Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
16. júl 2009

a čo budeš chcieť na obed? 😀

jasné ja som stará uplácačka 😀 dnes sme šli z ihriska najprv revom a potom utekali lebo som im sľúbila lízatko 😅 úžasné výchovné postupy 😀

mima07
16. júl 2009

leni ja neviem ani ako sa tam dava 😀 😀
ottko uci alexa sme somariny 😠 dnes mi ukazali zase jejich vymysli ottko sa alexa spyta kde mas sadielko a alex povie sadielko a chyta si stehna a brucho a ma z toho uzasnu radost
asi ottkovi poviem aby ho aj na nocnik naucil lebo co mu on povie tak to spravi

mima07
16. júl 2009

leni ja nic mne staci kava a ze nebudem musiet hned tocit naspat lebo co ine by som robila 😉

adulik23
16. júl 2009

mima - dala som ho do lienky. to je kusok od lidlu. a praca nehrozi, len som musela ist k zubarke a nechcela som ho tam zase brat, lebo ja sa tam strasne bojim a on to citi a potom place, lebo si mysli, ze ma tyraju (co je v podstate pravda 😀 )

a v auguste mame 2 velke akcie a pravdepodobne ani na jednu ho nebudeme brat, tak som trosku trenovala. 😎

leni - vsak povedz mamine, ze madarky uz maju plne spajzky a ona sa snad chyti. 😀

plienok sa nebojim. ja ho nic neucim a aj tak vsetko dokaze, takze verim tomu, ze skor ci neskor aj my budeme bez plienok. ide si svojim tempom. on hned ako sa vykakci, tak mi pride hlasit, ze mamina kaka, takze vie co sa deje, len treba pockat, aby to hlasil trosku skor. 😎

lenka a baily sa nehlasi ani mne. 😠 potrebujem si spravit program na ten tyzden, ked budem u nasich, takze ak jej budes volat, tak sa jej prosim ta spytaj, ci by jej vyhovoval utorok. dakujeeeeeem. a este mi napis, ci ten utorok vyhovuje tebe. 🙂

lenkamt
16. júl 2009

Ottko na nočníku bude zlatý, nezabudni mu dať čokoládu ak sa podarí 😀

adulik23
16. júl 2009

leni 😀 😀 😀

mima - ak sa to podari - pozicias mi ottka?

mima07
16. júl 2009

adi alex hlasi aj kakanie aj cikanie dokonca aj vopred len ked poviem donesiem nocnik tak krici nenene aked sa opytat ci chce ist na zachod tak kruti hlavou a ukaze si na zadok a poviem tam 😠 no co ho zabujem

mima07
16. júl 2009

adi nepoziciam uz sa chysta prec ☹ teraz pojde na dovolenku do londyna sak tam to nepozna a dlho tam nebol 😀 😀 a potom uz do skoly

lenkamt
16. júl 2009

Adi - mne vyhovuje, dúfam že aj Mimi, Bai budem teda volať zajtra 😉

Mima - nezabi ho 😀 on nato zachvíľu príde 🙂

nejde mi vymazať ten album 😠 aké mám nervy 😠 idem spať 😀

zajtra idem chlastať, tak v pondelok dovi dopo 😀

adulik23
16. júl 2009

aj misko svojim sposobom hlasi kakanie. akurat on to ma vybavene do 5 sekund. 😀 😀 😀 nepoznam nikoho, kto sa tak rychlo dokaze vy.... 😀

adulik23
16. júl 2009

ja chlastam teraz.
mali sme navstevu, tak dopijame, co sme pootvarali. 🙂

ale tiez by som uz mali ist do duchien. ☹
ahojte.

retaux
17. júl 2009

Ahojte!
Konečne sa tu dá niečo aj prečítať 😀
My dnes ideme do Štúrova a prídeme v nedeľu naspäť, dúfam, že to zajtrajšie ochladenie nebude moc veľké 😅

Leni: chystáte sa ísť pozrieť na Donovaly tie Habakuky? Tak potom dajte správu, či to je tam dobré. Aj my by sme tam chceli ísť.

U nás je to s nočníkovaním tak, že Lucka je celý deň bez plienky, dávam jej ju len na spanie, ale ona sa vôbec, ale vôbec nepýta. 😠 Vyciká sa, keď ju tam posadím a na to čaká. Inak sa nepociká, stále drží, až kým ju neposadím, ale sama sa nevypýta. A kaká do gatiek (alebo len náhodou ak práve sedela na nočníku, tak tam). Neviem, kedy sa začne aj pýtať 😖

letuskah
17. júl 2009

caute
tak podam hlasenie aj ja,
vcera sme mali strasny den lebo tu prerabaju byt a vrtaju o sto sest tak malo spal = zle dieta, aj furt padal vonku co bol unaveny tak je teraz ako tyrane dieta 😝 dnes pakovci nevrtali a spomenuli si az ked sme sa zvonku chystali domov vsetky mamicky, tak som im tam isla klopat a zvonit a ani sa neunuvali otvorit, pritom zrejme jedli takze to poculi. ale asi im bol dakto povdat lebo su ticho...zatial

mame na strazenjie psa od vcera tak sa Kubko vytesuje, pes sa ho boji, pameta si ho z minuleho roka 😀

a dnes po obede zjedol kubko dve take cokoladove lienky mne sa zda ze je v tom daka alkoholova plnka tak dufam ze som ho neotravila, ale snad aspon bude dlho spat...

no a este novinka, od vcera mame bazenik na balkone tak sa v nom poobede uspesne vysplechoval, nevadilo mu ani ze je ta voda este studena lebo sa don hned rubal 😀

maji super ze tie atb zabrali, hadam uz bude coskoro fit, ale ozaj dobre ze jej to nevypuklo na dovolenke... stastie v nestasti...

a plienkove spravy: Kubko tiez cika kedy potrebuje do nocnika, dnes kakal zase na koberec takze plienkovy blok nema, jeho lentilka neinspirovala, ta tusim zabera len na jedenie tak asi skusim vyssi level odmeny aj ja 😀

a strasne malo pije, nic nechce, vodu, caj, malinovku, ani flase mu nie su po voli, z pohara len vylieva, uz asi len psiu misku mu dam. zo striekacky chce len ked ma naladu...

letuskah
17. júl 2009

ret Kubko sa tiez nepyta, ale uz komentuje ked sme vonku a cura do plienky akurat tak povie cikam, ja myslim ze to casom pride ked to spracuju v tych malych hlavickach

mima07
17. júl 2009

cauko
leni a 20/7 si doma to ho tam mam viest tak sa nikam neponahlam lebo toho 25 je sobota a to asi nebudem mat tolko casu
podajte hlasenie o baily
aj ostatne by mohli nakuknut
letu ty sa nikam nechystas rozmyslam ze by som skocila do blavy ked sa trocha ochladi 😉 aj do tej lacinky som chcela ist ale ja neviem kde to je ☹

letuskah
17. júl 2009

mima ja moc bud tyzden nebudem moct lebo tu budem mat neterku a ona sa podla mna mhd v zivote neviezla tak si to s nou aj mojim deckom neviem celkom predstavit, inak by som ti aj lacinku ukazala. mozno by sme mohli jeden den dohodnut a to by som bola s deckami u brcha, oni byvaju cez cestu od lacinky. akurat ze o ochladeni pochybujem , podla mna koniec sveta nastane uz v tomto roku a to prehriatim a roztopenim 😝 😝 😝

katika1
17. júl 2009

čaute ženy 😎
ret my máme opačný problém.. riško sa pýta v jednom kuse 😀 akože každých 5 minut a vytlačí jednu dve kvapky a tlieska si a teší sa 😀 ako dokáže z toho mini pipíka vytlačiť vkuse ciku nechápem 😕 a kaká záááásadne ne trávičku
ale ako mu ju vybavím v zime

🙄

a leni krááásne fotos na fb 😵

mima07
17. júl 2009

letu ok sak sa dohodneme uvidime ako bude ale dnes sompocuvala ilka a malo by byt len okolo 22-25 stupnov to uz sa da
ja dufam ze sa vtirknem k lenke tak budem mat pekny vylet 😀

peta28
17. júl 2009

a ja mam pol dna dovolenky, beriem dieta z jasli a futasime na Kuchajdu, sa tesiiim. Zajtra ma byt uz 22 a prsat ak Ilko nebol nehuleny.. ale porazi ma cez cez tyzden ked som v praci 30 a na vikend 20, to kde sme akoze?

mima07
17. júl 2009

peti zvykaj si ja si pamatam ze ked som robila tak sme sa varili a cez vikend prsalo
teraz som pozerala predpoved pre blavu tak od utorka pekne a hic az vo stvrtok

mima07
17. júl 2009

katika ze sa aj ukazes 😲 ty uz musis byt cernoska z toho lenosenia na zahrade co porabate cele dni?

mimi.k
17. júl 2009

Ahojte,

idem sa s vami podeliť o "super" zážitok... 🙄
Tak včera som bola s kamoškou v Auparku, klasika hojdačky, kávička, a potom zo dva obchody. V Nexte som našla peknú prechodnú bundičku pre Adamka, ale keďže boli všade obrovské nápisy, že od dnes rána od 10,00 začínajú výpredaje (-50%), tak že teda ju kúpim dnes, lebo som tam mala dohodnuté stretko s kolegom...prišla som tam o 10,30, čiže pol hodinku po otvorení a to, čo sa tam dialo, som ešte v živote nevidela....akože baby mali bežné účty pri platení 8 tis. a pod., vecí nahrabaných aj po sto kusov normálne v takých obrovských igelitových vreciach...nech mi nikto nehovorí, že to nekupujú na kšeft...no hrôza.....
No a moja bunda samozrejme že už nebola, teda bola ale len maličká, tak som kúpila inú, ktorá mimochodom nebola v akcii 😅 a ešte zo dve vecičky, aby sa nepovedalo, aj to som vybrala v rámci čakania na platenie (trvalo to asi 45 min.!!!) Mala som sto chutí nechať to tam a odísť, ale keď som tam už bola, tak som to vydržala, no ale horooooor 🤐
Ja som asi z iného sveta alebo čo, ale ja toto nechápem 😕

mimi.k
17. júl 2009

Mima a iné, ktoré máte záujem o Lacinku a pod....ja som v centre ešte budúci týždeň, ten ďalší sa už sťahujeme do toho nového bytu, takže môžeme urobiť príp. nejaké Lacinko-stretko a potom zbehnúť napr. do tej Prezidentskej odskúšať tých pár nových preliezok alebo čo....hm?

mima07
17. júl 2009

mimi ten next je hrozny sak uvidime kolko ludi bude predavat 😠
ja okrem pondelka a stredy mozem navrhnite a pridem

mimi.k
17. júl 2009

Utorok? Kto sa ešte pridá? Ja sa časovo prispôsobím, mám to najbližšie..

maji4
17. júl 2009

Ahojte baby musím Lili pochváliť dnes chodila sama úplne sama cikať na nočník bola celí den bez gatiek a len zahlásila cikať a nedovolila mi vôbec pomôcť a potom sa strašne tešila ,že to mohla sam avyliať do záchoda 😵 😵 dnes ani jedna nehoda ale zato sa jej podarilo vykakať na parkety 😅 😅 ale som jej povedala nono kakať na zem na nočník treba a potom už poslušne sa vykakala do neho 😵 😵
Normálne mi tá choroba aj teraz vyhovuje pri učení na nočník keďže von nemôžme tak nemusí mať celí den plienku len na spanie...no som zvedavá čo to bude zajtra aká kosa zajtra ju asi s holou riťou bežkať nenechám 😔 😔

A aj v noci celkom pekne spala a už konečne začína aj vykašliavať tak aj to poslušne vypľúva ...a ešte ju musím pochváliť ,že mi krásne papá liečiky vôbec žiadny krik ,rev ,neuteká mi ja jej vysvetlím ,že keď bude papať liečiky tak bude zdravá a potom pôjdeme von tak poslušne papá 😵 😵 😵 (dúfam ,že sa to všetko čo som tu napísala nepo..re 😔 )(radšej si zaklopem klop, klop, klop.)

Ku stertku by som sa aj ja rada pridala ale v utorok idem s Lili do podunajských na kontrolu kôli GEK 😔
A potom ideme ešte ja na kontrolu k lekárke.

lenkamt
17. júl 2009

hreje sa mi kulma tak mám 5min čas 😀

Bailey žije, trajdá po svete tak nestíha, cez víkend sa možno ukáže 🙂 na stretko nevie či pôjde lebo ten týždeň tu má švagrinú, takže Mimi ozvi sa či pôjdeš ty aby sme sa dohodli teda že kde 😉 lebo ak nepôjde Bailey tak by to mohlo byť aj v bb 😉

Mima 20/7 som doma, veď to je už tento pondelok 😕 nemám umyté okná 😝 😀 a neviem čo ti navariť 😅 tak sa ozvi že čo a ako, a hodím ti do ip aj moje tč 🙂 tešíííííííííííím sa 🙂

Kati - dík za pochvalu 😵

Peti - no to tak býva, ja som tri roky pri Verči mala vždy hnusné leto a ako som nastúpila do roboty tak vždy boli horúčavy 😝

Mimi - 😝 ja by som tam nešla 😅

Maji - tak super 🙂

mima07
17. júl 2009

leni super 20 plati este napisem kedy a hlavne ta chcem poprosit neupratuj lebo potom budem mat mindraky a ani varit nemusis len co bezne pre vas

letuskah
17. júl 2009

mimi ja by som odtial zdupkala a nechala im to tam.... toto je bezne vo francuzskutaketo navaly v obchodoch ked zacnu zlavy 😝 😝 😝 fuj

baby ja vam dam vediet cez vikend ako lebo este sa moze stat ze mi svagrina malu nezveri ked som ju priotravila a potom by som mohla hocikedy 😀 😀 😀 😀

maji zasnem ze pekne vypluva co vykasle, sikovnica mala, pomojkaj ju za mna a zda sa ze to mate na dobrej ceste 😉

maji4
18. júl 2009

Ahojte tak dnes bolo teda riadne na prd počasie 😒 😒 a ešte k tomu aj zimaaaaaaaa 😒 😖 😖

Lilianka a cikanie keďže dnes bola zima tak mala tepláky oblečene tak si vždy na nočník sadla aj s tepláčikmi takže etše ju budem musieť naučiť vyzliecť a obliecť gaťky lebo takto keď bude čúrať tak to s nočníkovaním ani nemusím začínať 😅

Vače deti si už vedia obliecť gatušky a tepláčiky teda nie celkom obliecť ale napríklad Lilianka ich má len stiahnuté po členky a nervačí sa lebo ejj to nejde vytiahnúť až nad riťku a kričí pomožeeem maminka pomožem 😔

Ozaj ako skončila kauza lekáren v ktorej bolo bez poplatku tá vakcína proti žltačke??