Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
23. júl 2009

som tu unavena jak kon
letu neterka aka kočka 😉 len bazenik im je pomensi 😀

maji4
23. júl 2009

tak ako Alex bol v nákupnom v pohode dalo sa??

maji4
23. júl 2009

Let jej Jakubko pri nej vyzerá podstatne straší 😵 😵 a super ,že sa vedie ako tak zahrať sú zlatučký 😵 😵

mima07
23. júl 2009

maji pekna fotka 😉
alex bol nad ocakavanie dobry 🙂 takze mam 3 tricka a 1 slapky 😀 😀

maji4
23. júl 2009

mima ďakujem 😉 😉

tak super ,že bo, dobrý ved on je zlatučký joj tak rada by som vás už videla 😉 😉

Ozaj a prajem skoré vyzdravenie Ottkovi 😉

lejla77
24. júl 2009

Ahojte 🙂

peta:
neuveris coho som bola svedkom vcera v jasliach. Prisla som pre maleho a potrebovala som ist do spalne pre cumel a tam srdcervuco plakalo jedno dievcatko - asi 4 - rocne myslim, ze sa volala Zuzka. Ledva dychala od placu a hovorila mi, ze ona uz chce ist odtial prec - stala tam. A ja ze preco places? A vtom dobehla ta puca Zuza - ucitelka - ze ja som si s nou uz nevedela rady, tak tu musi byt zavreta. Pritom to dievcatko vobec nerobilo cirkus, len si tam pre seba plakala a ledva dychala, uplne sa zajakavala. A normalne sa so mnou bavila. Tak potom neviem, s cim si nevedela rady - KRAVA JEDNA !!! A ta ucka potom, ze no co, uz nebudes plakat, uz sme sa dohodli??? 😕 A mala chuderka ze ja uz neplacem - poutierala si ruky a odisla s nou. Ani som sa nestihla opytat, ze co take hrozne spravila. No chuderka , tak mi jej bolo luto, som si myslela, ze jednu tej Zuze vypalim alebo co. Len vsetko sa tak rychlo odohralo, ze som ani nic nestihla. To akoze ju tam zatvorila za to, ze plakala, alebo co????? 🙄 🙄 🙄 No strasne som bola nasrata. Keby som zistila, ze toto mojmu decku urobila, asi by som ju odstrelila. 😠 😠 😠 To dievcatko vyzeralo fakt velmi slusne a tichucke. Dufam, ze to doma povedala a jej mama spravila bordel v jasliach. Ved podla mna toto nie je normalne. A medzitym jej sedelo male dievcatko na kraji na tom prebalovaku a ona pobehovala. A keby jej spadlo tak co spravi??????? No krava strasna. STRASNE MA TO VYTOCILO. Najhorsie na tom je, ze ked som tam prisla, tak akurat Stanko vychadzal s druhou uckou tiez z kupelne a plakal. A ona ze, ja neviem, co sa mu stalo, asi vas videl cez okno, ked zacal plakat. Ale moc sa mi to nezda, ktovie, co aj s nim robili. To co su za vychovne metody?????? 😲

peta28
24. júl 2009

Lejla ja neviem.. ja uz pocitam dni aby sme tam skoncili, ale zas na druhej strane nechcem obhajovat tie ucitelky, ale mozno fakt si nevedeli s tou malou rady, zas poznam moju malu, ona vie byt tak poriadne protivna, ze aj ja ju zavriem do postielky nech sa vereve a vyzuri a vyberiem ju az ked sa ukludni.

Zas nasrata som aj ja na tie ucitelky za vela veci, najme ma stve ze deti su na dvore volne pobehujuce, hrajuce sa a oni vylozene plastove stolicky a oplauju sa a ani naznak ze by sa s tymi detmi isli nejako motivujuco hrat, alebo kresli si s nimi kriedami, alebo nejaku aktivitu im vymysliet.. vsak od toho tam su a nie iba vypustit deti na dvor, vykotit im tam hracky a robte si co chcete

maji4
24. júl 2009

Ahojte 🙂

Dnes sa mi Lilianka vonku pokakala ☹
A u nás zatial nehrozí ,že by spala bez plienky ona ju má komplet plnú aj v noci a aj cez dne ked spí 😖

to s tými učiteľkami by nasralo aj mna 😠 😠 😠

lenkamt
24. júl 2009

čavme 🙂

ty kokos to čo za súkromné jasle 😕 😨 by som ich bila, Peti nesúhlasím aby nechávali decko bez dozoru v inej miestnosti, my si to doma môžme dovoliť lebo svoje deti 100% poznáme a vieme čo bude po chvíli vzdoru, ale ona je za to dieťa zodpovedná a chcem vedieť čo by robila keby to dieťa od zúrivosti liezlo na okno , ublížilo si alebo niečo podobné 😝 krava 😝 a s tým že sa deťom nevenujú vonka - to akože dovidopo za tie prachy 😝

Maji - pekná fotka 😵

my sme dnes spali do 8, Lenka do 8.30 🙂 a už zase spia 🙂 ich to teplo inak zmáha, včera na kupku spali v kočíku 1,5hodky 🙂 doma zvyknú aj 3h, keď je takto teplo 🤐

maji4
24. júl 2009

Leni dík 🙂 🙂

tak ja pomaličky balím dnes možno idem k našim ešte neviem presne či dnes alebo zajtra doobeda tak ked sa tu večer neukážem tak vám prajem krásny týždeň 🙂 🙂

lejla77
24. júl 2009

peta:
no hej, ale ine je, ked dieta zavrie rodic a nie cudzia osoba. Co keby sa jej tam nieco stalo? 😔 No, bola som z toho dost vykolajena.
a s tym hranim - PRESNE TAK, mas uplnu pravdu. Kaslu tam na ne - spadne, nespadne, vobec ich to netrapi, lezu mi tam uz poriadne na nervy. No len my tam budeme musiet vydrzat asi este rok. Ticho zavidim. 😔 ze idete do druhej skolky. Stale sa tam nieco objavi, co sa mi nepaci a zacina sa to stupnovat. Minule mi ucka povedala, ze zrazu zbadala maleho na velkej smyklavke hore stat a ze skoro odpadla od strachu, lebo male deti na velku este nepustaju. 😖 Takze aspon vidno, ako si ich vsimaju - oni si tam vykecavaju a deti sa tam chudatenka motkaju. 😒

letuskah
24. júl 2009

caute
maji pekna fotka, to tricko na nej ti sekne, teda ta farba 🙂
my sme dnes dva krat vonku pisali raz do travi a raz sme ocurali stlp ako havo 😀 sice mu musim osprchovat sandale ale inak som spokojna 😵 😵 😵 rano kako do nocnika a teraz som riskla bezplienkove poobedne spanie tak som zvedava.
a asi mu vyberiem tie gatky co som mu chcela dat k meninam skor lebo za dva dni sme minuly 6 gatiek, sieste ma na sebe a siedme asi do vecera padnu tiez a viac nemame 😀

peta, lejla mna by z tych uciteliek piclo, najhorsie je ze ked raz zacnes robit tak nemas velmi na vyber vymyslat co s deckom ked sa ti ucitelky nepozdavaju... toto by som cakala v statnej institucii ale v sukromnej kde si platis riadne prachy by som asi cakala aj viac starostlivosti a vole... no hlavne aby to vase deti prezili bez nejakej skrytej ujmy

este k tym narodeninovym darom, kto este nekupil dietatu plastelinu, vrele odporucam, my ju mame uz rok a stale sa s nou hra 😵

idem so psom von kym maly spi tak sa majte

lejla77
24. júl 2009

Sa divim, ze nemali este uraz na trestne oznamenie. 😔 Normalne zacinam mat strach. 🤐

letuskah
24. júl 2009

mozno to ututlali nejakou zlavou ak sa aj nieco stalo...

maji4
24. júl 2009

let vidíš teba som sa chcela opýtať kde si kúpila tú plastelínu ja ju zhánam a nikde ju nemajú aj v dráčiku som bola tam mali ale len tie náplne ale to komplet celé nie čo máte vy , to by som jej chcela ešte kúpiť 😉

maji4
24. júl 2009

let dík 😵

lejla77
24. júl 2009

letu:
no ved prave, za tie prachy ... ☹

To ste pekne uspesni v cikani.
My sme boli vcera poobede bez plienky a 3 x sa pocikal a ani raz sa nevypytal a aj som ho davala a aj 100 x som sa ho pytala, ci ide. ☹ Neviem, co mal za den. Lebo minule sa uz snazil a tesil sa z toho. 😔

lejla77
24. júl 2009

leta:
a to je co za plastelinu? Aj my chceme.

peta28
24. júl 2009

NO MATE PRAVDU FAKT NEMALI BY TO ROBIT... vidno ze tie ucitelky nie su nijako skolene, ako to bolo niekedy . Preto sa celkom tesim na tie mestske jasle, lebo tie ucky su take tetusky ako nase babicky a fakt to vtedy robili za nasich cies inak a ked sme tam boli pozriet oni sa s nimi normalne hrali s kuchynkou a pod.

Chcem pochvalit Meginu Natalku ako sa krasne odplienkovala aj na noc. Vidis meg aka si bola nestastna ze nerozprava, alebo ze neskor chodi a aka je to sikovnica. Timka sice zaspieva celu pesnicku Kukulianka kde si bola ale ocurava a okakava vsetko ako havinko a nie a nie na nocnik.

My sme plastelinu kupili ale vobec sa s nou nehrame, neznasam ju , je vsade prilapena, vsetko je od toho a kupili sme aj taku v tych kelimkoch ale bola bude nejaka stara lebo sa nedala ani roztlacit ani rozvalkat ani nic.. takze z mojej strany neodporucam

letuskah
24. júl 2009

majii to kupila svagrina v dakej akcii, to je nejake akciove balenie ale podobna je aj ta chobotnica a mama zas kupila dake kolaciky, takuto sadu som ani ja nikde nevidela ale take mensie mavaju
lejla takuto len iny set
http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=34657
http://www.hracky-tis.cz/play-doh-nova-zabavni-...
http://www.hracky-tis.cz/play-doh-barevna-pumpa...
http://www.primababy.cz/detail/modeliny/detska-...

asi treba ist do nejakeho vacsieho hrackarstva, mozno v all toys

peta28
24. júl 2009

Inac oni v tom kralovstve boli dobri niekedy ale strasne sa pokazili, ked zacinali tak mali dobre referencie, ved aj ta moja neterka bola vzdy vycesana ked po nu prisli ale teraz si chodim po prasiatko a skrinka je plna nahradnych veci.

letuskah
24. júl 2009

peta ked je tvrda, staci ju s trochou vody rozrobit a ked je aj v koberci tak ju len nechaj uschnut a da sa super povysavat alebo kefou vykefovat

lenkamt
24. júl 2009

ani ja neznášam plastelínu, to je u nás zakázaná hračka 😅 lebo je z nej bordel 😀

Peti - veď Timke to už celkom išlo nie? to jej pokazila tá nemocka? ☹

my včera úplne bez nehody, dokonca aj cez obedný spánok na kupku suchá plienka, mali sme so sebou šerblík a tam robili potreby všetkého druhu, ľudia po mne len kukali že čo furt chodím s tým šerbľom na wecko 😀

letuskah
24. júl 2009

leni si to mala svihnut do krikov tak by pochopili, snad...

maji4
24. júl 2009

let ale ja by som chcela to prasiatkooooooooooo....v Al tois som ešte nebola ale okrem toho asi všade ☹ ☹

maji4
24. júl 2009

leni ty ten šerbel berieš asi všade 😅 😅

letuskah
24. júl 2009

maji ake prasiatko?

maji4
24. júl 2009

ved ty máš také prasiatko s tou palstelínou či nie??

letuskah
24. júl 2009

maji nie, my mame hromadu formiciek a tri tie kelimky k tomu boli

maji4
24. júl 2009

ja som si myslela ,že vy máte to prasiatko a vy máte presne akú vieš mi nájsť link??