Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
20. júl 2009

na vikend zas hnusne? to nemyslia vazne 😠
moj muz penil ked kubko pocmaral stenu perom tak neviem co by spravil po takomto "malovani"....

suzanne praveze topanky ma dobre, pred par tyzdnami sme kupovali a su akurat. jedine z coho to mohlo byt su tie blbe krosky, som mu omylom kupila vacsie a dost sa v nich potkyna ale sam si ich vtedy par krat dal na von a vtedy krival, inak neviem lebo uz nekrival dnes vobec a to ich mal naposledy v piatok ked sme sa kupali v bazeniku aby sa nezabil na dlazbe na balkone a potom v sobotu a nedelu krival...nechapem, uvidime

lenkamt
21. júl 2009

ahojte 🙂
Mima - škoda toho včerajšku, dúfam že je Alex už v poriadku a že to včera zvládli 😉 ja mám momentuš navarené na tri dni 😀

Mimi - škoda, keď budeš najbližšie v za tak sa ozvi, ja som už taká nažhavená že prídem aj tam 😀 a s tým upratovaním by som ti aj ja rada pomohla 😀

Ret- super, že vám bolo dobre, dúfam že snž sa rýchlo zmení 😉

Suzanne sa ukázala 🙂 tiež prajem príjemnú dovolenku 😉

Maji - 😅 no neviem čo by som robila 😀

Let - preboha dúfam že to nebude kroksami 😅 keď sme ťa tak dlho lámali 😅

my dnes ideme sťahovať izby - Verča pôjde do spálne a dvojičky do detskej, mne zostane obývačka a chlapovi trenčín 😀

a idem odpojiť pc, takže neviem kedy sa ukážem 😅

letuskah
21. júl 2009

caute
leni stahovanie narodov 😀 komu bude najlepsie? asi chlapovi v trencine nie? 😀
leni ved ja som vedela ze krosky su stelesnene zlo, ze ja som sa zas dala na nieco nahovorit 😕 😀 😀 😀 esteze stali len 4 eura lebo ked som videla ze origos predavaju detske za 20 a dospelacke za 27 tak ma skoro piclo...

ododnes tu mam neterku, zatial to celkom dobre zvladame, len psa som musela zavret lebo im furt skakal do hraciek, co budilo pozornost mojho syna, co zas znamena nebezpecie pre psa 😀 takze to bola tzv ochranna vazba

maji4
21. júl 2009

Ahojte takže dnes sme boli na kontrole GEG kôli tom mej refluxu takže už tam nemusíme chodoť pravdepodobne sa stratil ale ,že keby niečo tak mám prísť 😵 😵 a na kontrole dýchanie má čisté už len dobrať ATB a bude všetko OK 😵 😵 😵

BAby č kupujete detom na narodeniny ja som v koncoch ja fakt netuším čo poradte niečo 😖

Leni no to sťahovanie ti nezávidím ...my sa tiež už riadne dlho chystáme presťahovať obývačku a spálňu ale nejako sa do toho nevieme prinútiť 😖 😖 už len keď si predstavím ten rozhádzaný byt tak až mi je zle 😖 😖

Jej art snž super tak prajem príjemné snažilkovanie 😵 😵

letuskah
21. júl 2009

maji jej tak super, tesim sa ze ste mali same pozitivne spravy dnes 🙂

ja som kupila kubkovi k meninam klasiku ponozky, slipy aby sa ucil na tradicne chlapske dary 😀 a dostane este kacicu do vane taku v gule plavajucu a na narodky sme rozmyslali ze mu kupime uz postel velkacku, to mu asi bude ukradnute, a taky daky bager do piesku. a myslim ze staci. este mozno xylofon ak niekde najdem taky klasicky to sa mu isto bude pacit.
od svagrinej dostane lego a od starych rodicov neviem. ale nechcem ho navykat na mnozstva darov.

baby k tej lacinke, ja sa z toho musim vyvliect, pozabudla som totiz na psa a on vraj nemoze ostat viac ako 5 hodin sam doma a nechcem riskovat postaty koberec prip horsie tak budem kvasit doma aj s detmi. by som sa neotocila do vtedy z mesta...a som sa tesila 😔

peta28
21. júl 2009

Cauko cauko. Maji super, ze Lili uz je fit, snad vas budu choroby teraz co najdlhsie obchadzat 😉

Letu takze ty si nakoniec tie corssy kupila?? Vidis asi ti neboli sudene, ked si nekupila nakoniec spravne cislo, ale ved Kubko do nic dorastie, vsak tie nase deti rastu ako z vody.

Leni ani ja ti stahovanie nezavidim, ale aj nas to caka tento rok, ale asi az pred Vianocami, ja som upratovala a vyradovala melej veic ktore uz su male a nenosime a zabralo mi to skoro cely den, naplnila som 4 vrecia a podelila co neterke, co si odlozim (pre pripad), co si necham na pamiatku a co mam nachystane ze niekedy odftim na mimibazar.. ale kedy to netusim.
Chystame sa kupit velku postel, kupili by sme ju uz teraz, ale trosku nas vyviedli z miery extra vydavky + muzova dlhodoba PN a moja OCR .. ale co peniaze boli a budu, takze to neriesim.
V nedelu som bola pozriet v Zare nejake vecicky pre malu, kedze vypredaje zacali a baby sa tma hrabali v handrach ako blaznive a strasne sa mi lubilo ako vhodili k pokladni s komentarom ze No a co ved zijeme len raz 🙂)) Ak by ste mali namierene do Auparku alebo Avionu kupila som bohovsku bundicku púre malu na jesen z 29,90 eur na 9,9 eur.. no nekup to 🙂)

peta28
21. júl 2009

Lejla kedy sa v chystate do toho Talianska? Nespominala si ze v juli?
Do jasli uz chodi tak malo deti, ze mi je az luto tam malu davat a strasny bordel robi rano, trucuje ked uz ma ist do triedy ale musi este do konca buduceho tyzdna vydrzat, potom uz bude mat "prazdniny".

Maji pozerala som fotky z Lignana na webe vcera a trosku som bola zaskocena tou "masovkou", vedela som ze to bude ine ako Egypt, alebo Grecko, ale teda slnecnik na slnecniku to bude ina sranda. Snad si ten svoj najdeme 😀 Ja som v Taliansku este nebola, tak som zvedava. Ale uz teraz to vidim ze si budeme musiet zobrat kvantum minci na tie kolotoce, lebo na tom bankrotujeme uz teraz.

peta28
21. júl 2009

Maji ja som tu uz spominala ze sme kupili Timke bicyklik. No a este som sa rozhodla neobjednavat pre nu tortu, ale nakoniec jej upeciem a dala som jej vyrobit z fotky jedlu oplatku tak to nejako chcem dat dokopy. Snad sa mi to podari.

retaux
21. júl 2009

Ahojte!
Maji: super, že ste už fit. Nech vám to takto vydrží.

Letu: som sa dobre zasmiala, že slipy a ponožky 😀 😀

A vám trošku závidím tie výpredaje aj ja by som sa išla na nejaký pozrieť, ale tu vo Vrábľoch jedine ak tak výpredaj zmesiek pre hydinu 😀 😀
A ja tiež chcem prerobiť detskú izbu, aby som sem mohla Lucku presťahovať, lebo teraz je to taká polopracovňa a poloherňa. Proste bordeláreň 😅 Ale vôbec sa mi do toho nechce. A to ešte MM nevie, že mu chcem PC presťahovať do šatníka a urobiť mu tam minipracovňu 😅

letuskah
21. júl 2009

peta hanbila som sa s tym priznat ze som ich kupila 😀

ret ale ved aj hydina musi z niecoho zit 😀 my mame tiez v kubkovej izbe bordelaren a uz chcem aby to tam mal nachystane a ked bude chciet tam spat tak bude tam a ked pri nas tak pri nas
a satnik ti nebude chybat?

najkrajsia veta dna je : No a co ved zijeme len raz 😀 😀 😀 ale nieco na tom asi bude

peta28
21. júl 2009

Ret bud rada ze nemate vypredaje.. je to nenormalna zavislost, nakupis co nepotrebujes, ja tento rok odolavam.. po 1. kedze dovolenka je prednejsia a po 2. muz by ma zabil zabil zabil. Nie preto ze ze by som si nemohla kupit nieco na seba, ale kvoli tomu ze mam taky bordel v skrini a milion handier ze ani sama neviem co tam je a pcham to dnu tak ze sa mi vydula zadna doska zo skrine a nie so schopna si to upratat, lebo to neznasam. Aj sa hanbim ked sa takto priznavam, ale fakt neznasam upratovat skrinu

slavenas
21. júl 2009

ahojte , hlásim sa po dlhšej dobe , zbežne som Vás prečítala

fotky všetkých z dovoleniek sú kráásne , vidno že Vám bolo super . 😉 😉

my nakoniec asi tiež ideme , naskytla sa nám taká super príležitosť do Chorvátska - nejaká sukromna vilka pri mori , tak sme sa rozhodli a ideme zo známymi 7.8 . 🙂

ret aj v NR sú výpredaje , ale podľa mna nič moc , bola som včera kuknuť ale nič som nekúpila ale ani som nemala náladu na nakupovanie 😒

maji super že ste už ok 😉

inak som doma len na 2 dni , navarila som mužovi, oprala a ožehlila košele a fičím naspäť k naším, má byť zasa hic tak sme celý čas s malou pri bazéne , krpatá už super pláva s rukávnikmi tak k moru sme už pripravení 😀 😀

a k bezplienkovaniu sa nevyjadrujem 😖 😖

slavenas
21. júl 2009

pozrite nášho plavca

https://www.youtube.com/watch?v=YzgUNMPs5bU

😀 😀 😀

retaux
21. júl 2009

Letu: šatník mi chýbať nebude, lebo to chcem tak prerobiť, aby tam bolo viac úložného priestoru ako je teraz, nepotrebné veci vyhodím do komory a do pivnice. Len kedy sa na to zmôžem, tak to netuším. Snáď na jeseň.

Peťa: veď preto som napísala, že vám ich "trochu" závidím. Ja tiež dokážem nakúpiť kopec vecí, čo nepotrebujeme, ale to je v každom z nás takáto porucha už zakódovaná 😀

Slavenas: viem, že aj v NR sú výpredaje, ale tam som si nič nevybrala. Možno v BA by som áno 😀
Teda to plávanie 😲 Naša Lucka by zrútila pol kupaliska, keby jej chcem dať rukávniky 😠 😠 Ona jačala aj keď sme ju brali do hlbokej vody, kde nedočiahla. Upokojila sa až po 5 minútach. Ani koleso nechce. Vaneske to ide super, žeby nová Moravcová z nej bola? 😉

Ale veď ideme teraz v stredu k babke MM na východ až za Starú Ľubovňu, tak pôjdeme určite aj do Poľska, tak možno tam sa vyjaším 😅

peta28
21. júl 2009

Slavka Vaneska je zlataaa.. ja som bola v malou v piatok na Kuchajde, vzala som si 1/2 dna dovolenku , aj som sa bala po tej chorobe, ale vo vode sme boli vzdy len kratko a potm von s krikom.. tak ze sa ideme ususit, mala chytila uterak , poutierala sa ze uz je sucha a ze uz mozme ztedai st zas plavat. Ani za svet nechcela koleso, lebo ze oan chce len sama plavat a ze nono mama drzat Timku ze sama.. no nervy som uz mala riadne. Vsetko chce robit sama a nechape ze ked plava vo vani tak to nie je to iste ako ked plava v jazere.

lejla77
21. júl 2009

Ahojte

maji
my sme kupili pieskovisko a este neviem co kupime. Tiez mam dilemu.

peta
no, my sme mali ist 8.augusta, ale nic z toho nebude, kedze som dostala y 13/ho platu velke H. Vcera boli v jasliach v Stankovej tirede 2 deti. Stanko a Jurko. 😀 Malemu sa paci, ked ich je malo, aspon sa mu viacej venuju. Dnes boli asi tri deti / maly my odtial nechcel odist. Normalne sa mu nepacilo, ze sme pre neho prisli. 😕

maji4
21. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂

Tak dnes sme boli konečne voku Lilianka sa tešilaaaaaaaaaaaaaaa joj ved ani neni čudo celý týždeň zatvorená ....keď je tak krááásne už sa teším na zajtrajšie doobedie 😵 😵
A aj ja som sa tešila ,že som neni zatvorená medzi 4 stenami 🙂

Slavenas jej Vaneska je perfektná v tých rukávnikoch 😵 😵
naša sa naučila na dovolenke a tiež som bola prekvapená ako krásne pláva a hlavne držala hlavu hore len aby sa ennamočila 😵 😵

Piaskovisko nemám kam dať, bicykel nič to už máme, postel no nad tým ešte pouvažujeme, ale ja by som aj tak bola najradšej keby bola v postieľke minimálne do 3 rokov 😔 ,tak čakám na ďalšie tipy 😉 😉 ĎAKUJEM.

mima07
21. júl 2009

cauko
tak alexdnes bez teploty vcera mal len vecer ale este stale je vyhadzany ale to uz neriesim 😀 😀
leni stretko urcite este dame sak som sa tesila tak nieco vymyslim
slavenas mala je bombova 😉
peti ani alex nechce byt v kolese o rukavnikoch ani pocut tak ho stale lovime z bazena 😲 😀
maji super ze uz ste zdravi
no ja tiez pozeram chorvatsko dlho sme tam neboli mozno skocime skontrolovat dovolenkarov 😀 😀

maji4
21. júl 2009

mima super ,že alex už nemal teplotu a z čoho sa vyhádzal????

mima07
21. júl 2009

maji nemam tusenia ani som to nejako nerozoberala ci jedol nieco po prvy raz ale pil vela dzusov a predtym len vodu

maji4
21. júl 2009

baby niečo pre naše detičky aby im to išlo lachšie http://www.branakdetem.cz/treninkove-kalhotky-i...

maji4
21. júl 2009

mima ahá tak asi môže byť ...ale ved to aj tak prejde samo 😉 😉

letuskah
21. júl 2009

maji tie gatky som videla ale na to ze to dieta sa nauci na nocnik aj bez tychto gatiek su dost drahe, to mu radsej kupim este dalsi set gatiek...

peta podobny problem so satstvom ma aj kamoska ktorej strazime psa, u rodicov kym byvala mala dve vydute skrine, plus nad dverami do izby tyc nahusto navesanu, dake suflikove skrine plus vela veci odvezenych na chatu. teraz byva s priatelom a je to u nich podobne akurat ze tie veci na chate a u rodicov ostali 😝

slavi Vaneska j perfektna, ani by som nepovedala ze tie nase pidi deti uz take dokazu. som zvedava ako Kubko prezije rukavky lebo ich nechcel ani skusit

maji4
21. júl 2009

let aj naša taká bola ,že nechcela rukávniky ani koleso ani nič ale som jej povedala ,že bez toho do vodičky nejde tak sa potom umúdrila a zobrala ich na milosť a potom chcela už len s nimi zistila ,že vie s nimi plávať tak sa jej to zapáčilo.
No Lilianak je v tomto taká ,že ona si dá vysvetliť aj teraz naposledy keď bola chorá keď papala liečiky kráááásne otvárala ústa keď som jej dávala lieky fakt krááásne žiadny rev žiadne utekanie držanie na silu vyplúvanie... super 😉 😉 asi mi konečne prichádza odplata za to jej večné plakanie keď bola bábätko 😅 😵 😵

letuskah
21. júl 2009

aspon ze sa s nou nemusis trapit s papanim liekov ked uz je castejsie chora, ved by si o nervy prisla 😔

maji4
21. júl 2009

let veru teraz je to super fakt si dá vysvetliť no zlatučká je 😵 😵 😵 klop, klop, klop. ale to prišli zo dna na den fakt som do nej musela dostať nasilu aj bio-gaja a teraz no balada 😵 😵 😵

letuskah
21. júl 2009

a pridala som par novych fotiek tu http://picasaweb.google.sk/helena.krivanova/0709#

maji4
21. júl 2009

let jej nová fotka v pase super 🙂 🙂 pekne vás tam je vidno 🙂 🙂

maji4
21. júl 2009

let jej no rozkošný je ten tvoj malí šinter 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letuskah
21. júl 2009

dakujem 😵 😵 😵