Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
24. júl 2009

ozik a co zuzka doletela do malagy?

mmem_
24. júl 2009

a kuk mame 2 tyzdne nove jaši - vlasy, uplne iny clovek

cikanie,... uz tu svokrus oznackoval vsetko co sa dalo

letuskah
24. júl 2009

jejda mmem to je zmena 😕 😕 😕

mimi.k
24. júl 2009

Mmem, strašne ďakujeme 😵
Takú knižku majú sestrine dvojičky a veľmi ho nezaujala, skôr som ho chcela naučiť viacero nástrojov, nech ich vie aspoň pomenovať...
A Zuzka zaujíma aj mňa....

mimi.k
24. júl 2009

Mmem, to je úplne iný chlapec 😉
Ja idem dať Adamka ostrihať zajtra. Ale u nás to nebude až taká radikálna zmena, len skrátenie...

peta28
24. júl 2009

Mimi a kde ste to kupili?

mimi.k
24. júl 2009

Teraz som si všimla, že ja som to drevené puzzle kúpila lacnejšie ...131 Sk...vo Svete knihy na Obchodnej...

mimi.k
24. júl 2009

Peti, majú to tam na poschodí pri detských knižkách...

peta28
24. júl 2009

aha tka super snad za sto rokov ked sa dostanem do mesta 😀

mimi.k
24. júl 2009

Peti, 😀 ja som si dnes dala takú rozlúčkovú prechádzku, už tam tiež nebudem tak často. Od pondelka už umývam okná a upratujem a všetko okolo toho...do bud. piatku musíme byť presťahovaní....

peta28
24. júl 2009

hmm.. to bude vleka zmena Podunajske a centrum.. ale jasne ze pokial je toto len podnajom tak nie je co riesit , cena a velkost bytu hovori za vsetko

mmem_
24. júl 2009

nemas zac 🙂

dala som este jednu foto, bol to aj pre mna sok,ale u nas je klasicke strihanie misia nemozna,takze bud alebo.
vlasy mal uz uplne v ockach a hrozne sa potil, no dost dlho som si zvykala,nasi ho ani nespoznali, ved dorastu

mmem_
24. júl 2009

ja uz som tie puzzle objednala,tak som zvedava

mimi.k
24. júl 2009

Peti, áno, poriadna zmena, ale v tomto veku, ako je on tu s ním ani nemám kam chodiť, tam sú aspoň pieskoviská alebo niečo také...tu je jedine Prezidenstká, príp. všade musím chodiť autom, a potom keď sa vraciam nemám kde zaparkovať...ale ono je to vždy o tom, že sa niečoho vzdáš a iné získaš...okrem toho, v tomto byte by sme už tak či tak nechceli zostať...

lenkamt
24. júl 2009

prišiel chlap tak vyfasoval deti a už behajú po vonku 😀

chcela som si odlakovať nechty na nohách a nejde mi to ani jedným jeho špeci modelárskym odkakovačom 😀 😝

Mmem - simko je krásny 😵

Mimi - skús zohnať "Moja druhá knižka" tam sú na dvojstránke hudobné nástroje okrem klasiky aj zubcová flauta, pikola, tamburína a podobne 😀 my máme aj Moja prvá knižka a Verča to zbožnovala, sú to také klasika detské tvrdé knižky, veľmi fajné pre deti dychtiace po vzdelaní 😀

a drevené puzle a lego naše úplne milujú, ale puzle bez písmenok, my zatiaľ len zvieratká a krtka 😀

lenkamt
24. júl 2009

Mimi toto - http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&u...

to prvé vydanie má určite aj tie hudobné nástroje, to druhé neviem, ale sú to fakt dobré knižky 😉

lenkamt
24. júl 2009

a toto má aj po nemecky a anglicky 😀
http://www.martinus.sk/?uItem=31608

inak moje deti po dovolenke vôbec nechcú pozerať telku 😕 tak snáď keď bude hnusne zoberú na milosť aspon nejakú rozprávku 😅 ak nie budem musieť zhánať dokumenty o žabách, to by pozerali stále 😀

maji4
24. júl 2009

Ahojte tak oddychovanie sa začína až od zajtra 🙂 🙂 až zajtra ideme k našim 😵

mimi tá abeceda je svetová 🙂 🙂

Lilianka tiež zbožnuje také drevenné puzzle a má ich 6 , a tiež sa fajne vie s tým vyhrať najviac ju baví keď všetky tie časti pomieša všetko má pekne rozložené na gauči a pomaličky stavia 😵 😵 😵

A knižky tie by sme mohli ma kvantum aj tak ich budem čítať dokolečka dokola 😅 dnes napríklad na ihrisku som Lilianke spievala asi 15 básničiek a jedna baba čo tam má 3 ročnú dcérku mi hovorí ,že ona vie tak 4 básničky a , že ešte keď sme sa nepoznali tak ked som malej niečo recitovala tak kukala ako puk 😅 😅 Tak som jej navrhla ,že každý dne nová básničky a bude vedieť tolko čo ja 😅 😅 my fakt Lilianke stále ale stále čítame ona hneď keď ráno vstane tak vytiahne 4 najoblúbenejšie a čítať tak čítame potom sa ide pohrať potom zasa čítať potom si konečne vypijem kávu a spapáme jogurt a zasa čítať , poprípade hojdať potom skladá puzzzle , von , prídeme, čítať , spať zobudí sa ide jej serial DAGGI a NODDY tak to pozeráva potom hojdať čítať no čo vám budem hovoriť stále dokolečka dokola a aj som rada ,že ju to tak bavý aspon nevymíšla a obsedí.
Ja fakt odporúčam knižky volajú sa ,že VIKTOR v školskej lavici sú 4 a tam sú také okienka sa otvárajú a non stop ich chce čítať teraz som obkukávala ,že vydali aj ďalšiu seriu ako nauč sa tvari s VIKTOROM...tak postupne začíname kupovať 😅

Mimi tam ti bude určite lepšie väčší byt a kamarátku na von 😉

leni ty si to nejako zariadiš aby kukali aj TV 😉 😉

mmem no toto si sa musela strašne ťažko lúčiť s takými krásnymi vláskami na Simonkovi s tými vlasmi bol ako anjelik , aj teraz je krásnučký fakt zmena 😉

maji4
24. júl 2009

Toto sú tie knižky sú fakt svetové http://www.junior.sk/catalog/default.php?cPath=...

letuskah
24. júl 2009

leni a to nemas normalny odlakovac ze musis modelarskym? 😕 😕 😕

my samozrejme potrebujeme tuto knizku http://www.martinus.sk/?uItem=55097 😀

ale tiez ich mame stovky a minule som mala 4 v ruke ale som sa drzala na uzde a nekupila mu, on to tiez cita, vyvali sa na gauc ze ide buvinkat, povie ze mama pockaj pridem, zleze dole, zobere knizku, vyvali sa a cita, pripadne spolu citame a takto dokola sa aj 7 krat obrati. no ale kto to bude skladovat?

a jasne ze bezpliekove obedne spanie skoncilo precuranou plachtou, ale to len preto ze sme sa este v postielke bavili a ukladali medvede spat a sa popisal. inak cely den okrem teraz co sa pokakal do gatiek vonku bol bez nehody 😵 😵 😵

letuskah
24. júl 2009

maji tak ti zelam vela vela oddychu 🙂 🙂

nika07
24. júl 2009

Ahojte,
tak sme doma, uz som sa aj tgesila, lebo som si vobec neoddychla, mala bola stale na mne nalepena ☹ 😔

a museli sme znovu zacat s nocnikovanim, lebo ked sme boli v kuse v terene tak som samozrejme nechodila s nocnikom 😀, ale Linduska sa celkom tesila, ked som jej obliekla gatusky, tak snad sa vratime do starych kolaji 🙂

maji super fotka v pase 😵

nika07
24. júl 2009

mmem Simonko je teraz ozajstny chlap, je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zlatucky 😵

lenkamt
24. júl 2009

bože to len ja chodím s tým šerbľom ako pipina 😀
ale dnes s ocíkom vonka /rozumej na terase v krčme/ cikali a Lenka aj kakala do trávy 😨 🤐 takže dnes bez nehody. obedné spanie už viem ako funguje, ak spia 1-1,5 hodky tak suchá plienka , ak viac tak morká 😅

Nika - škoda že si si neodýchla ☹

Letu - no nemám 😀 musím zaobstarať, som sa spoliehala na neho, lebo svoje som ešte za čias tehu dala ivke a odvtedy som nemala nalakované nič 🤐 😅 😀

Maji - buď rada že stále číta, knižky vyzerajú super, a prajeme príjemný odychový týžden 😉

nika07
24. júl 2009

Leni ja som mala so sebou nocnik, ale mala mi odmietala donho cikat, mala asi nejaku traumu ci co, som sa bala aby nemala nejaky zapal, lebo vzdy kricala , ze nejde bojiiiiiii, ale do plienky islo, tak som to prestala riesit

ale ked sme prisli domov, tak uz aj som plienku odhodila

nika07
24. júl 2009

Lenka a davas kockam pred spanim pit?

maji4
24. júl 2009

Nika dakujem 🙂 🙂

A super ,že sa Linduška vracia do starých kolají s nočníkovaním 😉 a s tou dovčou ma to mrzí treba isť tento rok ešte raz na to isté miesto a už bude okukaná a neboj oddýchneš si 😉 😉 😅 😅

Leni ja som bola na tom podobne asi pred 2 mesiacmi a teraz mám nalakované max nohy od dovolenky sa mi strašne lámu nechty 😔 😔

A s tým ukladaním tých knižiek ani nehovor to je strašné ja ich uložím a v zápätí príde a zasa mi všetky poukladá na gauč aby sme čítali 😉 😉
Leni ved som rada ,že chce toľko čítať 😉 😉 🙂 🙂 🙂

lenkamt
24. júl 2009

no jedia polievku a večer pijú krupicu 😖 klasika voda nie. to im pred spaním nedávam. tak neviem ako nato 🤐
idem pokuk nejaké torty, však už sa to blíži 😨 a chcela som ísť aj k fotografke aby boli na narodky fotky, no "zase stíham" 😝

nika07
24. júl 2009

Maji, tak vratit sa este raz to nehrozi 😀 , neviem kto by to zaplatil, ved Tatry su drahsie ako ist k moru, za kazku kravinu chcu rozne poplatky 😠