vstupne a nic z toho

peta28
7. júl 2009

No konecne uz je dalsi den ..snad bude lepsi, chorusikom skore uzdravenie. Nechapem co sme teraz tolko chori v lete, ved ani v zime sme nebolo tolko chorych deticiek.
Ja som dozehlila obrovsku kopu, dopozerala pohreb MJ a je mi z toho smutno, predsa len ked uz vymieraju hudobnici na ktorych sme vyrastali , clovek sa citi taky stary. No skoda ho, mal super pesnicky. Jedno ale nechapem, teraz ho vsetky hviezdy oplakavaju a ked mal problemy, tak sa nikto za neho nepostavil..

V piatok som s malou doma, ak by ste sa planovali nahodou niekde stretnut, tak sa radi pridame... v prezidentskej, alebo v lacinke a pod.. 😉

retaux
8. júl 2009

Ahojte!
Mima: a bolo tam pekne? Ja MM prehováram, aby sme do toho Rakúska išli. Ale on mi to stále vyhovára, že malú to nebude baviť.

Ja som tiež pozerala pohreb MJ a aj mne bolo smutno z toho. A presne na to som myslela na čo Peťa, že teraz ho všetci oplakávajú a predtým naňho kydali 😢

A Lucke dnes od rána tečú sople hnusné zelené, tak sa asi zastavím u dr. pre Pamycon 😒 A mne bolo včera naprd večer, hrdlo ma strašne bolí a aj celé telo ako pri chrípke.

lenkamt
8. júl 2009

haloooooooooooooooooooo, som domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
prva cesta k pc 😀

lebo moje deti normalne zaspali v lietadle o 21.30 a spali az do rana, takze sme nabehli na klasika rezim o 7 hore 😀

cesta tam tiez prespata - kinedryl naordinujem castejsie 😀

asi vam uz Bailey pisala ze sme sa mali super, vstavali tam o 8, potom spali od 13.30-16.00 a vecer sli spat o 22 po minidisco 😀 kakali na serble , cikali do travy ale po cupiacky same, co sa tu neda moc realizovat 😀 plienky som doniesla spat 😀 nemky sa troska pohorsovali ze curaju do travy, ale ja som sa zas pohorsovala ze ich 4rocne deti maju plienky 😅 jedli a pili sme vsetko, uplne super strava 🙂 baby boli cele dni vo vode, verca v miniklube 🙂

inak zbalene sme mali dva kufre, my piati 26+10kg, dvojice pred nami mali 28+16 a podobne 😅 ked som tam jednej vravela ze mame aj sunar, plienky, termosku a serble tak nechapala 😀

som total odychnuta idem prat a dezinfikovat 😀

perlicka dovolenky - casnik pred baby zo srandy postavil na obed dve piva a jasne ze MOJE deti tie piva schytili a logali 😀 nazvali sme to stylom slovak children 😀 nasa povest sa rychlo rozsirila a pri kazdom bare nam nukali dve piva pre twins 😀 ked nahodou niektora spadla tak uz kricali no beers 😅

fotky skusim pridat cez obed 😉

zuzana76
autor
8. júl 2009

ahojteee

leni, super dovolenka, a ked som citala o pivach, tak to nemalo chybu 😀

kolko kinedrylu si im dala? aj ja chcem patkovi cestou tam dat a do coho si ich dala? resp. ako si ho podavala?

zuzana76
autor
8. júl 2009

super ste sa zbalili, som zvedava ako sa to nam podari

patko je uz lepsie, ale teraz zase mna boli hrdlo, dnes sa asi k lekarke nedostanem, ale hadam zajtra , nech mi pre istotu predpise antibiotika

lenkamt
8. júl 2009

1/4 tabletky do kococky kinder cokoladky 😉 hodinu pred cestou 🙂

idem prat, aj ked som zvedava ako mi to ide schnut v tomto pocasi 😝

retaux
8. júl 2009

Jéj, Leni 😀 Vitaj na Slovensku. Tak tam na vás tak skoro nezabudnú, čo? 😀

zuzana76
autor
8. júl 2009

aha, dik, super

zuzana76
autor
8. júl 2009

leni, aspon,ze ste si oddychli, ja sa aj normalne bojim ist na dovolenku, este stale nie sme fit, no uvidime 😔

peta28
8. júl 2009

Leni vitaj doma, super ze si si oddychla 😉

Dnes na nete.. tak si poviem co je to skrabanec na aute, toto je tragedia..

vodička v Hradci Králové omylom pri cúvaní zrazila svoje dve deti. Syn (9) bojuje o život, ročná dcérka sa v kočiariku zranila len ľahko.

Ako uviedol server tn.cz, žena si zmýlila spiatočku s jednotkou a namiesto toho, aby vycúvala z parkoviska na cestu, prešla svoje dve deti, ktoré stáli na trávniku. Chlapec zostal zakliesnený pod autom a museli ho vyslobodiť hasiči.

Záchranári ho oživovali, skončil s ťažkými zraneniami na traumatologickom oddelení

lenkamt
8. júl 2009

fotky- http://picasaweb.google.com/vicenkovci/Turecko2...

dufam ze to zobrazi, upozornenie - na niektorych som nestihla stiahnut brucho 😀

mima07
8. júl 2009

peti isto by sa tam timke pacilo jetam pre kazdeho nieco len na to jedenie si treba vziat teda pre deti 😉 lepsie je ist v tyzdni ale fakt sa oplati su tam stromy takze je tam aj fajn chladok nevadilo ze bol taky hic

leni fotky super ale pozeram ze sa kludne mozes prezierat sak tvoja mamina jaka chuda šmrncovná 😲 😲 😲 a tie hordy kolacov si nemusela kvoli tebe sa tu teraz napchavam cokoladou 😠